تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 20 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فقط خواستم بگم کافی یه سر به دانشگاه ما بزنی ببینی درصد کسایی که آیفون دارن خیلی بیشتر از اینه که میگی
    افرادی که به آیفون به عنوان کالای لوکس نگاه میکنن ولی حتی یه بار تو سیتینگ گوشی هم نرفتن!!!(به کسی برنخوره!!!)
    حتی یکی از دلایلی که خودم پارسال با وجود اینکه 2تومن پول گوشی دادم ولی htc one m7 به جای آیفون انتخاب کردم همین بوده
    دلیل دیگه اش هم آزادی اندروید بود که هر روز یه رام رو گوشی نصب میکنم تنوع بیشتری داره ( همون کرم ور رفتن با گوشی)
    باقی صحبتتون کاملا قبول دارم!!!

امروز تو خبرها امد که موجودی آیفون 6 پلاس تموم شده!!! به نظرم خبر عجیبی بود چون هر جور حساب کنی گلکسی نوت سر تره !!!!
    عرضه جهانی نوت 2هفته دیگست. فعلا بازار رقابتی برای اپله

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

Apple today announced that it processed more than four million iPhone 6 and iPhone 6 Plus pre-orders in the first day of pre-launch sales in select countries that started accepting orders on September 12. Demand was strong for the phone with pre-orders pushing out availability of the handsets to October.

4 میلیون پیش خرید (مقایسه با آیفون 5: 2 میلیون) ، آیفون 5s پیشفروش نشد ولی فروش مجموع 5c/5s در سه روز ابتدایی عرضه 9 میلیون بود. باید صبر کنیم تا هفته دیگه ببینیم فروش هفته اول چقدر خواهد بود. معمولا فروش آیفون ها در سه روز ابتدایی در گذشته (بر اساس آمارهای 5, 4s, 4, ...) حدود 2.5 تا 3 برابر میزان پیش فروش هاست و انتظار میره فروش ها بین 10 تا 12 میلیون در سه روز ابتدایی باشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PTFO

3. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اول گفتید XDA / حالا شد موبایلستان. اکثر مطالبی که گفتید بطور ساده و واضح غلط هستند، اقلیتی هم که درست هستند نتیجه اشتباه ازشون گرفته شده.

برای شما هم یک توصیه دارم، این که وقتی آگاهی ندارید به این مسائل نرید و در جاهای مختلف ترویج یک باور خاص رو انجام بدید و بگید "من نمی دونم" و خلاص! این روال کار شما نتیجه اش همین میشه که می بینیم یعنی شما نهایتا دست آویز میشید به نقل قول گرفتن از پست های سایر افراد در انجمن های دیگه. شما اگه دوست دارید اندروید بگیرید یا از آیفون خوشتون نمیاد هیچ مشکلی نیست، ولی لزومی نداره با ترویج اطلاعات غلط و ... ضد یک محصول تبلیغ کنید.

PTFO
    من هنوز هم میگم این دو کاربری یا سه کاربری که ازشون نقل قول گذاشتم برنامه نویس های xda هستند و نام کاربری شون مشهوره
    کاربران ANONYMOUS و GenomeX

به هر حال در مورد جواب هایی که دادید خب استفاده کردم و باز میپرسم و اشکالی بود جواب میدم

و اما برخورد شما جالب نیست
    من اولش هم گفتم اطالعات برنامه نویسی ندارم و فقط چیز هایی رو که میخونم رو نقل میکنم
    و من قطعا اون کاربران رو از شما بیشتر قبول دارم

من از اولش هم حرفی که زدم این بود
    اندروید کیت کت در نکسوز از آی او اس سریعتر هست
    مخصوصا در ران تایم art
    این رو شخصا تست کردم
    این که بگید من اپل نداشتم اره
    من اپل نداشتم خودم
    ولی در موسسه عصر که مشغولم یه آیپد داریم و مجبوریم یه سری پیام ها رو با واتس اپ به در لیست انتشار منتشر کنم
    اوکی؟؟؟
    پس اپل ندیده نیستم
    آی او اس ندیده نیستم
    خوب نیست اینجوری تحقیر کنید من رو
    من در پست اولی هم که اینجا گذاشتم گفتم
    که ایفون با این قیمت های نجومی ش نمیصرفه
    و در ضمن این که گفته میشه آی او اس در اون برنامه ها کرش نمیکنند حرف بیخودیه
    چون خودم شاهدش بودم که حتی واتس اپ در اون کرش کرده
    اشتباه تایپی من رو در مورد ios 7 رو تاکید کردید که نه منظور من همون ios 8 هست ولی چون ادعا کردم و به در بسته خوردم برگشتم از حرفم
    م تجربه خودم رو در مورد نکسوز پنج و آیفون پنج گفتم
    اما شما با غرور و تحقیر تمام اومدی و سوادت رو به رخ ما میکشی و سعی در تحقیر کردن من داری
    که این جالب نیست

آقا من همینجا اعلام میکنم که به نسبت کاربر هیچی نیستم
    ولی نمیتونم از تجربه شخصی خودم بگذرم
    آی او اس هفت زیر دست خودم کرش کرد
    هم در آیپد و هم در آیفون پنج اس
    اندروید کیت کت در نکسوز با ران تایم art که آزمایشی هست خیلی سریعتر از آی او اس هفت هست
    و اندروید بعدی که ران تایم art در اون دیگه آزمایشی نیست منطقا به نسبت کیت کت و art آزمایشی سریعتر خواهد بود

اینهایی که گفتم دقیقا تجربه شخصی خودم بوده

این که گفتید برنامه از گوگل پلی استور نصب کنیم کرش میکنه به نظرم درست نیست
    چرا؟؟؟
    چون من روز های اولی که نکسوز خریدم برنامه ها رو از اینترنت میگرفتم و نصب میکردم
    یه سری ماژول greenify و ds battery sav هم از طریق xposed نصب کرده بودم و باعث شده بود گوشی م لگ داشته باشه
    خب بعدش رفتم سراغ چند تایی کاستوم رام
    مثل سیانوژن و اسلیم کت
    که بهترینش vanir بود
    وقتی به رام رسمی برگشتم یه سری برنامه ها رو مثل اسکایپ از فایل منیجر نصب کردم
    اما اسکایپ به وقت تماس همش خارج میشد
    یا مثلا ام ایکس پلیر نصب نمیشد و اگر نصب میشد فورس کلوز میداد
    همه شون رو حذف کردم و از پلی استور نصب کردم
    مشکلم کاملا حل شد
    یعنی الان در رام 4.4.4 بدون نصب هیچ ماژولی با داشتن مجموعا 153 برنامه که همه شون از پلی استور نصب شده یا برنامه های اصلی خود نکسوز هستند هیچ فورس کلوزی ندارم
    هیچ لگی ندارم
    الان حدود یک ماه میشه که روی همین رام هستم و همیشه 900 مگ تا 1100 مگ فضای آزاد دارم

خب این تجربه شخصی خودم هست
    بدون هیچ دانش برنامه نویسی اندرویدی
    اون وقت بیام و حرفها و طعنه های شما رو گوش کنم؟؟؟؟؟

باز هم میگم طبق تجربه شخصی من نکسوز پنج از آیفون فایو اس سریعتر هست

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

این هم حرف
    که انگار همون حرفهاست به انگلیسی:

When an iOS user hits the home button, an Active app moves to Background. A Background app is not on the screen, but is still executing code. Most Background apps immediately switch to Suspended mode. A Suspended app is cached in memory, but uses no processor cycles, and thus is running no code on the device. If the device needs more memory for a game or other large app, Suspended apps will be cleared from RAM.
    Apps are only allowed to remain Background tasks and run code for longer than a few seconds in specific circumstances. A series of tightly controlled APIs allow indefinite backgrounding for things like VoIP, location tracking, and audio playback. None of this has any bearing on what is in the multitasking bar. A well-written app should suspend itself when it’s done running code, and users shouldn’t really have to monitor such things on iOS

Android:
    There is no guarantee that the apps are actually running any code just because they are in the list. When a user hits the home button, an app does not immediately enter some thing akin to Suspended mode on iOS. The process associated with an Android app remains in the background and is allowed to do any work it needs to. Apps on Android might use multiple processes, and multiple apps can share a single process.

When users want to return to an app they have left, the process is restored as a foreground app almost instantly. In a perfect world, an Android device would never run out of memory, and all these processes could live in RAM forever. This being the real world, your device will probably run short of RAM at some point. When that happens, it’s much the same as iOS. The system kills the process and the kernel reclaims the resources. The next time a user opens that app, it has to completely reloaded. This app could still be in the recent apps list, which has no bearing on whether or not its process is still running in the background.

به دوست باسوادتون بگید اینها از منابع معتبر هست ... اطلاعاتشون رو به روز کنند! لینوکس و iOS هر دو از UNIX انشعاب گرفتند اما شما میتونید هسته UNIX رو اونجوری که مایلید توسعه بدید یکی شده لینوکس (در واقع ابتدا به ساکن مینیکس بود بعد تراوالتز تونست هسته لینوکس رو در 19 سالگی بسازه!) و یکی دیگه شد darwin ...

بخش دوم پستم کامنتی راجع برتری یا معایب هر کدوم بود که با سرچ در اینترنت براتون قرار داده بودم و ترجمه کرده بودم:

Android is "multitasking" 100% of the time. Applications are free to expose their methods to other applications and launch intents to do work in other applications. Information can be shared back and forth easily.

Pros:
    Extreme flexibility and ability to build upon features of other apps.

Cons:
    Drain on battery live due to some applications and tasks never really going to sleep. Not really used all that much due to lack of developer collaboration other than core apps by major publishers. Can lead to one app crashing another app.

iOS sandboxes all applications. This means virtually no communication between applications except through specific channels that apple has allowed. This has expanded some in iOS 7. iOS allows switching between applications and saving state, but other than "background tasks" there isn't a whole lot of multitasking to speak of from the user standpoint.

Pros:
    Keeps things simple. No apps causing other apps to crash (except for low memory conditions where the OS quits an app of course). Apps always return to their expected state. Low battery usage, high security to prevent malware/viruses/etc.

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من اپل نداشتم خودم
    ولی در موسسه عصر که مشغولم یه آیپد داریم و مجبوریم یه سری پیام ها رو با واتس اپ به در لیست انتشار منتشر کنم
    اوکی؟؟؟
    سلام دوست عزیز.
    شما گفتید که برنامه واتس اپ توی ios کرش کرده براتون و گفتید که روی آیپد واتس اپ دارید وقتی این برنامه برای آیپد ساخته نشده و در حالت عادی نمیشه روی آیپد نصب کرد ( باید با یک سری ترفند و... نصب کنی) انتظار کرش نکردن نداشته باشید ازش.

7. 4 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

محتوای مخفی: ... 
    من هنوز هم میگم این دو کاربری یا سه کاربری که ازشون نقل قول گذاشتم برنامه نویس های xda هستند و نام کاربری شون مشهوره
    کاربران ANONYMOUS و GenomeX

به هر حال در مورد جواب هایی که دادید خب استفاده کردم و باز میپرسم و اشکالی بود جواب میدم

و اما برخورد شما جالب نیست
    من اولش هم گفتم اطالعات برنامه نویسی ندارم و فقط چیز هایی رو که میخونم رو نقل میکنم
    و من قطعا اون کاربران رو از شما بیشتر قبول دارم

من از اولش هم حرفی که زدم این بود
    اندروید کیت کت در نکسوز از آی او اس سریعتر هست
    مخصوصا در ران تایم art
    این رو شخصا تست کردم
    این که بگید من اپل نداشتم اره
    من اپل نداشتم خودم
    اوکی؟؟؟
    پس اپل ندیده نیستم
    آی او اس ندیده نیستم
    خوب نیست اینجوری تحقیر کنید من رو
    من در پست اولی هم که اینجا گذاشتم گفتم
    که ایفون با این قیمت های نجومی ش نمیصرفه
    و در ضمن این که گفته میشه آی او اس در اون برنامه ها کرش نمیکنند حرف بیخودیه
    چون خودم شاهدش بودم که حتی واتس اپ در اون کرش کرده
    اشتباه تایپی من رو در مورد ios 7 رو تاکید کردید که نه منظور من همون ios 8 هست ولی چون ادعا کردم و به در بسته خوردم برگشتم از حرفم
    م تجربه خودم رو در مورد نکسوز پنج و آیفون پنج گفتم
    اما شما با غرور و تحقیر تمام اومدی و سوادت رو به رخ ما میکشی و سعی در تحقیر کردن من داری
    که این جالب نیست

آقا من همینجا اعلام میکنم که به نسبت کاربر هیچی نیستم
    ولی نمیتونم از تجربه شخصی خودم بگذرم
    آی او اس هفت زیر دست خودم کرش کرد
    هم در آیپد و هم در آیفون پنج اس
    اندروید کیت کت در نکسوز با ران تایم art که آزمایشی هست خیلی سریعتر از آی او اس هفت هست
    و اندروید بعدی که ران تایم art در اون دیگه آزمایشی نیست منطقا به نسبت کیت کت و art آزمایشی سریعتر خواهد بود

اینهایی که گفتم دقیقا تجربه شخصی خودم بوده

این که گفتید برنامه از گوگل پلی استور نصب کنیم کرش میکنه به نظرم درست نیست
    چرا؟؟؟
    چون من روز های اولی که نکسوز خریدم برنامه ها رو از اینترنت میگرفتم و نصب میکردم
    یه سری ماژول greenify و ds battery sav هم از طریق xposed نصب کرده بودم و باعث شده بود گوشی م لگ داشته باشه
    خب بعدش رفتم سراغ چند تایی کاستوم رام
    مثل سیانوژن و اسلیم کت
    که بهترینش vanir بود
    وقتی به رام رسمی برگشتم یه سری برنامه ها رو مثل اسکایپ از فایل منیجر نصب کردم
    اما اسکایپ به وقت تماس همش خارج میشد
    یا مثلا ام ایکس پلیر نصب نمیشد و اگر نصب میشد فورس کلوز میداد
    همه شون رو حذف کردم و از پلی استور نصب کردم
    مشکلم کاملا حل شد
    یعنی الان در رام 4.4.4 بدون نصب هیچ ماژولی با داشتن مجموعا 153 برنامه که همه شون از پلی استور نصب شده یا برنامه های اصلی خود نکسوز هستند هیچ فورس کلوزی ندارم
    هیچ لگی ندارم
    الان حدود یک ماه میشه که روی همین رام هستم و همیشه 900 مگ تا 1100 مگ فضای آزاد دارم

خب این تجربه شخصی خودم هست
    بدون هیچ دانش برنامه نویسی اندرویدی
    اون وقت بیام و حرفها و طعنه های شما رو گوش کنم؟؟؟؟؟

باز هم میگم طبق تجربه شخصی من نکسوز پنج از آیفون فایو اس سریعتر هست
    دوست عزیز شما به کاربران اطلاعات غلط میدید، و انتظار دارید کسی چیزی بهتون نگه... حالا هم که شروع کردید به قضاوت درباره شخصیت من (من هیچ وقت همچین کاری درباره شما نکردم)، و بعد هم نهایتا همه حرف های شما به این ختم شد که "من تجربه کردم و نظرم اینه". خب، تجربه کنید و نظرتون همون باشه و شما آیفون نخرید، ولی وقتی ترویج یک باور رو در جایی برای سایرین می کنید، درباره مسائلی که پاسخ دقیق و مشخص دارند نظر ناآگاهانه میدید، و در نهایت هم پیشبینی می کنید یک گوشی رو باید انداخت سطل آشغال، حداقل دیگه باید آماده باشید ازش دفاع کنید.

شما جالبه چند تا برنامه از پلی استور نصب کردید و کرش نکردند، بعد نتیجه گرفتید: شما در اندروید اگر برنامه ها رو فقط از خود پلی استور گوگل دانلود و نصب کنید هیچ وقت هیچ برنامه ای در اندروید کرش نخواهد کرد

این خودش اوج برخورد و شیوه غیرعلمی نگاه شما به این مسائل رو خیلی خوب نشون میده.

این هم حرف
    که انگار همون حرفهاست به انگلیسی:

When an iOS user hits the home button, an Active app moves to Background. A Background app is not on the screen, but is still executing code. Most Background apps immediately switch to Suspended mode. A Suspended app is cached in memory, but uses no processor cycles, and thus is running no code on the device. If the device needs more memory for a game or other large app, Suspended apps will be cleared from RAM.
    Apps are only allowed to remain Background tasks and run code for longer than a few seconds in specific circumstances. A series of tightly controlled APIs allow indefinite backgrounding for things like VoIP, location tracking, and audio playback. None of this has any bearing on what is in the multitasking bar. A well-written app should suspend itself when it’s done running code, and users shouldn’t really have to monitor such things on iOS

Android:
    There is no guarantee that the apps are actually running any code just because they are in the list. When a user hits the home button, an app does not immediately enter some thing akin to Suspended mode on iOS. The process associated with an Android app remains in the background and is allowed to do any work it needs to. Apps on Android might use multiple processes, and multiple apps can share a single process.

When users want to return to an app they have left, the process is restored as a foreground app almost instantly. In a perfect world, an Android device would never run out of memory, and all these processes could live in RAM forever. This being the real world, your device will probably run short of RAM at some point. When that happens, it’s much the same as iOS. The system kills the process and the kernel reclaims the resources. The next time a user opens that app, it has to completely reloaded. This app could still be in the recent apps list, which has no bearing on whether or not its process is still running in the background.

بخش دوم پستم کامنتی راجع برتری یا معایب هر کدوم بود که با سرچ در اینترنت براتون قرار داده بودم و ترجمه کرده بودم:

Android is "multitasking" 100% of the time. Applications are free to expose their methods to other applications and launch intents to do work in other applications. Information can be shared back and forth easily.

Pros:
    Extreme flexibility and ability to build upon features of other apps.

Cons:
    Drain on battery live due to some applications and tasks never really going to sleep. Not really used all that much due to lack of developer collaboration other than core apps by major publishers. Can lead to one app crashing another app.

iOS sandboxes all applications. This means virtually no communication between applications except through specific channels that apple has allowed. This has expanded some in iOS 7. iOS allows switching between applications and saving state, but other than "background tasks" there isn't a whole lot of multitasking to speak of from the user standpoint.

Pros:
    Keeps things simple. No apps causing other apps to crash (except for low memory conditions where the OS quits an app of course). Apps always return to their expected state. Low battery usage, high security to prevent malware/viruses/etc.

متن اول مربوط به ژانویه سال 2012 هست یعنی دو سال و نه ماه پیش، زمان iOS 5 ، بر خلاف اندروید که بیشتر از نصف کاربرها از نسخه های 2012 و قدیمی تر سیستم عامل استفاده می کنند، iOS برای بیشتر از 90 درصد کاربران در آخرین نسخه است.

قسمت دوم که ترجمه کردید (و من توضیح دادم چرا این ادعاها صحیح نیست) هم مربوط به سپتامبر 2013 هست یعنی یک سال قبل.

شما این مطالب رو در موبایلستان هم دارید کپی می کنید (حتی موقع نقل قول گرفتن هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اینجا قرار دادید). فکر کنم خودتون هم فهمیده باشید این روالی که پیش گرفتید در جایی که ابتدایی ترین دانش درباره این مسائل وجود داره کارساز نیست.

PTFO

9. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوست عزیز شما به کاربران اطلاعات غلط میدید، و انتظار دارید کسی چیزی بهتون نگه... حالا هم که شروع کردید به قضاوت درباره شخصیت من (من هیچ وقت همچین کاری درباره شما نکردم)، و بعد هم نهایتا همه حرف های شما به این ختم شد که "من تجربه کردم و نظرم اینه". خب، تجربه کنید و نظرتون همون باشه و شما آیفون نخرید، ولی وقتی ترویج یک باور رو در جایی برای سایرین می کنید، درباره مسائلی که پاسخ دقیق و مشخص دارند نظر ناآگاهانه میدید، و در نهایت هم پیشبینی می کنید یک گوشی رو باید انداخت سطل آشغال، حداقل دیگه باید آماده باشید ازش دفاع کنید.

شما جالبه چند تا برنامه از پلی استور نصب کردید و کرش نکردند، بعد نتیجه گرفتید: شما در اندروید اگر برنامه ها رو فقط از خود پلی استور گوگل دانلود و نصب کنید هیچ وقت هیچ برنامه ای در اندروید کرش نخواهد کرد

این خودش اوج برخورد و شیوه غیرعلمی نگاه شما به این مسائل رو خیلی خوب نشون میده.

متن اول مربوط به ژانویه سال 2012 هست یعنی دو سال و نه ماه پیش، زمان iOS 5 ، بر خلاف اندروید که بیشتر از نصف کاربرها از نسخه های 2012 و قدیمی تر سیستم عامل استفاده می کنند، iOS برای بیشتر از 90 درصد کاربران در آخرین نسخه است.

قسمت دوم که ترجمه کردید (و من توضیح دادم چرا این ادعاها صحیح نیست) هم مربوط به سپتامبر 2013 هست یعنی یک سال قبل.

شما این مطالب رو در موبایلستان هم دارید کپی می کنید (حتی موقع نقل قول گرفتن هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اینجا قرار دادید). فکر کنم خودتون هم فهمیده باشید این روالی که پیش گرفتید در جایی که ابتدایی ترین دانش درباره این مسائل وجود داره کارساز نیست.

PTFO
    متوجه نشدم یک قسمت یعنی چی
    من هر چی رو که اونجا پست کردند رو اینجا نقل کردم
    فقط پست شما رو که یه قسمتی ش رو که تحقیر کردن من بود رو کپی نکردم
    من در مورد شما قضاوت نکردم
    فقط گفتم چرا داری سوادت رو به رخ من میکشی و با من با لحن تحقیر آمیز صحبت میکنید
    این جالب نیست
    الان هم شما اگر لطف کنید در موبایلستان همین بحث آی او اس و اندروید رو در همون تاپیکی که خودتون لینک گذاشتید ادامه بدید خیلی ممنون میشم
    اونجا کاربرانی که مثل شما حرفه ای باشند هستند و ما هم تماشا میکنیم و از پست های شما استفاده میکنیم

و اما این که برنامه از پلی استور نصب شه و کرش کنه
    بفرمایید برنامه ای رو به من نشون بدید که از پلی استور مستقیما نصب شه و کرش کرده باشه
    پلی استور هر برنامه ای رو متناسب با سخت افزار گوشی نصب میکنه

بعد من کجا اطلاعات غلط به کاربر دادم؟؟؟
    هر چیزی رو که گفتم رو نقل قولش رو گذاشتم

و اما اون آیپد و واتس اپ
    ترفند خاصی نداره
    حتی اگر جیلبریک هم نشه واتس اپ روی اون نصب میشه و فعالسازی ش از طریق آیفون و کدی که برای آیفون ارسال میشه انجام میشه
    آیپد چون سیمکارت نمیخوره کد فعالسازی براش ارسال نمیشه
    ولی اون آپدی که دست ما هست بله جیلبریک شده
    و اگر قرار باشه با جیلبریک کردن برنامه ها در اون کرش کنند که این باز میشه دلیل برا ضعف آیفون

مثل اینکه من نکسوزم رو بوتلودرش رو آنلاک کنم و روت کنم و بعد گوشی م لگ داشته باشه و برنامه ها در اون کرش کنند
    خیلی مسخره ست که

ولی نکسوز این بحث ها رو نداره

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

درود بر همگی ...

من به شخصه طرفدار شرکت مایکروسافت هستم اما نه یک تعصبی بدون منطق همیشه هم ترجیح دادم به برند های دیگر هم احترام بگذارم این اصلی ترین گزینه در استفاده از تکنولوژی است چیزی که امروز بین کاربر ها اصلا وجود ندارند و به قول خودمان از فقر فرهنگ استفاده از گجت ها سخت رنج میبریم ... امسال تصمیم گرفتم Iphone 6 را به شخصه تجربه کنم یک چالش جدید در زندگی, اما وقتی ارزش استفاده از این محصولات مشخص میشود که تجربیات خودم را بدون تعصب و صادقانه در اختیار افراد دیگر قرار بدهم متاسفانه چیزی که برند ها بزرگ میخواهند درگیری بین مشتریان و کاربران گجت ها است برای تصاحب یک کلمه (ما بهترین هستیم) چیزی که که در بین کاربران ایرانی بیشتر از سایر کشور ها به چشم میخورد...

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    شما گفتید که برنامه واتس اپ توی ios کرش کرده براتون و گفتید که روی آیپد واتس اپ دارید وقتی این برنامه برای آیپد ساخته نشده و در حالت عادی نمیشه روی آیپد نصب کرد ( باید با یک سری ترفند و... نصب کنی) انتظار کرش نکردن نداشته باشید ازش.
    سلام
    الان واتس اپ رو وقتی روی آیپد نصب کنید باور کن سورس برنامه واتس اپ رو تغییر داده نمیشه
    یه ترفند خیلی کوچیکه
    واتس اپ رو من نصب نکردم ها
    ولی شنیده بودم که واتس اپ روی آیپد نصب نمیشه و تعجب کردم که چطور پس ما نصب داریم؟؟؟
    از حسین علوی همکارم پرسیدم گفت نیازی به جیلبریک هم نداره و با این روشی که گفتم نصب میشه

این شیوه نصب شدن رو آقا من هرجوری حساب میکنم ربطی به کرش کردن نداره
    یعنی دلیل بر کرش کردن نیست

و اما در آیفون فایو اس جلوی خودم یه برنامه نصب کرد نمیدونم چی بود
    همون برنامه وقتی از آیتونز جداش کرد اجرا شد و بعد کرش کرد

بعد همین علوی همکارم یه اپل پرست واقعیه
    و من تا نیم ساعت داشتم مسخره ش میکردم سر همین

خلاصه
    جیلبریک کردن رو آیفون به رسمیت میشناسه
    و اگر قرار باشه با جیلبریک کردن آیفون کرش کنه و ناپایدار بشه خب چه فایده از این سیستم عامل؟؟؟
    حرفم اشتباهه؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

متوجه نشدم یک قسمت یعنی چی
    من هر چی رو که اونجا پست کردند رو اینجا نقل کردم
    فقط پست شما رو که یه قسمتی ش رو که تحقیر کردن من بود رو کپی نکردم
    من در مورد شما قضاوت نکردم
    فقط گفتم چرا داری سوادت رو به رخ من میکشی و با من با لحن تحقیر آمیز صحبت میکنید
    این جالب نیست
    الان هم شما اگر لطف کنید در موبایلستان همین بحث آی او اس و اندروید رو در همون تاپیکی که خودتون لینک گذاشتید ادامه بدید خیلی ممنون میشم
    اونجا کاربرانی که مثل شما حرفه ای باشند هستند و ما هم تماشا میکنیم و از پست های شما استفاده میکنیم

و اما این که برنامه از پلی استور نصب شه و کرش کنه
    بفرمایید برنامه ای رو به من نشون بدید که از پلی استور مستقیما نصب شه و کرش کرده باشه
    پلی استور هر برنامه ای رو متناسب با سخت افزار گوشی نصب میکنه

بعد من کجا اطلاعات غلط به کاربر دادم؟؟؟
    هر چیزی رو که گفتم رو نقل قولش رو گذاشتم

و اما اون آیپد و واتس اپ
    ترفند خاصی نداره
    حتی اگر جیلبریک هم نشه واتس اپ روی اون نصب میشه و فعالسازی ش از طریق آیفون و کدی که برای آیفون ارسال میشه انجام میشه
    آیپد چون سیمکارت نمیخوره کد فعالسازی براش ارسال نمیشه
    ولی اون آپدی که دست ما هست بله جیلبریک شده
    و اگر قرار باشه با جیلبریک کردن برنامه ها در اون کرش کنند که این باز میشه دلیل برا ضعف آیفون

مثل اینکه من نکسوزم رو بوتلودرش رو آنلاک کنم و روت کنم و بعد گوشی م لگ داشته باشه و برنامه ها در اون کرش کنند
    خیلی مسخره ست که

ولی نکسوز این بحث ها رو نداره
    من دلیلی ندارم برم در موبایلستان بحث کنم، دنبال تغییر نظر کاربران اونجا هم نیستم، شما اومید اینجا و تصمیم گرفتید اینجا یک سری مطالب رو مدعی بشید، پاسختون رو هم اینجا دریافت خواهید کرد.

محض اطلاع: جیمیل، کروم، Reddit now، Maps, Feedly, gReader, فیسبوک، توییتر و خیلی برنامه های دیگه بطور روزانه کرش می کنند روی نکسوس 5 من با اینکه نه روت کردم و نه هیچ کاری خلاف روال عادی استفاده از گوشی. شما همین واتس اپ که معتقد هستید وقتی روی دستگاهی که ازش پشتیبانی نمیشه به زور و با شیوه های دور زدن و ... نصب کردید و کرش کرده (و به خاطرش بقیه رو مسخره می کنید!)، ببینید روی اندروید کرش می کنه یا خیر. کافیه سرچ کنید whatsapp android crash / نتایج رو بخونید.

خلاصه
    جیلبریک کردن رو آیفون به رسمیت میشناسه
    و اگر قرار باشه با جیلبریک کردن آیفون کرش کنه و ناپایدار بشه خب چه فایده از این سیستم عامل؟؟؟
    حرفم اشتباهه؟؟
    فرضیات شما اشتباهه... اپل به هیچ وجه جیلبریک رو به رسمیت نمی شناسه (و گارانتی آیفونتون رو هم باطل می کنه):

حرفتون صد درصد اشتباهه و نمی دونم تا کی قصد دارید این ترویج اطلاعات غلط رو ادامه بدید. اکثریت کاربرهای آیفون جیلبریک نمی کنند. هدف من به رخ کشیدن اطلاعات و ... نیست، هدف من جلوگیری از ترویج اطلاعات غلط و گمراه کردن کاربر هاست، کاری که شما دارید انجام میدید.

PTFO

14. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •