تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ولی خیلی راحت میشه تشخیص داد به جز iphone 5c و iphone 6 بقیه محصولات این رده طراحی های خاص و متمایز دارن از ipod و ipad ها!
    متمایز بودن طراحی فایده اونچنانی نداره، راهی که اپل به سمتش میره طراحی مشابه است طوری که تجربه بین آیفون و آیپاد و آیپد (و مک) به نوعی Seamless باشه. این قضیه هم در نرم افزار هست و هم در سخت افزار. شما خیلی تعجب نکنید اگه نسل های جدید مک هم در سخت افزارشون شباهت هایی با این محصولات پیدا شد.

این بحث سلیقه است، شاید شما دیزاین این ها رو خوشتون نیاد یا تمایز داشتن با سایر محصولات اپل رو دوست داشته باشید، ولی از نظر بیزنس و استراتژی شباهت ظاهری آیفون و آیپد به خصوص وقتی سایز ها به هم نزدیک است (7.9 و 5.5) توجیه خوبی داره.

اتفاقن فناوری NFC برروی گوشیهای حتی میشه گفت مدل پایین سونی و سم سونگ کاربردی هستش و تنها چیزی که NFC اپل رو متمایز میکنه نو آوری هست که در iphone 5s رو نمایی شد یعنی touch id و بر محور این نو آوری (که حالا نو اوری محصوب نمیشه) اپلیکشن و ... خودنمایی میکنن.
    شما یک کاربرد واقعی و روزمره از NFC در اون گوشی ها بیارید ببینیم

بله صحبت من هم همینه، به جز طیف کوچکی از طرفداران بقیه (اکثریت) حاضر نخواهند بود که هزینه به برند بدند و در جایی که محصولات مشابه هست مطمئنن محصول ارزونتر رو انتخاب میکنن.
    حرفتون درسته اگه در جهان محصولات اپل بطور محسوس گرونتر از رقیب ها بودن در حالی که اینطور نیست. آیفون 6 هم قیمت محصولات مشابه سامسونگ و سونی و LG و HTC و ... است. قیمت همه این محصولات از 199 دلار قرارداد شروع میشه و حتی در خیلی مواقع محصولات اپل ارزون تر هم هستند (آیفون 6 با 64 گیگ حافظه 299 دلار هست ولی خیلی از رقیب ها در رده 249/299 دلار محصولاتشون 32 گیگ است).

پس شما هم معتقدید که نواوری خاصی در این محصول گونجونده نشده؟
    من چنین حرفی نزدم. لطفا دوباره بخونید چی گفتم.

2. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سایت معظم anandtech یک بررسی از SOC جدید اپل ( A8 ) قرار داده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه GPU این سری PowerVR GX 6650 هست که از Tegra K1 nvidia هم قوی تر هست 20 نانومتری هم هست ( اینتل روی 22 نانومتری گیر کرده - انویدیا هم در کپلر روی 28 نانومتری مونده )

4. 4 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

هسته گرافیکی A8 گویا PowerVR GX6650 شش هسته ای هستش. همونطور که خود اپل هم گفت حدود 50% از نظر گرافیکی از A7 قوی تره.

بنظر میاد مهمترین پیشرفت A8 نسبت به A7 همین باشه، از نظر CPU هم حدود 25% پیشرفت داشته. البته اینم باید گفت A7 واقعا از زمان خودش جلوتر بود. به هر حال به اون صورت پیشرفت قابل توجهی نکرده نسبت به A7؛ RAM هم که تغییری نکرده.

منم از ظاهرش اصلا خوشم نیومد! 5s از این خیلی قشنگ تر بود. بنظرم کسایی که الان 5s رو دارن دلیلی نداره برن سراغ 6. مگر اینکه با سایزش مشکل داشته باشن.

iOS 8 هم خیلی عالیه.

پ.ن: Apple Watch هم اصلا قشنگ نیست! انتظارم بیشتر از اینا بود.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در ردندر های اپل یه نکته به چشم می خوره که برای من عجیب بوده:

محتوای مخفی: عکس ها 

در این عکس ها می بینید میزان سیاه بودن رنگ پس زمینه رو، به نوعی تاریک مطلق است (مقایسه با کناره ها و پایین و بالا)، یعنی در حالی که صفحه روشن هست باید منتظر چنین چیزی باشیم، این نوع تاریکی همونطور که می دونیم فقط از صفحه های OLED بر میاد (که نور پس زمینه ندارند) مثل صفحه های Super AMOLED سامسونگ که خب اونها مسائل خودشون رو دارند (مصرف نامتوازن، دقت پایین در رنگ ها و Saturation نامناسب)، حالا چطور میشه با صفحه IPS به این قابلیت رسید بدون فدا کردن اون فاکتورهایی که صفحه های OLED فعلا در اونها ایده آل نیستند؟

در قدیم پنل های اپل، نور پس زمینه از بالا و پایین به پنل تابیده می شد (تکنیکی که در اکثر مانیتورها و تلویزیون ها استفاده میشه)، مثل این عکس:

محتوای مخفی: عکس 

این سیستم نازک هست و تعداد کمتری LED لازم داره، ولی مشکل اصلیش اینه که این نور (1) بطور مساوی در همه صفحه پراکنده نمیشه و (2) کنترل واقعی و دقیقی روی میزان روشن یا تاریک بودن نقاط مختلف صفحه نمایش وجود نداره، فقط میشه نور رو بطور کلی کم و زیاد کرد یا نهایتا بالا و پایین رو متفاوت کنترل کرد.

راه حل (که در تلویزیون های خیلی گرون قیمت و بزرگ استفاده میشه)، استفاده از منابع نور پشت خود صفحه و پیکسل هاست به جای بالا و پایین، که این کار باعث میشه هم (1) نور بطور مساوی پراکنده بشه و (2) بسته به میزان کوچک بودن این منابع نور، میشه کنترل خیلی دقیقی داشت روی میزان روشنایی در نقاط مختلف تصویر بطور مستقل و بدون تحت تاثیر قرار دادن بقیه محتوای صفحه.

هنوز تایید نشده در آیفون 6 از این تکنیک داره استفاده میشه، ولی احتمالش بسیار بالاست چون در مشخصات هم می بینید:

وقتی آیفون عرضه بشه و باز بشه میشه تست کرد و دید، ولی این نسبت کنتراست 1400 یا 1300 به 1 در صفحه های LCD تقریبا نشدنی است مگه با این تکنیک.

7. 15 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

از نظر بنده نوآوری این سری از پرچمدار اپل تراشه ی قدرت مند A8 با معماری خاص خودش

و همچنین صفحه نمایش گوشی...

حالا شاید دوستان از طراحی خوششون نمیامده باشه خب این یک بحث سلیقه ایی هست مثلن سلیقه ی من طراحی این آیفونو بیشتر قبول کرده نسبت به نسخه های قبل

یادمه s5 هم که معرفی شد طرفداره خیلی انتقاد کردن تا بعدن فهمیدن دیوایس خوبی هست

یا حتا 5s که معرفی شد یه سریا میگفتن 64 بیت با برنامه ها همخوانی نداره و ... که خب حرفهایی بود که هنوز کسی گوشی رو کسی دستش نگرفته بود...

آرمان جان گوشی رو میخری شما ؟؟؟

9. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

یادمه از ایراد هایی که از اپل میگرفتن برای اندازه ی سایز صفحه نمایش بود

حالا ایراد جدید طراحی گوشی هست

احساس میکنم اون مدل از طراحی که تا 5s ادامه داشت به آخرش رسیده بود در اندازه 4 اینچ

که طرفداران همیشه از خوش دست بودن آیفون راضی بودن

قطعان برای اندازه ی بیشتر صفحه نمایش میبایست تغییری در طراحی داده میشده

تا اپل باز هم بتونه همون احساس خوش دست بودن آیفون رو به مشتریها القا کنه اما با اندازه بزرگتر

11. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

یادمه از ایراد هایی که از اپل میگرفتن برای اندازه ی سایز صفحه نمایش بود

حالا ایراد جدید طراحی گوشی هست

احساس میکنم اون مدل از طراحی که تا 5s ادامه داشت به آخرش رسیده بود در اندازه 4 اینچ

که طرفداران همیشه از خوش دست بودن آیفون راضی بودن

قطعان برای اندازه ی بیشتر صفحه نمایش میبایست تغییری در طراحی داده میشده

تا اپل باز هم بتونه همون احساس خوش دست بودن آیفون رو به مشتریها القا کنه اما با اندازه بزرگتر
    کسی با تغییر ظاهر ایفون بخاطر بزرگ شدن و بهبود ارگونومی مشکلی نداره بحث سر زیبایی شناختی طراحی هست. شاید طراحی ارگونومی ایفون خوب باشه که حتما هم هست ولی نمیشه گفت که گوشی زیباست و حس لوکسی و پرستیژ سابق رو درخودش داره

اون دوستمون هم که میگه مردم بعد از یه مدت این طرح رو می پذیرند از سر ناچاری و نداشتن انتخاب دیگه ای هست. راهی غیر از این ندارن و بهتر بگیم بهش عادت می کنند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گفتیم از مزایای idevice خودمون استفاده کنیم که با مشکلات استریم اپل و مخابرات ایران مواجه شدیم زدیم دانلود شد

تا قبل کنفرانس مطمئن بودم چیزایی که لیک شده خود محصولات اپلند و واقعا هم شد.

چند چیز نظر من رو به خودش جلب کرد.
    -اول طراحی : باور کنید قبل کنفرانس منتظر باز معرفی آیپاد خودم بودم و همین شد !حالا آیپاد 5 رو ما در ابعاد آیپد مینی،ایر،آیفون ،آیفون پلاس داریم. هدفی که اپل دنبال کرده ، اینه که یکجور دست خط و امضای خودش پای همه محصولاتش بیفته، امیدوارم به این فکر نیفته که مک بوک،مک و آی مک رو شبیه به این کنه!
    اما از این طراحی خوشم میاد ؟ خیر ، دلایل بسیاری داره ، شاید مهمترینش هم برمیگرده به دوربین و داستان همیشگی من با دوربین آیپاد که موقع جابجایی مخصوصا توی جیب گذاشتن همیشه به یک جا گیر میکنه! البته احتمال میدم به لیزی آیپاد نباشه وگرنه حتما به یک بند مثل آیپاد نیاز پیدا میکنه!

-دوم آیفون 6 : چندتا مورد نظر من رو جلب کرد ، اول از همه ، اندازه 4.7 اینچ. تقریبا این اندازه الان معادل میان رده های اندرویدیه ،یک حسی بهم میگه سامسونگ دقیقا میدونست چی میخواد معرفی بشه ، و آلفا رو با همین سایز، ابعاد کوچکتر و باریک تر معرفی کرد. و جو رسانه ای به سمتی رفت که آلفا رقیب آیفون هست ! و نکته خیلی جالب تر ، آلفا فقط 32 گیگ داره! چیزی که آیفون نداره !
    البته همچین پر بیراه هم نگفته و تقریبا این دو گوشی یکسان هستند! سوای این که بگیم یکی دوربینش بهتره یا اون یکی باتریش ! این دو گوشی در یک رده بندی هستند!

-سوم آیفون 6پلاس و آیواچ : از نظر من ! این آیفون کاملا ناامید کننده بود.
    شرکتی مثل سامسونگ ، شرکتیه که بی گدار به آب میزنه.به دلیل این که چرخه تولیدش تقریبا همش داخلیه، و توان تولید هر چیزی رو داره ، هر ایده ای رو تولید و عرضه میکنه ! اما اپل اینطور نبوده و نیست !
    چیزی که توی کنفرانس دیدم، یک اپل سامسونگی بود!
    یک آیفون بسیار بزرگ رو معرفی کرده ، از نظر ابعادی حتی از نوت 4 بزرگتر در حالی که صفحه نمایشش کوچیکتره ! نسبت به آیفون 4.7 قابلیت های خاصی ازش معرفی نشد! البته اگر 5دقیقه صحبت درباره rotate صفحه رو در نظر نگیریم!
    این برای رقابت با تلفنی که 4ساله داره امتحانشو پس میده ، قلم با کلی کاربرد داره، و خودش بازار فبلت ها رو رونق داده کافی نیست !
    این آیفونی که ارائه شده فقط یک نسخه کوچکتر شده آیپد مینی با قابلیت تماس یا نسخه بزرگتر شده ی آیفونه !

و اما آیواچ
    به نظرم ، این بازار نه نبوغی درونشه ، نه ابتکار ، نه چیز خاص. اپل هم صرفا جهت عقب نموندن از بازار اپل واچ رو ارائه داده.
    چند نکته دربارش هست :
    اول در مورد طراحی. ساعت بسیار ضخیمه! نمیدونم چرا اینطور طراحی شده ، اما بسیار ضخیمه! استایلیش هم نیست و یک نکته
    این که حسی که اینترفیس این ساعت به شما میده ، حس میکنید که برای صفحه دایره ای طراحی شده ! از روی عکس ها و ویدئو ها وقتی میبینید
    یعنی اول برای صفحه گرد طراحی شده ، بعد تغییر داده شده برای صفحه مستطیلی.
    اگر اینطور بوده ،مثل این که مشکلاتی در تولید یافوت کبود یا مشکلاتی در جا دادن در ساعت گرد بوده که نتونستن و در نیاوردن
    به هر حال . من توی طراحی نمره رو به ساعت های موتورولا و ال جی میدم ،
    همونطور که یک ساعت ساز سوئیسی گفته
    Franz Tuerler, owner of a luxury watch store on Zurich's main shopping boulevard, Bahnhofstrasse, said the appeal of Apple watches would be to a different class of customer who prizes technology over prestige and emotional attachment."

دوم بخش نرم افزاریشه : در این قسمت آیواچ حرف هایی برای گفتن داره ، پلتفرم غنی داره و طبق همیشه اپل ، ما شاهد پشتیبانی خوب ازش هستیم.فقط یک قسمت فان داشت ، share heartbeat چیه دیگه ؟) love in your watch

سوم : قیمت ! دستگاهی داریم که 350دلار تگ قیمت خورده. با آیفون کار میکنه ، 650دلار
    شما رسما برای ترکیب این دو نیاز به 1000دلار دارید.
    منو یاد قیمت گذاری پارسال اپل برای 5C میندازه ! ولی منطق این قیمت گذاری معلوم نیست! در حالی که رقبا از حد وحدود 200دلار تجاوز نکردند!

دو حرکت از سمت اپل ، آیفون پلاس و ایواچ . به نظرم فقط در جهت عقب نموندن از رقبا بوده! درست ، نیاز مردم هست که پاسخ داده شده ، ولی به نظر من حرکت چندان حرفه ای نبودند ! و اگر پاسخ به نیاز مردم بوده، بازخورد های طراحی در مورد موتو360 رو دیده بودند و اینو طراحی کردند ؟

-چهارم : نرم افزار:
    اپل تو این زمینه توی کنفرانس خوب ظاهر شد. پلتفرم Apple Pay . این چیز جالبی بوده ، کار زیاد روش شده و به نظرم خیلی میتونه کاربردی باشه، اگر در زمینه امنیتش مثل طراحیش خوب کار شده باشه! اعتماد بین مردم فاکتور مهمی برای قوی شدن این قابلیته که متاسفانه چند وقتی به خاطر قضایای آیکلاود به خطر افتاده .
    IOS 8 : یکی از چیزهایی که زیاد فرصت بحث دربارش نشد آی او اس بود .
    آی او اس هشت رو به باز کردن سیستم عامل رفته. تعویض کیبرد ، ویجت ، شاید تو آی او اس 9 تعویض اپلیکیشن های دیفالت هم داشته باشیم. قابلیت های خوبی دربارش معرفی شده .
    اما چیزی که باز اینجا نمود میکنه، عکس العمل اپل به رقباشه .
    اپل قبلا با کمک nike ،قابلیت nike+ipod معرفی کرده بود در حوزه سلامت، اما چرا اینقدر اهمیت به سلامت توی آی او اس جدید ؟ این که اپل جوابی برای رقبا داشته باشه،تقریبا یک ساله که قضیه ضربان قلب و سنجش کالری و... بین گوشی های هوشمند راه افتاده ، سامسونگ تقریبا 10دستگاه با این قضیه معرفی کرده ، ال جی 2 یا 3 ، موتورولا با موتو 360 و ...!
    اپل احساس کرده اگر با چیزی مثل health hub وارد نشه، شاید مثل بازار فبلت ها که اونارو شکست خورده میدونسته ، توی این بازار هم عقب بیفته ! شاید یکی از تنها دلایل معرفی شتابزده آیواچ ، نیاز به دستگاه سخت افزاری برای مانیتور کردن فعالیت های کاربره!
    همینطور وارد کردن مستقیم آیکلاود در قسمت های مختلف سیستم عامل برای مقابله با گوگل درایو و سرویس های مشابه !
    یا تعامل بین برنامه ای ، برای من به شخصه نبود این واقعا عذاب آور بوده و از اضافه شدنش به آی او اس واقعا خوشحالم!
    خلاصه این که آی او اس به سمت باز شدن داره میره ، قابلیت هایی رو معرفی میکنه که قبلا توی سیستم عامل های دیگه بوده ! ولی چرا ؟
    باز هم برمیگرده به رقبا و درخواست بازار
    چیزی که برای اپل مهمه سود آوریه! و این بدون امکانات بیشتر امکان پذیر نیست ، چیزی که الان توی اندروید داره رشد فوق العاده ای میکنه و هر شرکتی با توجه به سلایق خودش قابلیت های خوبی رو به اندروید اضافه میکنه
    برای مثال توی ماه اخیر از Smart capture خیلی خوشم اومد به نظرم خیلی کاربردیه!
    و شاید خیلی ها مثل من به این نتیجه رسیده باشند و این یک نیاز در بازار رو تشکیل میده ، نیاز به بیشتر شدن امکانات.
    ما انتظار داریم که گجتی که میخریم ، بتونه تا حداکثر توانش برامون بازدهی داشته باشه.

به نظرم در کل IOS8 یک قدم خیلی مهم و مثبتی برای اپل بوده.

اما جمع بندی این که امسال اپل خیلی تند رو تر بوده ،مستقیما وارد جنگ با رقبا شده و امسال شاهد ریسک پذیری بالای این کمپانی هستیم. که به نظرم خوبه ، چون باعث پیشرفت تکنولوژی و رقابت سنگین میشه !

15. 7 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

-سوم آیفون 6پلاس و آیواچ : از نظر من ! این آیفون کاملا ناامید کننده بود.
    شرکتی مثل سامسونگ ، شرکتیه که بی گدار به آب میزنه.به دلیل این که چرخه تولیدش تقریبا همش داخلیه، و توان تولید هر چیزی رو داره ، هر ایده ای رو تولید و عرضه میکنه ! اما اپل اینطور نبوده و نیست !
    چیزی که توی کنفرانس دیدم، یک اپل سامسونگی بود!
    یک آیفون بسیار بزرگ رو معرفی کرده ، از نظر ابعادی حتی از نوت 4 بزرگتر در حالی که صفحه نمایشش کوچیکتره ! نسبت به آیفون 4.7 قابلیت های خاصی ازش معرفی نشد! البته اگر 5دقیقه صحبت درباره rotate صفحه رو در نظر نگیریم!
    این برای رقابت با تلفنی که 4ساله داره امتحانشو پس میده ، قلم با کلی کاربرد داره، و خودش بازار فبلت ها رو رونق داده کافی نیست !
    این آیفونی که ارائه شده فقط یک نسخه کوچکتر شده آیپد مینی با قابلیت تماس یا نسخه بزرگتر شده ی آیفونه !
    من که کلا طرفدار گوشی اونقدر بزرگ نیستم ولی خب خواستن بدن دیگه

مهمترین تفاوت یک گوشی 5.5 اینچی و 4.7 اینچی چیه؟ صفحه بزرگ تر. هر چیز دیگه در سایه قرار می گیره. این صفحه بزرگتر اونقدرها در اندروید مفید نبوده چون برنامه ها خیلی کم پیش میاد بهینه باشند با این سایز (بگذریم که برنامه ها اکثرا با SDK حداقل 24 ماه قبل ساخته میشن به خاطر Fragmentation ) و صرفا همگی، تقریبا بدون استثنا، بزرگ شده نسخه های کوچکتر خودشون هستن، اپل در +6 اومده و از این صفحه بزرگ تر استفاده مفید کرده، برنامه های خودش رو آپدیت کرده تا توی این صفحه بزرگ تر طراحی بهتری صورت بگیره و در نهایت هم در SDK این قابلیت رو گذاشته تا سایر برنامه ها هم UI های مخصوص 5.5 اینچ داشته باشن، چیزی که در نوت 4 گرچه روی کاغذ ممکن است ولی در عمل هیچ وقت انجام نشده و قابل پیشبینیه که این اتفاق در iOS به خوبی می افته. به قول شما بعد از این 4 سال امتحان پس دادن سری نوت، حتی برنامه های پیشفرض (جیمیل، تقویم، تکست، ...) هم ابتدایی ترین بهینه سازی ها رو برای صفحه بزرگ ندارند، البته خیلی سامسونگ مقصر نیست بیشتر مشکل اندروید هست.

در اصل تنها قابلیتی که خاص هست برای این گوشی همون صفحه بزرگشه که داره ازش به خوبی استفاده میشه... کاری که رقیب ها نکردن و سعی کردن اون "توجیه" برای خرید گوشی بزرگ، که در اصل باید امکان استفاده مفید از این صفحه بزرگ باشه، رو جایگزین کنند با قابلیت های جانبی و سخت افزاری برای مخفی کردن این ضعف. اینکه برای رقابت کافی هست یا نیست رو باید دید، افت محسوس فروش محصولات سامسونگ (از جمله سری نوت) مقابل محصولات بسیار ارزون قیمت چینی خودش تاییدی بر این هست که اون قابلیت های سخت افزاری خاص که سامسونگ در محصولات بزرگش می گذاره در عمل فاکتور تعیین کننده ای نیستن و محصولات ارزون قیمت چینی همون "توجیه خرید" رو ارائه می کردن. فبلت های فعلی من رو یاد محصولاتی مثل Galaxy Tab 7.0 سال 2010 می اندازه که برای رقابت با آیپد عرضه شد، محصولی که صرفا بزرگ شده گوشی است و از نظر نرم افزاری هیچ نوع بهینگی برای سایز ویژه اش صورت نگرفته. آیفون +6 قابلیت خاصش برتری نرم افزاری برای استفاده بهتر از این سایز صفحه است همونطور که برتری آیپد همین بود.

من الان فقط به خاطر همین کمی ترغیب شدم +6 بگیرم به جای 6، چون صرفا به جای یک تجربه بزرگ شده، یه تجربه متفاوت بهمون ارائه میده.

+

من حدس می زنم سال دیگه در Keynote ها، اپل به این مسئله اشاره خواهد کرد

17. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته آرمان جان فکر کنم یکم اشتباه کردید ، سری نوت سامسونگ با افول خاصی روبرو نبوده چون دقیقا چیزی که گفتید رو پیاده کردند، چرا ؟ چون از این فضا استفاده میشه.
    این مشکل فعلی سری اس سامسونگ هست !
    کلا قابلیت های S pen در این صفحه رو که کنار بزاریم
    قابلیت هایی مثل Multiwindow ، One hand Operation ،سیستم مولتی تسکینگ جدید و ... از مزایای همین صفحه بزرگه.
    در عین حالی که رابط کاربری برای خیلی نرم افزار های تبلت و گوشی اندرویدی وجود نداره، در خیلی ها هم وجود داره و این وسط وجه تمایز سری های نوت همینه ، این که سامسونگ با زیرکی تونست ضعف اندروید رو در این زمینه حل کنه
    به بیان ساده تر ، هرچیزی که میشد برای این رابط کاربری با صفحه ای به این اندازه بهینه کنه، بهینه کرد !
    البته که امیدواریم اپل چیز های بیشتری در مورد پلاس برای گفتن داشته باشه، اما توی کنفرانس ، به نظرم بی برنامه ترین و ناامید کننده ترین قسمت معرفی ، همین آیفون 6پلاس بود!

19. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •