تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 20 اولاول ... 71314151617181920 آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

یک عده چقدر واقعاً عصبانید!

blog.gsmarena.com/apple-completely-loses-plot-revokes-computer-build-magazine-accreditation-bendgate-video

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ریویوی کامل iPhone 6 رو داد بیرون.

راجع به رزولوشن صفحه ی iPhone 6 و خب pixel density پایین ترش گفته که در مقایسه با iPhone 6 Plus که صفحه 1080p داره تفاوتش زیاد و کاملا محسوسه. (326PPI < 401 PPI)

من خودم خیلی منتظر بودم ببینم اپل توی سایز 4.7" چه رزولوشنی رو انتخاب میکنه. 1334x750 که تقریبا همون 720p ـه شاید از نظر خیلی ها کافی باشه برای این سایز صفحه ولی تو گوشی های با ppi بالاتر میشه وضوح بیشتر رو کامل حس کرد. یه نمونش HTC One M7 که تو همین سایز صفحه ی Full HD داره. البته الان Z3 Compact و Galaxy Alpha هم صفحه شون 720p ـه ولی برای آیفونی که تا سال بعد هم که 6s بیاد بخواد همین رزولوشن بمونه یه کم پایین بنظر میرسه.

مورد بعدی هم که بهش اشاره کرده RAM پایین (1 گیگ) iPhone 6 ـه که شاید تو بلند مدت مشکل ساز بشه.

GPU هم PowerVR GX6450 هستش. تقریبا هم سطح Adreno 420 ـه snapdragon 805.

دوربین و کیفیت صفحه هم که قبلا مشخص شده بودن تو بالاترین سطح قرار دارن.

پیشنهاد من به دوستانی که الان 5s دارن: صبر کنید 6s بیاد اون رو بخرید! 5s هنوزم گوشی خیلی خوب و البته زیباتریه.

3. این کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

من که همیشه وافق خرید سری های s هستم. البته اگه سال اینده حداقل باتری و رزولیشن صفحه رو به پای پلاس برسونه وگرنه تا نسل ۷ با همین ۵اس می سازم

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تست باتری GSMArena

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

وقتی یه نفر الگو شماست کوچکترین اشتباه یا خطا، میشه بزرگترین گناه و اشتباه ! حالا اگه اون الگو رقیب شما باشه یا ازش تنفر دارید به هر دلیلی و هر چی هم زور بزنید نمی تونید بهش برسید قطعا از این اشتباه به بهترین شکل استفاده می کنید ! از کاه کوه می سازید، کمپین راه میندازید تا شاید حداقل کمی دلتون خنک بشه ! این حکایت این روزهاست.

البته فاکتور گرفتم کاربرانی که نهایت آرزوشون یه گوشی پلاستیکی با پردازنده n هسته ای و صفحه n اینچی و دوربین n مگاپیکسلی هست و هر وقت از جلو موبایل فروشی ها رد میشن فقط با حسرت یه نگاهی به آیفون میندازن ! آرزوشونه یکیش رو داشته باشن ولی اگه نظرشون رو در مورد آیفون بپرسید میگن چیه بابا ! قیافه که نداره (!) ، رمش که 1 هست، سی پی دو هسته ای داره، دوربینشم که 8 هست ! حالا طبیعیه وقتی چنین اتفاقی میافته احساسات درونی (میشه اسم های دیگه ای هم واسش پیدا کرد!) خودشون رو تا سر حد مرگ بروز بدن، بلکه کمی آروم بشن.

به خیلی از نظرات و پست ها فقط باید خندید و رد شد، به همین سادگی
    داشتم پستها رو میخوندم که ناگهان به این پست رسیدم و واقعا متاسف شدم.دوست عزیز فکر میکنید در کشور خودمون چند درصد مردم جزو دسته ای هستند که به راحتی قدرت خرید محصولات اپل رو دارن؟چند درصد مردم به دلیل داشتن قدرت خرید با حسرت به آیفون های پشت ویترین نگاه نمیکنن که شما اینجور با تمسخر از اونها یاد میکنین؟شما با این پست به یه اکثریت دستکم 70 درصدی در کشور خودتون توهین کردین.شاید شما به خیلی از نظرات و پست ها بخندین ولی به خاطر این پست شما باید اشکها ریخت.باور کنید تعصب کورکورانه هم حدی داره دوست من.

7. 2 کاربر از sky-boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

مشکل جدید ایفون اینه که باعث ریزش مو میشه

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

داشتم پستها رو میخوندم که ناگهان به این پست رسیدم و واقعا متاسف شدم.دوست عزیز فکر میکنید در کشور خودمون چند درصد مردم جزو دسته ای هستند که به راحتی قدرت خرید محصولات اپل رو دارن؟چند درصد مردم به دلیل داشتن قدرت خرید با حسرت به آیفون های پشت ویترین نگاه نمیکنن که شما اینجور با تمسخر از اونها یاد میکنین؟شما با این پست به یه اکثریت دستکم 70 درصدی در کشور خودتون توهین کردین.شاید شما به خیلی از نظرات و پست ها بخندین ولی به خاطر این پست شما باید اشکها ریخت.باور کنید تعصب کورکورانه هم حدی داره دوست من.
    شما اگه تمام پست ها رو خونده باشید متوجه شده بودین منظور و مورد خطاب من از این پست چی بوده، اینجا بحثی از تعصب اونم از نوع کورکورانه مطرح نیست. برداشت شما از صحبت های من کاملا اشتباه هست و صحبت های شما هم ماحصل همون برداشت اشتباه.
    از شما با این سطح بالای فرهنگ بعیده کورکورانه در مورد یک پست اظها نظر کنید ! البته اینجا برداشت آزاد هست و نمیشه توقع داشت از پست های ارسالی دقیقا همون برداشتی صورت بگیره که نویسنده اون مد نظر داشته. بنابراین نظرات شما هم قابل احترام هست.

10. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما اگه تمام پست ها رو خونده باشید متوجه شده بودین منظور و مورد خطاب من از این پست چی بوده، اینجا بحثی از تعصب اونم از نوع کورکورانه مطرح نیست. برداشت شما از صحبت های من کاملا اشتباه هست و صحبت های شما هم ماحصل همون برداشت اشتباه.
    از شما با این سطح بالای فرهنگ بعیده کورکورانه در مورد یک پست اظها نظر کنید ! البته اینجا برداشت آزاد هست و نمیشه توقع داشت از پست های ارسالی دقیقا همون برداشتی صورت بگیره که نویسنده اون مد نظر داشته. بنابراین نظرات شما هم قابل احترام هست.
    اگر واقعا اشتباه برداشت کردم عذز میخوام ولی در کل با ادبیات شما در این پست مشکل دارم و معتقدم نباید به هیچکس به خاطر اینکه بقول شما آرزوی داشتن اپل رو داره با این لحن صحبت کرد.و واقعا نمیدونم چه برداشتی غیر از مورد تمسخر قرار دادن افراد به خاطر وضعیت مالی از این بخش حرفهای شما میشه داشت؟(تاکید میکنم این بخش :البته فاکتور گرفتم کاربرانی که نهایت آرزوشون یه گوشی پلاستیکی با پردازنده n هسته ای و صفحه n اینچی و دوربین n مگاپیکسلی هست و هر وقت از جلو موبایل فروشی ها رد میشن فقط با حسرت یه نگاهی به آیفون میندازن ! آرزوشونه یکیش رو داشته باشن ولی اگه نظرشون رو در مورد آیفون بپرسید میگن چیه بابا !)

12. این کاربر از sky-boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اگر واقعا اشتباه برداشت کردم عذز میخوام ولی در کل با ادبیات شما در این پست مشکل دارم و معتقدم نباید به هیچکس به خاطر اینکه بقول شما آرزوی داشتن اپل رو داره با این لحن صحبت کرد.و واقعا نمیدونم چه برداشتی غیر از مورد تمسخر قرار دادن افراد به خاطر وضعیت مالی از این بخش حرفهای شما میشه داشت؟(تاکید میکنم این بخش :البته فاکتور گرفتم کاربرانی که نهایت آرزوشون یه گوشی پلاستیکی با پردازنده n هسته ای و صفحه n اینچی و دوربین n مگاپیکسلی هست و هر وقت از جلو موبایل فروشی ها رد میشن فقط با حسرت یه نگاهی به آیفون میندازن ! آرزوشونه یکیش رو داشته باشن ولی اگه نظرشون رو در مورد آیفون بپرسید میگن چیه بابا !)
    به هر حال همونطور که عرض کردم برداشت ها کاملا فرق می کنه ولی منظور و نیت من اصلا این چیزی که شما برداشت کردین نبوده که خدایی نکرده بخوام کسی رو به خاطر شرایط مالیش اونم برای خرید یه گوشی موبایل مسخره کنم
    موفق باشید.

14. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

نتایج دقیق تر تست های باتری آیفون ها توسط سایت Gsmarena منتشر شد.

آیفون 6 :

6 پلاس :

صرفا جهت مقایسه :

Last edited by Mohammad; 06-10-2014 at 01:05.

16. 7 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •