تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 20 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به نظرم حتی یک اسکلت خاص داخلی هم میتونه این مشکل رو حل کنه که البته باعث افزایش ضخامت گوشی خواهد شد.
    درسته چیزی مثل شاسی های سری اکسپریا Z، به نظرم کاش اینقدر وسواس روی باریک کردن تلفن نبود ولی همچین چیزی هرگز رخ نمیده چون این گوشی دیگه به تولید انبوه رسیده و به بازار رفته
    تنها راهش همون قاب خشک هست که اپل باز باید با تخفیف یا بصورت رایگان توزیع کنه یا اینکه گوشی رو پس بگیره که این مورد آخری خیلی بعیده

2. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آیفون 6 در مقایسه با 5s :

38 درصد پیکسل بیشتر
    38 درصد صفحه بزرگ تر
    50 درصد سریع تر
    25 درصد عمر باتری بیشتر
    فقط با 16 درصد ظرفیت بیشتر باتری

موضوع اونجا جالب میشه که اپل با افزایش اندازه صفحه نمایش و افزایش قدرت پردازنده، بهبود داشته در مورد عمر باتری.
    خیر همه همینطور نیستند. نسبت ها رو ببینید. بقیه برندها اکثرا با بزرگ کردن باتری عمرش رو زیاد می کنند. واضحه که حتی با یکسان بودن باتری 6 و 5s ، باز هم 6 عمر باتری بهتری می داشت با همه این تفاوت ها.

4. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر میاد این قضیه خم شدن خیلی سر و صدا کرده. دوستان هم که به درستی گفتن اپل کاملا" زیر ذره بینه...
    بعد از سونی و اون جمله جالب در مورد لنز دوربین دوربین، حالا نوبت به LG رسیده! :|||

این هم حرکتی که سونی زده بود:

6. این کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام دوستان . دقایقی پیش ورژن 8.0.1 برای تمام دستگاه ها ارائه شد . همین حالا میتونید از طریق ota آپدیت کنید . ( اگر نیومد میتونید یک بار خاموش روشن کنید )

تغییرات این نسخه:

1. رفع مشکل HealthKit، هم اینک برنامه هایی که از این API استفاده کردند در اپ استور تایید میشوند.
    2. رفع مشکل عدم نمایش کیبرد های جانبی هنگام وارد کردن پسورد در قسمت های مختلف سیستم عامل
    3. رفع مشکل عدم دسترسی برخی از برنامه های به Library تصاویر شما
    4. بهبود قابلیت Reachability در آيفون ۶ و ۶ پلاس
    5. رفع مشکل مصرف غیر عادی اینترنت سیمکارت هنگام دریافت SMS/MMS
    6. بهبود قابلیت Family Sharing
    7. رفع مشکل عدم ریستور زنگ ها از طریق بکاپ iCloud
    8. رفع مشکل عدم آپلود تصویر و ویدئو در سافاری

آپدیت : فعلا آپدیت نکنید مثل اینکه که مشکل داره ( no service ) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- این مشکل فقط روی آیفون 6 و 6 plus هست . بقیه میتونن آپدیت کنن .

- این آپدیت از طرف اپل حذف شد !
    Last edited by hormozan m; 24-09-2014 at 22:06.

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

نه خب اون قسمت اول رو به احترامتون ویرایش کردم ولی انگار خودتون به حرف های خودتون هم اعتقادی ندارید !
    شمایی که با این لحن صحبت می کنید و هدفتون رو خلاف اون چیزی که به طور واضح از پست هاتون بر میاد عنوان می کنید، نمی دونم چطوری بقیه رو به تعادل دعوت می کنید ؟!
    کنفرانس اپل کی بود؟ یادش بخیر ! آیفون های جدید معرفی و وارد بازار شد شما هنوز به نظرات بعد از کنفرانس استناد می کنید ؟! کمی به روز بشید لطفا.
    نه راستش فکر نمیکردم با حرفم موافق باشین...فن های اپل به تعصب معروفن(منظورم بدی ندارم)...همین که Stream میگن فن های اپل همین مارک سیب گاز زده واسشون کافیه گواه همین مطلبه!
    //////
    خط اول اولین پست من تو این تاپیک رو بخونین و ارتباطش رو به "کامنت های شب کنفرانس اپل" متوجه میشین! دیگه حرفی ندارم
    البته بهتون حق میدم چون از وقتی گند دستکاری های برندهایی مثل سامسونگ در این تست ها در اومد شما اعتمادتون رو نسبت بهشون از دست دادید ! البته اپل عادت به همچین کاری نداره و به خاطر همین هست که ما همچنان با افتخار بهشون استناد می کنیم ! شاید از مد افتادن بهترین دلیلی باشه که پیدا کردین
    شما هنوز تو فکر اون قضیه هستین جالبه
    سامسونگ سقف فرکانس gpu گوشی (s4 بود فکر کنم) رو تو چند تا پروسس مثلا دوربین و برنامه بنچمارک و.... بالاتر گذاشته بود و در نتیجه تو بنچمارک قوی تر ظاهر میشد....همین!!!
    ولی شما اگه پیگیر اخبار باشین میبینین اون تب بنچمارک و امتیاز یه سالی هست خوابیده
    فکر کنم یه مشکلی هم در معنی و مفهوم کلمه "محدود" براتون وجود داره. اینطوری که شما فرمودین انگار یکی دو تا سایت فقط در این زمینه موجود هستند در صورتی که اگه لطف کنید و اون عبارتی رو که خدمتتون عرض کردم رو تویه گوگل کپی پیست کنید تعدادشون نه در حد نامحدود به معنای بی حد. بی پایان (معنی بر گرفته از لغتنامه دهخدا !) بلکه بیشتر از محدود هست که می تونید نتایجشون رو مرور کنید.

و در آخر اینکه توضیحات سایت phonearena هم هیچ چیز خاصی رو روشن نمی کنه و به نظر می رسه شما علاقه دارید به جای تست هایی با معیارهایی که عرض کردم، به تست های اینچنینی استناد کنید؛ البته برای جمع آوری خبرهای منفی شاید مجبور باشید.
    البته اون لفظ نامحدود شوخی بود در این مورد که شما فرمودین محدود نیست!! من تعداد سایت ها نشمردم واسه همین از کلمه "محدود" استفاده کردم!
    ولی خب شایدم بشه از این نظر نگاه کرد شما که منبع معتبری مثل phoneArena رو قبول ندارین چون آیفون های جدید از تست ـش امتیاز خوبی نگرفتن!؟

من فقط خواستم جو تاپیک رو یکم عوض کنم و بگم خبر منفی هم هست...آیفون از بهشت که نیومده!
    مبارکتون باشه

9. این کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

توضیحی که شما فرمودین رو که در خود سایت نوشته بود، ولی همونطور که ملاحظه می کنید هیچ توضیح دقیقی در مورد اینکه این اسکریپ ذاتا چی هست؟ چطور نوشته شده و ... داده نشده. در مقابل مقایسه کنید سایر تست هایی (چه به نفع آیفون و چه به ضرر آیفون) که مثلا مدت زمان مکالمه یا مرور صفحات وب رو ملاک قرار داده. قطعا این تست ها دارای اعتبار بیشتری هستند. نظر شما خلاف این مورد هست ؟!
    و در آخر اینکه توضیحات سایت phonearena هم هیچ چیز خاصی رو روشن نمی کنه و به نظر می رسه شما علاقه دارید به جای تست هایی با معیارهایی که عرض کردم، به تست های اینچنینی استناد کنید؛ البته برای جمع آوری خبرهای منفی شاید مجبور باشید.
    هیچ چیز خاصی رو روشن نمیکنه؟! یعنی چی؟

اصلا صرف نظر از اینکه این تست چجوری انجام شده و جزییاتش چی بوده، همه اون گوشی ها یه کار معین رو توی شرایط برابر انجام دادن اینم نتایجش بوده. مشکلش الان کجاست این؟

اینم یه تست باتری دیگه از Tom's Guide که با توجه به معیارهای شما دارای اعتبار بیشتری هستن:

We used our standard battery test on the iPhones as well as the Android devices. For both platforms, we created an app that opens the native Web browser on the phone, and then visits 50 popular web sites in a loop, pausing for 60 seconds on each until the battery is drained. Before running the test, we set the display brightness to 150 nits, ensure that the battery is fully charged, and turn off Wi-Fi, Bluetooth, notifications, and GPS..

اینکه عمر باتری iPhone 6 زیاد جالب نیست و از بقیه رقیباش عقب تره که الان کاملا مشخصه و بحثی روش نیست اصلا. همینجوری آمار و ارقام و اعتبار سایت ها رو زیر سوال نبرید.

این داستان خم شدن iPhone ها هم مثل اینکه داره جدی میشه! پیش بینی میکنن اپل برای این مشکل هم مثل iPhone 4 یه سری وسیله جانبی بده بیرون:

11. این کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

خیر همه همینطور نیستند. نسبت ها رو ببینید. بقیه برندها اکثرا با بزرگ کردن باتری عمرش رو زیاد می کنند.
    اپل هم باتری رو 300mAh زیاد کرده که!!
    یه مثال نقض فکر میکنم کافی باشه
    سونی 100mAh باتری z3 رو نسبت به z2 کم کرده ولی طول عمر بیشتر شده....جالبه نه؟
    واضحه که حتی با یکسان بودن باتری 6 و 5s ، باز هم 6 عمر باتری بهتری می داشت با همه این تفاوت ها.
    میتونین اینو اثبات کنین؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اپل هم باتری رو 300mAh زیاد کرده که!!
    چون تمایل زیادی به نخوندن عرایض سایرین و پاسخ دادن دارید، دوباره تکرار می کنم:

آیفون 6 در مقایسه با 5s :

38 درصد پیکسل بیشتر
    38 درصد صفحه بزرگ تر
    50 درصد سریع تر
    25 درصد عمر باتری بیشتر
    فقط با 16 درصد ظرفیت بیشتر باتری

عرض کرده بودم نسبت ها رو ببینید.

یه مثال نقض فکر میکنم کافی باشه
    سونی 100mAh باتری z3 رو نسبت به z2 کم کرده ولی طول عمر بیشتر شده....جالبه نه؟
    دوباره، چون تمایل زیادی به نخوندن عرایض من و پاسخ دادن دارید، تکرار می کنم: // بقیه برندها اکثرا با بزرگ کردن باتری عمرش رو زیاد می کنند. // نگفتم همه که دنبال مثال نقض می گردید. به علاوه در Z2 به Z3 :

اصلا افزایش صفحه نمایش نداشتیم
    افزایش رزولوشن نداشتیم
    افزایش سرعت نداشتیم (از پردازنده دقیقا یکسان استفاده شده،)
    ظرفیت باتری 3 درصد کاهش یافته.
    عمر باتری از جهاتی کاش یافته (Talk time 3G تقریبا 16 درصد کاهش یافته، 2G حدود 7 درصد کاهش) و از جهاتی هم افزایش (موزیک دستگاه 8 درصد افزایش یافته). در تست های GSMArena هم (که برخلاف سایت مورد علاقه شما که معتبر می دونیدش، حداقل ریز تست ها رو نوشته) باتری Z3 در نهایت 3 درصد ضعیف تر از Z2 بوده.

با در نظر گرفتن این ها، خیر جالب نیست. مقایسه کنید با آمار آیفون

میتونین اینو اثبات کنین؟
    بله خیلی ساده:

باتری آیفون 6 امسال 16 درصد افزایش ظرفیت داشته نسبت به 5s.
    عمر باتری آیفون 6 هم 25 درصد افزایش داشته نسبت به 5s.

با استفاده از یک نسبت تناسب ساده (ریاضیات سوم ابتدایی) می تونید به این نتیجه برسید که با ظرفیت های مساوی، عمر باتری آیفون 6 بیشتر خواهد بود.

نه راستش فکر نمیکردم با حرفم موافق باشین...فن های اپل به تعصب معروفن(منظورم بدی ندارم)...همین که Stream میگن فن های اپل همین مارک سیب گاز زده واسشون کافیه گواه همین مطلبه!
    فکر می کردم متوجه بشید که لحن من در اون جمله با طعنه بود در پاسخ با حرفی که شما با طعنه زده بودید / نمی دونم امیدوار باشم متوجهش نشده باشید (که دیگه نمی دونم چی بگم) یا امیدوار باشم حداقل متوجهش شده باشید و دونسته حرفی که من نزدم رو به من نسبت میدید (که باز هم نمی دونم چی بگم).

واضحه رفتار چه افرادی پر از تعصب است و چه افرادی دارن منطقی و علمی بحث می کنند.

14. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه apachi7000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Never_Land

پيش فرض

سلام جناب stream عزیز
    ممنون از پاسخگوییتون به سوالهایی که پرسیده میشه...
    من سالهاست که کاربر اندروید هستم.به خاطر قیمت تقریبا بالای آیفون و یه سری مسایل که در مورد کار کردن با اون وجود داره نه تنها علاقه ای به آیفون نداشتم،حتی خبرهای مربوط به اون هم توی این چند سال دنبال نمیکردم.خب یکی از دلایل اصلیم هم به جز اون بحث قیمت که گفتم،سایز کوچیک گوشیهای آیفون بود.منتها الان که 6پلاس اومده تصمیم گرفتم که یک آیفون 6 پلاس رو تهیه کنم و مطالبی رو که توی این مدت در مورد آیفون و ios و خیلی چیزای دیگه مطالعه کردم منو بسیار علاقه مند به این برند کرده.اینا روگفتم که بدونید به قول یکی از دوستان از همون کسایی هستم که آیفونو تا حالا تو دستم نگرفتم ... (البته چون علاقه ای بهش نداشتم.)
    سوالی که میخوام بپرسمو با یه مثال مطرح میکنم که بهتر متوجه بشید
    به عنوان مثال کسی که میخواد از ویندوز کوچ کنه به سمت لینوکس،خب اولش با یه محیط ناشناخته روبرو میشه با یه سری الفاظ خاص که واسش نامفهومه.حتی زمانی که با میحط لینوکس و اون اصطلاحات خاصش آشنا بشه بازم ویندوز واسش یه چیز دیگه است.
    من اصلا و به هیچ عنوان قصد مقایسه کردن ندارم.
    منتها میخواستم ببینم آیا کار کردن با ios و ituns یا مثلا موضوعی مثل جیلبریک کردن یا نکردن (جدای از مزایا یا معایبی که داره که من از اونا هم اطلاعی ندارم متاسفانه)،آیا سر و کله زدن با همچین مسایلی ممکنه که باعث دلزدگی و پشیمونی من بشه از داشتن یه گوشی آیفون؟
    البته امیدوارم که نشه...چون در هر صورت همون مدل آیفون رو که گفتم،میگیرم وسعی میکنم که ازش لذت ببرم.
    ولی آیا واقعا تا این حد سخته کار کردن با یه گوشیه اپل؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون....
    Last edited by apachi7000; 25-09-2014 at 02:40.

16. این کاربر از apachi7000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام جناب stream عزیز
    ممنون از پاسخگوییتون به سوالهایی که پرسیده میشه...
    من سالهاست که کاربر اندروید هستم.به خاطر قیمت تقریبا بالای آیفون و یه سری مسایل که در مورد کار کردن با اون وجود داره نه تنها علاقه ای به آیفون نداشتم،حتی خبرهای مربوط به اون هم توی این چند سال دنبال نمیکردم.خب یکی از دلایل اصلیم هم به جز اون بحث قیمت که گفتم،سایز کوچیک گوشیهای آیفون بود.منتها الان که 6پلاس اومده تصمیم گرفتم که یک آیفون 6 پلاس رو تهیه کنم و مطالبی رو که توی این مدت در مورد آیفون و ios و خیلی چیزای دیگه مطالعه کردم منو بسیار علاقه مند به این برند کرده.اینا روگفتم که بدونید به قول یکی از دوستان از همون کسایی هستم که آیفونو تا حالا تو دستم نگرفتم ... (البته چون علاقه ای بهش نداشتم.)
    سوالی که میخوام بپرسمو با یه مثال مطرح میکنم که بهتر متوجه بشید
    به عنوان مثال کسی که میخواد از ویندوز کوچ کنه به سمت لینوکس،خب اولش با یه محیط ناشناخته روبرو میشه با یه سری الفاظ خاص که واسش نامفهومه.حتی زمانی که با میحط لینوکس و اون اصطلاحات خاصش آشنا بشه بازم ویندوز واسش یه چیز دیگه است.
    من اصلا و به هیچ عنوان قصد مقایسه کردن ندارم.
    منتها میخواستم ببینم آیا کار کردن با ios و ituns یا مثلا موضوعی مثل جیلبریک کردن یا نکردن (جدای از مزایا یا معایبی که داره که من از اونا هم اطلاعی ندارم متاسفانه)،آیا سر و کله زدن با همچین مسایلی ممکنه که باعث دلزدگی و پشیمونی من بشه از داشتن یه گوشی آیفون؟
    البته امیدوارم که نشه...چون در هر صورت همون مدل آیفون رو که گفتم،میگیرم وسعی میکنم که ازش لذت ببرم.
    ولی آیا واقعا تا این حد سخته کار کردن با یه گوشیه اپل؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون....
    کار کردن با iOS بسیار ساده است (از اندروید خیلی ساده تر هست). هیچ پیچیدگی خاصی نداره و در اینترنت هم پر از راهنما و ویدیو و ... است. الان پیرزن های 70 ساله راحت آیفون می خرن و استفاده می کنن. کلا سادگی همیشه فاکتور اصلی اپل در طراحی محصولات است.

اپل یک راهنما داره برای مهاجرت از اندروید:

18. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •