تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 20 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

هرکی بیاد تو این تاپیک نظرش راجع به ایفون های جدید عوض میشه...به به!
    اولا اینکه مقایسه آیفون 6 با نکسوس4 از لحاظ قدرت cpu و gpu نبود...یه بار دیگه به اون عکس نگاه کنین متوجه میشین....نمیدونم جدیدا اعداد و ارقام واسه فن های اپل مهم شده!؟

خوبه خبر های منفی رو هم تو تاپیک پوشش بدین
    مثلا
      محتوای مخفی: خم شدن آیفون 6پلاس 

یا مثلا تست باتری رو از سایت های مختلف بزارین:
      محتوای مخفی: فون آرنا 

خب همه همینطورن!!

نظر ما که از اول یه چیز بوده ! حالا اگه نظر شما چیز دیگه ای هست می تونید بررسی ها و سایر اخبار رو مرور کنید، نظرتون عوض هم نشد خیلی اهمیتی نداره ! قرار نیست همه نظرات یکی باشه.
    زحمت پوشش اخبار منفی هم با شما، ببینیم چقدر خبر منفی می تونید جمع کنید

در مورد تست باتری هم همونطور که قبلا هم گفته شد نظرات مختلفی وجود داره ولی در مجموع بازخوردها مثبت بوده. این تستی که شما گذاشتی مربوط به چی هست؟ مرور وب؟ پخش فیلم؟ استفاده از وای فای؟ مکالمه ؟ معمولا تست باتری به این صورت انجام میشه ! چیزی که اینجا نوشته شده Custom web-script معلوم نیست دقیقا چی هست !

2. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

خیر این چیزها (تست های سرعت و ... گوشی) فقط برای "غیر فن" های اپل مهم هست ، هر کس که از محصولات اپل خوشش بیاد، در اصل براش تنها چیزی که مهمه لوگوی اپل پشت گوشی است.
    تا وقتی دوستانی هستند که خبر منفی از زیر چشمشون در نمیره (تاپیک های آیفون های قبلی رو ببینید)، ما ترجیح میدیم جا رو برای جوون ها باز کنیم و توی ذوقشون نزدیم
    نه جدیدا این بنچمارک ها هم از مد افتادن و تعجم از این بود که شما همه اونا رو گذاشته بودین!

نظر ما که از اول یه چیز بوده ! حالا اگه نظر شما چیز دیگه ای هست می تونید بررسی ها و سایر اخبار رو مرور کنید، نظرتون عوض هم نشد خیلی اهمیتی نداره ! قرار نیست همه نظرات یکی باشه.
    زحمت پوشش اخبار منفی هم با شما، ببینیم چقدر خبر منفی می تونید جمع کنید

در مورد تست باتری هم همونطور که قبلا هم گفته شد نظرات مختلفی وجود داره ولی در مجموع بازخوردها مثبت بوده. این تستی که شما گذاشتی مربوط به چی هست؟ مرور وب؟ پخش فیلم؟ استفاده از وای فای؟ مکالمه ؟ معمولا تست باتری به این صورت انجام میشه ! چیزی که اینجا نوشته شده Custom web-script معلوم نیست دقیقا چی هست !
    نظرات مربوط به ساعات بعد از کنفرانس ، میتونین تو سایت های فارسی و غیرفارسی مشاهده کنین
    من نمیخواستم بیام ضد آیفون های جدید مطلب بزارم...منظورم جو گل و بلبل اینجا بود که خوبه آدم یه جانبه رفتار نکنه...یکم تعادل همیشه خوبه!
    در ضمن لحن صحبتتون زیاد خوب نبود.....یکم تعادل همیشه خوبه!
    ////
    اون تست هم مربوط به سایت phoneArena میشه و خودش توضیح داده...که یه اسکریپت رو اجرا میکنه و واسه گوشی شرایط استفاده روزمره رو شبیه سازی میکنه!
    اون بازخورد ها منظور چی هست؟ چند تا سایت محدود باتری آیفون های جدید رو بررسی کردن و در مجموع نمیشه گفت مثبت بوده....البته شاید منظور شما نسبت به آیفون های قبلی باشه....
    یا نظرات خریدارای گوشی منظورتونه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

نظرات مربوط به ساعات بعد از کنفرانس ، میتونین تو سایت های فارسی و غیرفارسی مشاهده کنین
    من نمیخواستم بیام ضد آیفون های جدید مطلب بزارم...منظورم جو گل و بلبل اینجا بود که خوبه آدم یه جانبه رفتار نکنه...یکم تعادل همیشه خوبه!
    در ضمن لحن صحبتتون زیاد خوب نبود.....یکم تعادل همیشه خوبه!
    ////
    اون تست هم مربوط به سایت phoneArena میشه و خودش توضیح داده...که یه اسکریپت رو اجرا میکنه و واسه گوشی شرایط استفاده روزمره رو شبیه سازی میکنه!
    اون بازخورد ها منظور چی هست؟ چند تا سایت محدود باتری آیفون های جدید رو بررسی کردن و در مجموع نمیشه گفت مثبت بوده....البته شاید منظور شما نسبت به آیفون های قبلی باشه....
    یا نظرات خریدارای گوشی منظورتونه؟
    توضیحی که شما فرمودین رو که در خود سایت نوشته بود، ولی همونطور که ملاحظه می کنید هیچ توضیح دقیقی در مورد اینکه این اسکریپ ذاتا چی هست؟ چطور نوشته شده و ... داده نشده. در مقابل مقایسه کنید سایر تست هایی (چه به نفع آیفون و چه به ضرر آیفون) که مثلا مدت زمان مکالمه یا مرور صفحات وب رو ملاک قرار داده. قطعا این تست ها دارای اعتبار بیشتری هستند. نظر شما خلاف این مورد هست ؟!

تعداد سایت های بررسی کننده آیفون محدود نیست، کافیه iPhone 6 review رو سرچ کنید و یه نگاهی به بررسی باتری بندازید. موردی که عرض کردم شامل نظرات تک و توک دوستانی که تا الان آیفون رو خریدن هم میشه.
    Last edited by Mohammad; 24-09-2014 at 17:26.

5. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

خوبه فکر کنم با قسمت اول حرفام مشکلی نداشتین
    ////
    بله منم گفتم که خود phoneArena هم توضیح داده....فعلا باید منتظر تست gsmarena باشیم
      محتوای مخفی: محدود یا نامحدود 

تعداد سایت های بررسی کننده آیفون محدود نیست
    نامحدوده؟
    منظورم سایت هایی نبود که رسم ریویو رو یدک میکشن و فقط مشخصات گوشی رو بررسی کردن
    Last edited by 5ajad; 24-09-2014 at 17:47.

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به نظر من این خاصیت منفی نیست که فلز خمش بیشتری داره و ارتجاعی نیست
    باید قبول کرد که هر متریالی یه مزیتی داره و یه نقطه ضعفی
    وقتی ضخامت گوشی کمتر شده باشه و ابعاد سطح بیشتر شده باشه این مشکل پیش میاد

پلی کربنات به هیچ عنوان اون حس خوشایند فلزی بودن رو منتقل نمی کنه ولی ارتجاعی هست و خم نمیشه در مقابل آلومینیوم که توی بدنه آیفون به کار رفته غیر از زیبایی حس متفاوتی رو منتقل می کنه اما این ایراد خم شدن رو هم داره، نمیشه همه چیز با هم یکجا وجود داشته باشه!

8. 5 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

به نظر من این خاصیت منفی نیست که فلز خمش بیشتری داره و ارتجاعی نیست
    باید قبول کرد که هر متریالی یه مزیتی داره و یه نقطه ضعفی
    وقتی ضخامت گوشی کمتر شده باشه و ابعاد سطح بیشتر شده باشه این مشکل پیش میاد

پلی کربنات به هیچ عنوان اون حس خوشایند فلزی بودن رو منتقل نمی کنه ولی ارتجاعی هست و خم نمیشه در مقابل آلومینیوم که توی بدنه آیفون به کار رفته غیر از زیبایی حس متفاوتی رو منتقل می کنه اما این ایراد خم شدن رو هم داره، نمیشه همه چیز با هم یکجا وجود داشته باشه!
    درسته ولی خب انتظارها از اپل معمولا بالاست. من یادمه آیفون نسل اول که داشتم خم شده بود کمی، نه به مقداری که اذیت کنه ولی محسوس بود. آیفون 5/5s هم خم شدگی داشت البته به خاطر سایزشون تعدادشون کم بود. شاید انتظار میرفت اپل پیشبینی کنه این وضعیت رو و یه فکری به حالش بکنه (استفاده از آلیاژ خاصی از آلومینیوم که مثلا مقاومتش نسبت به خم شدن بیشتر باشه، مثلا).

به هر حال باید دید چقدر مسئله مشکل ساز خواهد شد. قطعا اپل خبر داشته گوشی نسبتا راحت خم میشه، مهم اینه که سیاستشون درباره گارانتی این محصولات چیه. اگه خم شدن رو جزو موارد مشمول گارانتی حساب کنند که جای هیچ نگرانی نیست از طرف من.

10. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

درسته ولی خب انتظارها از اپل معمولا بالاست. من یادمه آیفون نسل اول که داشتم خم شده بود کمی، نه به مقداری که اذیت کنه ولی محسوس بود. آیفون 5/5s هم خم شدگی داشت البته به خاطر سایزشون تعدادشون کم بود. شاید انتظار میرفت اپل پیشبینی کنه این وضعیت رو و یه فکری به حالش بکنه (استفاده از آلیاژ خاصی از آلومینیوم که مثلا مقاومتش نسبت به خم شدن بیشتر باشه، مثلا).

به هر حال باید دید چقدر مسئله مشکل ساز خواهد شد. قطعا اپل خبر داشته گوشی نسبتا راحت خم میشه، مهم اینه که سیاستشون درباره گارانتی این محصولات چیه. اگه خم شدن رو جزو موارد مشمول گارانتی حساب کنند که جای هیچ نگرانی نیست از طرف من.
    مشکل اینجاس که سیاست تیم کوک مثل استیو جابز سر قضیه آیفون 4 هست یا نه
    چون این مشکل 100% فیزیکی هست و با آپگرید و این صوبتا حل نمیشه! و بعیده شامل گارانتی بشه
    این ایراد ممکنه برای خیلی از تلفن های فلزی پیش بیاد ولی چون میزان فروش و تو دید بودن آیفون بسیار بیشتر از برندهای دیگه هست رسانه ای میشه
    به نظر من یه بامپر یا قاب خشک مشکل رو کامل حل میکنه، توی ایران خودمون از هر 100 نفری که آیفون دارن 1 نفر ممکنه قاب استفاده نکنه غیر از اینه ؟

12. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

خوبه فکر کنم با قسمت اول حرفام مشکلی نداشتین
    ////
    بله منم گفتم که خود phoneArena هم توضیح داده....فعلا باید منتظر تست gsmarena باشیم
      محتوای مخفی: محدود یا نامحدود 

نامحدوده؟
    منظورم سایت هایی نبود که رسم ریویو رو یدک میکشن و فقط مشخصات گوشی رو بررسی کردن

نه خب اون قسمت اول رو به احترامتون ویرایش کردم ولی انگار خودتون به حرف های خودتون هم اعتقادی ندارید !
    شمایی که با این لحن صحبت می کنید و هدفتون رو خلاف اون چیزی که به طور واضح از پست هاتون بر میاد عنوان می کنید، نمی دونم چطوری بقیه رو به تعادل دعوت می کنید ؟!
    کنفرانس اپل کی بود؟ یادش بخیر ! آیفون های جدید معرفی و وارد بازار شد شما هنوز به نظرات بعد از کنفرانس استناد می کنید ؟! کمی به روز بشید لطفا.

نه جدیدا این بنچمارک ها هم از مد افتادن و تعجم از این بود که شما همه اونا رو گذاشته بودین!
    البته بهتون حق میدم چون از وقتی گند دستکاری های برندهایی مثل سامسونگ در این تست ها در اومد شما اعتمادتون رو نسبت بهشون از دست دادید ! البته اپل عادت به همچین کاری نداره و به خاطر همین هست که ما همچنان با افتخار بهشون استناد می کنیم ! شاید از مد افتادن بهترین دلیلی باشه که پیدا کردین

اون بازخورد ها منظور چی هست؟ چند تا سایت محدود باتری آیفون های جدید رو بررسی کردن
    فکر کنم یه مشکلی هم در معنی و مفهوم کلمه "محدود" براتون وجود داره. اینطوری که شما فرمودین انگار یکی دو تا سایت فقط در این زمینه موجود هستند در صورتی که اگه لطف کنید و اون عبارتی رو که خدمتتون عرض کردم رو تویه گوگل کپی پیست کنید تعدادشون نه در حد نامحدود به معنای بی حد. بی پایان (معنی بر گرفته از لغتنامه دهخدا !) بلکه بیشتر از محدود هست که می تونید نتایجشون رو مرور کنید.

و در آخر اینکه توضیحات سایت phonearena هم هیچ چیز خاصی رو روشن نمی کنه و به نظر می رسه شما علاقه دارید به جای تست هایی با معیارهایی که عرض کردم، به تست های اینچنینی استناد کنید؛ البته برای جمع آوری خبرهای منفی شاید مجبور باشید.

14. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

به نظر من یه بامپر یا قاب خشک مشکل رو کامل حل میکنه، توی ایران خودمون از هر 100 نفری که آیفون دارن 1 نفر ممکنه قاب استفاده نکنه غیر از اینه ؟
    یه ویدئو جدید بود که خم شدگی رو بایه قاب خوب ولی انعطاف پذیر (نه خیلی) تست می کرد که باز هم تحت فشار زیاد اونم با دست کمی خم شدگی پیدا کرد. بسیار کمتر از حالت عادی. ولی در سایر تست ها مثل گذاشتن گوشی در جیب عقب و ... هیچ مشکلی پیدا نکرد.

دقیقا مسئله همینه که انتظار ها از اپل بالاست و بیشتر از هر برند دیگه ای زیر ذره بین هست. مثلا همین بیرون زدگی دوربین مگه آیفون 6 اولین گوشی بود که دوربینش به این شکل طراحی شده؟ ولی واکنش ها رو ببینید.
    باید دید واکنش و راهکار اپل در مورد مشکل خم شدگی گوشی ها چی هست.

16. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

مشکل اینجاس که سیاست تیم کوک مثل استیو جابز سر قضیه آیفون 4 هست یا نه
    چون این مشکل 100% فیزیکی هست و با آپگرید و این صوبتا حل نمیشه! و بعیده شامل گارانتی بشه
    این ایراد ممکنه برای خیلی از تلفن های فلزی پیش بیاد ولی چون میزان فروش و تو دید بودن آیفون بسیار بیشتر از برندهای دیگه هست رسانه ای میشه
    به نظرم حتی یک اسکلت خاص داخلی هم میتونه این مشکل رو حل کنه که البته باعث افزایش ضخامت گوشی خواهد شد.

18. 2 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •