تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 20 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

تا اونجایی من دیدم تو ایران 80 درصد کسایی ایفون دارن کار کردن باهاش رو هم بلد نیستن
    فقط یه استفاده مفید داره اونم کلاس گذاشتن

اخه کدوم ادم عاقلی میاد 6 تومن بده ایفون 6 بگیره!!!

به کار ما ایرانیا فقط اندروید میخوره .
    سلام ... میشه بگید از چه قابلیت آیفون ( ios ) در ایران نمیتونید استفاده کنید ؟

2. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

البته سیستم عامل ios مثل اندروید نیست . و کم مصرف تر هستش .

بدهی هست هر چی عمر باتری بیشتر باشه خیلی کاربر پسند تر هست .
    عمر باتری به موارد زیادی بستگی داره و نه فقط سیستم عامل !

موضوع اونجا جالب میشه که اپل با افزایش اندازه صفحه نمایش و افزایش قدرت پردازنده، بهبود داشته در مورد عمر باتری.

4. 3 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

دوست عزیز اصلا منظور پست من رو فهمیدین؟
    حداقل صفحه قبل رو مطالعه می کردید بعد جواب میدادین

من طبق این پست گفتم که ایفون با این قیمت 6 تومن ارزشی نداره و ادم عاقلی هم نمیره بخره تا بیاد قیمت واقعی خودش,بعد اقدام کنه !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دقت کرده باشید من صفحه قبل هم چنین پست هایی رو جواب دادم، پست قطعا تمامی پست ها رو مطالعه کردم
    از طرفی پست شما فقط شامل این مورد نبود و سایر مواردی رو که عنوان کرده بودین به برداشتی که من کردم بیشتر نزدیک بود.
    در هر صورت فلسفه پست شما برای من روشن شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز اصلا منظور پست من رو فهمیدین؟
    حداقل صفحه قبل رو مطالعه می کردید بعد جواب میدادین

من طبق این پست گفتم که ایفون با این قیمت 6 تومن ارزشی نداره و ادم عاقلی هم نمیره بخره تا بیاد قیمت واقعی خودش,بعد اقدام کنه !

سلام. آخه یعنی این مطلب چقدر به نظر شما سنگین اومد که لازم به دبل چک داشت؟ توی اون دو خط الگوریتم کیهان رو که فرموله نکرده بودین که مخاطب رو به نفهمیدن متهم می کنید! ایشون به گمان من کاملاً متوجه منظور شدند. پاسخشون هم این بود که این قیمتها واقعی نیست و سودجویانست. قیمت رسمی گوشی رو که دیگه همه می دونند و اپل رسماً اعلام کرده (به پستهای قبلی تر مراجعه کنید). همین طور همه می دونند که از این مبلغ اضافی چیزیش تو جیب اپل نمی ره.
    بر این اساس، مشخصاً می شه فهمیداپل اون قدر مهم هست که نسبت به این قضیه این طوری واکنش نشون داده می شه و بزرگنمایی می شه. ما که ندیدیم بابت گرون شدن بلیت یه مسابقه این اندازه گرد و خاک بپا شه (هر سال که آیفون جدید تازه می آد بیرون، دقیقاً همین واکنشها بروز می کنه!). لحن شما هم کمک زیادی به روشن شدن موضوع نمی کنه، بخصوص الآن که دیگه معلومه پروموشنیستای سامسونگ، خیلی علاقه دارند به عنوان یک تاکتیک مؤثر روی قیمت آیفون مانور بدن.
    به عنوان مثال، این که آیفون ارزشی داره یا نداره، بر اساس مبلغ کم یا زیاد تعریف نمی شه. اگر کسی الآن بخره فقط گرون خریده نه این که چیز بی ارزشی خریده باشه!

7. این کاربر از instrumental بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

نگاهی دقیق تر به تراشه A8 :

مشخص شده که GPU استفاده شده برخلاف تصور قبلی GX6450 (با 4 هسته) هست نه GX6650.

9. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

مطابق تست معتبر DxOMark آیفون های جدید دارای بهترین دوربین در بین تمامی دوربین های تلفن های همراه هستن !

اطلاعات کامل :

Last edited by Mohammad; 24-09-2014 at 11:09.

11. 5 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

هرکی بیاد تو این تاپیک نظرش راجع به ایفون های جدید عوض میشه...به به!
    اولا اینکه مقایسه آیفون 6 با نکسوس4 از لحاظ قدرت cpu و gpu نبود...یه بار دیگه به اون عکس نگاه کنین متوجه میشین....نمیدونم جدیدا اعداد و ارقام واسه فن های اپل مهم شده!؟

خوبه خبر های منفی رو هم تو تاپیک پوشش بدین
    مثلا
      محتوای مخفی: خم شدن آیفون 6پلاس 

یا مثلا تست باتری رو از سایت های مختلف بزارین:
      محتوای مخفی: فون آرنا 

موضوع اونجا جالب میشه که اپل با افزایش اندازه صفحه نمایش و افزایش قدرت پردازنده، بهبود داشته در مورد عمر باتری.
    خب همه همینطورن!!

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

من تعداد زیادی از ویدیوهای تست های مربوط به ضربه آیفون های جدید رو دیدم و خب نتیجه اش رو خلاصه اینجا میذارم.

آیفون 6 در تست های مربوط به پشت و کنار عالی عمل میکنه و تغریبا هیچ آسیبی نمیبینه! اما صفحه اون در برخورد با زمین به راحتی خورد میشه. آیفون 6 پلاس در تست مربوط به پشت مثل آیفون 6 عمل میکنه و آسیبی نمیبینه اما در تست های مربوط به کنار و صفحه آسیب میبینه و حتی صفحه از بدنه گوشی جدا میشه گاها.
    نکته جالبی که اینجا هست اینکه صفحه هر دو گوشی بعداز خورد شدن هم به خوبی کار میکنن!
    پس مواظب آیفون های جدیدتون باشید و نذارید با صفحه زمین بخورن.

14. 2 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

هرکی بیاد تو این تاپیک نظرش راجع به ایفون های جدید عوض میشه...به به!
    اولا اینکه مقایسه آیفون 6 با نکسوس4 از لحاظ قدرت cpu و gpu نبود...یه بار دیگه به اون عکس نگاه کنین متوجه میشین....نمیدونم جدیدا اعداد و ارقام واسه فن های اپل مهم شده!؟
    خیر این چیزها (تست های سرعت و ... گوشی) فقط برای "غیر فن" های اپل مهم هست ، هر کس که از محصولات اپل خوشش بیاد، در اصل براش تنها چیزی که مهمه لوگوی اپل پشت گوشی است.

خوبه خبر های منفی رو هم تو تاپیک پوشش بدین
    مثلا
      محتوای مخفی: خم شدن آیفون 6پلاس 
    تا وقتی دوستانی هستند که خبر منفی از زیر چشمشون در نمیره (تاپیک های آیفون های قبلی رو ببینید)، ما ترجیح میدیم جا رو برای جوون ها باز کنیم و توی ذوقشون نزدیم

16. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

من تعداد زیادی از ویدیوهای تست های مربوط به ضربه آیفون های جدید رو دیدم و خب نتیجه اش رو خلاصه اینجا میذارم.

آیفون 6 در تست های مربوط به پشت و کنار عالی عمل میکنه و تغریبا هیچ آسیبی نمیبینه! اما صفحه اون در برخورد با زمین به راحتی خورد میشه. آیفون 6 پلاس در تست مربوط به پشت مثل آیفون 6 عمل میکنه و آسیبی نمیبینه اما در تست های مربوط به کنار و صفحه آسیب میبینه و حتی صفحه از بدنه گوشی جدا میشه گاها.
    نکته جالبی که اینجا هست اینکه صفحه هر دو گوشی بعداز خورد شدن هم به خوبی کار میکنن!
    پس مواظب آیفون های جدیدتون باشید و نذارید با صفحه زمین بخورن.
    جالبه . تعدادی از کسایی که آیفون 6 پلاس رو خریده بودن از جنس ضعیف بدنه شکایت کرده بودند امروز یه ویدیو تو سایت زومیت بود آیفون 6 پلاس رو خم میکردندکاملا" کج میشد ...فکر کنم انعطاف پذیر باشه

18. این کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •