تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مصرف بلند مدت فلوکسامین و درد کبد

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 مصرف بلند مدت فلوکسامین و درد کبد

سلام دوستان من حدود یک ساله دارم فلوکسامین 300 میلی در روز مصرف میکنم چند هفتس احساس میکنم کبدم درد میکنه این دارو اثر سو داره روی کبد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این قدر با این قرص ها بازی میکنی، دیگه امیدی بهت نیست.

3. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

این قدر با این قرص ها بازی میکنی، دیگه امیدی بهت نیست.
    دوست عزیز بازی نمیکنم تجویز دکتر هست میخواین نسخشو براتون پرینت بگیرم بذارم تا باورتون شه؟چجوری به خودتون اجازه میدین انقدر زود پیش داوری کنین درباره مردم؟

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین کبد مریض بشه چون عضو خیلی حیاتیه و 1 دونست. خیلی بهت تذکر میده . پوستت کهیر میزنه . جوش میزنی . حساسیت شدید میگیری . یکاری میکنه وقت نکنی بیای سوال کنی تو انجمن مستقیم میفرستت بیمارستان. به نظرم جای نگرانی نیست داروتونو ادامه بدید.

اگر نگرانی میتونی آزمایش کبد بدی . ما هم دعا میکنیم اسیب ندیده باشه کبدتون. فقط بدون اگر کبدت خیلی آسیب دیده باشه از فاصله 1 کیلومتری میشه تشخیص داد . مثل مرده ها میشه قیافت.پوستت زرد و رگهای بدنت مشخص میشه

.بعد باید بری شیراز تو صف نوبت پیوند کبد. اگر حالت خیلی اورژآنسی باشه نوبتت جلو تر میفته. بستگی به سمی بودن بدنت داره که اونم درجه بندی داره . کم متوسط و زیاد که اونهایی زیاد هستند نزدیک مرگ هستند و نوبت پیوندشون جلوتر از بقیست.

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

معمولا درد كبد به عنوان اولين علامت مشكل كبدي مطرح نيست ولي به هر حال ميتونيد آزمايش بديد.
    لازم به ذكره اين درد (در ناحيه بالا و سمت راست شكم) ميتونه تشخيص افتراقي هاي ديگه اي به جز مشكلات كبدي داشته باشه كه حتي با مصرف دارو توجيه بشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. این کاربر از hajoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ببین کبد مریض بشه چون عضو خیلی حیاتیه و 1 دونست. خیلی بهت تذکر میده . پوستت کهیر میزنه . جوش میزنی . حساسیت شدید میگیری . یکاری میکنه وقت نکنی بیای سوال کنی تو انجمن مستقیم میفرستت بیمارستان. به نظرم جای نگرانی نیست داروتونو ادامه بدید.

اگر نگرانی میتونی آزمایش کبد بدی . ما هم دعا میکنیم اسیب ندیده باشه کبدتون. فقط بدون اگر کبدت خیلی آسیب دیده باشه از فاصله 1 کیلومتری میشه تشخیص داد . مثل مرده ها میشه قیافت.پوستت زرد و رگهای بدنت مشخص میشه

.بعد باید بری شیراز تو صف نوبت پیوند کبد. اگر حالت خیلی اورژآنسی باشه نوبتت جلو تر میفته. بستگی به سمی بودن بدنت داره که اونم درجه بندی داره . کم متوسط و زیاد که اونهایی زیاد هستند نزدیک مرگ هستند و نوبت پیوندشون جلوتر از بقیست.
    اتفاقا من تحقیق کردم بیماری های کبدی خیلی خاموش هست و تا لحظه اخر خود بیمار هم متوجه نمیشه که کبدش داره تخریب میشه همین منو ترسونده

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

والا انقدر گفتی این دارو خوبه؟ این دارو بده؟ این دارو عوارض داره این نداره, این دارو .... آدم فکر میکنه تستر آزمایشگاه هستی.

دارو زیاد میخوری و همون طور که خودت هم میدونی داری به کبدت صدمه میرسونی.

همون طور که دوست عزیزمون در بالا گفتند درد کبد از نشانه های اولیه مشکلات کبدی نیست.

10. 2 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •