تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: تخصصی : آیا Malwarebytes Anti-Malware بهمراه ویندوز دیفندر کافیه؟ <همفکری در پی بروز مشکلی بی سابقه>

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم مثل دوستان از سه پکیج مجانی ولی خوب استفاده میکنم :
    انتی ویروس : اویرا
    فایروال : کومودو
    انتی مالویر : مالویر بیتس
    جدیدا هم اسپای بات رو هم نصب کردم.
    البته مورد دوم و چهارم رو بنه به توصیه فیلمهای اموزشی امنیت دیجیتال نصب کردم.البته در اون کلاسها گفته بودند پاندا وکسین رو هم نصب کنید.
    اتفاقا در مورد پردازش ابری پاندا که دوستمون گفتند هم خیلی تعریف شد.ولی متاسفانه حجم زیادی از نت میگیره و موقع دانلود باید یه پهنای باندی رو بهش اختصاص داد.
    من خودم وقتی با مورد مخرب برخورد میکنم برای اینکه یک وقت ناخواسته کرک و پچ را پاک نکنم میرم و این فایل رو در سایت ویروس توتال اسکن میکنم بعد میبینم چند تا از انتی ویروسها ایراد گرفتند.اگر زیر 20 در صد ایراد گرفته بودند سعی میکنم استفاده کنم.
    بهر حال تشخیص ماهیت این کرک ها بسیار سخته و واقعا بین امنیت و راحتی میانه خوبی نیست.

2. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

Panda Vaccine که جزو اولین برنامه هایی هست که باید روی ویندوز نصب کرد و بهتر از خیلی برنامه های مدیریت اتوران فلش مموری و پارتیشنهاست. چون بجای حذف فایل اتوران، جایگزین خودش رو قرار میده

4. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

Malwarebytes گرچه ظاهرا قدرت شناسایی بالایی داره ولی اگه به فهرستی که در تصویر پست 1 وجود داره دقت بشه اکثر موارد شناسایی مربوط به کرک، پچ ، کیجن و فایلهای ضروری کرک شده ی برنامه هاست.
    مثلا فایل amtlib.dll که در اصل فایل کرک شده ی فوتوشاپ هست رو بعنوان آلودگی شناخته
    لذا بنظرم برای کاربران کشورهایی که همه ی برنامه ها رو میتونن بصورت قانونی تهیه کنند عالیه . اما برای ما ...! نه . و موقع پاکسازی باید اکثر موارد شناسایی شده رو اشتباه فرض کنیم مگر اینکه کرک و پچی واقعا آلوده و ضمیمه شده با آلودگی باشه

من الان Microsoft Security Essentials و MBM و KIS 2012 رو نصب دارم
    هر سه رو از بوت غیر فعال کردم ولی بازم ویندوز از روی SSD دو برابر زمان آلودگی بوت میشه! هر سه فعال هم باشن همینه!
    خلاصه ظاهرا باید بسازیم دیگه
    باز هم تاکید میکنم که برای پاکسازی مخصوصا سیستم آلوده بهترین برنامه هست.
    خب سیستم شما که آلوده نبوده و مالویربایتس هم به برنامه های مشکوک هم گیر میده و برای همین تمام کرک و پچ ها رو هم به عنوان مخرب شناسایی میکنه که البته این موضوع داخل تنظیماتش قابل تغییر هست و مشکلی نیست.قبل از پاکسازی هم سوال میکنه.

دوستان بحث اینجا داره موازی میشه با بحث های دیگه.
    بهتره اینجا ادامه بدید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 4 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI V8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان چطوری به این برنامه سایتهایی رو که بلاک میکنه بشناسونم که بلاک نکنه؟

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درود بر شما دوستان
    من از این آنتی مل ور همراه با نود 32 استفاده می کنم وخیلی خوب بوده چون پاپ آپ ها داغون کرده بودند سیستمم رو
    اما چند روزه به یک مشکل بزرگ بر خوردم
    اینکه توی این چند روز وقتی با یو ت و ر ن ت کار می کنم اول یه ایرور از این میاد و بعد صفحه آبی و اذیت می کنه
    چند بار اونو پاک کردم اما باز هم این مشکل رو دارم و شک دارم و می ترسم که اینو موقت غیر فعال کنم
    راهی به نظرتون می رسه دوستان؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود بر شما دوستان
    من از این آنتی مل ور همراه با نود 32 استفاده می کنم وخیلی خوب بوده چون پاپ آپ ها داغون کرده بودند سیستمم رو
    اما چند روزه به یک مشکل بزرگ بر خوردم
    اینکه توی این چند روز وقتی با یو ت و ر ن ت کار می کنم اول یه ایرور از این میاد و بعد صفحه آبی و اذیت می کنه
    چند بار اونو پاک کردم اما باز هم این مشکل رو دارم و شک دارم و می ترسم که اینو موقت غیر فعال کنم
    راهی به نظرتون می رسه دوستان؟
    فکر نکنم ناسازگاری نرم افزاری (Conflict) بین utorrent با MBM باشه چون منم با هر دو دارم کار میکنم
    چه معلوم nod32 هست که داره این وسط موش می دوونه؟! پیشنهاد میکنم این ویروس کش بدرد نخور رو پاک کنی
    میتونی کاسپرسکی KIS رو امتحان کنی و یا اگه ویندوز هفت داری بجای نود32 ، برنامه ی قدرتمند و رایگان Microsoft Security Essentials رو ، و اگرم XP داری Malicious Software Removal Tool .
    اتفاقا MBM خیلی هوشمندانه ترافیک utorrent رو نظارت میکنه و آنچه به تبادل داده بین شما با Peerها مرتبط نیست و مربوط به حملات هکرها و یا تبلیغات و ... از راه این برنامه باشه رو مسدود میکنه و تند تند هم هی پیغامش رو میده
    بازم برای اطمینان، ویندوز رو تنظیم کن تا بلافاصله بعد از ص آبی ریستارت نکنه و روی BSOD بمونه تا بتونی پیغام خطای مربوطه رو نگاه کنی به چه مشکلی داره اشاره میکنه

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فکر نکنم ناسازگاری نرم افزاری (Conflict) بین utorrent با MBM باشه چون منم با هر دو دارم کار میکنم
    چه معلوم nod32 هست که داره این وسط موش می دوونه؟! پیشنهاد میکنم این ویروس کش بدرد نخور رو پاک کنی
    میتونی کاسپرسکی KIS رو امتحان کنی و یا اگه ویندوز هفت داری بجای نود32 ، برنامه ی قدرتمند و رایگان Microsoft Security Essentials رو ، و اگرم XP داری Malicious Software Removal Tool .
    اتفاقا MBM خیلی هوشمندانه ترافیک utorrent رو نظارت میکنه و آنچه به تبادل داده بین شما با Peerها مرتبط نیست و مربوط به حملات هکرها و یا تبلیغات و ... از راه این برنامه باشه رو مسدود میکنه و تند تند هم هی پیغامش رو میده
    بازم برای اطمینان، ویندوز رو تنظیم کن تا بلافاصله بعد از ص آبی ریستارت نکنه و روی BSOD بمونه تا بتونی پیغام خطای مربوطه رو نگاه کنی به چه مشکلی داره اشاره میکنه
    ممنون اتفاقا 8 دار و یندوز دیفندر خودش هم خیلی خوبه
    فقط مشکل اینجاست ( چند بار میکرو و بیت ت و ر ن ت رو آنینستال کردم و دوباره نصب کردم)
    که ام بی ام ایرور رو به ....exe میده و بعد از چند ثانیه صفحه آبی این مشکل رو بعد از یک سال استفاده از این دو برنامه 3 4 روزه که پیدا کردم و شاید بگم تا اخرین آپدیت قبلی ام بی ام این جور نبود

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

یک نکته : utorrent آخرین نسخه رو نصب نکن . نسخه ای که مثلا مربوط به یکی دو سال قبله پیدا و نصب کن و نذار آپدیت بشه . در کارکرد هیچ تفاوت ملموسی بین نسخه ی قدیم و جدید نیست
    اصلا هم از کرک که برای utorrent در بعضی جاها قرار معرفی شده و گفته شده به نسخه ی Pro یا بدون تبلیغات تبدیلش میکنه استفاده نکن (برنامه ی رایگان که کرک نمی خواد!)
    مدتی قبل که آخرین نسخه رو نصب و از کرک همراهش استفاده کردم مشکلاتی برای سیستم رخ داد که گرچه دقیق یادم نیست اما بی شباهت به مورد شما نبود ولی یادمه ایراد از فایل exeاصلی کرک شده ی برنامه بود

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یک نکته : utorrent آخرین نسخه رو نصب نکن . نسخه ای که مثلا مربوط به یکی دو سال قبله پیدا و نصب کن و نذار آپدیت بشه . در کارکرد هیچ تفاوت ملموسی بین نسخه ی قدیم و جدید نیست
    اصلا هم از کرک که برای utorrent در بعضی جاها قرار معرفی شده و گفته شده به نسخه ی Pro یا بدون تبلیغات تبدیلش میکنه استفاده نکن (برنامه ی رایگان که کرک نمی خواد!)
    مدتی قبل که آخرین نسخه رو نصب و از کرک همراهش استفاده کردم مشکلاتی برای سیستم رخ داد که گرچه دقیق یادم نیست اما بی شباهت به مورد شما نبود ولی یادمه ایراد از فایل exeاصلی کرک شده ی برنامه بود
    ممنون پاسخ کاملی بود
    متاسفانه خودش آپدیت شد و الان هم دیتا بیس رو خود بخود آپدیت می کنه اما چند وقت پیش یک مشکل پیش اومد که دیگه همه چیزش از کار افتاد توی سایتش چک کردم با یه برنامه کلینر خودش پاک و دوباره نصب کردم خوب شد
    این مورد رو هم توی سایت خودش گشتم نوشته که مشکلی پیش نمیاره و فقط پاپ اپ ها رو می گیره
    با برنامه ای مثل vuze خوب کار می کنه و فقط کار رو سخت تر پیش می بره اما u و micro همچنان مشکل دارند
    ممنون از شما

13. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز

اونایی که از نرم افزار Malwarebytes استفاده میکنن،لطفا میشه یک سری به این تاپیک بزنید و به بنده کمک کنید؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار سپاسگذارم...

15. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •