تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: مشکل بالا بودن PF Usage و هنگ کردن اینترنت

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و مرسی از جوابتون
    من این قطعاتو انتخاب کردم :

CPU PENTIUM 4 3.00ghz 1MB Cache for giga-8knxp socket 478
    RAM 2x1GB G.sklill DDR400 made in taiwan

رم جی اسکیل انتخاب کردم چون تو رمای DDR1 بهترینه شما هم با من هم عقیده ای ؟ بخرم یا برم king stone بگیرم (2 تا یه گیگ) آخه جی اسکیل یه کم گرون یه گیگ 70- 75 ولی کینگ استون 40 ت
    باس cpu انتخابی برای رم DDR400 باید چند باشه تا خوب جواب بده ؟ تو عکسای بالا ببین نوشه FSB 533

من الان کارای معمولی با سیستم می کنم مشکل داره بالا اومدن ویندوز بسیارکنده راست کلیک می کنی خیلی کنده حتی یه درایو هاردم میخای باز کنی خیلی کنده قبلا xp sp2 داشتم مشکلی نبود الان sp3 دارم برا همینم میخام ارتقا بدم شما هم یا من هم نظری ؟
    رم های دو گیگ دی دی ار 2 فک نکنم اینقیمت باشه . بنظرتون بهتر نیست مادربرد رو به مادربرد جدید ارقتا بدین ؟؟؟ این رما چون قدیمه گرونه وگرنه هیچ برتری ندارن . بنظرم پول رم رو باهاش مادربرد تعویض کنید و با قیمت پایینتر رم پیشرفته تر بخرید.
    درباره sp2 هم گفتم ولی خیلی اسرار دارین یه مدت میتونید تستش کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من به مادربردم خیلی معتقدم 10 ساله داره کار میکنه تایوانیه و نامبر وان 2004 هست اگه بخام مین عوض کنم کل سیستم باید ارتقا بشه که خیلی میشه فکر کنم خیلی نباید شاتل هوا کرد همون sp2 رو بزارم سرعت خوب بشه عالیه الحاقیای اضافیم مثل دانت فرم ورک و .... رو هم جدا نصب میکنم

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به مادربردم خیلی معتقدم 10 ساله داره کار میکنه تایوانیه و نامبر وان 2004 هست اگه بخام مین عوض کنم کل سیستم باید ارتقا بشه که خیلی میشه فکر کنم خیلی نباید شاتل هوا کرد همون sp2 رو بزارم سرعت خوب بشه عالیه الحاقیای اضافیم مثل دانت فرم ورک و .... رو هم جدا نصب میکنم
    خب اگه رم 70 باشه و دی دی ار تو 40 باشه . از نظر قیمت زیاد فرق نمیکنه . با سی تومن فک کنم بتونید مادربردرو عوض کنید. سی پی یو هم که به احتمال زیاد به مادر برد جدید بخوره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

موضوع اینجاست که سرعت یه سیستم 64 بیتی عالی 2014 با اینی که من الان دارم فرق چندانی نداره من اگه بخام عوض کنم سیستم های عالی فقط نظرمو جلب میکنه مثل دل 5110 (لپ تاپ) که قیمتش 1500 دلاره اگه راهکاری باشه که با افزایش رم و سی پی یو سرعت اینی که دارم عالی بشه این کارو میکنم وگرنه به sp2 قناعت می کنم
    راستی sp3 چه نرم افزارهای الحاقی بش اضافه شده که خیلی مهم و ضروریه ؟ (مثلا یکیش دات نت فرم ورک 4 هست) به عبارت دیگه اگه sp2 نصب کنم چه نرم افزارهایی رو باید دستی روش اضافه کنم که ضروریه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE]
    موضوع اینجاست که سرعت یه سیستم 64 بیتی عالی 2014 با اینی که من الان دارم فرق چندانی نداره من اگه بخام عوض کنم سیستم های عالی فقط نظرمو جلب میکنه مثل دل 5110 (لپ تاپ) که قیمتش 1500 دلاره اگه راهکاری باشه که با افزایش رم و سی پی یو سرعت اینی که دارم عالی بشه این کارو میکنم وگرنه به sp2 قناعت می کنم
    راستی sp3 چه نرم افزارهای الحاقی بش اضافه شده که خیلی مهم و ضروریه ؟ (مثلا یکیش دات نت فرم ورک 4 هست) به عبارت دیگه اگه sp2 نصب کنم چه نرم افزارهایی رو باید دستی روش اضافه کنم که ضروریه ؟[/QUOTE
    شما مطمعنی 5110 این قیمته . فک نکنم بیشتر از 2،500،000 پولش باشه هااااا .
    خب منم برای اینکه از لحاظ قیمت بصرفه بشه اون راهو بهتون پیشنهاد دادم.
    فرق بین این دو ویندوزی که گفتید تو دانت هست اس پی 3 دات نت 3.5 (اگه اشتباه نکنم ) روش نصبه و اون یکی هیچی . اگه نصب کنی فک کنم دیگه باهم فرقی نکنه .
    Last edited by roya.rashidi; 10-09-2014 at 18:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سپاس فراوان از توجه شما

7. این کاربر از Parsi-Media بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •