تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: فروش مودم اکسترنال کار کرده D-Link DFM-562E

داره خودمونی میشه younes.b.1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض فروش مودم اکسترنال کار کرده D-Link DFM-562E

فروش مودم اکسترنال دیال آپ کار کرده (دست دوم) D-Link DFM-562E بدون جعبه قیمت مقطوع همراه با هزینه پست 40 هزار تومان

تاریخ این پست 93/06/14
    با ایمیل زیر ارتباط برقرار کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by younes.b.1367; 03-10-2014 at 11:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با سلام. من خریدارم. چطوری میتونم خرید کنم. ؟ ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام

با عرض پوزش از شما دوستان عزیز
    من اصلا از قیمت این محصول اطلاع دقیقی نداشتم. چون من این مودم رو خیلی وقت پیش خریده بودم 35 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما بعد از درج آگهی فروش تا به امروز به طور اتفاقی قیمت این مودم رو توی سایت های دیگه دیدم و قیمت های بسیار بالایی بود !!!! کمترین قیمت مربوط به شرکت سایبر کانک با قیمت 360 هزار تومان می باشد. لینک سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت این مودم در سایت های دیگه مثل سایت پیش فاکتور به قیمت 600 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت مودم در سایت ایران تجارت به قیمت 425 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همان فروشنده در سایت دیگه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در سایت خارجی فیل کامپ 84$ ( 292 هزار تومان ) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته در این سایت مدل usb است و اینکه نمی دونم دلار کدوم کشور است!!!!

به همین جهت با عرض پوزش ، مودم رو با قیمت 40 هزار تومان !!!!!! نخواهم فروخت و به بیشترین قیمتی که منصفانه باشه فروخته خواهد شد.

سپاس
    Last edited by younes.b.1367; 27-01-2015 at 01:34.

مدیریت بخش بازارچه Support's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    بــازارچـه

پيش فرض

سلام

6- با هدف آگاهی کاربران از وضعیت کالا، فروشندگان باید تصویر کالای مورد نظر را تاپیک قرار دهند.

• به منظور حصول اطمینان از صحت تصویر، عکس باید حاوی یک نوشته روی کاغذ با ذکر نام کاربری فروشنده به انضمام کلمه ی P30world باشد.
    بنابراین لطفا در اسرع وقت نسبت به اصلاح تاپیک بر اساس قوانین انجمن اقدام نمایید.

با تشکر

5. این کاربر از Support بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام و عرض ادب. بنده از این مودم ها هم نو دارم هم دسته دوم.لطفا با این شماره تماس بگیرید 09191002584

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام. من خریدارم. چطوری میتونم خرید کنم. ؟ ممنون
    سلام و عرض ادب. بنده از این مودم ها هم نو دارم هم دسته دوم.لطفا با این شماره تماس بگیرید 09191002584

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام

با عرض پوزش از شما دوستان عزیز
    من اصلا از قیمت این محصول اطلاع دقیقی نداشتم. چون من این مودم رو خیلی وقت پیش خریده بودم 35 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما بعد از درج آگهی فروش تا به امروز به طور اتفاقی قیمت این مودم رو توی سایت های دیگه دیدم و قیمت های بسیار بالایی بود !!!! کمترین قیمت مربوط به شرکت سایبر کانک با قیمت 360 هزار تومان می باشد. لینک سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت این مودم در سایت های دیگه مثل سایت پیش فاکتور به قیمت 600 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت مودم در سایت ایران تجارت به قیمت 425 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همان فروشنده در سایت دیگه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در سایت خارجی فیل کامپ 84$ ( 292 هزار تومان ) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته در این سایت مدل usb است و اینکه نمی دونم دلار کدوم کشور است!!!!

به همین جهت با عرض پوزش ، مودم رو با قیمت 40 هزار تومان !!!!!! نخواهم فروخت و به بیشترین قیمتی که منصفانه باشه فروخته خواهد شد.

سپاس

فروش با قیمت پایه 180 هزار تومان

اگر قیمتی پیشنهاد دارید به ایمیل زیر ارسال کنید

Last edited by younes.b.1367; 14-03-2015 at 21:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

فروش با قیمت پایه 180 هزار تومان

اگر قیمتی پیشنهاد دارید به ایمیل زیر ارسال کنید

دونه ای 25هزارتومن چند تا می خوای؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دونه ای 25هزارتومن چند تا می خوای؟
    یه 2-3 تا از همین مودم هایی که داری عکس بزار ببینم ؟
    تو بفروش 25 هزار تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اولا اگر برید توی سایت D-Linke میبینید که چند سال هست که شرکت این مودم ها رو تولید نمیکنه ؟
    حالا اینکه کپی این مدل هست یا اصل رو نمیدونم ولی این مودم به خاطر چیپستی که دارند معروف هستند.
    تو که این مدل رو داری برو توی همون سایت ها (که معمولا تجهیزات شبکه و مودم میفروشند ) که برای فروش گذاشتن 400 هزار تومن قیمت زده ، تو بده بهشون 25 هزار تومن ببینم ازت میخرند؟
    Last edited by younes.b.1367; 01-08-2015 at 22:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •