تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: هزار و یک مشکل با ویندوز 8

داره خودمونی میشه fariba000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

پیغام مرورگرهایتان در زمان باز نشدن چیه؟

چند نکته مربوط به تایپیک شما
    اگر ارجینال بودن ویندوز برات مهمه شما براحتی میتونید ویندوز رو رفرش کنید و به حالت کارخانه برگردانید در ضمن ویندوز 8 های معمول در بازار یا در سایت ها کرک شده نیستند بلکه بصورت تریال و آزمایشی اماده رجیستر شدن هستند که برخی از یوزرها این نوع ویندوز رو کرک میکنند و برخی با اسکایپ بصورت کاملا مجانی و قانونی ویندوز رو اکتیو و رجیستر میکنند که کوچکترین فرقی با ارجینال ندارد شما هم میتونید بعد از پاک کردن ویندوز از ترفند اسکایپ استفاده کنید!
    فریب تبلیغات بازار مکاره کپی رایت را نخورید!
    نود 32 به اذعان بسیاری از کارشناسان همین انجمن بسته امنیتی بسیار ضعیفی هست اگر سبکی و هوش و قدرت مدنظرتان هست نورتون اینترنت سکوریتی رو نصب کنید و در بخش مربوطه در انجمن دنبال سریال هاش بگردید و رجیستر کنید همونطور که میدونید سریال ها همان عمل کرک را انجام نمیدهند و درواقع سریالهای لو رفته یا بدست امده از رندمایزکرکینگ هستند که بخاطر ضعف سیستم شرکت مربوطه بدست آمده اند، پس در صورت وجود کد ها و سریال ها نگران ارجینال یا غیر ارجینال بودن نرم افزار نباشید زیرا هیچ فرقی باهم ندارند (شاید تنها در تایم اکتیو بودن)
    پیغام خاصی نیست. اینکه نمیتونه سایتی رو باز کنه. مثل زمانی که شما اصلا به اینترنت وصل نباشی.
    برگردوندن به دیفالت کارخونه یعنی از دست دادن کلی تغییرات که روی آی دی ام، همین آنتی ویروس و نرم افزارهای دیگه انجام دادم.
    خوب همه میگن که نود بسته امنیتی ضعیفیه ولی کمترین کاری که تا الان برای من کرده سالم نگهداشتن سیستم من از ویروسهای رنگ و وارنگ اینترنتیه برای من که 24 ساعت تو نت میچرخم.
    علتی که آنتی ویروس رو خریدم همین کدها و گشتن دنبال یه کد بروز بود.
    امروز کد رو میگرفتم به شب نرسیده از دست میرفت و دوباره باید دنبال یه کد دیگه میگشتم.
    در مورد استفاده از ترفند اسکایپ واقعا نمیتونم این روزها که چند وقت دیگه سال نسخه اورجینالم تمامه و از طرفی ممکنه برم سفر خارج امکان خرید در شرایط سالم رو از دست بدم.
    تصور من اینه که هر چی هست زیر سر فیلترشکنه که تداخل ایجاد میکنه.
    از راهنمایی های شما ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اسم فیلترشکنتو نمیدونم ولی اگر اولتراسورف باشه یه سری باگ در set شدن پرو-کسی داره که فکر میکنم با افزونه switchysharp درست بشه
    در هر صورت به ست شدن خودکار اکتفا نکن و یا بصورت دستی و یا بصورت افزونه ست کن ببین درست میشه یا نه تیک bypass در IE رو هم یکبار بردار دوباره بزار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

من وقتی وارد ویندوز میشم جدیدن این ارور میاد و قبلا نبود ! چیکار کنم تا درست شه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من وقتی وارد ویندوز میشم جدیدن این ارور میاد و قبلا نبود ! چیکار کنم تا درست شه؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فایل اکسپلورت معیوب شده .فک نمیکنم گزینه استارت اینام براتون بیاد .
    از طریع ران Explorer.exe رو که در داخل درایور سی فولدر Windows هست اجرا کنید ببینید درس میشه ؟؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •