تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: [ Other Messenger Services ] / مسائل و مشکلات مربوط به سایر سرویس های گفتگوی آنلاین ]

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض [ Other Messenger Services ] / مسائل و مشکلات مربوط به سایر سرویس های گفتگوی آنلاین ]

انسان به صورت ذاتی ، موجودی اجتماعیست ، بنابراین گفتگو و تعامل با سایر همنوعان خود جزعی از نیازهای اساسی وی تلقی میشود . در دنیای امروز ، در کنار فضای واقعی و طبیعی ، فضای مجازی وجود دارد که با گسترش این فضا ، امکان گفتگو را برای انسان ها با هم ، ساده تر و با سرعت بیشتر امکان پذیر کرده .

در این تاپیک سعی داریم تا مشکلات و مسائل مربوط به گفتگوی آنلاین ( Online Chat ) را طرح کرده و با هم به حل این مشکلات بپردازیم .

* در هنگام بحث و مطرح کردن سوال به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه کنید .
    با تشکر
    تیم مدیریت انجمن سرویس های آنلاین

2. 3 کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اغا به نظرتون لاین امنیت داره ؟ دیروز بی بی بی بی سی در باره امنیت واتس آپ و وایبر نوشته بود ، این روز ها هم خبرها در مورد این دو اپلیکیشن هست ! به نظرتون دارن مردم رو فراری میدن سمت برنامه های دیگه یا اونا هم امن هست ؟ چون لاین جاپونیه ، بیشترین استفاده اش هم تو جاپون و تایوان و تالیند ایناست ولی وایبر بیشترین استفاده اش تو ایرانه !!

نکات جالب بی بی سی : رمز گذاری متن ها ولی تماس ها و عکس ها رو ننوشته

بعد وایبر در نسخه دسکتاپ ویندوز۷ عکس ها و ویدئوها را رمزگذاری نمیکند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

اینا هیچ کدوم امنیت ندارن

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سلام
    در گروهای وایبر عضو بودم آن را پاک کردم و لی من هنور در داخل آن عضو هستم ولی برای من پیام نمیاد ویا اینکه اصلا من آن را اصلان نمبینم چی کار کنم برگرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

[QUOTE=mr korash;8389124]اغا به نظرتون لاین امنیت داره ؟ دیروز بی بی بی بی سی در باره امنیت واتس آپ و وایبر نوشته بود ، این روز ها هم خبرها در مورد این دو اپلیکیشن هست ! به نظرتون دارن مردم رو فراری میدن سمت برنامه های دیگه یا اونا هم امن هست ؟ چون لاین جاپونیه ، بیشترین استفاده اش هم تو جاپون و تایوان و تالیند ایناست ولی وایبر بیشترین استفاده اش تو ایرانه !!

من هم لاین دارم و هم تلگرام، ولی لاین واقعا امنیتش بالاتره... ترس از فیلتر شدنش هم ندارم مثل تلگرام که هر بار خبر فیلترش تو خبرگذاریا میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

[QUOTE=saman.farabi4040;8770679]

من هم لاین دارم و هم تلگرام، ولی لاین واقعا امنیتش بالاتره... ترس از فیلتر شدنش هم ندارم مثل تلگرام که هر بار خبر فیلترش تو خبرگذاریا میاد

من کلا به تلگرام مشکوک به طور فجیحی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

تلگرام خیلی محیطش بد شده جدیدا هی تو گروهها و کانال های مختلف بدون اجازه ادم میکنن خسته شدم واقعا، جدیدا دارم از لاین و واتس اپ استفاده میکنم ازشون راضیم ولی واتس اپ استیکر نداره محیطش خیلی سرد و بی روحه لاین خیلی جذاب تر از همشونه کلی هم اپ جانبی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دوستان شنیدین چند روز پیش دو تا پسر سر تلگرام دعواشون شده و یکی زده اون یکیو کشته!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لاین اپلیکیشنیه که تا به امروز از موج مسدودسازی های عجیب و غریب دور مانده و بدون مشکل و با نهایت سرعت در حال فعالیته و شاید در حال حاضر بتوان آن را بهترین جایگزین برای تلگرام دانست.
    دلایلی که برای این حرفها دارم:
    ۱. گستردگی در بین کاربران
    ۲. با وجود تایم لاین همانند یک شبکه اجتماعی هم عمل میکنه
    ۳. امکان ساخت کانال مثل تلگرام با این تفاوت که برخلاف تلگرام بلافاصله بعد از ساخت کانال قادر به اشتراک گذاری آن نیستید و کانال شما باید از سوی لاین تایید و مجوز فعالیت بگیره که این امر تاثیر بسیار مثبتی در عدم ساخت کانال های غیر اخلاقی خواهد داشت
    ۴. ارائه آموزش ها و استیکرهای مخصوص برای فارسی زبانان و پشتیبانی از کاربران ایرانی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

اجازه هست مقاله اینجا بگذاریم ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی در دسترس شرکتها قراردارد تا بتوانند با استفاده از این شبکه های اجتماعی کسب وکارشان را ارتقا دهند. هرکدام از این سایتها و شبکه های اجتماعی ویژگی های منحصر به فردی دارد که می توانند به طرق مختلفی به کسب و کارها کمک کنند. کلید موفقیت این است که از میان آنها مناسب ترین ها را انتخاب کرده و سپس استراتژی درستی را در اینگونه پلتفورم ها به کار ببرید.

برای انتخاب بهترین کانال ها برای کسب و کارتان، ما دو مولفه را با هم ترکیب می کنیم، شبکه های اجتماعی که مخاطبان هدف را در خود جای می دهند و همچنین شبکه های اجتماعی که از اهداف شما حمایت و پشتیبانی می کنند.

برای مثال تصور کنید که مخاطبان شما زنانی هستند که در آمدی بالا دارند و سایت شما یک سایت فروش است و هدف شما این است که مردم را به سمت وب سایتتان بکشانید. برای این منظور بهترین روش داشتن یک وبلاگ است و همچنین استفاده از فیسبوک توصیه میشود. دلیل این توصیه این است که :

وبلاگها قادرند دو تا سه برابر بیشتر ترافیک برای سایتتان به دست بیاورند نسبت به اینکه بخواهید منحصرا از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و با داشتن وبلاگ می توانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهید.

جنسیت غالب در فیسبوک خانم ها هستند و مملو از کاربرانی است که درآمد بالایی دارند.

مدیران فیسبوک می توانند با استفاده از گزینه های تبلیغاتی مشخص و کم هزینه به راحتی به مخاطبان مورد هدفشان دست یابند.

در این مثال به صورت مختصر مدلی ارائه شد تا متوجه شوید چگونه می توان اهداف و مخاطبان را با هم ترکیب کرد و یک تصویر کلی از این فرآیند درذهن داشته باشید.

البته باید در قبال شبکه های اجتماعی رویکردی محتاطانه در پیش گرفت . به همین دلیل دانش اینکه کجا باید زمانتان را خرج کنید بسیار مهم است، بهتر است به جای اینکه ۵ یا ۶ مورد از شبکه های اجتماعی مختلف را انتخاب کرده و در آنها فعالیت خود را شروع کنید ابتدا کانالهای کلیدی را انتخاب کرده و در آن چند ماه فعالیت خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که اگر سایت اجتماعی هدف مورد نظر شما را تامین نمی کند چرا باید در آن فعالیت کرد ؟

منبعminikar.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •