تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 81

نام تاپيک: [ Other Social Network ] / مسائل و مشکلات مربوط به سایر شبکه های اجتماعی

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    دیدی یک سری افراد بیمار میان اکانت قلابی برخی افراد رو می سازند؟ بعد به فیس بوک که گزارش بدی بدون خطا و اطمینان میفهمه و اونها رو حذف میکنه؟
    چطور تشخیص میده به نظرتون؟ اگر بگید از مجل دیگر وصل شده باشه که نمیشه. چون ممکنه من از مثلا کرما برم خوزستان زندگی کنم و اکانت واقعی من باشه.
    یک موضوعی که مطرح هست بانک اطلاعاتی هست که فیس بوک و سایت های بزرگ از یوزرهاشون دارن . ( اطلاعات ثبت شده )

البته تمامی این موارد حذف یا شناسایی نمیشه. اما وقتی یک اکانت رو چندین نفر ریپورت بدن بعد از بررسی کردن تمام آدرس هایی که فرد ازش کانکت شده و موقعیت و مشخصات اکانت رو بررسی میکنن و اگر اون اکانت مربوط به فرد حقیقی نبود اکانت بسته میشه.
    الان هم خیلی صفحات شخصی و گروهی هستند که فیک هستن و دارن کار میکنن و تنها راه گذارش این صفحات ریپورت دادن هست. این موضوع رو نه تنها فیس بوک بلکه صفحات دیگه هم دارند و با بررسی نام و مشخصات فردی این موارد رو بررسی میکنن.

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

با سلام ..آقا پیج فسیبوکم خیلی خیلی شلوغ شده میخوام پاکسازی کنم خیلی وقت گیره دنبال راهی میگردم راحت تر و ساده و سریع بتونم پاکسازی رو انجام بدم ..شما میتونیم راهنماییم کنید ..با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    م یه پیج داشتم چند ماهی بود بهش سر نزده بودم تا امروز لاگین کردم دیدم lock شده و برای باز شدنش بهم چند تا عکس میده میگه اینا عکس کدوم یکی از دوستات هست منتها من یه مدتی افراد زیادی ادم کردن حدود 300 - 400 نفر که منم اکسپت کردم و هیچ کدوم رو نمیشناسم که بخوام عکس ها رو شناسایی کنم
    راه دیگه ای برای باز شدن اکامنتم هست؟؟

داره خودمونی میشه aliram38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    چند روز پیش وقتی خواستم برم تو اکانت قیسبوکم , فیسبوک پیغام داد که اکانتم قفل شده . چون یه دسترسی مشکوک به اکانتم اجام شده و به همین دلیل فیسبوک بخاطر امنیت اونو قفل کرده , (Lock) شده یعنی.
    البته بعدش پسوردمو عوض کردم و unlock شدم.
    ولی میخواستم بدونم کسی که میخواسته بره تو اکانت من تونسته وارد بشه و اطلاعاتمو ببینه یا نه.
    خیلی ممنون از جواباتون
    Last edited by aliram38; 01-11-2014 at 19:17.

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    م یه پیج داشتم چند ماهی بود بهش سر نزده بودم تا امروز لاگین کردم دیدم lock شده و برای باز شدنش بهم چند تا عکس میده میگه اینا عکس کدوم یکی از دوستات هست منتها من یه مدتی افراد زیادی ادم کردن حدود 300 - 400 نفر که منم اکسپت کردم و هیچ کدوم رو نمیشناسم که بخوام عکس ها رو شناسایی کنم
    راه دیگه ای برای باز شدن اکامنتم هست؟؟
    درود.
    اگر در موقع ثبت نام در فیسبوک به سئوال امنیتی جواب داده باشین، نظیر نام معلم مدرسه، نام ماشین مورد علاقه و... میتونین به جای دیدن عکس ها اون سئوال رو انتخاب کنید و بهش جواب بدید.
    در غیر اینصورت دو راه ممکنه جواب بده:

1- وصل شدن با همان فیلــترشکن و سیستمی که قبلا وصل میشدین.
    2- کلیک روی فراموش کردن رمز ورود و ارسال رمز به ایمیل و سپس از ایمیل کلیک کردن و با رمز جدید وارد شدن.

سلام
    چند روز پیش وقتی خواستم برم تو اکانت قیسبوکم , فیسبوک پیغام داد که اکانتم قفل شده . چون یه دسترسی مشکوک به اکانتم اجام شده و به همین دلیل فیسبوک بخاطر امنیت اونو قفل کرده , (Lock) شده یعنی.
    البته بعدش پسوردمو عوض کردم و unlock شدم.
    ولی میخواستم بدونم کسی که میخواسته بره تو اکانت من تونسته وارد بشه و اطلاعاتمو ببینه یا نه.
    خیلی ممنون از جواباتون
    نه وقتی Unlock شده یعنی نتونسته ببینه، اگر میتونست ببینه یعنی رمز رو درست زده و دیگه نیازی به انلاک کردن نبودن.
    یا حتی ممکنه رمز رو درست زده باشه اما سئوال امنیتی رو اشتباه جواب داده باشه چون از سیستم دیگری وصل شده و فیلــترشکنش هم احتمال خیلی زیاد با شما متفاوت بوده.

6. 2 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin4All's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام.
    توی ف.ب این ارر رو میده وقتی لاگین میکنم.

اسکن هم کردم ویروسی نداشت سیستم .
    یه برنامه هم میده که اسکن کنه ولی کار نمیکنه و اجرا نمیشه تا اسکن کنه .

چیکار باید کرد ؟

با Malwarebytes Anti-Malware و نود 32 هم اسکن کردم.
    Trendmicro و F-SecureOnlineScanner خود ف.ب هم خوب اجرا نمیشن و اسکن نمیکنن.
    Last edited by Amin4All; 05-11-2014 at 11:53.

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام.
    توی ف.ب این ارر رو میده وقتی لاگین میکنم.

اسکن هم کردم ویروسی نداشت سیستم .
    یه برنامه هم میده که اسکن کنه ولی کار نمیکنه و اجرا نمیشه تا اسکن کنه .

چیکار باید کرد ؟

با Malwarebytes Anti-Malware و نود 32 هم اسکن کردم.
    Trendmicro و F-SecureOnlineScanner خود ف.ب هم خوب اجرا نمیشن و اسکن نمیکنن.

کسی نمیدونه ؟
    پسورد رو ریست کردم نشد.
    رو یه سیستم دیگه لاگین شدم نشد.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نرم افزار Malware یک برنامه ضد جاسوسی هست. تا جایی که من استفاده کردم ازش به خیلی چیزها گیر میده الان هم داره به اطلاعاتی که داخل فیس بوک هست و نوع کانکشن شما ایراد میگیره.
    البته من واسه همین گیردادن هاش پاکش کردم ولی اینکه راه حل چی هست که حل شدنی باشه رو نمیدونم ! احتمالا چون با و پ ان کانکت میشید اخطار میده !

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

نرم افزار Malware یک برنامه ضد جاسوسی هست. تا جایی که من استفاده کردم ازش به خیلی چیزها گیر میده الان هم داره به اطلاعاتی که داخل فیس بوک هست و نوع کانکشن شما ایراد میگیره.
    البته من واسه همین گیردادن هاش پاکش کردم ولی اینکه راه حل چی هست که حل شدنی باشه رو نمیدونم ! احتمالا چون با و پ ان کانکت میشید اخطار میده !

اون تصویر میگه مخرب هست رو سیستم شما.من هم همه جوره اسکن کردم.
    من با F-SecureOnlineScanner که خود ف.ب معرفی کرده تونستم اسکن کنم ولی Trendmicro رو که 3.8 مگ هست رو دانلود و اجرا میکنم ولی کار نمیکنه انگار.
    با f.r.ee.g.ate هم همینطوری هستش .

یکی گفت Auslogics BoostSpeed رو نصب کن و رجیستری رو تمیز کن بازم حل نشد.
    کش و هیستوری مرورگر ها رو از اونجا هم پاک کردم نشد.
    بک اپ ویندوز رو بالا آوردم نشد.

قبل اینکه بک اپ رو بالا بیارم رو کروم فقط اینطور شده بود ولی فایرفاکس میومد.الان هیچ کدوم نمیاد.

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من آخر نتونستم وارد بشم ولی شک ندارم از ویروس نیست این مشکل .البته با Housecall هم که خود ف.ب گفته هم تست کردم ولی ویروسی نشناخت.

یک ای دی دیگه ساختم توی ف.ب و خوشبختانه کد هم به گوشیم فرستاد و وریفای شد. و لاگین هم شدم و هیچ مشکلی نداشت اگر از ویروس بود باید نمیزاشت لاگین بشم.

ف.ب جایی نداره که بدون اینکه لاگین بشم بتونم یه ایمیل بزنم بهشون و مشکلم رو بگم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •