تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: خرید تلویزیون سه بعدی برای بازی های ویدئویی (پلی استیشن 4)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

13 خرید تلویزیون سه بعدی برای بازی های ویدئویی (پلی استیشن 4)

درود به همه دوستان
    قصد خرید تلویزیون سه بعدی به سایز 32 اینچ دارم، کاربری خیلی اصلیم هم بازی های ویدئویی با پلی استیشن 4 هستش، موندم چی بخرم، از دوستانی که اطلاعات فنی خوبی در این زمینه دارم می خوام که بهم مشورت بدن که چه برندی و چه مدلی برای من مناسب هستش؟
    با سپاس فراوان

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سایز 32 که tv 3d نداریم در بازار ایران. لطفا بودجه رو هم مشخص کن

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

با سایز 32 که tv 3d نداریم در بازار ایران. لطفا بودجه رو هم مشخص کن
    درود
    پس این مدل های ال جی چی هستش، مثل 62100 یا 66000، بودجه هم خوب تقریبا محدود دیگه بکشم خودم رو تا 1.5!
    سونی که نداره، سامسونگ هم فقط یک مدل تو سری 6 و فقط می مونه ال جی، حالا این مدل های ال جی به درد می خوره؟

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

درود به همه دوستان
    قصد خرید تلویزیون سه بعدی به سایز 32 اینچ دارم، کاربری خیلی اصلیم هم بازی های ویدئویی با پلی استیشن 4 هستش، موندم چی بخرم، از دوستانی که اطلاعات فنی خوبی در این زمینه دارم می خوام که بهم مشورت بدن که چه برندی و چه مدلی برای من مناسب هستش؟
    با سپاس فراوان
    پلی استیشن 4 خروجیش چه رزولوشنی داره؟ اکثر تلویزیونهای 32 اینچی در اون رنج قیمتی HD هستن (یعنی 720پی) و اگر خروجی پلی استیشن FullHD باشه (یعنی 1080پی) ممکنه مشکل بوجود بیاره. در این مورد من اطلاعی ندارم اما فکر میکنم باید حتما این موضوع رو قبل از خرید تلویزیون بررسی کنید که بعدا براتون مشکلی پیش نیاد.
    مدلهای سامسونگ و الجی 32 اینچی که 3D باشن قیمتشون نزدیک 2 میلیون تومنه و کمیاب هم هستن. مثلا 32F6450 سامسونگ خیلی سخت گیر میاد و اگر گیر بیاد احتمالا حدود 1,700,000 باشه. مدلهای 32 اینچیِ الجی که سه بعدی هم باشن، قیمتشون کمتر از این نیست.
    راستی سه بعدی Active سامسونگ برای فیلم دیدن بهتره اما استفاده زیاد ازش برای چشم میتونه مضر باشه. سه بعدی Passive الجی برای شما که شاید بخوای مذت طولانی بازی سه بعدی بکنی بهتر جواب میده.

5. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

پلی استیشن 4 خروجیش چه رزولوشنی داره؟ اکثر تلویزیونهای 32 اینچی در اون رنج قیمتی HD هستن (یعنی 720پی) و اگر خروجی پلی استیشن FullHD باشه (یعنی 1080پی) ممکنه مشکل بوجود بیاره. در این مورد من اطلاعی ندارم اما فکر میکنم باید حتما این موضوع رو قبل از خرید تلویزیون بررسی کنید که بعدا براتون مشکلی پیش نیاد.
    مدلهای سامسونگ و الجی 32 اینچی که 3D باشن قیمتشون نزدیک 2 میلیون تومنه و کمیاب هم هستن. مثلا 32F6450 سامسونگ خیلی سخت گیر میاد و اگر گیر بیاد احتمالا حدود 1,700,000 باشه. مدلهای 32 اینچیِ الجی که سه بعدی هم باشن، قیمتشون کمتر از این نیست.
    راستی سه بعدی Active سامسونگ برای فیلم دیدن بهتره اما استفاده زیاد ازش برای چشم میتونه مضر باشه. سه بعدی Passive الجی برای شما که شاید بخوای مذت طولانی بازی سه بعدی بکنی بهتر جواب میده.
    درود و سپاس
    باید بگم که ps4 رزولوشنش fullhd هست، چند تا مدل که تو بازار دیدم از جمله این دو تا ال جی که بالا گفتم، ادعا دارن که fullhd هستن.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست من این مدل ها موجود نیست در بازار.
    به شما h6355 رو پیشنهاد میدم. در سایز 40 و قیمت حدود 2 تومن. یک گزینه ایده عال با بهترین کارائی/قیمت. کیفیت مناسب تصویر.
    برای 3D باید سایز های بزرگتر خریداری کنید.
    در PS4 بستگی به بازی مورد نظر داره که ایا 1080P هست و یا رزولیشن پایین تر.

8. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه babakgol70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درود بر شما هم ميهن گرامي

حالا چرا 32؟؟؟

32 خيلي زود كوچك به نظرت مياد.
    و در ضمن به نظر من در 32 تصاوير پخ ميشه و حالت واقعي نداره.

در صورت امكان صبر كن و 37 به بالا تلويزيون بخر.

بهترين سايز تي وي 42 فول اچ دي هست.(1080p خوب است و نه 1080i)

البته اگر چشم هاي حساسي داريد.

به شما پيشنهاد مي كنم تي وي حتما با پنل lcd بخريد چون پنل هاي led چشم رو بيشتر اذيت مي كنند.(نور بسيار زياد)

مخصوصا شما كه مي خواهيد ساعات طولاني بازي كنيد و از ps4 لذت ببري. (جاي ما را هم خالي كن)
    Last edited by babakgol70; 31-08-2014 at 13:47.

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوست من این مدل ها موجود نیست در بازار.
    به شما h6355 رو پیشنهاد میدم. در سایز 40 و قیمت حدود 2 تومن. یک گزینه ایده عال با بهترین کارائی/قیمت. کیفیت مناسب تصویر.
    برای 3D باید سایز های بزرگتر خریداری کنید.
    در PS4 بستگی به بازی مورد نظر داره که ایا 1080P هست و یا رزولیشن پایین تر.
    سپاسگذارم
    ولی لطف می کنید در حقم و این صفحه رو نگاه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و اینکه چون تو اطاق خواب می خوام نصب کنم تلویزیون رو، بنابراین باید 32 بگیرم بزرگتر به نظرم استاندارد نیست

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سپاسگذارم
    ولی لطف می کنید در حقم و این صفحه رو نگاه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و اینکه چون تو اطاق خواب می خوام نصب کنم تلویزیون رو، بنابراین باید 32 بگیرم بزرگتر به نظرم استاندارد نیست
    دوست من این مدل ها در مبحث کیفی , ضعف های فراوانی داره. از جمله کنتراست پایین و عدم تولید رنگ سیاه عمیق , نشت نور و عدم صفحه یکدست و DIRTY EFFECT هست
    و بنابر این مدلی که پیشنهاد دادم رو توصیه میکنم. فاصله استاندارد یک پنل 40 از چشم انسان حداکثر 2 متر هست . البته این بسته به کیفیت سورس هم داره. مثلا فیلم های با بیت ریت بالا و یا بازی هایی که بافت های با کیفیت و رزولیشن بالا دارن تا همین 2 متر هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.

12. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

درود
    بحث اصلی من سایز و بحث مالی هستش، چون دیگه بیشتر از 1.5 نمی تونم پول بدم.
    باز هم متوجه نشدم یعنی واقعا این مدل هائی که گفتم از ال جی ارزش خرید نداره؟ یعنی در این حد بده که سمتش نرم؟ خیلی گیج شدم!
    حالا یک چیز دیگه اگه بخوام مانیتور سایز بالای فول اچ دی و با کیفیت بگیرم چه پیشنهادائی برام دارین دوستان؟ مثلا چمی دونم 27 اینچ یا هر چیز دیگه ای که کار من رو راه بندازه.
    با سپاس از همه دوستان

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •