تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرید لپتاپ تا مرز حدود 2 تا نهایتا 3 میلیون

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض خرید لپتاپ تا مرز حدود 2 تا نهایتا 3 میلیون

با سلام و درود ..من یک لپتاپ حدود دو تا سه میخوام برای کارهای موبایلم که فلش بزنم و اینکه بازی هم روش راحت و عالی ساپورت کنه و از همه مهمتر باطری و کیفیت صفحه و سبک بودنش برا مهمه این سه چیز خیلی مهمه و اینکه حتی المکان سونی باشه کدوم مدل بهترینه ...با تشکر و سپاس

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوست عزیز. اینجا بخش راهنمایی برای خرید سیستم هست و شما باید در بخش لپتاپ تاپیک بزنین تا دوستان راهنمایی کنن.
    اما اگر لپتاپ قدرتمند میخواید بهتون توصیه میکنم دور سونی رو کلا خط بکشین.
    اگر بتونین حدود ۳۲۰۰ جور کنین لپتاپ Asus n56jr فوق العادست

3. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه wrath of god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

با سلام و درود ..من یک لپتاپ حدود دو تا سه میخوام برای کارهای موبایلم که فلش بزنم و اینکه بازی هم روش راحت و عالی ساپورت کنه و از همه مهمتر باطری و کیفیت صفحه و سبک بودنش برا مهمه این سه چیز خیلی مهمه و اینکه حتی المکان سونی باشه کدوم مدل بهترینه ...با تشکر و سپاس
    سلام دوست عزیز.....در رابطه با چیز هایی که گفتین و نسبت به بودجتون لپ تاپ های زیادی هست......ولی من یه چیزو متوجه نشدم....شما از لپ تاپ انتظار بازی دارین؟اونم با 2_3 ملیون؟
    لپ تاپای بازی حداقل 7 یا 8 ملیون هستن....لپ تاپ asus n56jr هستش که 3/200 تا 3/400 متقیره وزنشم 2.6 هستش....اگه بیشتر پول بزارین asus n550jk هم هستش 4 ملیون هستش....در ضمن سونی یه چند مدتی هست که سهام لپ تاپ هاشو فروخته و در ضمینه ی موبایل و کنسول کار میکنه....در ضمن لپ تاپ هایی که میشه با قیمت 2 ملیون پیدا کرد سونی میده 5 ملیون....اون دوتا لپ تاپ رو چک کنین اگه بودجتونو به 4 برسونین asus n550jk هستش که خیلی بهتره.....و شارژ هم تا 4.30 تا 5 هستش.....بدنشم فلزی مقاوم هستش مشخصات بیشتر تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش یه نگاهی بفرمایید

5. این کاربر از wrath of god بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •