تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: ترک شربت متادون

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اثبات شده که متادون تاثیری بر کبد نداره.
    سیروز کبدی آشنای شما هم بدلیل مشکلات دیگه ای بوده احتمالا".
    والا من شنیدم عالم و آدم و همه معتادای حرفه ای و کهنه کار میگن متادون کبد رو نابود میکنه نیمدونم شما چرا میگین ضرری نداره بره کبد

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

نتایح یک تحقیق معتبر
    At the 24th month, alanine aminotransferase (ALT) levels in 4 patients (4.3%) and aspartate aminotransferase (AST) levels in 3 patients (3.2%) were above normal
    از 94 بیمار مورد تحقیق 3 بیمار افزایش AST و 4 بیمار افزایش ALT نشان داده است.
    البته افزایش ALP در بعضی بیماران وجود داشته که نمیتوان گفت که فقط به خاطر متادون بوده.

تحقیق بالا در دوز های نسبتا بالا انجام شده و در مورد شما با 3 cc در روز صدق نمیکنه. ( مثل این میمونه که بگی نمیخوام از خیابون رد بشم چون 4% امکان داره ماشین زیرم بگیره)

هرچند نه شما و نه من منکر عوارض اعتیاد نیستیم.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

معتادای حرفه ای که اگه فقط کمی اطلاعات داشتن کارشون به اون مرحله کشیده نمیشد
    خود من با مصرف 6 ساله ی متادون مشکلی در آنزیم کبدی نداشتم.

4. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

معتادای حرفه ای که اگه فقط کمی اطلاعات داشتن کارشون به اون مرحله کشیده نمیشد
    خود من با مصرف 6 ساله ی متادون مشکلی در آنزیم کبدی نداشتم.
    قصدم توهین نیست اصلا دوست عزیز
    این مطلبی هم که پایین میذارم نه تایید میکنم نه رد میکنم صرفا فقط نقل و قول میکنم از کسایی که شنیدم
    اما معتادای کهنه کار و حرفه ای که مثلا روزی 10 بار تزریق میکردند تعریف میکنند که دکتر جماعت هیچی از فلسفه اعتیاد نمیدونه و با مراجعه به دکتر برای ترک اعتیاد وضعیت معتاد بدتر میشه یا دوزش میره بالا یا داروهای دیگه ای به مصرف روزانش اضافه شده
    این کسایی که من این تعریف ها رو شندیم همشون تونسته بودن با انجمن na مواد رو ترک کنند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

متادون کارکردش اینجوریه که یه قسمتی از مغز رو که مربوط به دریافت درد خماری و .. میشه رو قطع میکنه بنابر این فردی که در حال مصرف متادونه درسته که هیچ علائم ترکی مشاهده نمیکنه ولی بدنش کاملا ( مثل قطع مصرف بدون هیچ دارویی ) در حال ترکه
    چندین نفرو دیدم و به چندین نفر پیشنهاد کردم که ( و نتیجه گرفتن ) فقط 4 یا پنج روز متادون مصرف کنن بعد از اون کاملا عادی به زندگی برگشتن ( حتی هروئین بدون هیچ تحمل دردی توی 5-6 روز )
    ولی دکترا چون عمدا" اموزش نادرست میبینن (یا برای فروش متادون) طرف رو از چاله به چاه میندازن و با تجویز دراز مدت متادون طرف رو به متادون وابسته میکنن که طبق چیزایی که دیدمو شنیدم ترک متادون تغریبا غیر ممکنه حتی نیم سی سی
    من پسر خالم اعتیاد داشت به هروئین و هر راهی رو رفت و نشد بالاخره من شخصا اینو با سرچ و بدبختی تو نت کشف کردم
    در کل متادونو باید فقط چند روز مصرف کرد نه طولانی مدت یعنی نیازی هم نیست به مصرف طولانی مدت

من نمیفهمم چرا هیچ کس هم از این قضیه خبر نداره که هر اعتیادی رو میشه با متادون توی 5-6 روز به راحتی ترک کرد و نباید طولانی مدت مصرف کرد و این دلیلی نمیتونه داشته باشه جز اینکه نمیخوان کسی بدونه !

ویرایش :
    البته این پست ربطی به سوال شروع کننده تایپیک نداشت ولی من متوجه شدم این مطلبو کسی نمیدونه ! به همین خاطر گفتم گفته باشم تا شاید به درد کسی بخوره
    Last edited by Reza Azimy_RW; 04-09-2014 at 14:55.

7. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام
    دوستان من مدت ۳-۴ ماهی میشه که شربت متاون با دور روزانه یک سی سی استفاده میکنم (البته قبلش چند ماهی ترامادول مصرف میکردم)
    من نمیدونستم که مصرف دراز مدت متادون از هر اعتیادی بدتره و مصرف کمتر از یک هفته میتونه نجات دهنده باشه!
    ۱۰ روزه خیلی کم کردم طوری که روزا مشکلی ندارم و اصلا مصرف نمیکنم و فقط شبها یک قطره برای اینکه راحت بخوابم و خانوادم متوجه اعتیادم نشن مصرف میکنم
    خیلی از این چیزا بدم میومد از اولشم بدم میومد اما واقعا دوست ناباب فریبم داد اول گفتن ترامادولو اگه کمتر از ۴ماه بخوری هیچ اعتیادی نداره من ۳ماه خوردم بعد فهمیدم که الان دقیقا یک معتاد حرفه ای شدم (روزانه یک قرص۱۰۰) خلاصه بعد گفتن متادون خوبت میکنه چندماهی بخوری درست میشی
    گوللللللللللم زدن بدبختم کردن آتیشم زدن حالا موندم چیکار کنم! تورو خدا کمک کنید تا این مصرف کمو با کمک دارویی چیری قطع کنم
    البته تحقیق کردم و فهمیدم که لونیدین و کلونازپام میتونه نجاتم بده اما فقط برای مصرف زیر یک هفته نظرتون چیه؟
    دوستان تورو خدا پست الکی ندین به جونیم رحم کنید من نفر اول کنکور ۹۲ و ۹۳ فنی بودم اما الان هیچی جز یک مخرب اجتماعی که هروز تو عطاریه نیستم اگرم اطلاعی ندارینو تجربه ندارین نطر ندین من با نظر همین دسته دوستان افتادم تو این چاله
    امیدوارم جسارت منو نادیده گرفته باشین

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

با سلام
    دوستان من مدت ۳-۴ ماهی میشه که شربت متاون با دور روزانه یک سی سی استفاده میکنم (البته قبلش چند ماهی ترامادول مصرف میکردم)
    من نمیدونستم که مصرف دراز مدت متادون از هر اعتیادی بدتره و مصرف کمتر از یک هفته میتونه نجات دهنده باشه!
    ۱۰ روزه خیلی کم کردم طوری که روزا مشکلی ندارم و اصلا مصرف نمیکنم و فقط شبها یک قطره برای اینکه راحت بخوابم و خانوادم متوجه اعتیادم نشن مصرف میکنم
    خیلی از این چیزا بدم میومد از اولشم بدم میومد اما واقعا دوست ناباب فریبم داد اول گفتن ترامادولو اگه کمتر از ۴ماه بخوری هیچ اعتیادی نداره من ۳ماه خوردم بعد فهمیدم که الان دقیقا یک معتاد حرفه ای شدم (روزانه یک قرص۱۰۰) خلاصه بعد گفتن متادون خوبت میکنه چندماهی بخوری درست میشی
    گوللللللللللم زدن بدبختم کردن آتیشم زدن حالا موندم چیکار کنم! تورو خدا کمک کنید تا این مصرف کمو با کمک دارویی چیری قطع کنم
    البته تحقیق کردم و فهمیدم که لونیدین و کلونازپام میتونه نجاتم بده اما فقط برای مصرف زیر یک هفته نظرتون چیه؟
    دوستان تورو خدا پست الکی ندین به جونیم رحم کنید من نفر اول کنکور ۹۲ و ۹۳ فنی بودم اما الان هیچی جز یک مخرب اجتماعی که هروز تو عطاریه نیستم اگرم اطلاعی ندارینو تجربه ندارین نطر ندین من با نظر همین دسته دوستان افتادم تو این چاله
    امیدوارم جسارت منو نادیده گرفته باشین
    پزشک متخصص تنها نجات دهنده شماست.

به روانپزشک مراجعه کنید.

امکان نداره از طریق اینترنت چیز بدرد بخوری پیدا کنید.

10. 2 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیزهرماده مخدر چه صنعتی وچه سنتی علاوه بر روح وروان براجزای بدن تاثیر میگذارد متادون یک موادصنعتی بسیارقویست بله تاثیر میزاره اما دوز کمش نه تو دراز مدت کبد چرب میاره اونای که گروه هپاتیت دارن بایدزیرنظرپزشک مصرف کنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیز من یک روشی بهت میگم خودتو خلاص کن با این روش چندین نفر که دز مصرفشون بالا هم بود ترک کردن دوره ترک متادون از یکروز تاسه روزشروع میشه روز ۶به اوج خودش میرسه مال شما چون مصرفت کمه ده روز تمام میشه به امید خداداروی گیاهی بنام مرمک اوعطاری ها پیدا میشه میاری خوب پودرش میکنی ۲گرم ازاون مثل چای دم میکنی با قهوه یاچای مخلوط میکنی روزانه دووعده صبح وعصراستفاده میکنی شبا اگه خواب نداشتی لورازپام یک میلیگرم استفاده میکنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

باسلام هیچ اعتیادی رونمیشه با ۵ روز یا شش روز کنار گذاشت نقل دوست عزیز که میگه تو۶روز متادونو هم گذاشت کنار هم مواد اگه به همین راحتی بود که میخوردیم میکشیدیم میگفتیم یکیدورز میزاریم کنار میره پی کارش واقعیت یه چیز دیگست اگر مصرف متادونتون دوسال کمتر باشه طی بازه زمانی ۲۰روز طول ترکش اگه مصرف طولاتی مدت باشه یعنی ۲سال بالاتر ۴۰روز یابیشتر طول میکشه وبهترین ترک متادون کم کردن درطول دراز مدت یعنی یک سال ترک یکباره متادون برای مصرف کنندهای بالای۲ سال مساوی با تشنج ومرگ پس به فکر یک بار ترک متادون نباشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •