تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل لگ در game ranger.دوستان لطفا کمکم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

2 مشکل لگ در game ranger.دوستان لطفا کمکم کنید

سلام.دوستان من با این گیمرنجر مشکل دارم.مشکلمم پینگمه.وقتی هنوز تو روم هستم و وارد بازی نشدم پینگم خوبه اما وقتی وارد بازی میشم پینگم زیاد میشه این مشکل وقتی با یک نفر بازی میکنم خیلی کمه اما وقتی بیشتر میشه لگش شروع میشه و پینگش میره بالا
    من با سیم کارت نسل سوم و از طریق موبایلم به لپ تاپ وصل میشم.از سایت speedtest پینگ میگیرم همیشه زیره 80و90 هست.مشکل از چیه.از اینتزنتم؟از نحوه اتصال شدنم یا چیزه دیگه/ممنون میشم کمکم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

راستی ویندوز من 7 هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

اون پینگ گرفتنها بی فایده هست
    وقتی پینگ می گیری سایت سرعت سنج سرعت سرور مرکزی که تو به اون متصل هستی رو می گیره

در مورد چند نفری بازی کردن هم مشخصه با این وضع اینترنت وسط بازی قطع می شه

البته هستن ادمهایی که پنگ کمی دارن من خودم بازی teeworld رو بازی م کنم و با پینگ سنج اون وضع اینترنتم رو بررسی می کنم چون دقیق تر هست

در اون بازی ادم هایی هستن با سرعت 512 در سرور ایرانی حدود 16 پینگ دارن در حالی که من 80 پینک دارم

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

شما با SpeedTest نگیر

پینگ دقیق نمیده چون خوده من با SpeedTest پینگم 6 هست.

شما باید با سرور های مختلف پینگ بگیری مثل 8.8.4.4 ---- 4.2.2.4 ---- 8.8.8.8 ---- و سرور بازی که به اون متصل هستی

از طریق Command Prompt هم پینگ بگیرید که مطمئن باشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من با 8.8.8.8 میگرم زیره 190 هست.یادمه یه وقتی با همین 8.8.8.8 گرفتم زیره 70 بود بعد که سیستم رو خاموش کردم دوباره شد زیره 100.میشه اگه راهی هست که بشه پینگ رو پایین اورد بگید.دوست عزیز میشه درمورد این
    Commond Prompt یکم توضیح بدین؟

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

من با 8.8.8.8 میگرم زیره 190 هست.یادمه یه وقتی با همین 8.8.8.8 گرفتم زیره 70 بود بعد که سیستم رو خاموش کردم دوباره شد زیره 100.میشه اگه راهی هست که بشه پینگ رو پایین اورد بگید.دوست عزیز میشه درمورد این
    Commond Prompt یکم توضیح بدین؟
    شما مودم رو از طریق Bridge ( کانکشن ... شماره گیر ) وصل کردی ؟

ببینید زمانی که یک شبکه اینترنت رو راه اندازی میکنید , اگر از اون ISP درخواست IP Static نکنید , IP شما به صورت Dynamic توسط مودم روت میشه و

هر زمان که به شبکه وصل بشید به یک ( DNS ( Domain Name Server اتصال پیدا میکنید و

این DNS سرعت پینگ شمارو تحت شعاع خودش قرار میده , حال به خاطر کیفیت اون DNS و یا به خاطر فاصله ی گره های ارتباطی شما با اون DNS .

پس شما 2 راه دارید :

1. وارد کردن DNS به صورت دستی در تنظیمات اینترنت
    2. خاموش روشن کردن مودم یا کانکت دیسکانکت کردن مودم در صورتی که به صورت Bridge متصل باشید

که برای مورد اول احتیاج به برنامه NameBench دارید که طی یکسری مراحل و تست هایی که خوده برنامه انجام میده در اون زمان و کیفیت شبکه شما , بهترین DNS حال حاضر رو به شما معرفی کنه و شما اون رو وارد کنید

و برای مورد دوم هم به صورت رندوم به یک DNS خوب متصل بشید و از پینگ خوب استفاده کنید

Command Prompt هم در ویندوز های 7 و 8 واقع در منوی Start ویندوز هست

تو Search bar بزنید CMD میادش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •