تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: محصولات فیلیپس با گارانتی واسل (vasel) نخرید !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض محصولات فیلیپس با گارانتی واسل (vasel) نخرید !!

سلام دوستان
    هفته قبل من یه هد فون مدل Philips Ear clip headphones SHS4700 خریدم البته گرون تر از جاهای دیگه چون گارانتی !!!! داشت. بعد از یک هفته یکی از کلیپ هاش که هدفون رو به گوش متصل می کرد دچار مشکل شد و دیگه ثابت نمی ایستاد، منم خوشحال از اینکه گارانتی معتبر!!!! شرکت واسل داره گفتم هفته ی دیگه که دارم می رم تهران می برم تحویلشون می دم. بعد از n بار زنگ زدن بهشون بالاخره گوشی رو برداشتن و آدرس شرکت رو به من دادن (چهار راه ولیعصر) وقتی به اونجا مراجعه کردم با یه خونه روبرو شدم بدون هیچ تابلو یا علامت مشخصه ای اونجا بود که فهمیدم چه کلاهی سرم رفته . خلاصه هدفونو نشون دادم افاضه فرمودن که این مورد جز مشکلات فیزیکی هست و قابل قبول نیست !!! بعد از مقادیری بحث گفتن که ما عوض نمی کنیم ولی خود هدفونو رایگان براتون تعمیر میکنیم !!!! خلاصه بعد از 1 ساعت الاف کردن من هدفونو به دادن که نه تنها درست نشده بود خرابترشم کرده بودن و بعد از اعتراض های من گفتن به ما ربطی نداره و هر کاری میتونی بکن و از این حرفا.
    در نهایت من با یه هدفون خراب بیرون اومدم و حالا متوجه شدم که کلیپ سمت راست رو با سمت چپ اشتباه جا زدن آی کیو ها
    این بود سرنوشت من امیدوارم برا هیچکدوم پیش نیاد و دیگه هیچوقت به این شرکت های بی همه چیز دزد گارانتی اعتماد نکنید.

راستی اگه بخوام شکایت کنم ازشون باید کجا برم.

2. 7 کاربر از mohammadkj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من امروز رفتم دفترشون.
    برخوردشون عالی بود و بدون هیچ مساله ای هدفون منو که یه گوشش از کار افتاده بود عوض کردن.
    و خب اینکه هیچ کدوم از شرکت های اینجوری دفترشون تابلو نداره.
    اون یکی گارانتی فیلیپس هم که توی میرداماد بعد از جردنه (اسمش یادم نیست) اونم تابلو نداره. ولی حفتشون معتبرن و کارشون درسته.
    Last edited by eleaut87; 10-08-2015 at 18:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من امروز رفتم دفترشون.
    برخوردشون عالی بود و بدون هیچ مساله ای هدفون منو که یه گوشش از کار افتاده بود عوض کردن.
    و خب اینکه هیچ کدوم از شرکت های اینجوری دفترشون تابلو نداره.
    اون یکی گارانتی فیلیپس هم که توی میرداماد بعد از جردنه (اسمش یادم نیست) اونم تابلو نداره. ولی حفتشون معتبرن و کارشون درسته.

بله حتما همی طوره که شما میگید
    یه کاری با من کردن که دیگه اصلا طرف هر محصولی که این گارانتی داره نمیرم. جالبه که اینم اولین پستتون اینجاست.
    Last edited by mohammadkj; 21-11-2015 at 22:51.

5. 2 کاربر از mohammadkj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

هدفون بی سیم فیلیپس مدل 8525دارم و باطری های نیم قلمی شارژی آن دیگه قابلیت شارز نداره روی هدفون نوشته فقط باطری با مشخصات باطری های نوع فیلیپس مشابه خودش کار می کند وانواع باطری شارژی مختلف را امتحان کردم اماهیچیک ارآنان توسط شارژر هدفون فیلیپس شارژ نمی شه وهرجا هم مراجعه کردم پیدا نشد ومشخصات باطری را می نویسم اگه کسی بتونه محل فروش آنرا بگه
    ممنون می شم- باطری نیم قلمی فیلیپس550میلی آمپرکد sbc hb550نیکل متال هیدرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •