تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: کمک فوری

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ویندوز سون سیو دو بیتی هستش.اینم چند تا عکس با کیفیت بهتر در حالت بیکاری سیستم.http://s5.picofile.com/file/8137544750/Rec.bmp
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

در قسمت سرچ منوی استارت بنویسید power option و وارد power option شوید و power plane را high perfomance انتخاب کنید.(جزییات آن را بعدا می توانید تغییر دهید)

وقتی که بر my computer راست کلیک می کنید و properties را می زنید. میزا ن رم شما را چند نشان می دهد؟

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما فکر کنم cpu host رو خیلی زیاد کردی درسته؟
    میزان fsb پردازنده زیاد شده به نظرم بایوس رو به تنظیمات دیفالت ببر یک مقدار cpu host رو کاهش بده وپارامترهای دیگر رو تفییر بده ولتاژ پردازنده هم همونطور که گفتم دستی کن و به اندازه یک صدم یک صدم کم کن تا زمانی که پایدار است سیستم

اگه دیدی مشکل در کار با سیستم زیاد داری یا افزایشش بده یا بزار همان حالت آتو باشد دمای پردازنده هم مناسب است مشکلی نداره

5. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شما فکر کنم cpu host رو خیلی زیاد کردی درسته؟
    میزان fsb پردازنده زیاد شده به نظرم بایوس رو به تنظیمات دیفالت ببر یک مقدار cpu host رو کاهش بده وپارامترهای دیگر رو تفییر بده ولتاژ پردازنده هم همونطور که گفتم دستی کن و به اندازه یک صدم یک صدم کم کن تا زمانی که پایدار است سیستم

اگه دیدی مشکل در کار با سیستم زیاد داری یا افزایشش بده یا بزار همان حالت آتو باشد دمای پردازنده هم مناسب است مشکلی نداره
    ممنون .عکسه بایوسو فرستادم حتما مشاهده فرمودین.از کدوم طریق ولتاز سی پیو رو زیاد کنم؟و الان با توجه به تصویر اتوماته؟بعد اگه بهمین طریق که هست بذارم یعنی خطرناکه؟cpu host رویه 263 هست زیاده؟باید رو چند باشه قانونا؟اف اس بی زده بالایه 800 یعنی مشکلیه؟cpu voltage controlکه زده نرمال یعنی همون اتوماته؟
    Last edited by AMNA; 28-08-2014 at 14:46.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سی پیو هاست رو گذاشتم210 مگاهرتز. مموری فرکانس هم رفت رویه559 مگاهرتز این بهتره؟و قبلیه اگه میذاشتم بمونه خطری برایه قطعات داشت؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

الان به بایوس که دقت کردم. سی پیو هاست ماکزیممش 600 و مینیمممش 100 هست که در حالته دیفالت میشه 200 مگاهرتز.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

در قسمت سرچ منوی استارت بنویسید power option و وارد power option شوید و power plane را high perfomance انتخاب کنید.(جزییات آن را بعدا می توانید تغییر دهید)

وقتی که بر my computer راست کلیک می کنید و properties را می زنید. میزا ن رم شما را چند نشان می دهد؟
    رویه های پرفومنس قرار میدم و اکی میکنم. مقداره رم همون3.25 رو میزنه اما باز که میرم میبینم خودبخود از حالت های پرفومنس رفته رو قبلیش.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

الان به بایوس که دقت کردم. سی پیو هاست ماکزیممش 600 و مینیمممش 100 هست که در حالته دیفالت میشه 200 مگاهرتز.
    الان بهتر شد fsb شد 840 و فرکانس رم تقریبا 600 مگاهرتز

fsb زیاد بشه مشکلی ایجاد نمیکنه ولی برای پایداری بیشتر باید به fsb ولتاژ بدید که در این حالت جدید نیازی نیست ولتاژ پردازنده هم کمتر شد

11. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

رویه های پرفومنس قرار میدم و اکی میکنم. مقداره رم همون3.25 رو میزنه اما باز که میرم میبینم خودبخود از حالت های پرفومنس رفته رو قبلیش.
    همچین چیزی نشنیده بودم! درایور گرافیک نصب هست؟ در هر صورت بهترین وضعیت برای کارایی بالای CPU ؛ high perfomance است.

نرم افزار زیر را اجرا کنید و در بخش summary نمودار CPUinfo را ببینید.حالا بین power saving و high perfomnace جابجا شوید و فرکانس cpu را ببینید.

HWiNFO32

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

همچین چیزی نشنیده بودم! درایور گرافیک نصب هست؟ در هر صورت بهترین وضعیت برای کارایی بالای CPU ؛ high perfomance است.

نرم افزار زیر را اجرا کنید و در بخش summary نمودار CPUinfo را ببینید.حالا بین power saving و high perfomnace جابجا شوید و فرکانس cpu را ببینید.

HWiNFO32

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بله درایورش نصبه. ولی هر بار اکی میزنم از حالت های پرفومنس خارج میشه.حالا یه بار دیگم درایورو نصب میکنم ببینم چطوری میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •