تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کدام دما

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض کدام دما

سلام بر دوستان خوبم در سایت پی سی ورد
    من به تازگی پردازنده 4790k گرفتم بقیه مشخصات سیستم هم در امضام هست اما امروز کلا کلافه شدم بخاطر دمایی که CPUID HWMonitor درجه 70 نشون میده (باور کنید چند دفعه کولر باز کردم دوباره بستم) تازه توی دیفالت ولی وقتی که اخر شب نرم افزار AI Suite 3 نصب کردم یک چیز دیگه نشون میده اقا یکی به من بگه کدوم دما درسته نرم افزار SpeedFan که دمای هسته ها رو کمتر نشون میده اون یکی بیشتر نشون میده AIDA64 Extreme یک چیز دیگه میگه بالخره کدوم درسته اصلا من باید نگران باشم یا نه بیخیال باشم دی
    شرمنده از دوستان

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام علی جان به نظر من نرم افزار hw monitor دقیق تر نشون میده با ورژن آخریش و بایوس

بایوس مین آپدیت است؟

خمیر که زدی حتما؟ و تهویه کیس هم خوبه البته دمای min یکم بالاست

هسول هم فکر کنم مشکل IHS رو داره یعنی باید قاب روش باز بشه و روی سطح IHS یک خمیر خوب بزنی برای آیوی بریج اینطوری بود هسول رو دقیق نمیدونم این کار لازم است یا نه

3. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام علی جان به نظر من نرم افزار hw monitor دقیق تر نشون میده با ورژن آخریش و بایوس

بایوس مین آپدیت است؟

خمیر که زدی حتما؟ و تهویه کیس هم خوبه البته دمای min یکم بالاست

هسول هم فکر کنم مشکل IHS رو داره یعنی باید قاب روش باز بشه و روی سطح IHS یک خمیر خوب بزنی برای آیوی بریج اینطوری بود هسول رو دقیق نمیدونم این کار لازم است یا نه
    سلام مهرداد جان
    خوشحالم که اولین نفر جوابم رودادی بایاس مین که همین یک هفته پیش نسخه 1304 اومد سریع اپدیتش کردم خمیر هم که خمیر خود خنک کننده تونیک تور بود tx3 فکر نمیکنم خمیر بدی باشه کیس هم که معرف حضور همگان هست تهویه بسیار خوبی داره و تمام فنها وصل هستند اون قضیه IHS هم مهرداد جان برای پردازندهای هاسول (4770k) بود در این پردازنده 4790k (دره شیطان) اینتل گویا از خمیر حرارتی بهتری بین هسته و IHS استفاده کرده الان خود نرم افزار asus AI Suite 3 دمای پردازنده رو 10 الی 12 درجه کمتر نشون میده امکان داره CPUID HWMonito همخوانی نداشته باشه با سریهای جدید z97

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام مهرداد جان
    خوشحالم که اولین نفر جوابم رودادی بایاس مین که همین یک هفته پیش نسخه 1304 اومد سریع اپدیتش کردم خمیر هم که خمیر خود خنک کننده تونیک تور بود tx3 فکر نمیکنم خمیر بدی باشه کیس هم که معرف حضور همگان هست تهویه بسیار خوبی داره و تمام فنها وصل هستند اون قضیه IHS هم مهرداد جان برای پردازندهای هاسول (4770k) بود در این پردازنده 4790k (دره شیطان) اینتل گویا از خمیر حرارتی بهتری بین هسته و IHS استفاده کرده الان خود نرم افزار asus AI Suite 3 دمای پردازنده رو 10 الی 12 درجه کمتر نشون میده امکان داره CPUID HWMonito همخوانی نداشته باشه با سریهای جدید z97
    من نشنیدم این نرم افزار با چیپ های z97 مشکل داشته باشه

6. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

از نظر من دقیق ترین دما دمای خود مین برد هستش که توی قسمن هِلت نمایش میده.
    Speed test که پرته پرته توی دمای سی پی یو. اما هارد و گرافیک رو درست نشون میده

8. 2 کاربر از imanparsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aliraadlar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام بر دوستان خوبم در سایت پی سی ورد
    من به تازگی پردازنده 4790k گرفتم بقیه مشخصات سیستم هم در امضام هست اما امروز کلا کلافه شدم بخاطر دمایی که CPUID HWMonitor درجه 70 نشون میده (باور کنید چند دفعه کولر باز کردم دوباره بستم) تازه توی دیفالت ولی وقتی که اخر شب نرم افزار AI Suite 3 نصب کردم یک چیز دیگه نشون میده اقا یکی به من بگه کدوم دما درسته نرم افزار SpeedFan که دمای هسته ها رو کمتر نشون میده اون یکی بیشتر نشون میده AIDA64 Extreme یک چیز دیگه میگه بالخره کدوم درسته اصلا من باید نگران باشم یا نه بیخیال باشم دی
    شرمنده از دوستان

به نظرم دلیل داغ بودنش عکس های دسکتاپت هشت[emoji12]

10. این کاربر از aliraadlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •