تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 33 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 321

نام تاپيک: [بحث و برسی] شرکت شبکه ارتباط شبدیز/ Shabdiz Telecom Network

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستانی که قصد دارن از شبدیز بگیرن من خیلی کوتاه یه توضیحاتی میدم تستی نمیزارم
    تک کانکشن این شرکت اکثر اوقات خرابه و اگه من بلد نبودم چطور استفاده کنم قطعا تخلیه میکردم
    پینگ داخلی بدون پروفایل گیم 25 و آلمان 100
    آیپی 109 به نظر میاد در ابتدا با dns های دیگه مشکل داره ولی بعد از نیم ساعت dns خودم رو زدم قطع نشد
    آیپی های شرکت ولید هست و اشتراکی نیست
    دو رنج آیپی 109 و 185 داره مشابه پیشگامان
    پنلش سادست غیر از امکانات اولیه هیچ چیز خاصی نداره
    وقتی مودم وصل میشه نسبت به isp های دیگه ip گرفتن بیشتر طول میکشه

2. 4 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

دوستانی که قصد دارن از شبدیز بگیرن من خیلی کوتاه یه توضیحاتی میدم تستی نمیزارم
    تک کانکشن این شرکت اکثر اوقات خرابه و اگه من بلد نبودم چطور استفاده کنم قطعا تخلیه میکردم
    پینگ داخلی بدون پروفایل گیم 25 و آلمان 100
    آیپی 109 به نظر میاد در ابتدا با dns های دیگه مشکل داره ولی بعد از نیم ساعت dns خودم رو زدم قطع نشد
    آیپی های شرکت ولید هست و اشتراکی نیست
    دو رنج آیپی 109 و 185 داره مشابه پیشگامان
    پنلش سادست غیر از امکانات اولیه هیچ چیز خاصی نداره
    وقتی مودم وصل میشه نسبت به isp های دیگه ip گرفتن بیشتر طول میکشه
    سلام ممنون بابت توضیحات شما. لطفا چند تا تست اگه میشه بذارید ... سرعت تک کانکشن مثلا چقد خرابه؟ بدتر از بیشگامانه؟ شبدیز بهتره یا بیشگامان؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام ممنون بابت توضیحات شما. لطفا چند تا تست اگه میشه بذارید ... سرعت تک کانکشن مثلا چقد خرابه؟ بدتر از بیشگامانه؟ شبدیز بهتره یا بیشگامان؟
    تک کانکشن با بعضی سایتا کلا خرابه، مثل سرویس استریم mixer همیشه زیر یک مگابیت
    میمونه جاهای دیگه که الآن تست گرفتم خوبه ولی اکثر مواقع افت و نوسان داره پس به این تست ها اعتماد نکنید

این دیتاسنتر آلمان الآن درسته

در مورد سایت speedtest . net شبدیز با این سایت هم مشکل داره
    اکثر مواقع خرابه ولی بعضی تست ها سرعت بالا میگیره. عکس زیر رو ببینید 4 تست مختلف

حتی مواقعی که جاهای دیگه درستن اسپید تست خرابه

میرسیم به speedof . me
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم الآن درسته

در مورد توییچ هم الآن درسته

شبدیز با mixer و speedtest . net کلا مشکل داره

5. 3 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

خیلی خلاصه بخوام نتیجه گیری کنم
    با mixer و speedtest . net مشکل داره
    خود تک کانکشن گاهی درسته گاهی هم افت و نوسان داره
    پینگش عین پیشگامان. اگر پروفایل گیم روی هر دو شرکت فعال نباشه
    سرعت تکش گاهی تا زیر 1 مگابیت افت میکنه، در بعضی مواقع دیگه افتش کمتره مثلا 4 مگابیت
    محدودیت سرعت مثل پیشگامان نداره
    احساس میکنم فیلترینگش هم از پیشگامان ضعیف تره. مثلا سایت quora اینجا بازه
    Last edited by ERF@NIAN; 20-09-2019 at 20:22.

7. 3 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان پیگیری کردم مشکل باز نشدن صفحات یا کندی ها رو برخی رنچ آی پی ها حل شد کاملا..تست کنید موردی بود بگید بهشون بگم.

9. این کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من قصد تخلیه از پیشگامان رو دارم و میخوام از این شرکت سرویس بگیرم
    ۸ مگ پیشگامان دارم و بین ساعات ۲ شب تا ۱۰ صبح برام همه چی درسته و سرعت تک کانکشنم روی ۱.۴ مگ هست و اسپید تست هم روی ۱۳.۵ مگ نشون میده شبونه کلا اوپنه
    روی PS4 با خود کنسول هر ۲ ثانیه ۳ مگ دانلود میشه سرعتش با IDM و ۱۶ تا کانکشن یکیه
    twitch هم راحت ۱۰۸۰ -۶۰ فریم بدون لگ لایو میبینم
    از ساعت ۱۰-۱۱ افت سرعت شروع میشه تا ۱:۳۰ شب سرعت تک کانکشن دانلود میاد رو KB ۷۰-۸۰ درست نوشتم ۸۰ (اتومات توی روز سرعت رو میارن پایین و پشتیبانیم فقط میپیچونن که دارن پیگیری میکنن خیر سرشون)
    حالا شرایط این شرکت چطوره تو تهران و کرج بعد از این افزایش دوباره قیمت ها؟
    کسی امکانش هست تست تک و پینگ بذاره؟با سرورای لندن و تگزاس
    پستهای قبلی رو خوندم فقط اگه یه نفر دوباره تست بذاره اطمینان پیدا میکنم
    الان شبدیز و فن آوا شرکتایین که دارن ۸ مگ رو بیشتر از ۵۰ گیگ در ماه میفروشن و توی منطقه ما سرویس میدن
    مرسی
    Last edited by ehsan 360; 07-10-2019 at 14:40.

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام
    ۸ مگ پیشگامان دارم و بین ساعات ۲ شب تا ۱۰ صبح برام همه چی درسته و سرعت تک کانکشنم روی ۱.۴ مگ هست و اسپید تست هم روی ۱۳.۵ مگ نشون میده شبونه کلا اوپنه
    روی PS4 با خود کنسول هر ۲ ثانیه ۳ مگ دانلود میشه سرعتش با IDM و ۱۶ تا کانکشن یکیه
    از ساعت ۱۰-۱۱ افت سرعت شروع میشه تا ۱:۳۰ شب سرعت تک کانکشن دانلود میاد رو KB ۷۰-۸۰ درست نوشتم ۸۰ (اتومات توی روز سرعت رو میارن پایین و پشتیبانیم فقط میپیچونن که دارن پیگیری میکنن خیر سرشون)
    الان شبدیز و فن آوا شرکتایین که دارن ۸ مگ رو بیشتر از ۵۰ گیگ در ماه میفروشن و توی منطقه ما سرویس میدن
    مرسی
    داتک ۸ مگ رو ۲۰۰ گیگ در ماه میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

داتک ۸ مگ رو ۲۰۰ گیگ در ماه میده
    منطقه ما رو ساپورت نمیکنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    مرسی
    سرعت تک کانکشن تو 90 درصد مسیرای زیرساخت طی یه ساعتی کم میشه بخاطر تکمیل پهنای باندشون..بخاطر همین با این وضعیت اینترنت کل کشور، نمیشه ملاک رو روی تک کانکشن 1-2 تا کشور در نظر گرفت.مثلا من هم رو ایرانسل هم روی شبدیز هم مخابرات با سرور های انگلیس و آمریکا کلا مشکل دارم..فرانسه بیشترشون خوبه..روسیه خوبه..بخاطر اینکه ترافیکی که از تمام شرکت ها میخواد به سمت یه کشور بره از 1-2 تا مسیر مشخص route میشن که پهنای باندشون پره.اونم چون ایران اکثرا پره لینکاش بخاطر همین اکثر سرورا خرابه..درحالی که من یوتیوب 4K بدون فریز نگاه میکنم حتی ! هیچ مشکلی هم تو صفحات ندارم با شبدیز. هفته های پیش مشکل dns داشت که اونم کاملا پیگیری کردم حل شد.
    در کل میخوام بگم کیفیت 95 درصد شرکت های ایرانی توی روتر اصلی خوشون یکیه! چون همه از زیرساختی میگیرن که مسیراش مشخصه.
    تو انتخاب اینترنت به نظرم باید به وضعیت مراکز و شبکه داخلیشون و پشتیبانی اهمیت داد که اونم روی شبدیز من راضیم فعلا بعد 3 ماه.

14. 2 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سرعت تک کانکشن تو 90 درصد مسیرای زیرساخت طی یه ساعتی کم میشه بخاطر تکمیل پهنای باندشون..بخاطر همین با این وضعیت اینترنت کل کشور، نمیشه ملاک رو روی تک کانکشن 1-2 تا کشور در نظر گرفت.مثلا من هم رو ایرانسل هم روی شبدیز هم مخابرات با سرور های انگلیس و آمریکا کلا مشکل دارم..فرانسه بیشترشون خوبه..روسیه خوبه..بخاطر اینکه ترافیکی که از تمام شرکت ها میخواد به سمت یه کشور بره از 1-2 تا مسیر مشخص route میشن که پهنای باندشون پره.اونم چون ایران اکثرا پره لینکاش بخاطر همین اکثر سرورا خرابه..درحالی که من یوتیوب 4K بدون فریز نگاه میکنم حتی ! هیچ مشکلی هم تو صفحات ندارم با شبدیز. هفته های پیش مشکل dns داشت که اونم کاملا پیگیری کردم حل شد.
    در کل میخوام بگم کیفیت 95 درصد شرکت های ایرانی توی روتر اصلی خوشون یکیه! چون همه از زیرساختی میگیرن که مسیراش مشخصه.
    تو انتخاب اینترنت به نظرم باید به وضعیت مراکز و شبکه داخلیشون و پشتیبانی اهمیت داد که اونم روی شبدیز من راضیم فعلا بعد 3 ماه.
    شبدیز اینترنتش رو از پیشگامان میگیره فکر کنم ، درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •