تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 33 اولاول ... 1016171819202122232430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 321

نام تاپيک: [بحث و برسی] شرکت شبکه ارتباط شبدیز/ Shabdiz Telecom Network

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

این شبدیز مسخره گرفته پورت L2tp هم محدود کرده،رو شاتل نه PPtp و نه L2tp محدود نیست، دوستان دیگه تست کنن ببینن وضعیت پورت L2tp شون تو شبدیز چطوریه؟
    به به چالوس جون
    L2TP مشکلی نداره برای من، چک کن ببین آیپی سرور وی پی انت فیلتر نشده باشه، یه سری آیپی 2 یا 4 تا پینگ میدن بقیه تایم اوت میشه.

2. این کاربر از mahmoodsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به به چالوس جون
    L2TP مشکلی نداره برای من، چک کن ببین آیپی سرور وی پی انت فیلتر نشده باشه، یه سری آیپی 2 یا 4 تا پینگ میدن بقیه تایم اوت میشه.

به به به،چطوری؟ از قمی جون و قزوین جون چه خبر؟ نمی بینمشون اینجا تو هم از شبدیز سرویس داری؟ امروز l2tp مشکلش حل شد خوشبختانه ،اما کانکشن pptp مشکل داره تو شبدیز،کانکت می شه ، بعد از چند ثانیه دیس کانکت می شه ،شما ما pptp مشکل نداری؟ در کل چیلرترینگ شبدیز خیلی قوی هستش نسبت به شرکتای دیگه ، فکر کنم به خاطر این هستش که از پیشگامان سرویس می گیره

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این ماه تموم بشه این شبدیز لعنتی و جمع می کنم، چیلرترینگش خیلی زیاد هستش ، اکثر نرم افزارا که با شاتل کار می کنن تو شبدیز بسته هستش، pptp هم که بعد از چند ثانیه دیسکانکت می شه ، کلا" شرکت مزخرفی بود ،کیفیت پایین و سرعت تک لینکش هم افتضاح

5. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

به به به،چطوری؟ از قمی جون و قزوین جون چه خبر؟ نمی بینمشون اینجا تو هم از شبدیز سرویس داری؟ امروز l2tp مشکلش حل شد خوشبختانه ،اما کانکشن pptp مشکل داره تو شبدیز،کانکت می شه ، بعد از چند ثانیه دیس کانکت می شه ،شما ما pptp مشکل نداری؟ در کل چیلرترینگ شبدیز خیلی قوی هستش نسبت به شرکتای دیگه ، فکر کنم به خاطر این هستش که از پیشگامان سرویس می گیره
    قربانت، والا قمی و قزوین جونم نمیدونم کجا هستن، خیلی ساله ندیدمشون.
    pptp هم مشکلی نداره، وصل میشه به راحتی و قطع نمیشه، در مورد فیلترینگش هم من کاملا راضی ام، به نظر من که ضعیفتر از شرکتای دیگه س، یوتیوب و فیسبوک هم فیلتر نیستن، انواع و اقسام پروتکل های وی پی ان وصل میشه و...
    به نظرم از pptp و l2tp استفاده نکن، منسوخ شده هستن، امنیت بالایی ندارن دیگه، openvpn و دیگر پروتکلای دیگه خیلی بهترن.

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

قربانت، والا قمی و قزوین جونم نمیدونم کجا هستن، خیلی ساله ندیدمشون.
    pptp هم مشکلی نداره، وصل میشه به راحتی و قطع نمیشه، در مورد فیلترینگش هم من کاملا راضی ام، به نظر من که ضعیفتر از شرکتای دیگه س، یوتیوب و فیسبوک هم فیلتر نیستن، انواع و اقسام پروتکل های وی پی ان وصل میشه و...
    به نظرم از pptp و l2tp استفاده نکن، منسوخ شده هستن، امنیت بالایی ندارن دیگه، openvpn و دیگر پروتکلای دیگه خیلی بهترن.
    من که رکورد زدم، الان 12 ساله اینجا هستم قمی جون و قزوین جون فکر کنم بازنشسته شدن من از اکانت رایگان استفاده می کنم، تو اکانت پولی داری؟ شاید شبدیز تو شهر ما این طوری باشه ، همزمان شاتل هم دارم اون اصلا" مثل شبدیز نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من که رکورد زدم، الان 12 ساله اینجا هستم قمی جون و قزوین جون فکر کنم بازنشسته شدن من از اکانت رایگان استفاده می کنم، تو اکانت پولی داری؟ شاید شبدیز تو شهر ما این طوری باشه ، همزمان شاتل هم دارم اون اصلا" مثل شبدیز نیست
    آره من اکانتم از یه سرویس دهنده وی پی ان خارج از کشوره، رایگان ها فکر کنم محدودیت داشته باشن.
    خواستی بگو دسترسی بدم بهت تست کنی ببینی چطوره وضعیت
    Last edited by mahmoodsoft; 15-12-2019 at 16:32.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    شبدیز سرویسی ویژه جشنواره یا تازه واردین نداره؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

ساعت ۵ عصر میرسی خونه و شب میخوای یه سری بری تو اینترنت بچرخی قبل از خواب که خستگی روزت در بره. اما خوب شبدیزه دیگه به فکر خوابته و میخواد بیشتر بخوابی :

بسیار عالی خوشبختانه خط تلفن زیاد داریم و تغییر سرویس دهنده کار یه دقیقست.

11. این کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ساعت ۵ عصر میرسی خونه و شب میخوای یه سری بری تو اینترنت بچرخی قبل از خواب که خستگی روزت در بره. اما خوب شبدیزه دیگه به فکر خوابته و میخواد بیشتر بخوابی :

بسیار عالی خوشبختانه خط تلفن زیاد داریم و تغییر سرویس دهنده کار یه دقیقست.
    واسه منم همینه، داغون به تمام معنا

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دیده بان همین الان 00:37 ، شرمنده مال من چند روزه درست شده قبلش خیلی خراب بود xD

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •