تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 114 از 114 اولاول ... 1464104110111112113114
نمايش نتايج 1,131 به 1,139 از 1139

نام تاپيک: Wimax Mobinnet / وایمکس شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ظاهراً آنتن های وایمکس تو تهران خاموش شدن من چند جا مودممو بردم آننن قطغ بود کسی از تهران میتونه وصل بشه ؟

2. این کاربر از _Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

ظاهراً آنتن های وایمکس تو تهران خاموش شدن من چند جا مودممو بردم آننن قطغ بود کسی از تهران میتونه وصل بشه ؟
    شرکت ارتباطات مبین‌نت هم‌زمان با توقف ارائه خدمات وایمکس و بهره‌برداری از اینترنت نسل جدید TD-LTE، شــرایط ویژه‌ای بـرای تعویض مودم وایمکس در نظر گرفته است.

شرایط ارتقا به TD-LTE
    (ویژه مشترکین با مودم وایمکس فعال)

• تعویض مودم وایمکس با مودم نسل جدید TD-LTE
    • ارائه سیم کارت نسل جدید TD-LTE با اینترنت پرسرعت تا 40Mbps
    • نصب و راه‌اندازی رایگان

Last edited by number-1; 13-02-2019 at 17:46.

4. 2 کاربر از number-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

متاسفنه وايمکس و تي دي ال تي ئي و کلا شرکت مبين نت، تنها بسته هاي وروديش خوب هستن، ولي وقتي دستگاه شون رو خريديد و وارد بازي شديد، بسته هاي تمديديش در برابر ايرانسل بسيار کم، گران و ناجورند. من خودم نزديک شش ساله به ترتيب ورود تکنولوژي مشتري هر دو سرويس مبين بودم ولي در مجموع کمتر از سه سال خريد و استفاده داشتم و بيشتر مجبور شدم سراغ سرويس ها و اپراتورهاي ديگه برم. البته دليل دراز شدن گوشم و خريد مودم مبين به جاي ايرانسل اين بود که اون زمان پوشش وايمکس مبين سراسري بود و در شهرهاي بيشتري کار رو راه مي انداخت.

ولي در کل، شما به سختي مي تونيد در منوي کوچيک مبين نت، بسته با حجم ترافيک و قيمت متناسب با نيازتون پيدا کنيد. معمولا يا بسته ارزون مي خريد و مجبور به خريد حجم گران در ميانه دوره مي شيد، يا بسته هاي پرحجم گرون مي خريد که در پايان دوره بسته مونده بزرگي از ترافيکتون سوخت مي شه.

با وجود مانور بسيار زياد آگهي ها و پيامکهاي مبين نت روي فروش به کاربر نهايي، در اصل منتاليته کارشناسان بي درد اين شرکت روي سرويس دهي به مشتريان حقوقي (شرکتها و سازمانها) و نيز مشتريان حقيقي ثروتمند هست که هزينه هاي ماهانه و سالانه اينترنت براشون پول خرده و گزينه هاي مناسبي براي قشر متوسط و ضعيف ندارند. در حالي که اصولا اپراتور اينترنتي بودن بر پايه فروش زياد با سود کم و قيمت رقابتي تعريف ميشه، اينها دقيقا برعکس آب شنا مي کنند: سود زياد روي فروش کم!!

گاهي که مشتريان حقيقي و متوسط به خاطر گراني سرويس شون رو مدتها تمديد نمي کنن، از دست شون در مي ره و يکي دو تا بسته اقتصادي هم معرفي مي کنن که اون هم ماندگار نيست و پس از رسيدن به يک سطحي از فروش جمع ميشه.

اميدوارم مبين نت يه تجديد نظر اساسي روي تيم تعريف محصول و بازرگانيش بکنه وگرنه توي بازار بي سيم ايران جايي نخواهد داشت. همين الان هم که اين رو مي نويسم پنل کاربري مبين نت داون هست :|

6. 3 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

درود. دوستان وایمکس بلاخره به ابدیت پیوست؟من مودمشو هنوزم دارم ساکن شهرستانم تعویض میکنن یا مودمشb632موند رو دستمون؟

- - - Updated - - -

درود. دوستان وایمکس بلاخره به ابدیت پیوست؟من مودمشو هنوزم دارم ساکن شهرستانم تعویض میکنن یا مودمشb632موند رو دستمون؟

8. این کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

بهتر بود مي گفتيد کدوم شهرستان. به هر حال اگر که وايمکس رو جمع کردن، احتمالا الان توي پوشش تي دي-ال تي ئي هستيد. پس سريعتر تا نسوخته براي مهاجرت باهاشون تماس بگيريد.
    البته گزينه بهتر مي تونه اين باشه که بريد سراغ ايرانسل و از صفر بياغازيد. يه هزينه مودم پياده مي شيد، ولي عوضش احتمالا در دراز مدت به نفع تون خواهد بود.

10. 2 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

بهتر بود مي گفتيد کدوم شهرستان. به هر حال اگر که وايمکس رو جمع کردن، احتمالا الان توي پوشش تي دي-ال تي ئي هستيد. پس سريعتر تا نسوخته براي مهاجرت باهاشون تماس بگيريد.
    البته گزينه بهتر مي تونه اين باشه که بريد سراغ ايرانسل و از صفر بياغازيد. يه هزينه مودم پياده مي شيد، ولي عوضش احتمالا در دراز مدت به نفع تون خواهد بود.
    کرمانشاهم.برام مهم نیست بسوزه یا نه.چون تعرفه های نسل چهاره مبین نت رو هم که دیدم اصلا بصرفه نیستو گرونه.یه مودم فور تی پی لینک گرفتم از اون استفاده میکنم بصرفه تره.مودم وایمکسشم میذاریم تو موزه.

12. این کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2020
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

با سلام
    ببخشید دوستان من یک مودم گرفتم به نام lx350p
    با فریمور v2.10.14-g1.5.1-mobinnet ایا راهی هست که بتونم انلاکش کنم یا فریمورشو اپدیت کنم!؟
    میدونم که وایمکس دیگه استفاده نمیشه ولی کار دیگه ای باهاش دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام دوست من انلاکش کنی یعنی چی قبلا که شر کت ها سرویس میدادن میشد مثلا از هر دو اپراتور ایرانسل و مبین نت با این مودم استفاده کرد الان هم فریم ور براش نیست و فقط میتونی بزاری رو حالت دی اچ سی پی یا بریج به عنوان روتر استفاده کنی

15. 2 کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

با سلام
    ببخشید دوستان من یک مودم گرفتم به نام lx350p
    با فریمور v2.10.14-g1.5.1-mobinnet ایا راهی هست که بتونم انلاکش کنم یا فریمورشو اپدیت کنم!؟
    میدونم که وایمکس دیگه استفاده نمیشه ولی کار دیگه ای باهاش دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    همانطور که دوستان براي استفاده از سوييچ يا وايرلس مودم، نيازي به آنلاک نداريد. آنلاک کردن تنها براي استفاده دستگاه روي سرويس اپراتورهاي ديگه معني داره. سرويس وايمکس توي کشور گردآوري شده و به نظر مي رسه اين ترد هم بايد قفل بشه تا دوستان و تازه واردها به اشتباه اينجا پست نذارن.

17. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •