تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 114 اولاول ... 1161101107108109110111112113114 آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1139

نام تاپيک: Wimax Mobinnet / وایمکس شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

امروز رفتم نمایندگی مبین نت تو شهرمون ساوه شهرمون جزTD LTe نیستش اما مودم های B612 اوردن ثبتنام کردم از سایت دوتا مودم داشتم برا تعویض گفتن تماس میگیرن ظرف یک روز کاری نمایندگی گفت که دکلهای همرا اول رو اجاره کرده شرکت برا وصل شدن اسمش هم گذاشتن فناوری 360
    تو سایت مبین نت هم کامل پوشش وایمکس و فروشش رو متوقف کردن به1575 عم زنگ میزنی بعد شماره3 رو که میگیری گفتش ظرف48 ساعت اتی وایمکس قطع میشه کامل!!!! انگار یه ضرب میخوان برش دارن
    Last edited by saeidf1; 05-07-2018 at 17:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مرسی. فقط کدوم نمایندگی رفتی ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

من پارسال در همین وضع شما بودم منتهی برای ایرانسل همین فکر شما رو کردم
    نتیجه اینکه اول خودشون حساب کاربری وایمکس من رو تعلیق و بعد کلا بستند و مجبورم کردند که برم مودم رو عوض کنم و LTE بگیرم و هرچی هم گفتم حداقل از پولی که برای طرح ماهانه وایمکس دادم کم کنید گفتند اون بعدا میاد به حسابتون
    من مودم رو گرفتم با اون طرح مسخره ۱۵ گیگ ۳ ماه!!! بعد از ۳ روز تموم شد باز گفتم میخوام طرح جدید بگیرم پولی که برای وایمکس دادم رو حساب کنید گفتن بعدا!
    خلاصه منم که خسته شدم بعد از چند روز طرح شش ماه 750 گیگ رو گرفتم بعد از نزدیک ۲۵ روز دیدم برداشتن نزدیک ۴۰ تومن از هزینه ای که برای وایمکس دادم رو به حساب ایرانسل واریز کردند و یک ماه هم فرصت دادن مصرفش کنم وگرنه حذف میشه!!!
    گفتم من طرح ۶ ماه دارم نمیشه این پول رو برام نگه دارید یا برگردونید یا کاری کنید که از بین نره
    گفتن میتونید این ۷۵۰ گیگ که ۲۵ روز پیش خریدید رو تا چند روز آینده مصرف کنید بعد از این ۴۰ تومن بصورت بدون تعرفه و آزاد براتون کم میشه
    TLDR اینکه اینکار رو نکن که پولت حروم میشه و اینها رسما دزدند و اگر در منطقه ای بودم که ADSL داشتم سرم میرفت از ایرانسل اکانت نمی‌گرفتم
    با توجه به اینکه سگ زرد هم برادر شغاله مبین نت هم باید با همین سیاست بره جلو

مرسی. فقط کدوم نمایندگی رفتی ؟

همونطور که اول گفتم من ایرانسل هستم دوست عزیز نه مبین نت. فقط برای تمدید اکانت دوستمون این قضیه رو تعریف کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه RealFlow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    3ds Max

پيش فرض

پارسال پائیز هی بمن پیام می آمد که وایمکس رو به tdl ارتقا بدید!! و من تا الان وایمکس استفاده میکنم 2 هفته قبلم سرویسم تمام شد بعد وارک پروفایل کاربریم تو سایت مبین نت شدم و سرویس 6 ماهه خودم رو تمدید کردم!! آنلاین چون نمایندگی که نزدیک خانه ما بود تعطیل شده و نمایندگی دیگه اش خیلی دور بود!! الانم که رفتم چک کردم دیگه بخش ثبت نام وایمکس رو کامل برداشتن ! و فقط tdl ثبت نام میکنن ولی بخش مشترکین وایمکس هست و من واردش شدم دیدم سرویسهای 1 ساله و 6 ماهه رو برداشتن!! فقط 1 ماهه و 3 ماهه هست!! البته اگه آنلاین بخوای تمدید کنی باید پول رو هم آنلاین پرداخت کنی باشماره کارت و رمز دوم و ...... البته اگه خواستید آنلاین کنید بعد پرداخت شماره پرداخت و ... داشته باشید که اگه یک وقت پول از کارت شما کم کرد ولی سرویس تمدید نشد مدرک داشته باشید تا پولتان رو پس بگیرد بنظر منم هرگز نسل جدید ثابت tdl نگیرید هم سرویسش گرانه هم شبانه رایگان نداره و سرعتشم که 40 مگ نیست و در حد ADSL هست با قیمت خیلی بیشتر!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

پارسال پائیز هی بمن پیام می آمد که وایمکس رو به tdl ارتقا بدید!! و من تا الان وایمکس استفاده میکنم 2 هفته قبلم سرویسم تمام شد بعد وارک پروفایل کاربریم تو سایت مبین نت شدم و سرویس 6 ماهه خودم رو تمدید کردم!! آنلاین چون نمایندگی که نزدیک خانه ما بود تعطیل شده و نمایندگی دیگه اش خیلی دور بود!! الانم که رفتم چک کردم دیگه بخش ثبت نام وایمکس رو کامل برداشتن ! و فقط tdl ثبت نام میکنن ولی بخش مشترکین وایمکس هست و من واردش شدم دیدم سرویسهای 1 ساله و 6 ماهه رو برداشتن!! فقط 1 ماهه و 3 ماهه هست!! البته اگه آنلاین بخوای تمدید کنی باید پول رو هم آنلاین پرداخت کنی باشماره کارت و رمز دوم و ...... البته اگه خواستید آنلاین کنید بعد پرداخت شماره پرداخت و ... داشته باشید که اگه یک وقت پول از کارت شما کم کرد ولی سرویس تمدید نشد مدرک داشته باشید تا پولتان رو پس بگیرد بنظر منم هرگز نسل جدید ثابت tdl نگیرید هم سرویسش گرانه هم شبانه رایگان نداره و سرعتشم که 40 مگ نیست و در حد ADSL هست با قیمت خیلی بیشتر!!!
    بیشتر برا مودم هاش ثبتنام کردم تا انلاکشون کنم خوب چیزیه مودماشb612

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

همونطور که اول گفتم من ایرانسل هستم دوست عزیز نه مبین نت. فقط برای تمدید اکانت دوستمون این قضیه رو تعریف کردم

مرسی از راهنمایی
    خوب من هم یه مودم وایمکس دارم مال ایرانسه برای همین پرسیدم ازتون .
    آخه عجیبه معمولا خودشون میفرستن مودم رو . حالا شما بگو آدرس جایی که رفتی رو برم شاید حضوری عوض کردن./

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

خداوکیلی چ مسخره بازی راه انداختن پول مودم وایمکس بدی بعد برا تعویضش ثبتنام بکنی میگن اگه جزو کاربر مجاز باشید50 تومن میشه وگرنه350 باس بدین این چرت و پرتا چیه راه انداختن خدایی!!!!! کسی با همچین چیزی برخورد کرده؟؟! بعد از ثبتنام تو سامانه اش چقدر طول میکشه تا زنگ بزنن!؟

8. این کاربر از saeidf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

مرسی از راهنمایی
    خوب من هم یه مودم وایمکس دارم مال ایرانسه برای همین پرسیدم ازتون .
    آخه عجیبه معمولا خودشون میفرستن مودم رو . حالا شما بگو آدرس جایی که رفتی رو برم شاید حضوری عوض کردن./
    میدان شهدا طبقه ی بالای بازار موبایل

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

میدان شهدا طبقه ی بالای بازار موبایل
    دمت گرم خوب من هم همونجا رفتم هفته قبل گفت ما تعویض نمیکنیم باید آنلاین تعویض کنید نوع مودم هم مشخص نمیشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

دمت گرم خوب من هم همونجا رفتم هفته قبل گفت ما تعویض نمیکنیم باید آنلاین تعویض کنید نوع مودم هم مشخص نمیشه.
    از پارسال به امسال قانون رو عوض کردند حضوری همان روز انجام میشد ولی اینطوری هم حداکثر باید ظرف یک هفته انجام بشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •