تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 110 از 114 اولاول ... 1060100106107108109110111112113114 آخرآخر
نمايش نتايج 1,091 به 1,100 از 1139

نام تاپيک: Wimax Mobinnet / وایمکس شرکت مبین نت

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

طرحی که قبلا داشتم و الان آخرشه اما قابلیت تمدید نداره اگر مبلغشو بریزم تو حساب آیا خودش تمدید میشه یا نمیشه؟ قبلا یادمه اینجوری میشد

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

طرحی که قبلا داشتم و الان آخرشه اما قابلیت تمدید نداره اگر مبلغشو بریزم تو حساب آیا خودش تمدید میشه یا نمیشه؟ قبلا یادمه اینجوری میشد

من پارسال در همین وضع شما بودم منتهی برای ایرانسل همین فکر شما رو کردم
    نتیجه اینکه اول خودشون حساب کاربری وایمکس من رو تعلیق و بعد کلا بستند و مجبورم کردند که برم مودم رو عوض کنم و LTE بگیرم و هرچی هم گفتم حداقل از پولی که برای طرح ماهانه وایمکس دادم کم کنید گفتند اون بعدا میاد به حسابتون
    من مودم رو گرفتم با اون طرح مسخره ۱۵ گیگ ۳ ماه!!! بعد از ۳ روز تموم شد باز گفتم میخوام طرح جدید بگیرم پولی که برای وایمکس دادم رو حساب کنید گفتن بعدا!
    خلاصه منم که خسته شدم بعد از چند روز طرح شش ماه 750 گیگ رو گرفتم بعد از نزدیک ۲۵ روز دیدم برداشتن نزدیک ۴۰ تومن از هزینه ای که برای وایمکس دادم رو به حساب ایرانسل واریز کردند و یک ماه هم فرصت دادن مصرفش کنم وگرنه حذف میشه!!!
    گفتم من طرح ۶ ماه دارم نمیشه این پول رو برام نگه دارید یا برگردونید یا کاری کنید که از بین نره
    گفتن میتونید این ۷۵۰ گیگ که ۲۵ روز پیش خریدید رو تا چند روز آینده مصرف کنید بعد از این ۴۰ تومن بصورت بدون تعرفه و آزاد براتون کم میشه
    TLDR اینکه اینکار رو نکن که پولت حروم میشه و اینها رسما دزدند و اگر در منطقه ای بودم که ADSL داشتم سرم میرفت از ایرانسل اکانت نمی‌گرفتم
    با توجه به اینکه سگ زرد هم برادر شغاله مبین نت هم باید با همین سیاست بره جلو
    Last edited by Cyber-PC; 28-06-2018 at 08:24.

3. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نتیجه اینکه اول خودشون حساب کاربری وایمکس من رو تعلیق و بعد کلا بستند و مجبورم کردند که برم مودم رو عوض کنم و LTE بگیرم و هرچی هم گفتم حداقل از پولی که برای طرح ماهانه وایمکس دادم کم کنید گفتند اون بعدا میاد به حسابتون
    من مودم رو گرفتم با اون طرح مسخره ۱۵ گیگ ۳ ماه!!! بعد از ۳ روز تموم شد باز گفتم میخوام طرح جدید بگیرم پولی که برای وایمکس دادم رو حساب کنید گفتن بعدا!
    خلاصه منم که خسته شدم بعد از چند روز طرح شش ماه 750 گیگ رو گرفتم بعد از نزدیک ۲۵ روز دیدم برداشتن نزدیک ۴۰ تومن از هزینه ای که برای وایمکس دادم رو به حساب ایرانسل واریز کردند و یک ماه هم فرصت دادن مصرفش کنم وگرنه حذف میشه!!!
    گفتم من طرح ۶ ماه دارم نمیشه این پول رو برام نگه دارید یا برگردونید یا کاری کنید که از بین نره
    گفتن میتونید این ۷۵۰ گیگ که ۲۵ روز پیش خریدید رو تا چند روز آینده مصرف کنید بعد از این ۴۰ تومن بصورت بدون تعرفه و آزاد براتون کم میشه
    TLDR اینکه اینکار رو نکن که پولت حروم میشه و اینها رسما دزدند و اگر در منطقه ای بودم که ADSL داشتم سرم میرفت از ایرانسل اکانت نمی‌گرفتم
    دهنم باز موندااااا، ایرانسل خیلی وقته حروم خوری رو به همه ثابت کرده، منتهی چون قبلا برای مبین نت به این شکل میشد الان پرسیدم تا مطمن بشم بعد هزینه رو واریز کنم چون سرعت مبین نت اینجا کیفیت ندارع و فقط طرح یکساله برای استفاده روی لپ تاپ جهت چک کردن ایمیل و وبسایت استفاده میکنم و در مواقع دیگر مودم همراه اول و وایرلس دارم

5. این کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

کدوم مودم رو براتون فرستادن ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

کدوم مودم رو براتون فرستادن ؟
    گفتن حضوری برم همون روز انجام میشه ولی بخوام صبر کنم ممکنه تا ۱ هفته طول بکشه برای همین خودم رفتم نمایندگی با TF-i60 عوض کردن.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

گفتن حضوری برم همون روز انجام میشه ولی بخوام صبر کنم ممکنه تا ۱ هفته طول بکشه برای همین خودم رفتم نمایندگی با TF-i60 عوض کردن.

تهران ؟ اونوقت خودتون انتخاب کردید ؟ آخه مودم اون زمان مگه 350 تومن نبود ؟ آداپتور نباشه مشکل نداره ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

تهران ؟ اونوقت خودتون انتخاب کردید ؟ آخه مودم اون زمان مگه 350 تومن نبود ؟ آداپتور نباشه مشکل نداره ؟
    به ترتیب:
    کرج - خیر انتخابی در کار نبود - نمیدونم - نمیدونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه nice 2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    دزفول - اهواز

پيش فرض

اهواز تموم شده ظاهرا:
    نقل قول نوشته شده توسط گفتگوی آنلاین
    اهواز دچار اختلال نمیباشد بلکه سرویس وایمکس اهواز کامل قطع شده است و باید برای خرید مودمهای جدید اقدام نمایید
    بشینید تا تعویض کنم...
    Last edited by nice 2000; 05-07-2018 at 17:24.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

به ترتیب:
    کرج - خیر انتخابی در کار نبود - نمیدونم - نمیدونم
    مودمتون رو زدن تو برق تست کردن ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

مودمتون رو زدن تو برق تست کردن ؟
    خیر فقط تحویل گرفتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •