تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: خرید جم در بازی Clash of Clans با اکانت جی میل بلاک شده

داره خودمونی میشه amir_aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض خرید جم در بازی Clash of Clans با اکانت جی میل بلاک شده

درود

دوستان در حال وریفای کردن گوگل ولت بودم که متاسفانه گوگل فهمید از ایرانم و اکانت رو بلاک کرد.
    آیا هنوز راهی برای خرید جم وجود داره ؟

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود

دوستان در حال وریفای کردن گوگل ولت بودم که متاسفانه گوگل فهمید از ایرانم و اکانت رو بلاک کرد.
    آیا هنوز راهی برای خرید جم وجود داره ؟
    تا حالا ندیدم گوگل اکانت بلاک کنه. گوگل ولت وریفای هم لازم نداره، با گیفت کارت اکانت رو شارژ میکنید و خرید میکنید.
    چه پیغامی میده بهتون؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اکانت رو که بلاک نکرده ، حساب گوگل ولت رو بسته.
    Verify identity

Unverified
    Verify your identity in order to gain access to all Google Wallet features and functionality.

Additional information required
    For security purposes, we need more information to verify your identity. Please take a few moments to provide additional information by [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا باید با ارسال مدارک اثبات کنم که شهروند آمریکا هستم.به خاطر تحریم اجازه نمیدن ایرانیها از گوگل ولت استفاده کنند.
    حالا می خوام ببینم راهی داره جم خرید کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه arming900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

lکانت رو قفل کنه متاسفانه دیگه راهی نیست چون شماره تماس میخواد تا کد رو بفرسته،یه سایت هست که این کا ر رو انجام میده حالا ببینید میشه کاریش کرد

در ضمن قبل از هر کاری شما باید داخل تنظیمات گوگل والت مشخصات خودتون رو یه هویت امریکایی عوض میکردید از شماره تلفن گرفته تا آدرس و کد پستی و ....

این اس ام اس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم برای تغییر هویت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عجیبه، من خیلی زیاد از گوگل پلی خرید کردم کلی هم جم خریدم ولی هیچ مشکلی به وجود نیومده تا الان. همشون رو هم با هویت ایرانی خریدم.
    شما یه اکانت گوگل جدید باز کن بعد با وی پی ان آمریکا (خیلی مهمه آمریکا باشه چون پلی استور های هر کشور فرق داره و برای آمریکا کاملترینه) وارد پلی استور بشو. دفعه اول که وارد میشی دیگه برای همیشه پلیر استور آمریکایی میمونه.
    اگه همه چیز درست بود و پلی استور برای آمریکا بود یک گیفت کارت ده دلاری بگیرید و redeem کنید، بعد خیلی راحت برید توی بازی و جم بخرید.
    من این کار رو شاید ۲۰ بار روی گوشی های مختلف انجام دادم هیچ اتفاقی نیوفتاده.
    فقط ممکنه وقتی اکانت جدید میسازید از ۴۸ ساعت تا ۷ روز نذاره اعتبار اکانتتون رو خرج کنید. ولی بعدش حتما درست میشه.
    اصلا لازم نیست پای گوگل ولت رو بیارید وسط

Sent from my HTC One using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه arming900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

عجیبه، من خیلی زیاد از گوگل پلی خرید کردم کلی هم جم خریدم ولی هیچ مشکلی به وجود نیومده تا الان. همشون رو هم با هویت ایرانی خریدم.
    شما یه اکانت گوگل جدید باز کن بعد با وی پی ان آمریکا (خیلی مهمه آمریکا باشه چون پلی استور های هر کشور فرق داره و برای آمریکا کاملترینه) وارد پلی استور بشو. دفعه اول که وارد میشی دیگه برای همیشه پلیر استور آمریکایی میمونه.
    اگه همه چیز درست بود و پلی استور برای آمریکا بود یک گیفت کارت ده دلاری بگیرید و redeem کنید، بعد خیلی راحت برید توی بازی و جم بخرید.
    من این کار رو شاید ۲۰ بار روی گوشی های مختلف انجام دادم هیچ اتفاقی نیوفتاده.
    فقط ممکنه وقتی اکانت جدید میسازید از ۴۸ ساعت تا ۷ روز نذاره اعتبار اکانتتون رو خرج کنید. ولی بعدش حتما درست میشه.
    اصلا لازم نیست پای گوگل ولت رو بیارید وسط

جالبه خوب چون حتما شما از گوگل پلی شارژ کردید درست انجام شده وگرنه از طریق گوگل والت نمیشه

خوب دو راه هست دیگه یکی همین گوگل والت که شارژ میکنید و داخل بازی خرج میکیند یکی هم همینی که شما گفتید توی گوگل پلی شارژ میکنیم

7. این کاربر از arming900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جالبه خوب چون حتما شما از گوگل پلی شارژ کردید درست انجام شده وگرنه از طریق گوگل والت نمیشه

خوب دو راه هست دیگه یکی همین گوگل والت که شارژ میکنید و داخل بازی خرج میکیند یکی هم همینی که شما گفتید توی گوگل پلی شارژ میکنیم
    آها گرفتم، من با گوگل ولت تست نکردم اصلا ولی خود پلی استور هیچ مشکلی نداره.
    یه سایتی هم هست بدون درد سر براتون جم میخره یه سربزنید بهش شاید کارتون رو راه بندازه. من ازش خرید نکردم ولی فکر کنم قابل اعتماد باشه.
    Gembekhar.com

Last edited by Xx Hossein xX; 22-08-2014 at 10:30.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پست تکراری / حذف شود لطفا.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون از شما برای راهنمایی هاتون !
    من دیدم بعضی از سایت ها ادعا می کنند که حتی با اکانت بلاک شده جم خریداری می کنند.می خواستم بدونم کسی می دونه چطور میشه با همین جیمیل جم خرید؟
    متاسفانه لول بازی از 30 گذشته و نمی ارزه که از صفر شروع کنم فقط به خاطر یک کارگر بیشتر !
    حتی دوستانی در آمریکا هم دارم و نیازی به وی پی ان نیست ، اما با اکانت من ، حتی قبل از دیشب که با اکانت فیک بلاک بشه ، از آمریکا هم چراغ خرید جم تو بازی من خاموش بود !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ممنون از شما برای راهنمایی هاتون ! من دیدم بعضی از سایت ها ادعا می کنند که حتی با اکانت بلاک شده جم خریداری می کنند.می خواستم بدونم کسی می دونه چطور میشه با همین جیمیل جم خرید؟ متاسفانه لول بازی از 30 گذشته و نمی ارزه که از صفر شروع کنم فقط به خاطر یک کارگر بیشتر ! حتی دوستانی در آمریکا هم دارم و نیازی به وی پی ان نیست ، اما با اکانت من ، حتی قبل از دیشب که با اکانت فیک بلاک بشه ، از آمریکا هم چراغ خرید جم تو بازی من خاموش بود !
    با سلام، میتونید بازیتون رو، روی گوشی شخص دیگه ای بیارید و هنگام خرید جم، برای پرداخت از حساب والت صاحب گوشی استفاده کنید. این روش قبلا تست شده. ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •