تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سیاه شدن صفحه مانیتور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض سیاه شدن صفحه مانیتور

سلام دوستان.من به تازگی به مشکلی برخوردم همنگامی که بازی می کنم بعد از چند دقیقه صفحه مانیتور میپره و سیاه میشه مانند موقعی که کامپیوتر خاموش وتنها راه حل ریست کردن کامپیوتر و درهمه بازی ها همینطوره و کارت گرافیک را هم تمیزکردم ولی باز مشکل حل نشد.دوستان راهنمایی بفرمایید.مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان.من به تازگی به مشکلی برخوردم همنگامی که بازی می کنم بعد از چند دقیقه صفحه مانیتور میپره و سیاه میشه مانند موقعی که کامپیوتر خاموش وتنها راه حل ریست کردن کامپیوتر و درهمه بازی ها همینطوره و کارت گرافیک را هم تمیزکردم ولی باز مشکل حل نشد.دوستان راهنمایی بفرمایید.مرسی
    با عرض سلام و ادب
    صفحه سیاه میشه؟ یا دقیقا کامپیوترتون خاموش میشه؟ بین این دو تا فرق زیاد هستش، این مورد رو دقیقا مشخص بفرمائید...
    توصیه ی احتمالی : احتمالا یک یا چند قطعه حرارتشون بیش از حد زیاد میشه "میتونه گرافیک، پردازنده ی اصلی یا مادربرد باشه"...
    در برخی از انواع گرافیک ها نیاز به برق مستقیم و مجزا برای گرافیک هستش در اینگونه گرافیک ها دزدی برق توسط قطعات مختلف میتونه باعث بروز مشکل بشه...
    موفق باشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با عرض سلام و ادب
    صفحه سیاه میشه؟ یا دقیقا کامپیوترتون خاموش میشه؟ بین این دو تا فرق زیاد هستش، این مورد رو دقیقا مشخص بفرمائید...
    توصیه ی احتمالی : احتمالا یک یا چند قطعه حرارتشون بیش از حد زیاد میشه "میتونه گرافیک، پردازنده ی اصلی یا مادربرد باشه"...
    در برخی از انواع گرافیک ها نیاز به برق مستقیم و مجزا برای گرافیک هستش در اینگونه گرافیک ها دزدی برق توسط قطعات مختلف میتونه باعث بروز مشکل بشه...
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز.صقحه خاموش می شه مانند موقعی که کامپیوتر روشن.گرافیکمم با این که فنش کار میکنه به نظرم بیش از حدداغ میشه.خواهشا راهنمایی بفرمایید.مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز.صقحه خاموش می شه مانند موقعی که کامپیوتر روشن.گرافیکمم با این که فنش کار میکنه به نظرم بیش از حدداغ میشه.خواهشا راهنمایی بفرمایید.مرسی
    با عرض سلام و ادب
    نرم افزار "Speccy" رو دانلود کنید و دمای قطعات رو با این نرم افزار کنترل کنین ببینین مشکلی هست یا نه؟!
    موفق باشین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •