تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: هماهنگی برای رفتن به کنسرت کیتارو در تهران

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

دوستانی که کنسرتو رفتین، تعریف کنین ببینیم
    چه خبرا ... ؟

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

خودم علی رغم علـاقه شدید به کیتارو سنسی وقتم تنظیم نشد که پابوسش برم اما تنی از دوستانم که شرف یاب شدن راضی نبودن و "اجرا در کل ضعیف بود" .
    میگفتن صدابرداری و پخش صدای سالن همانطور که انتظار میرفته افتضاح بوده و بالکنی ها اصلـا بلندگو نداشتن که نوایی بشنون !
    و اینکه مشکل اصلی از نظر دوستمون این بوده که خود کیتارو فقط یکبار هنرنمایی میکنه اون هم اوایل اجرا که کمی فلوت میزنه ،‌ بعدش پشت کیبورد مستقر میشه

در کل ... مشکل اصلی از خود میزبان بوده

و من الله توفیق /

3. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود

خودم علی رغم علـاقه شدید به کیتارو سنسی وقتم تنظیم نشد که پابوسش برم اما تنی از دوستانم که شرف یاب شدن راضی نبودن و "اجرا در کل ضعیف بود" .
    میگفتن صدابرداری و پخش صدای سالن همانطور که انتظار میرفته افتضاح بوده و بالکنی ها اصلـا بلندگو نداشتن که نوایی بشنون !
    و اینکه مشکل اصلی از نظر دوستمون این بوده که خود کیتارو فقط یکبار هنرنمایی میکنه اون هم اوایل اجرا که کمی فلوت میزنه ،‌ بعدش پشت کیبورد مستقر میشه

در کل ... مشکل اصلی از خود میزبان بوده

و من الله توفیق /
    دوست عزیز من شب اول در سالن بودم و اتفاقا در بالکن هم بودم. صدا با توجه به کنسرتهای دیگه ای که رفته بودم خیلی خوب بود و اصلا اینطوری نبود که در بالکن صدا نداشته باشیم.

نمیدونم منظور دوستان از اجرای ضعیف چی بوده!!! اجرا دقیقا یک اجرای کیتارویی بود و حتی با اینکه در مورد ارکستر سمفونی دلهره داشتم ولی اجراشون قابل قبول بود.

هنرنمایی کیتارو فقط مختص فلوت زدنه مگه؟ در تمامی کنسرتها ایشون کیبورد ساز اصلیشونه . البته از نبود تایکو (همون طبل بزرگای ایستاده) در کنسرت کمی ناراحت شدم ولی به اجرا لطمه نزد.

مشکل همونطور که فرمودین از میزبان بود. سالنی که حتی یه جارو کشی نشده بود و کاملا کثیف بود. برای کنسرت آدمی به این بزرگی حتی یک بنر یا پوستر جلوی سالن زده نشده بود!!! کاری که در همهء دنیا انجام میشه.

مترجم شب اول گند زد با ترجمهء حرفهای کیتارو و همهء آهنگها و صحبتهای کیتارو رو اشتباه ترجمه کرد.

امیدوارم دیگه کیتارو به ایران نیاد چون میزبانی ما همیشه خفت بار بوده.

5. 3 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •