تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل با پرینتر hp 1160 در ویندوز 7 (64bit)

داره خودمونی میشه mamad_rammstein_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض مشکل با پرینتر hp 1160 در ویندوز 7 (64bit)

سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک پرینتر 1160 hp [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تقریبا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1320 یکیه ولی دورو نمیزنه ایرادش هم اینه که در ویندوز 7 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره یعنی وقتی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] word چاپ می کنم برگه ها رو توهم توهم میزنه ولی pdf رو بدون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چاپ میکنه ولی سرعت چاپش کم میشه.
    مثلا برگه شماره یک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 رو در یک صفحه میزنه.درایورش رو هم سایت hp برداشته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز 7 حتما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قسمت کنترل پنل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] add printer [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ادامه update لیست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماکروسافت دانلود کن که من اینکارم کردم جواب نداد.میشه کمک کنید؟ممنونم.

Last edited by mamad_rammstein_1; 20-08-2014 at 21:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک پرینتر 1160 hp [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تقریبا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1320 یکیه ولی دورو نمیزنه ایرادش هم اینه که در ویندوز 7 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره یعنی وقتی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] word چاپ می کنم برگه ها رو توهم توهم میزنه ولی pdf رو بدون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چاپ میکنه ولی سرعت چاپش کم میشه.
    مثلا برگه شماره یک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 رو در یک صفحه میزنه.درایورش رو هم سایت hp برداشته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز 7 حتما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قسمت کنترل پنل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] add printer [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ادامه update لیست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماکروسافت دانلود کن که من اینکارم کردم جواب نداد.میشه کمک کنید؟ممنونم.

با عرض سلام و ادب
    بنده شخصا بعید میدونم مشکل شما ربطی به درایور داشته باشه چون درایور جهت شناسایی دستگاه به سیستم عامل هستش ضمن اینکه در پی دی اف شما مشکلی ندارین ...
    توصیه بنده اینه که ی تست پرینت بگیرین اگه اوکی بود تو ورد قسمت تنظیمات پرینت رو چک کنین...
    موفق باشین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تو قسمت پراپرتیز یا پریفرنس همه چیزا رو disable کن درست می شه. مثلا print optimaization و ret و سایر.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

تو قسمت پراپرتیز یا پریفرنس همه چیزا رو disable کن درست می شه. مثلا print optimaization و ret و سایر.
    آقا خدا پدر و مادرتو بیامرزه کارو مارو حل کردی
    فقط یه سوال این پرینتر چرا در تعداد چاپ بالا سرعتش کم میشه
    چون سرعتش خیلی بالاست ولی در یکسری چاپا سرعتش پایین میاد.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام خوب اگر گرافیک تو متنت باشه سرعت پایین می اد چون باید دونه دونه به زبان پرینتر ترجمه کنه.
    ولی خوب چون اون گزینه ها رو هم غیر فعال می کنی می تونه باعث کاهش سرعت بشه

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام خوب اگر گرافیک تو متنت باشه سرعت پایین می اد چون باید دونه دونه به زبان پرینتر ترجمه کنه.
    ولی خوب چون اون گزینه ها رو هم غیر فعال می کنی می تونه باعث کاهش سرعت بشه
    آخه قبل از اون تیک ها هم اینجوری بود.شاید تو pdf اینجوری باشه چون گرافیکی تو متن نبود.
    قبلا که مشکل داشتم،حتی می خواستم از یه صفحه 2 تا یا بیشتر بزنه ایراد داشت.اگه shape داشتم حتی یک صفحه توهم تو هم میزد.
    الان که آروم میزنه دستگاه لود میشه یه دونه میزنه بعد آروم میشه و لود میکنه باز میزنه.خیلی کنده راهی نیست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من نظرم اینه که توی برنامه word یه بیست سی صفحه سفید یا متن با کراکتر کم اماده کن و پرینت بگیر اگر بین صفحات مکث کنه یعنی مشکل داره. مثلا 100 صفحه سفید پرینت بگیر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

----- مشکل حل شد
    Last edited by TeVeN; 26-04-2016 at 20:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •