تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1380 از 1544 اولاول ... 380880128013301370137613771378137913801381138213831384139014301480 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,791 به 13,800 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من دو روزه تایم اوت دارم
    درود
    من دو هفتس تایم اوت دارم! وضعیت نت افتضاحه!
    من 20 روزه ثبت نام کردم هنوز رو خطم دایر نشده

راسته که میخواد پروفایل گیم رو حذف کنه؟
    شاتل انگاری پولاش رو به اتمامه، خیلی مسخرس نحوه پرداختش، مال من وقتی بار اول وصل شد، 5 روز طول نکشیده فاکتور پرداخت اشتراک ماه بعد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هم ایمیل کردن، هم پنل نوتیف دادن، هم اس ام اس کردن! در صورت عدم پرداخت، قطع اشتراک و فلان!!!!!!!!!! از این گدا بازی ها خیلی بدم میاد کم مونده ماشین بگیرن کارمنداشون بیان جلو خونه بگن پولو رد کن بیاد

7 روز نهایتشه دیگه باید وصل میشد، شکایت بزن 195، جای دیگه نمیدونم، ولی 195 بزنی کارت راه میفته

برگرد آسیاتک، منم تموم شه این ماه، سریع جمع آوری میکنم و میام آسیاتک، از اولم اشتباه کردم اومدم شاتل، آسیاتک به اون خوبی ارزش 14 تومن بیشترو داشت، به نظرم اصلا نیا شاتل، جدی میگم.

به هیجچ وجه تا وقتی سرویست تموم نشده فاکتور پرداخت نکن. برا من تموم شده فقط منتظرم یکیشون بزنگه بگه پول بده

2. 2 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

به هیجچ وجه تا وقتی سرویست تموم نشده فاکتور پرداخت نکن. برا من تموم شده فقط منتظرم یکیشون بزنگه بگه پول بده

آره بابا، همون ماه اولم کامل تموم شد و چند روز گذشت از مهلت پرداخت بعد پرداخت کردم، دقیقا از اون موقع بود که افتضاح شد نت، آلمان و لوکزامبورگ که پکت لاس خالصم

4. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اینکه قرار سرویس وصل بشه اما هنوز وصل نشده و ٰرانژه نکردن در اصل بر میگرده به مخابرات.. شاید براتون عجیب باشه اما به شخصه دیدم که رییس مرکز مخابراتی تلفنی یکی از دوستانش اعلام کرد با فلان شرکت به مشکل بر خوردم و .... گفت حله خیالت راحت.. گوشی رو گذاشت و به اتاقMDF گفت هرچی دایری برای فلان شرکت هست تا ۱۰ روز دیگه وصل نمیکنید که بیان مرکز ... آخرشم اعلام کرد پایان روز نگاه میکنم اگر وصل کرده باشید مجبورید قطع کنید..
    در مورد پینگ افتضاح هم اول سرویس رو نگاه کنید ببینید کشش خط تغییر کرده یا نه؟ نویز بیشتر شده یا نه و توی تست سرعت خود شاتل که در سایت هست هم داخلی و هم خارجی بگیرید و بعد تماس بیگیرد مشکل رو بگید..
    در مورد این فاکتور برای منم میاد و میگه اگر پرداخت کنی ۵۰۰مگ هم میگیری.. اما من سرویس رو گذاشتم قطع شد و بعد از ۳روز انجام دادم که حتی فاکتور هم از بین نرفته بود.. پس خیالتون راحت باشه.

6. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

درود
    من دو هفتس تایم اوت دارم! وضعیت نت افتضاحه!
    درود
    دوست عزیز من هم تایم اوت خیلی خیلی زیادی داشتم. غیر قابل بازی
    تنها راهی که پیدا کردم پایین اوردن سرعت بود . الان روی 3 مگ دارم و دیگه تایم اوتی ندارم اصلا

8. 2 کاربر از Refigh687 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اینکه قرار سرویس وصل بشه اما هنوز وصل نشده و ٰرانژه نکردن در اصل بر میگرده به مخابرات.. شاید براتون عجیب باشه اما به شخصه دیدم که رییس مرکز مخابراتی تلفنی یکی از دوستانش اعلام کرد با فلان شرکت به مشکل بر خوردم و .... گفت حله خیالت راحت.. گوشی رو گذاشت و به اتاقMDF گفت هرچی دایری برای فلان شرکت هست تا ۱۰ روز دیگه وصل نمیکنید که بیان مرکز ... آخرشم اعلام کرد پایان روز نگاه میکنم اگر وصل کرده باشید مجبورید قطع کنید..
    در مورد پینگ افتضاح هم اول سرویس رو نگاه کنید ببینید کشش خط تغییر کرده یا نه؟ نویز بیشتر شده یا نه و توی تست سرعت خود شاتل که در سایت هست هم داخلی و هم خارجی بگیرید و بعد تماس بیگیرد مشکل رو بگید..
    در مورد این فاکتور برای منم میاد و میگه اگر پرداخت کنی ۵۰۰مگ هم میگیری.. اما من سرویس رو گذاشتم قطع شد و بعد از ۳روز انجام دادم که حتی فاکتور هم از بین نرفته بود.. پس خیالتون راحت باشه.
    ظاهرا مخابرات کل کشور مثل همه . یکی از یکی دیگه بدتر . فقط پول مفت میگیرند . زیر ساخت هاشون هم برای عهد دقیانوس میرزاست . منو سرویس کردند برای وصل کردن خط . 3 بار حضوری رفتم تا اخرش خطم وصل شد . رانژه ی خط رو 8 روز طول دادند . اونم به گفته ی خود شاتل 3 بار در خواست دادند . نحوه ی برخوردشون با ارباب رحوع هم در نوع خودش جالبه . تنها راهش اینه جلوشون کم نیاری و صدات رو هم تا جایی که میتونی بالا ببری .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستانی که تایم اوت زیاد دارند .سرعت حطتون هر چی هست 1 یا 2 لول بیارید پایین درست میشه
    اولین خط رو تحیله زدم . دومین خط رو هم اعتبار یا زمانش تموم بشه تخلیه میزنم . حالا یا میرم اسیاتک یا کلا بی خیال ADSL میشم .

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

دوستانی که تایم اوت زیاد دارند .سرعت حطتون هر چی هست 1 یا 2 لول بیارید پایین درست میشه
    اولین خط رو تحیله زدم . دومین خط رو هم اعتبار یا زمانش تموم بشه تخلیه میزنم . حالا یا میرم اسیاتک یا کلا بی خیال ADSL میشم .

به نظرم نه، این در صورتی خط کشش سرعت بسته شده رو نداشته باشه ممکنه اتفاق بیفته، تایم آوت واسه منی که روی 9 مگ پروفایل گیم snr ام 28! هست، واقعا غیر منطقی هست، حالا شاید خط شما کشش لازم نداشته و آوردین پایین اوکی شده.

مال منم یه 15 روزی مونده تموم شه درجا تخلیه میزنم، راستی من پنل درخواست تخلیه پیدا نکردم دقیقا کجاشه؟
    Last edited by alottadamage; 09-08-2020 at 14:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

به نظرم نه، این در صورتی خط کشش سرعت بسته شده رو نداشته باشه ممکنه اتفاق بیفته، تایم آوت واسه منی که روی 9 مگ پروفایل گیم snr ام 28! هست، واقعا غیر منطقی هست، حالا شاید خط شما کشش لازم نداشته و آوردین پایین اوکی شده.

مال منم یه 15 روزی مونده تموم شه درجا تخلیه میزنم، راستی من پنل درخواست تخلیه پیدا نکردم دقیقا کجاشه؟
    وضعیت اینرنت من انقدر داغون بود هر 2 ساعت زنگ میزدم چرا درست نمیشه ؟ خط شما snr خوبی داره درست ! خط من هم روی 4 مگ گیم روی 25-26 بود ولی بازم تایم اوت داشت . ولی به محض اینکه روی 3 مگ گیم اومد تایم اوت ها تموم شد
    همه چیز به مخابرات منطقه بر میگرده . ممکنه شما با snr خوب مشکلی نداشته باشید ولی یک نفر دیگه حتی با snr بالاتر از شما هم تایم اوت به صورت رندم داشته باشه . پس برای راحتی اعصابش هم شده سرعت خطشو پایینتر بیاره و حداقل تایم اوت نداشته باشه
    اصلا پنل تخیله ای وجود نداره . شما باید تماس بگیرید به قسمت فروش - پشتیبانی ADSL و بعد بگید برای شما تخلیه بزنند اونها هم شماره ملی شما رو میخواند و درخواست تخلیه رو میزنند . دیگه بعدش هم بستگی به مخابرات منطقه داره که چند روزه تخلیه بزنند

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

وضعیت اینرنت من انقدر داغون بود هر 2 ساعت زنگ میزدم چرا درست نمیشه ؟ خط شما snr خوبی داره درست ! خط من هم روی 4 مگ گیم روی 25-26 بود ولی بازم تایم اوت داشت . ولی به محض اینکه روی 3 مگ گیم اومد تایم اوت ها تموم شد
    همه چیز به مخابرات منطقه بر میگرده . ممکنه شما با snr خوب مشکلی نداشته باشید ولی یک نفر دیگه حتی با snr بالاتر از شما هم تایم اوت به صورت رندم داشته باشه . پس برای راحتی اعصابش هم شده سرعت خطشو پایینتر بیاره و حداقل تایم اوت نداشته باشه
    اصلا پنل تخیله ای وجود نداره . شما باید تماس بگیرید به قسمت فروش - پشتیبانی ADSL و بعد بگید برای شما تخلیه بزنند اونها هم شماره ملی شما رو میخواند و درخواست تخلیه رو میزنند . دیگه بعدش هم بستگی به مخابرات منطقه داره که چند روزه تخلیه بزنند

والا چی بگم، کلافه کرده دیگه، سرعت پایین تر هم به دردم نمیخوره 9 مگ هم کمه تاره، بیاد پایین تر فاجعه میشه.

یعنی یه درخواست تخلیه هم نداره؟!!!!!!!!!!! عجب شرکتی حوصله زنگ زدن هم ندارم، مستقیم شکایت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

والا چی بگم، کلافه کرده دیگه، سرعت پایین تر هم به دردم نمیخوره 9 مگ هم کمه تاره، بیاد پایین تر فاجعه میشه.

یعنی یه درخواست تخلیه هم نداره؟!!!!!!!!!!! عجب شرکتی حوصله زنگ زدن هم ندارم، مستقیم شکایت
    درود
    چرا تو پنل قسمت درخواستها یه چیزایی داره فکر کنم! درخواست فسخ همچین چیزی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •