تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1410 از 1544 اولاول ... 410910131013601400140614071408140914101411141214131414142014601510 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,091 به 14,100 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

حالا این ماه گرون نشد ماه بعد که میشه

اگه ایرانسل و همراه اول عقب نشینی کردن اینا هم امکان داره ... بگو غلط کردی ...کلا بگی تلگرام چرا فیلتره میگن خطتت نویزه داره

خود طرف هم میدونست چرت میگه، آخه الان هر کی نشون بدی که رو 9 مگ گیم SNR 30 میگن دیگه فوق العاده هست! ایشون میگفت نه، آخرش دیگه عصبانی شدم، هر چی گفت کوتاه نیومدم، الان پینگم درست شده بعد چند ساعت از ماجرا.

هر مشکلی دارید کلا باید با لحن تند بگید، واسه اینا محترمانه حرف زدن حرام هست به خدا، اینا اون احترام حالیشون نمیشه و سو استفاده میکنن از احترامی که موقع تماس میذاری بهشون، باید تند بگی، تنها راهیه که جواب میده یا ممکنه جواب بده. من اوایل تند حرف نمیزدم، درست هم نمیکردن هیچ جوره، بعدا فهمیدم که باید تند بزنی وگرنه فایده ای نداره.

قیمت ها هم برنگرده تا یه مدتی، خب نهایت تلاشمون رو میکنیم، بچه ها فروم هم خواهشا هم کاری کنید همگی.

2. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

8 مگابیت 100 هزار تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بقیه هم مثل همیشه پشت سر شاتل گرون میکنن

4. 2 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مگه سر گردنه هستش که این شاتل یک شبه قیمتاشو 50 درصد گرون کرده، این چه وضعشه

6. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

واقعا" اسم شاتل و باید تغییر بدن به دزدتل

8. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خوب خدا رو شکر من ماه پیش یه ساله گرفتم
    ماه شهریور ولی خیلی قطعی داشتم! شکایت کردم الان این ایمیل برام اومده!
    "با سلام و احترامضمن ابراز خرسندی از اینکه عضو خانواده بزرگ شاتل هستید، با توجه به درخواست مطرح شده از طرف شما، به اطلاع می‌رساند مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، درخواست جبران خسارت(SLA) در بازه زمانی شهریور ماه بررسی شد.
    گفتنی است مبلغ 562,500 ریال به عنوان تخفیف نقض SLA طی فاکتور دوره بعد روی سرویس شما لحاظ خواهد شد.
    امید است تا هنگامی که مشترک شاتل هستید، رضایت کامل را از سرویس‌های این شرکت داشته باشید.
    با آرزوی توفیق و سربلندی"

10. 2 کاربر از alinice321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

94 تومنننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننن سرویس 8 مگ 1 ماه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 62.5 شد 94 تومن؟!!!!!!!!!!!! تازه با مالیات میشه 100 تومن

چه خبره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    فعلا با فاکتور قبلی که داشتم پرداخت کردم، یه ماه هم با قیمت قبلی میتونم داشته باشم، بعد این باید 100 بدیم واسه 8 مگ :(
    مارو باش 2هفته شده اومدیم شاتل با مالیات ماهی 109 بود الان شده 160همون 100هم زیادیه فعلا که پیش فاکتور ماه بعد همون 100
    الان با 2 نفر از شاتل حرف زدم، با لحن خیلی تندی هم گفتن، گفت انتقاد تون رو حتما انتقال میدیم، به دوستام هم گفتم که برن بگن، اگه نیاوردن پایین یه چند روز دیگه شکایت حتما.

جالبه پینگ باز از 80 اومده 105

میگه قطعی داره رو سرویست واسه همین، میگن snr ام رو 30 هست با پروفایل گیم رو 9 مگ! 24 ساعته مودم روشنه یه قطعی هم نداشتم تا حالا، میگه نه اشتباه میکنی، عجب گیری کردیم ها
    خود طرف هم میدونست چرت میگه، آخه الان هر کی نشون بدی که رو 9 مگ گیم SNR 30 میگن دیگه فوق العاده هست! ایشون میگفت نه، آخرش دیگه عصبانی شدم، هر چی گفت کوتاه نیومدم، الان پینگم درست شده بعد چند ساعت از ماجرا.

هر مشکلی دارید کلا باید با لحن تند بگید، واسه اینا محترمانه حرف زدن حرام هست به خدا، اینا اون احترام حالیشون نمیشه و سو استفاده میکنن از احترامی که موقع تماس میذاری بهشون، باید تند بگی، تنها راهیه که جواب میده یا ممکنه جواب بده. من اوایل تند حرف نمیزدم، درست هم نمیکردن هیچ جوره، بعدا فهمیدم که باید تند بزنی وگرنه فایده ای نداره.

قیمت ها هم برنگرده تا یه مدتی، خب نهایت تلاشمون رو میکنیم، بچه ها فروم هم خواهشا هم کاری کنید همگی.
    8 مگابیت 100 هزار تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بقیه هم مثل همیشه پشت سر شاتل گرون میکنن
    مگه سر گردنه هستش که این شاتل یک شبه قیمتاشو 50 درصد گرون کرده، این چه وضعشه
    واقعا" اسم شاتل و باید تغییر بدن به دزدتل

تنها راهش 195
    خوب خدا رو شکر من ماه پیش یه ساله گرفتم
    ماه شهریور ولی خیلی قطعی داشتم! شکایت کردم الان این ایمیل برام اومده!
    "با سلام و احترامضمن ابراز خرسندی از اینکه عضو خانواده بزرگ شاتل هستید، با توجه به درخواست مطرح شده از طرف شما، به اطلاع می‌رساند مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، درخواست جبران خسارت(SLA) در بازه زمانی شهریور ماه بررسی شد.
    گفتنی است مبلغ 562,500 ریال به عنوان تخفیف نقض SLA طی فاکتور دوره بعد روی سرویس شما لحاظ خواهد شد.
    امید است تا هنگامی که مشترک شاتل هستید، رضایت کامل را از سرویس‌های این شرکت داشته باشید.
    با آرزوی توفیق و سربلندی"

خوبه که فقط به فکر خودمون نباشیم

12. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

دوستان شاتلی قصد ثبت شکایت دارید همگی یهویی ثبت کنیم؟

14. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

[/QUOTE]

شما بزن خیلی ها هم زدن

16. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کار از شکایت گذشته ، فقط الان جمع آوری جواب می ده ، 50 درصد گرفتن اضافه کردن قیمتا رو تو یک شب ، چه وضعشه ، این دزدی تو روز روشن هستش،هیچ شرکتی همچین کاری نمی کنه که اینا کردن من که با این قیمت عمرا" تمدید کنم ،سرویش 8 مگ 104 هزار تومن،همون 66 تومن هم واسش زیاد بود، آسیاتک 90 گیگ و هر چقدرم خطت بکشه می ده 60 تومن

18. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behroz3666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

من دیروز رفتم شاتل برای پدرم سرویس بگیرم سه چهار روز پیش دیده بودم تو سایت هشت مگ قیمت یکسالش تقریبا ششصدو خورده ای میشد
    امروز شش ماهش تقریبا همین حدود میشهخلاصه با کلی جر و بحث نگرفتم تا ببینم چی میشه یارو میگفت ما الان سه ساله قیمتامون ثابته!!
    بدبختی اینه که مرکز ما فقط شاتل و مخابرات سرویس میده چون فیبر نوری هستیم مخابرات که داغونه حالا تا ببینم چی میشه
    195 هم شکایت کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •