تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1509 از 1544 اولاول ... 50910091409145914991505150615071508150915101511151215131519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,081 به 15,090 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

• از وقتی اینترنت رو گرون کردن، وضعیت سرعت و ثبات اینترنت من بهتر شده... این نشون میده خیلی از مردم بی دلیل و برای الافی تو اینترنت چرخ میزدن و الکی ترافیک شبکه رو اشغال کرده بود.
      بنظرم باید از همین قیمت فعلی هم حداقل 3 برابر بشه... تا الافی در اینترنت به حداقل برسه
    مهندس بهتر نیست بجای گران کردن قیمت ها و محروم کردن مردم از اینترنت دولت و شرکت زیرساخت پهنای باند ورودی به کشور چند برابر کنه و بذاره مردم با هزینه کم و بدون مشکل کمبود پهنای باند یا سرعت به اینترنت متصل بشن؟!
    باعث تاسف هست این طرز فکر و ایده شما در سال 2022

2. 8 کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

• از وقتی اینترنت رو گرون کردن، وضعیت سرعت و ثبات اینترنت من بهتر شده... این نشون میده خیلی از مردم بی دلیل و برای الافی تو اینترنت چرخ میزدن و الکی ترافیک شبکه رو اشغال کرده بود.
      بنظرم باید از همین قیمت فعلی هم حداقل 3 برابر بشه... تا الافی در اینترنت به حداقل برسه
    اتفاقا تجربه شخصی بنده و اکثر قریب به اتفاق کاربران شاتل به گواه کامنت های زیر پست های اینستاگرام شاتل، نشون میده پس از گرونی های اخیر (از ابتدای امسال) کیفیت خدمات بشدت افت کرده، سرعت خود من یک چهارم شده و قطعی های مکرر اعصاب برام نذاشته! اینجا صحبت از ثبات کردن چیزی جز یک شوخی زشت و نمک روی زخم پاشیدن نیست!
    بعد هم این چه طرز حرف زدنه؟! الکی... الافی (علافی)... چرخ زدن... این چه مزخرفاتیه که اینجا نوشتی؟ احتمالا نحوی استفاده دیگر کاربران اینترنت رو با خودت و اطرافیانت اشتباه گرفتی.

4. 5 کاربر از bob111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

یه موضوعی که خیلی مهمه اینه که به هیچ کس ربطی نداره یه نفر چه استفاده ای از اینترنت داره!
    یکی میخواد تحقیق کنه
    یکی میخواد اینستاگرام و یوتیوب بچرخه
    یکی میخواد فیلم ببینه
    یکی میخواد بازی کنه
    یکی میخواد پ.و.ر.ن ببینه
    یکی میخواد کار کنه

طرف داره پولشو میده.
    سر بحث صیانت هم همه هی میگفتن کسایی که با نت کار میکنن بی کار میشن
    انگار بقیه مسائل صیانت بشه اشکالی نداره!
    Last edited by alireza_asol; 18-05-2022 at 00:29.

6. 6 کاربر از alireza_asol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ایندفعه ببینم اینجا بست میزاری فش ناموسی رو کشیدم بهت.
    به تو اصلا ربطی نداره کی تو اینترنت چیکار میکنه
    یکی علمی یه سرگرمی. هر دو در بهترین حالت باید باشه
    خفه ام میشی بستم رو ریبلی نمیکنی

8. 10 کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

میگم تابستون نزدیکه، میخواهی قیمت برق رو ۳-۴ برابر کنن، اینطوری مردم به خاطر قیمت بالا مجبور میشن مصرف شون رو بیارن پایین و اونهایی که هم پول دارن، دیگه مشکل قطعی ندارن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

جواب پست های اینو ندید این مشکل روانی داره خوشش میاد بقیه را تحریک و عصبانی کنه

11. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عملا شاتل زده به سیم آخر...سرویس هاش چک کردم الان فکر نکنم گرونتر از شاتل بشه پیدا کرد...ظاهرا چاره ای نمیذارن جز تخلیه خط ...

فکر کنم شاتل یوزرهاش زیاد هستن که ترسی از تخلیه نداره ...وگرنه حدودا سه برابر بودن قیمتش نسبت به های وب خیلی عجیبه
    شاتل بیشتر یوزرهاش دارن تخلیه میکنن وقتی شرکتها دیگه قیمتهاشون مناسب تر هست مگه آدم دیوانه هست که تو این شرایط سخت اقتصادی که پول درآوردن سخت هست باج به شاتل بده

13. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

15. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

میگم تابستون نزدیکه، میخواهی قیمت برق رو ۳-۴ برابر کنن، اینطوری مردم به خاطر قیمت بالا مجبور میشن مصرف شون رو بیارن پایین و اونهایی که هم پول دارن، دیگه مشکل قطعی ندارن.
    حالا شما به کنایه و تمسخر گفتی، اما قیمت برق باید واقعی بشه. چه معنی داره طرف 24 ساعته کولر گازی ایستاده جلوش گذاشته و پولش رو از جیب من و شما میگیره؟
    قیمت برق واقعی بشه اما به اقشار ضعیف و متوسط کمک هزینه پرداخت بشه...
    برید مطب پزشک ها یا املاکی ها یا تجاری ها رو ببینید، کولر گازی ایستاده گذاشتن... بعد میگه پول برق رو میدیم... اخه کجا پول میدن؟ شاید یک-دهم قیمت برق اصلی رو نمیدن و یارانه از جیب ما مردم روش هست.
    هیچ جای دنیا یارانه انرژی به این شکل داده نمیشه..

بر فرض من الان شاید 10 سال هست سوار هواپیما نشدم... فقط امسال 20 هزار میلیارد تومان یارانه سوخت دادن به هواپیما ها... که چی؟ 4 تا مرفه بی درد هر روز سوار بشن و سفر برن... بعد فخر بفروشن برای بقیه... از جیب کی؟ از جیب من و شما....

من مخالفتی با سفر و هواپیما و کولر گازی و ... ندارم، هر کسی مختار هست هر چی دوست داره استفاده کنه.. اما قیمت واقعی شو بپردازه.. از جیب بقیه مصرف نکنه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

حالا شما به کنایه و تمسخر گفتی، اما قیمت برق باید واقعی بشه. چه معنی داره طرف 24 ساعته کولر گازی ایستاده جلوش گذاشته و پولش رو از جیب من و شما میگیره؟
    قیمت برق واقعی بشه اما به اقشار ضعیف و متوسط کمک هزینه پرداخت بشه...
    برید مطب پزشک ها یا املاکی ها یا تجاری ها رو ببینید، کولر گازی ایستاده گذاشتن... بعد میگه پول برق رو میدیم... اخه کجا پول میدن؟ شاید یک-دهم قیمت برق اصلی رو نمیدن و یارانه از جیب ما مردم روش هست.
    هیچ جای دنیا یارانه انرژی به این شکل داده نمیشه..

بر فرض من الان شاید 10 سال هست سوار هواپیما نشدم... فقط امسال 20 هزار میلیارد تومان یارانه سوخت دادن به هواپیما ها... که چی؟ 4 تا مرفه بی درد هر روز سوار بشن و سفر برن... بعد فخر بفروشن برای بقیه... از جیب کی؟ از جیب من و شما....

من مخالفتی با سفر و هواپیما و کولر گازی و ... ندارم، هر کسی مختار هست هر چی دوست داره استفاده کنه.. اما قیمت واقعی شو بپردازه.. از جیب بقیه مصرف نکنه.
    دوست عزیز یارانه ای به اینها تحت عنوان یارانه سوخت پرداخت نشده ایران خودش منابع عظیم نفتی داره و خودش داره بنزین و... تولید میکنه طبعیی هست که قیمت سوخت در ایران نسبت به مثلا اروپا یا ژاپن یا کره که وارد کننده نفت و بنزین هستن ارزونتر باشه اینجوری که نمیشه قیمت هر چیزی را با نمونه آن در اروپا و بقیه کشورها مقایسه کرد و گفت باید به آن قیمت برسه متوسط درامد ماهیانه در اروپا و امریکا وحتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بالای 4 هزار دلار در ماه هست به پول ایران حدود 124 میلیون تومن میشه حالا تو ایران با حقوق 10 یا 15 یا اصلا 30 میلیون تومن در ماه چطوری میشه هزینه های از ازشون گرفت که یه شخص در اروپا با درامد 124 میلیون تومن داره میپردازه در مورد اون قیمت برق در مطب دکتر و مراکز تجاری تعرفه ای براشون محاسبه میشه خیلی گرونتر از تعرفه های خانگی هست اگه حیف و میلی و اصرافی هم صورت میگیره در خود سازمانها و ارگانهای دولتی هست
    Last edited by naasr; 18-05-2022 at 16:41.

18. 3 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •