تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 992 از 1544 اولاول ... 4928929429829889899909919929939949959961002104210921492 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,911 به 9,920 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

پاک کنید ....
    Last edited by vegas; 22-03-2018 at 18:25.

داره خودمونی میشه Mehdi Tamimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درود بر تو دوست عزیز ، سال نو مبارک
    خوب ، اگر قبلا این شکل بوده که مربوط میشه به طول مسیر اگرم جدیدا این شکلی شده که فعلانه بخاطر هجوم کاربرا، پهنای باند مراکز پر میشه و در نتیجه این حالت DASLM مقداری نویز میندازه چون پهنای اختصاص یافته پر شده پس در حال حاضر نمیشه کاری کرد خوده من SNR از ۲۲ اومده روی ۱۲ با این حال شما با یک کابل مرغوب مودم رو ببرید سر خط و تست کنید ببینید چه وضعیتی میگیرید اینکه توی مودم‌ سرعت ۸ مگ رو میبینید دلیل بر این نیست که باید حتما سرعت دانلودتون ۱ مگ بشه چون زمانی که سرعت اتصال و سرعت کشش خط نزدیک به هم باشن و SNR هم پایین باشه شما نباید انتظار این رو داشته باشید که نهایت پهنا باند سرویستون رو بگیرید بخاطر اینکه SNR شما پایینه سرعتتون هم افت میکنه ، ابتدا ببینید در طول روز هم این حالت برای شما هست یا فقط در شب SNR افت میکنه تا بعدش دید به چه شکلی میشه رفعش کرد
    پیشنهاد میکنم اتصالات رو به حداقل شکل ممکن برسونید تا بشه SNR بهتری بگیرید راستی از وضعیتتون در شب و روز عکس بزارید ببینیم چقدر تفاوت میکنه...
    مخلصم
    سال نو شما هم مبارک

snr ما یه داستانی داشت که نگو اول یه مودم ساده دلینک 2520u داشتم که همه چی خوب بود snr روی 15 بود وتغییری نمیکرد
    وای که چه شد از ایسام یه مودم تی پی لینک TD-W8970 خریدم ودردسرها شروع شده SNR شروع کرد به بازی دانلودش تا 6 میومد
    شما هر تستی که بگید ما انجام دادیم (فقط نرفتیم درب مخابرات با گرز چماق دعوا)خلاصه سرت رو به درد نیارم مشکل از خود مودم وکانفینگش بود
    باید این قسمت رو روی DSL Modulation Type:ADSL_ANSI_T1.413

میزاشتم که روی آتو بود وخودش شبکه رو انتخاب میکرد به هرحال با انتخاب این شبکه مشکل حل شد وهمه چی دوباره اوکی شد
    ولی دوباره رفتیم از خروجی درب همسایه همون باکس آلمنیومی تست گرفتیم همون آش بود وهمون کاسه
    الان هم گاهی نویز تا 11 میرسه ولی دیگه پایینتر نمیاد وتا 13/5 میرسه
    ولی مشکل از مخابراته کمک کنید کجا شکایت کنم که نویز کمتر بشه نمیتونم اینترنت 16 مگ بگیرم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مخلصم
    سال نو شما هم مبارک

snr ما یه داستانی داشت که نگو اول یه مودم ساده دلینک 2520u داشتم که همه چی خوب بود snr روی 15 بود وتغییری نمیکرد
    وای که چه شد از ایسام یه مودم تی پی لینک TD-W8970 خریدم ودردسرها شروع شده SNR شروع کرد به بازی دانلودش تا 6 میومد
    شما هر تستی که بگید ما انجام دادیم (فقط نرفتیم درب مخابرات با گرز چماق دعوا)خلاصه سرت رو به درد نیارم مشکل از خود مودم وکانفینگش بود

میزاشتم که روی آتو بود وخودش شبکه رو انتخاب میکرد به هرحال با انتخاب این شبکه مشکل حل شد وهمه چی دوباره اوکی شد
    ولی دوباره رفتیم از خروجی درب همسایه همون باکس آلمنیومی تست گرفتیم همون آش بود وهمون کاسه
    ولی مشکل از مخابراته کمک کنید کجا شکایت کنم که نویز کمتر بشه نمیتونم اینترنت 16 مگ بگیرم
    اگر از ورودی تست گرفتی و خرابه نمیشه کاریش کرد مگر اینکه کابل هوایی باشه که اون قسمت قابل تعویض باشه کابل های زیرزمینی قابل تعویض نیستن و با شکایت هم جای نمیرسی نهایت کاری که میتونید بکنید اینکه درخواست تست پورت کنید

4. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مخلصم
    سال نو شما هم مبارک

متاسفانه مخابرات برای نویز خط هیچکاری انجام نمیده
    ما باکس آلومنیمی تو کوچه شکسته تمام سیمها ول هست چندبار تلفنها قطع شده نویزش هم زیاد شده زنگ زدم بیان درستش کنن اومدن اما فقط سیمها رو بهم بستن برای باکس هیچکاری نکردن گفتم عوضش کنید خطم بخاطر این نویز داره گفتن باکس نداریم نویز خط هم ربطی به ما نداره متاسفانه مخابرات صاحب درستی نداره همه کارهای تعمیرات و پشتیبانیش هم داده به شرکتها و پیمانکارهای خصوصی اونا هم بیخیال هستن

6. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من فکر میکردم خود شاتل محدودیت گزاشته رو psn نگو از پایه خرابه
    سایت همسایه هم نفراتی که مشکل دارن اعلام دارن میکنن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رفع مشکل موقتی

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من فکر میکردم خود شاتل محدودیت گزاشته رو psn نگو از پایه خرابه
    سایت همسایه هم نفراتی که مشکل دارن اعلام دارن میکنن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رفع مشکل موقتی

پروفشنال javadlf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چند تا سوال در مورد شاتللند دارم
    1- تمام مشترکین شاتل 150 گیگ فضا برای اپلود یا ریموت اپلود دارن. این 150 گیگ یکبار مصرفه یا میشه مدام فایل اپلود کرد و پاک کرد و حجم دوباره صفر بشه؟
    2- شاتللند برای بقیه ISP ها هم سایت داخلی با ضریب نصف محسوب میشه؟ مثلا مخابرات
    3- دیشب یه فیلم با حجم 1.22 گیگ در شاتللند ریموت اپلود کردم ولی بعد از اپلود در IDM حجم رو 1.23 گیگ نشون میداد. این افزایش حجم برای چیه؟ کیفیت فیلم یا سلامت فایل که تغییری نمی کنه؟
    1- میتونید پاک کنید و فایل دیگه بزارید از اون لحاظ محدودیتی نداره.
    2- چون سرورش در ایران هست طبیعتا باید نصف حساب بشه.
    3- بله این مورد زیاد اتفاق میوفته ولی در عمل من تغییری ندیدم. فقط در فایلهای فشرده هنگام اکسترکت کردن پیغام خراب بودن فایل میده ولی خوب اکسترکت میکنه و هیچ مشکلی هم نداره.

11. این کاربر از javadlf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

متاسفانه مخابرات برای نویز خط هیچکاری انجام نمیده
    ما باکس آلومنیمی تو کوچه شکسته تمام سیمها ول هست چندبار تلفنها قطع شده نویزش هم زیاد شده زنگ زدم بیان درستش کنن اومدن اما فقط سیمها رو بهم بستن برای باکس هیچکاری نکردن گفتم عوضش کنید خطم بخاطر این نویز داره گفتن باکس نداریم نویز خط هم ربطی به ما نداره متاسفانه مخابرات صاحب درستی نداره همه کارهای تعمیرات و پشتیبانیش هم داده به شرکتها و پیمانکارهای خصوصی اونا هم بیخیال هستن
    شما توی 195 بخش تلفن ثابت و مسائل اون شکایت کن و بنویس که چندین مرحله درخواست تعویض باکس کردی و مخابرات از سر خود باز کرده که با هربار بارش باران برف و یا باد و هر مسئله دیگه نویز شدیدی برای خط تلفن افتاده و حتی تا بحال چند باری قطع شده در صورتیکه شرکت مخابران باکس نداره وظیفه در خرید باکس فوق رو داره و اگر این موضوع رو مورد بررسی و حل شدن کامل قرارنگیره از مراجع قضایی بالاتر درخواست دخالت در این موضوع را خواهم داشت. در همین حال اگر باکس فکر میکنی وضع شکستگی عادی داره یجوری خراب تر کنش...
    مطمئن باش مجبور میشه تعویض کنه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

شما توی 195 بخش تلفن ثابت و مسائل اون شکایت کن و بنویس که چندین مرحله درخواست تعویض باکس کردی و مخابرات از سر خود باز کرده که با هربار بارش باران برف و یا باد و هر مسئله دیگه نویز شدیدی برای خط تلفن افتاده و حتی تا بحال چند باری قطع شده در صورتیکه شرکت مخابران باکس نداره وظیفه در خرید باکس فوق رو داره و اگر این موضوع رو مورد بررسی و حل شدن کامل قرارنگیره از مراجع قضایی بالاتر درخواست دخالت در این موضوع را خواهم داشت. در همین حال اگر باکس فکر میکنی وضع شکستگی عادی داره یجوری خراب تر کنش...
    مطمئن باش مجبور میشه تعویض کنه...
    شما خودتون جواب گرفتید با این شکل شکایت ، اخه شکایت رو ببریم پیش قاضی خودشون؟
    بنظرم چند نفر جمع بشن برن مرکز مخابراتی با رئیس مرکز صحبت کنن بهتر جواب میگیره تا این جوری که میگین ، این مخابراتی ها گردنشون کلفته بخاطر اینکه قانون نداریم که مخابرات رو ملزم به رفع نویز مشترک تا جای که بتونه بکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •