تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1125 از 1544 اولاول ... 125625102510751115112111221123112411251126112711281129113511751225 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,241 به 11,250 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

... لطفا پاک شود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

دوستان عزیزی که میخواید تازه به شاتل نقل مکان کنید حواستون باشه این isp بصورت آتش به اختیار با VPNها و ... مقابله میکنه و وصل شدن به قندشکن ها خیلی سخت هست...

3. 3 کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

جدیدا با google store به مشکل خوردم نمیتونم چیزی اپدیت کنم .. فقط و فقط هم با نت مخابرات این مشکل وجود داره .. چندبار آی پی عوض کردم و کش و دیتا رو پاک کردم ولی انگار نه انگار .. یه گوشی دیگه هم داریم با اونم همین وضعیته .. قبلا که اینطوری میشد با فیلترشکن حل میشد ولی الان اونا هم کار نمیدن ..تنظیمات مودم رو هم جدیدا عوض نکردم
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن بین چند صدهزار نفر فقط شما این مشکلو داری.. گفتم با توجه به اینکه با ایرانسل راحت دانلود میکنه هر چی هست زیر سر خودتونه .. حداقل از زیرساخت یا گوگل نیست

کسی این مشکلو داره؟
    بله الان مدتی هست که منم این مشکل رو دارم...

5. این کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

کسی این مشکلو داره؟
    در گروه های IT چند نفر نیز این مشکل شما رو گزارش کردند.
    البته با شاتل مشکلی نیست، پورت های گوگل پلی 5228,5223 است، اکثر فیلترشکن های رایگان فقط صفحات وب را با پورت 80 و 443 و همینطور DNS با پورت 53 را تانل می کنند، در نتیجه در زمان استفاده از فیلترشکن نیز همچنان داده شما به گوگل استور به صورت قبل از استفاده، مستقیم ارسال می شود و تفاوتی ایجاد نمیشود تا مسئله حل گردد.
    احتمالا از فیلترشکن خوبی استفاده نمیکنید، از چند برنامه یا روش مختلف فیلترشکن استفاده کنید و مسئله را حل کنید.

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

خب هیچ vpn روی شاتل کار نمیکنه

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

امرور رفتم محابرات با معاون مرکز هم صحبت کردم گفت از طرف ما مشکلی نداری
    وقتی برگشتم به شاتل زنگ زدم, این دفعه تلفن گویا گفت ما قادر به ارائه سرویس به شما نیستیم
    با اپراتور که صحبت کردم گفت خط شما هنوز رانژه شرکت قبلیه
    بهش میگم بعد 2 هفته بهونه بهتر از این نداشتید
    2 دفعه ادم فرستادید خونمون اینقدر احمقید که یه همچین چیزی رو خودتون چک نکردید
    جالبه برعکس دفعه های پیش که پشت تلفن خیلی مودب بودن و احترام میذاشتن این دقعه دختره حیلی دریده بود و انگار ارث باباش رو میخواست
    منم قطع کردم, درخواست کنسلی فرستادم و به 195 شکایت کردم
    هرچند که نتیجه شکایت هرچی بشه برای منی که عید رو بدون اینترنت موندم فایده ایی نداره

10. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در گروه های IT چند نفر نیز این مشکل شما رو گزارش کردند.
    البته با شاتل مشکلی نیست، پورت های گوگل پلی 5228,5223 است، اکثر فیلترشکن های رایگان فقط صفحات وب را با پورت 80 و 443 و همینطور DNS با پورت 53 را تانل می کنند، در نتیجه در زمان استفاده از فیلترشکن نیز همچنان داده شما به گوگل استور به صورت قبل از استفاده، مستقیم ارسال می شود و تفاوتی ایجاد نمیشود تا مسئله حل گردد.
    احتمالا از فیلترشکن خوبی استفاده نمیکنید، از چند برنامه یا روش مختلف فیلترشکن استفاده کنید و مسئله را حل کنید.
    ممنون و متشکر جناب شاهانی
    از دیروز که حدودا ۱۰..۱۲ ساعت میشه نه از نت ایرانسل ن مخابرات میتونستم از گوگل پلی استور چیزی دانلود یا اپدیت کنم .. رسما با افتابه قهوه ای وابسادن بالاسر اینترنت .. خدا ازشون نگذره .. الان بزرور بعد از چند بار ای پی عوض کردن (ک مطمئن نیستم موثر بوده یا نه) تونستم دو تا اپ رو اپدیت کنم .. رسما گوگل استور از کار افتاده برام

12. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون و متشکر جناب شاهانی
    از دیروز که حدودا ۱۰..۱۲ ساعت میشه نه از نت ایرانسل ن مخابرات میتونستم از گوگل پلی استور چیزی دانلود یا اپدیت کنم .. رسما با افتابه قهوه ای وابسادن بالاسر اینترنت .. خدا ازشون نگذره .. الان بزرور بعد از چند بار ای پی عوض کردن (ک مطمئن نیستم موثر بوده یا نه) تونستم دو تا اپ رو اپدیت کنم .. رسما گوگل استور از کار افتاده برام
    خواهش میکنم، امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه .

نرم افزار aptoide نیز جایگزین مناسبی برای گوگل پلی هست و اگه بعضی وقت ها دسترسی به گوگل پلی با مشکل مواجه شده باشه، از این برنامه نیز میتونید برای آپدیت برنامه ها استفاده کنید.
    همینطور مارکت خوب خودمون farsroid نیز برای دسترسی به برنامه ها وجود داره.

گوگل پلی فقط و فقط به آی پی کار داره، بطورکلی اگه یک فیلترشکن پرقدرت داشتبه باشید که تمام دستگاه شما را تانل کنه و همینطور یک آی پی معتبر از کشورهای اروپایی به شما بده، دیگه هیچ مشکلی نیست. اصلا به موقعیت GPS ، زبان دستگاه و چیزهای دیگه توجه ای نداره.

14. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

امرور رفتم محابرات با معاون مرکز هم صحبت کردم گفت از طرف ما مشکلی نداری
    وقتی برگشتم به شاتل زنگ زدم, این دفعه تلفن گویا گفت ما قادر به ارائه سرویس به شما نیستیم
    با اپراتور که صحبت کردم گفت خط شما هنوز رانژه شرکت قبلیه
    بهش میگم بعد 2 هفته بهونه بهتر از این نداشتید
    2 دفعه ادم فرستادید خونمون اینقدر احمقید که یه همچین چیزی رو خودتون چک نکردید
    جالبه برعکس دفعه های پیش که پشت تلفن خیلی مودب بودن و احترام میذاشتن این دقعه دختره حیلی دریده بود و انگار ارث باباش رو میخواست
    منم قطع کردم, درخواست کنسلی فرستادم و به 195 شکایت کردم
    هرچند که نتیجه شکایت هرچی بشه برای منی که عید رو بدون اینترنت موندم فایده ایی نداره
    خدا بر سرشون سوتی دادن حالا هم بجای عذرخواهی طلبکار هستن تو کشورهای پیشرفته همچین اتفاقی بیافته با عذرخواهی و هدیه سعی میکنن مشتری راضی باشه

16. 3 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

خدا بر سرشون سوتی دادن حالا هم بجای عذرخواهی طلبکار هستن تو کشورهای پیشرفته همچین اتفاقی بیافته با عذرخواهی و هدیه سعی میکنن مشتری راضی باشه
    اینجا باید مراقب باشی مالتو نبرن هدیه پیشکش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •