تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 758 از 1544 اولاول ... 2586587087487547557567577587597607617627688088581258 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,571 به 7,580 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

سلام

دوستان آرت1 چه زمانی سرعتش کم میشه؟
    یعنی چقدر حجم مصرف بشه، سرعت میاد پایین؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یعنی هیچ کدوم از دوستان تا به حال art6 رو تجربه نکرده، می خواستم بدونم تا 120 گیگ در ماه محدود نمی کنن؟
    دوست عزیز توی سایت واضح توضیح داده.. شما 120 گیگ دارید.. و میتونید اون 120 گیگ رو مصرف کنید اما رعایت مصرف منصفانه مهمه..
    یعنی شما یهو نشینی 20 گیگ توی یک روز پشت سر هم دانلود کنی... اگر بتونید درست برنامه ریزی کنید که در یکماه طوری مصرف بشه که زیاد به چشم نیاد شما محدود نمیشید..
    اما در هر شرایطی بعد از 120 گیگ سرعت شما به سرعت اصلی که خریدید بر میگرده یعنی 512...

تمامیه سرویس های آرت بعد از مقداری که نوشته شده به سرعت اصلی خودش برمیگرده..بطور مثال ART1 با 16 گیگ با سرعت 1مگ دریافت میکنه و بعد از مصرف 1 مگ سرعت به 128K بر میگرده..
    لازم به توجه هست اگر مصرف منصفانه رو رعایت نکنید در ماه بعدی حتی ART2 هم بگیرید امکان اینکه سرعتی بیشتر از 256K بهتون نده هستش..

برگرفته از سایت شاتل در بخش لیست قیمت های سرویس نامحدود

سیاست شاتل بر این است که کیفیت و ضریب به اشتراک‌گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی (ضریب اشتراک یک به هشت موضوع مصوبه جلسه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات) و چارچوب قرارداد با آنان باشد. تجربه چندین ساله‌ی شاتل نیز موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می‌شوند. اما چنانچه برای سرویس‌های نامحدود، کاربری به‌صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کاربران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به‌صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک‌گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی‌توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره‌مند شوند
    Last edited by pipo4713; 17-10-2017 at 22:02.

3. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام خسته نباشید دوستان
    من سرویس شاتل دارم خط تلفن نویز داره و مودم هم مشکل داره! حالا میخوام یه مودم بگیرم که با شاتل هماهنگی داشته باشه! مودم های خود شاتل زایکسل خوبن یا برند مثل ایسوز یا تندا بگیرم؟
    W8970 TP-LINK ورژن 1 دارم که به شدت افتضاح هست و قطع وصلی داره
    ایسوز چیپست برودکام نداره ولی تندا هست !ممکنه تاثیری توی نویز داشته باشن؟ اگر برودکام بهترین مودم ها تا 150 تومن چی هست اگر نه شما بگید؟
    دو تا مودم انتخاب کردم از نظر شما برای شبکه شاتل چطور هست تاثیری داره...
    ADSL مدل DSL-N12U C1
    Tenda DH301

این دو تا مودم خوب هستن؟ با شاتل هماهنگی دارند؟ کدوم بهتره؟ اگر مودم دیگه ای مد نظر دارید معرفی کنید!
    یه سرویس جدید شاتل روی خط دیگه میخوام بگیرم ممکنه نویزش کمتر باشه؟

من هم مشکل شما رو داشتم مودمم دیلینک 2750 بود و جالبه که همین مدل مودم تندا رو هم امتحان کردم .راستش خیلی هم مالی نبود من که هنر خاصی تو چیپ برودکام این مودم ندیدم و هیچ تفاوت خاصی با دیلینک ندیدم.الان ایسوز n14u دارم و شدیدا بهتر از تندا جواب میده .توصیه میکنم ایسوز رو خریداری فرمایید.

کلا به نظر بنده مودمهای ایسوز خیلی خوب هستن.

5. این کاربر از bynam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوست عزیز ممنون به خاطر پاسخگویی اما من متوجه نشدم شما یه جا گفتید اگه پشت سر هم دانلود نکنید می تونید 120 گیگ دانلود کنید و یه جای دیگه گفتید در هر شرایطی بعد از 120 گیگ محدود میشید!!!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام

ممنون
    دوست عزیز ممنون به خاطر پاسخگویی اما من متوجه نشدم شما یه جا گفتید اگه پشت سر هم دانلود نکنید می تونید 120 گیگ دانلود کنید و یه جای دیگه گفتید در هر شرایطی بعد از 120 گیگ محدود میشید!!!!!
    شما اگر 120 گیگ رو خیلی زودتر از موعد به اتمام برسونید بر فرض مثال در5 روز،زمانیکه سرویس جدید بخرید شما رو محدود میکنن چرا شما مصرف منصفانه رو در نظر نگرفتید و به مهندسی شبکه و دیگر مشترکین ضربه وارد کردید در استفاده از اینترنت و سرعت شما رو به پایینترین حد ممکن میرسونن.
    اما اگر 120 گیگ رو بر فرض مثال در 22 روز تمام کنید سرعت شما به سرعت پایه محدود میشه و در سرویس بعدی محدودیت خاصی برای شما در نظر نمیگیرن...

8. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما اگر 120 گیگ رو خیلی زودتر از موعد به اتمام برسونید بر فرض مثال در5 روز،زمانیکه سرویس جدید بخرید شما رو محدود میکنن چرا شما مصرف منصفانه رو در نظر نگرفتید و به مهندسی شبکه و دیگر مشترکین ضربه وارد کردید در استفاده از اینترنت و سرعت شما رو به پایینترین حد ممکن میرسونن.
    اما اگر 120 گیگ رو بر فرض مثال در 22 روز تمام کنید سرعت شما به سرعت پایه محدود میشه و در سرویس بعدی محدودیت خاصی برای شما در نظر نمیگیرن...
    مرسی دوست عزیز حالا متوجه شدم فقط یه چیزی اگه فایلها رو به شاتل لند انتقال دهیم و بیشتر دانلودها رو از اونجا انجام بدهیم تو سرویس های نامحدود هیچ فرقی نمی کنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یعنی هیچ کدوم از دوستان تا به حال art6 رو تجربه نکرده، می خواستم بدونم تا 120 گیگ در ماه محدود نمی کنن؟
    من با art3
    215گیگ تو ی ماه دان زدم

البته ریموت کردم بیشترشو
    تا جایی ک میشه ریموت کن مشکلی پیش نمیاد

11. این کاربر از ggg456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام

ممنون
    ماه اولی ک گرفتم ART 1 داشتم تا 16 روز 56 گیگ دان زدم بعد سرعت اوردن پایین و پینگ بردن بالا هیچ سایتی وا نمیشد مجبور شدم برم رو آرت 3

الانم آرت یک دارم تو 26 روز
    88 گیگ دان زدم ولی ریموت کردک ریموت کنی مشکلی پیش نمیاد
    l

13. این کاربر از ggg456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوست عزیز توی سایت واضح توضیح داده.. شما 120 گیگ دارید.. و میتونید اون 120 گیگ رو مصرف کنید اما رعایت مصرف منصفانه مهمه..
    یعنی شما یهو نشینی 20 گیگ توی یک روز پشت سر هم دانلود کنی... اگر بتونید درست برنامه ریزی کنید که در یکماه طوری مصرف بشه که زیاد به چشم نیاد شما محدود نمیشید..
    اما در هر شرایطی بعد از 120 گیگ سرعت شما به سرعت اصلی که خریدید بر میگرده یعنی 512...

تمامیه سرویس های آرت بعد از مقداری که نوشته شده به سرعت اصلی خودش برمیگرده..بطور مثال ART1 با 16 گیگ با سرعت 1مگ دریافت میکنه و بعد از مصرف 1 مگ سرعت به 128K بر میگرده..
    لازم به توجه هست اگر مصرف منصفانه رو رعایت نکنید در ماه بعدی حتی ART2 هم بگیرید امکان اینکه سرعتی بیشتر از 256K بهتون نده هستش..

برگرفته از سایت شاتل در بخش لیست قیمت های سرویس نامحدود

سیاست شاتل بر این است که کیفیت و ضریب به اشتراک‌گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی (ضریب اشتراک یک به هشت موضوع مصوبه جلسه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات) و چارچوب قرارداد با آنان باشد. تجربه چندین ساله‌ی شاتل نیز موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می‌شوند. اما چنانچه برای سرویس‌های نامحدود، کاربری به‌صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کاربران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به‌صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک‌گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی‌توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره‌مند شوند
    ART2 ک اصلا نداره

بیشتر ترافیک بین الملل براشون مهمه تا استفاده در روز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

من با art3
    215گیگ تو ی ماه دان زدم

البته ریموت کردم بیشترشو
    تا جایی ک میشه ریموت کن مشکلی پیش نمیاد
    ممنون واقعا نظرت خیلی خوشحالم کرد ولی فایلهای بالای 2 گیگ رو چیکار کنیم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •