تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1287 از 1544 اولاول ... 287787118712371277128312841285128612871288128912901291129713371387 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,861 به 12,870 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه milad1993xx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

پارس آنلاین قبلا خیلی خوب بود. من هم داشتم. شاتل در شرایط عادی خوبه و پینگ و سرعت ثابت هست.
    اما این شامل الان نمیشه. مدت دو ماه گذشته به شدت مشکل کمبود پهنای باند دارند و وضعیت اصلا ثابت و پایدار نیست.
    خب پارس که درخواست تخلیه دادم رفت الانم شاتل درخواست سرویس زدم اخرش زد در منطقه مخابراتی شما امکانات نداریم :| وسط تهران یادمه 3 4 سال پیشم نداشتن الان موندم توش فکر کنم باید برم مخابرات بگیرم همون یه اسیاتک میمونه شرکت خصوصی

2. این کاربر از milad1993xx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

خب پارس که درخواست تخلیه دادم رفت الانم شاتل درخواست سرویس زدم اخرش زد در منطقه مخابراتی شما امکانات نداریم :| وسط تهران یادمه 3 4 سال پیشم نداشتن الان موندم توش فکر کنم باید برم مخابرات بگیرم همون یه اسیاتک میمونه شرکت خصوصی
    چی بگم والا سال 2020 هستیم مثلا

نمیدونم چرا کامل هرچقد نوشتم سیو نشد ! شاید انجمن به اموجی مورد داره

برای دوستانی که شاید در جریان نباشن
    شاتل تو کانال تلگرامیش گفته بود از هفته اینده برای قم شروع میشه vdsl و تهرانم از هفته اینده

حرف شمام درسته ولی چیلترینگ رو میشه کاریش کرد منتهی اما زمانی ک اینترنت باشه

بدون افزایش پهنای باند این کارها شدنی نیست

همش پهنای داخلی رو افزایش بدن که اینترنت نمیشه!

اونم تو این وضعیت دلاری الان ...

مطمعنا فقط شعاره و حرفه اگرم عمل باشه که دیگ فاتحه اینترنت برای شاتل مخابرات و ... بقیه شرکت ها خوندس!
    بله دقیقا بدون پهنای باند کافی فقط در حد شعار هست.

این جدول هم برای کسانی که اطلاعی در این مورد ندارند

با تجهیزات مناسب با یک کابل single mode تا 15 ترابیت رو با تا فاصله 7000 کیلومتری میشه انتقال داد.

4. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2020
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

سلام دوستان من این سرویس رو گرفتم در اسیاتک
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و با این سرعت

بنطرتون جمع کنم برم شاتل یا مخابرات یا اونا وضعشون بد تره

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

و با این سرعت

سرویس 2 مگابیت خریدی 2 مگابایت داری دانلود میکنی ناراضی هستی !؟ اگه سرعت واقعی بهت میدادن الان باید سرعت دانلودت 250 کیلوبایت بود !

7. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با تجهیزات مناسب با یک کابل single mode تا 15 ترابیت رو با تا فاصله 7000 کیلومتری میشه انتقال داد.

چون دیدم به بحث علاقه داری یه توضیح بدم که این اعداد و ارقامی که در جدول میبینی، اصطلاحاً اثبات تکنولوژی هستن و در فرایند تجاری به این شکل قابل استفاده نیستند بلکه برای هر پروزه باید نسبت به ارزش اون پروژه، تجهیزات مورد نظر اعم از فرستندهای پیشرفته نوری، فیبر با کیفیت بالا ، ضخامت هسته های نوری داخل فیبر و البته تکنولوژی مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرند.

مثلاً زمانی که صحبت از کابلهای زیر دریا و اقیانوس میشه که زیرساخت و هزینه جانبی زیادی میبره با افزایش تعداد کابل و وزن، طبیعیه که هر هرزینه ای برای بالا بردن راندمان انتقال منطقی باشه. ولی در بحث انتقال دیتا از یک واحد توزیع داخل یه خیابون به منزل یک مشترک انتظار تجهیزات گرون قیمت نباید داشت. خصوصا که بحث مورد نظر در ایرانه و قراره از تجهیزات وطنی استفاده بشه تا جای ممکن.

یه مورد دیگه هم به عنوان مثال تکنولوژی WDM هست که این جدول به اتکای اون ارقام بالا رو ارائه داده . این تکنولوژی الان در ایران یکی دو سالی هست توسط زیر ساخت (مادر تخصصی مخابرات) در برخی نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته ولی حضور گسترده ای در صنعت ای تی کشور نداره.

9. 3 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سرویس 2 مگابیت خریدی 2 مگابایت داری دانلود میکنی ناراضی هستی !؟ اگه سرعت واقعی بهت میدادن الان باید سرعت دانلودت 250 کیلوبایت بود !
    سرویس های حجمی که محدودیت حجمی دارند تقریبا همه ی شرکت ها تا میزان کشش خط سرعت رو باز می ذارن تا ترافیکت زودتر تموم بشه و ترافیک بخری

11. این کاربر از musican33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen14014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

چه پیامکی؟
    پیشگامان با همون قیمت و شش برابر سرعت؟ کدوم سرویس رو گرفتین شما؟ راضی هستین؟
    سرویس جشنواره ،
    من که راضیم ، خدا هم راضی باشه

.

13. این کاربر از mohsen14014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سرویس های حجمی که محدودیت حجمی دارند تقریبا همه ی شرکت ها تا میزان کشش خط سرعت رو باز می ذارن تا ترافیکت زودتر تموم بشه و ترافیک بخری
    والا قانون جدید این بود که همون سرویسی که میخری همون سرعت رو اسمی میدن
    خودم هم پارس انلاین و صبانت همین جوری بود
    حالا نمیدونم دوباره اگه قانون عوض شده خبر ندارم

15. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

و با این سرعت

به نظرم من جمع کنم بیام اسیاتک من خودم رو بکشم هم بالاتر از 1.85 نمیتونم بگیرم

چون دیدم به بحث علاقه داری یه توضیح بدم که این اعداد و ارقامی که در جدول میبینی، اصطلاحاً اثبات تکنولوژی هستن و در فرایند تجاری به این شکل قابل استفاده نیستند بلکه برای هر پروزه باید نسبت به ارزش اون پروژه، تجهیزات مورد نظر اعم از فرستندهای پیشرفته نوری، فیبر با کیفیت بالا ، ضخامت هسته های نوری داخل فیبر و البته تکنولوژی مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرند.

مثلاً زمانی که صحبت از کابلهای زیر دریا و اقیانوس میشه که زیرساخت و هزینه جانبی زیادی میبره با افزایش تعداد کابل و وزن، طبیعیه که هر هرزینه ای برای بالا بردن راندمان انتقال منطقی باشه. ولی در بحث انتقال دیتا از یک واحد توزیع داخل یه خیابون به منزل یک مشترک انتظار تجهیزات گرون قیمت نباید داشت. خصوصا که بحث مورد نظر در ایرانه و قراره از تجهیزات وطنی استفاده بشه تا جای ممکن.

یه مورد دیگه هم به عنوان مثال تکنولوژی WDM هست که این جدول به اتکای اون ارقام بالا رو ارائه داده . این تکنولوژی الان در ایران یکی دو سالی هست توسط زیر ساخت (مادر تخصصی مخابرات) در برخی نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته ولی حضور گسترده ای در صنعت ای تی کشور نداره.
    بله منظور من هم استفاده از WDM بود دقیقا. من خیلی متخصص نیستم اما فکر نمیکنم اینجا از کابل کیفیت پایین برای فواصل بین شهری استفاده کرده باشند اما قطعا دستگاه های دریافت و ارسال بی کیفیت هستند.
    دقیقا مشکل یکی دوتا نیست. اما متاسفانه با ثروتی که به هدر میره خیلی کار ها می شد کرد. همینطور که کشور های دیگه دارن اینترنت یک گیگ و دو گیگ به مشترکین میدن.
    حتی استاندارد های جدید اینترنت کابلی هم سرعت ده گیگ رو برای مشترکین ممکن کرده.

17. 2 کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام
    یک سوال داشتم سرویس های ویژه شاتل قابل تغیر هست
    یعنی می تم یک سرویس ویژه ثبت نام کنم بعد این که وصل شد تقییر بدم
    ( به این خاطر می پرسم که رانژه روی خط من زیاد طول میکشه می خول\ام سرویس رایگانش رو ثبت نام کنم وقتی وصل شد به سرویس عادی تقییرش بدم)
    ممنون

19. این کاربر از Mrgoood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •