تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 959 از 1544 اولاول ... 459859909949955956957958959960961962963969100910591459 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,581 به 9,590 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

کسی نبود کمک کنه از مخابرات خلاص بشیم !
    سوال اولتون :
    بله باید سه ماه رو پیش پرداخت کنید و یک جا هزینه هارو بدید ولی خب تخفیف هم نداره تو سرویس زمستونیش اینو من میگم که یه ماه بخر اصن فرقی نداره
    البته خوبی شاتل اینه اگه یک ماه رو بگیرد میتونید تمدید کنید! و به استفاده از سرویستون در ماه های بعد با همون قیمت ادامه بدید
    سوال دومتون:
    سرویس عالی هست
    سرعت ۱۶ مگابیت هست و ترافیک داخلی نامحدود (دانلود از شاتلند اپارات و ... کاملا رایگانه رو این سرویس)
    خرید ترافیک هم مثل بقیه سرویس هاست هیچ تفاوتی با بقیه سرویس ها نداره
    هیچ محدودیتی هم در دانلود از داخل نداره و بیشتر اوقات سرعت 1.9 رو به من که الان دارم این سرویس رو میده
    سوال سومتون:
    مرکز مخابراتی ما اصلا تو سایت شاتل نیست شهریور امسال راه افتاده برای همین با نمایندگی ثبت زدم و سرویس رو بهش گفتم و اونم ثبت زد بهش گفتم که خودم راه اندازی میکنم و هزینه رو حذف کرد
    تماس تلفنی بگیرید و ثبت بزنید و بهتون یوزر پسورد پنل میده برای اینکه تو مای شاتل پرداخت کنید حتما قبلا از پرداخت چک کنید که هزینه راه اندازی منظور نشده باشه و فقط یه هزینه رانژه باید باشه بعد پرداخت اینترنتی کنید
    اگه هزینه بود صد در صد تماس بگیر که حذف کنه
    سوال چهارمتون:
    شاتل بهترین مسیر های کشور رو داره
    بهترین نمیشه گفت ولی خب یه میانگین داشتم اینو میتونم بگم از بقیه ارایه دهنده ها پینگ بهتره رو شاتل
    پروفایل گیم در حقیقت دیلی مودم تا دستگاه dslam رو کم میکنه که حتی رو سایت های داخلی و خارجی تاثیر گذاره و حدود 20 میلی از پینگ کم میکنه پس تاثیر گذاره
    بدون پروفایل پینگ الان تا اروپا 100 میل تا 135 میلی تاخیر داره تا امریکا هم بین 170 تا 240 تاخیر داره پینگ داخلم بدون پروف 26 میل هست با پروف تک رقمی میشه
    در کل چ با پروفایل چ بی پروفایل پینگ رو شاتل خوب ارزیابی میشه

اینم بگم با قندشکن میتونید راحت رو سرویس ۱۶ مگابیت 1440p ببنید رو یوتیوب

2. 3 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

500 سایت درسته.

دوستان هم همینو گفتن ولی با توجه به حضور شاتلند و امکان تبدیل لینک دانلود به لینک روی سرور شاتلند؛ احتمالا بحث راجع بهش باعث برداشت اشتباه شده برای شما.
    فقط بر روی سرویس اینترانت دسترسی به تمام سایتهای داخلی امکانپذیر میباشد و بر روی سرویس اینترنت ترافیک داخل چه محدود و چه نامحدود فقط شامل سایتهای منتخب +500 سایت داخل است.
    پس اینطور باشه چندان ارزشی نداره

بله تصور من این بود که اون سرویس 512 رو که اوایل گذاشته بودن همون اسمش عوض شده. که برای اون سرویس ترافیک داخل کلا رایگان بود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شرمنده دیر شد .
    داراب-فارس
    اینم تست از این سایت همین الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    NL-Legacy: 1.30 MiB/s 1.58 MiB/s 1.61 MiB/s
    NL: 1.42 MiB/s 1.59 MiB/s 1.64 MiB/s
    US: 670.13 KiB/s 990.35 KiB/s 1000.07 KiB/s
    SG: 1023.44 KiB/s 1.43 MiB/s 1.55 MiB/s
    Last edited by vegas; 18-02-2018 at 23:38.

5. این کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

پس اینطور باشه چندان ارزشی نداره

بله تصور من این بود که اون سرویس 512 رو که اوایل گذاشته بودن همون اسمش عوض شده. که برای اون سرویس ترافیک داخل کلا رایگان بود
    ارزش ندارههه ؟؟‌ یزیدو تو خاک لرزوندی
    من کاری به یه نوع سرویس بودنش ندارم (هزینه های ابونمان پورت)
    الانم گیگی ۲ هزار تومن نت شده واسه ثابته که ضربدر ۴ کنی 8 هزارتومن فقط پول ترافیک خارجیشه
    داخلیم که نامحدوده رو این سرویس شاتلند هم دیگه نیاز به بسته ده هزاری نداره
    ارزش نداره ؟ مرد مومن این بسته ارزشش خیلی بیشتر از پولشه
    الانم سامانه رو راه انداختن که رایگان کنن سایت های داخلی رو این من میمونم و تو که بعدها میبینی که وبسایت های داخلی بیشتر شدن و همینطوری ارزش بسته بیشتر خواهد شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان متخصص این crc مودم خیلی بالا هست، آیا تاثیر منفی تو کیفیت نت میگذاره یا نه؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ارزش ندارههه ؟؟‌ یزیدو تو خاک لرزوندی
    من کاری به یه نوع سرویس بودنش ندارم (هزینه های ابونمان پورت)
    الانم گیگی ۲ هزار تومن نت شده واسه ثابته که ضربدر ۴ کنی 8 هزارتومن فقط پول ترافیک خارجیشه
    داخلیم که نامحدوده رو این سرویس شاتلند هم دیگه نیاز به بسته ده هزاری نداره
    ارزش نداره ؟ مرد مومن این بسته ارزشش خیلی بیشتر از پولشه
    الانم سامانه رو راه انداختن که رایگان کنن سایت های داخلی رو این من میمونم و تو که بعدها میبینی که وبسایت های داخلی بیشتر شدن و همینطوری ارزش بسته بیشتر خواهد شد

خب استفاده ها متفاوته ولی بازم میگم مجموعا ارزش نداره. برای دانلود باشه که بسته های ایرانسل خیلی بصرفه تر و کار راه اندازه تره برای وب گردی هم که سایت های داخلی (مخصوصا اون 500 سایت) چیزی نداره به اونصورت

هر وقت ترافیک داخل کلا رایگان شد اونوقت ارزش داره. اونم باز نه بخاطر سایت های داخلی، برای اینکه میشه وی پی ان ایران بگیری وصل بشی به خارج

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خب استفاده ها متفاوته ولی بازم میگم مجموعا ارزش نداره. برای دانلود باشه که بسته های ایرانسل خیلی بصرفه تر و کار راه اندازه تره برای وب گردی هم که سایت های داخلی (مخصوصا اون 500 سایت) چیزی نداره به اونصورت

هر وقت ترافیک داخل کلا رایگان شد اونوقت ارزش داره. اونم باز نه بخاطر سایت های داخلی، برای اینکه میشه وی پی ان ایران بگیری وصل بشی به خارج
    نه دیگه حواسشون به دور زدن ای پی های داخلی هست. برای همینم قرار شده یک سامانه اختصاص داده بشه که سایتهای داخلی(!) ثبت نام کنن تا بفهرست داخلی ها اضافه بشن! بدیهیه که با این ساز و کار هر ای پی صرف اینکه به یک سرور ایرانی بر میگرده، نمیتونه در این فهرست قرار بگیره!

این ماجرا اینقدر کش پیدا میکنه که تا اون موقع شرکتها خودشون در رقابتی که دارن حجم بین المللی کاربرا رو اینقدر زیاد میکنن که دیگه کسی بفکر داخلی خارجی نخواهد بود

10. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان متخصص این crc مودم خیلی بالا هست، آیا تاثیر منفی تو کیفیت نت میگذاره یا نه؟؟
    مودم چه مدت بدون دیسی وصل باقی میمونه و crc چه مقدار میندازه
    این CRC همون پک های ارسالی و دریافتی هست که اگر یکیشون ارسال یا دریافت نشه یک خطا CRC میندازه ، تجربه ای که من داشتم در مورد CRC اینکه هر چقدر مقدار SNR و کیفیت اینترنت پایین باشه این مقدار رو به افزایش میره ولی اگر SNR روی عددی مانند 17 یا 18 باشه این مقدار رو خیلی کم میندازه و اما چه مشکلی پیش میاد اگر مودم به صورت زیاد و مداوم CRC بندازه :

1-افت سرعت اینترنت برای سرویسی مانند 4 مگ تا حدود 1 مگ گاهش سرعت داره یعنی انگاری سرویس 3 مگ بستین
    2-کیفیت نامناسب در دیدن کلیپ انلاین به دلیل اینکه پک ها در زمان دیدن کلیپ به درستی نمیرسند
    3-طولانی شدن فراینند باز شدن صفحات وب
    4-عدم کارکرد صحیح چیلترشکن ها
    5-پک لاست شدید در گیم حتی با وجود پینگ پایین

اگر SNR روی 17 یا 18 باشه مشکل خاصی بابت CRC نداری ... موفق باشی

12. 4 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahyar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    Last edited by mahyar21; 19-02-2018 at 10:00.

14. 3 کاربر از mahyar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مودم چه مدت بدون دیسی وصل باقی میمونه و crc چه مقدار میندازه
    این CRC همون پک های ارسالی و دریافتی هست که اگر یکیشون ارسال یا دریافت نشه یک خطا CRC میندازه ، تجربه ای که من داشتم در مورد CRC اینکه هر چقدر مقدار SNR و کیفیت اینترنت پایین باشه این مقدار رو به افزایش میره ولی اگر SNR روی عددی مانند 17 یا 18 باشه این مقدار رو خیلی کم میندازه و اما چه مشکلی پیش میاد اگر مودم به صورت زیاد و مداوم CRC بندازه :

1-افت سرعت اینترنت برای سرویسی مانند 4 مگ تا حدود 1 مگ گاهش سرعت داره یعنی انگاری سرویس 3 مگ بستین
    2-کیفیت نامناسب در دیدن کلیپ انلاین به دلیل اینکه پک ها در زمان دیدن کلیپ به درستی نمیرسند
    3-طولانی شدن فراینند باز شدن صفحات وب
    4-عدم کارکرد صحیح چیلترشکن ها
    5-پک لاست شدید در گیم حتی با وجود پینگ پایین

اگر SNR روی 17 یا 18 باشه مشکل خاصی بابت CRC نداری ... موفق باشی
    ممنون از جواب کاملت
    مقدار SNR 10 هست وLine Attenuation هم 44 پس ی جورایی طبیعی هست

البته من به توصیه یکی از دوستان برداشتم از سیم دو زوج استفاده کردم که باعث شد سرعتم بالاتر بره (در حد 7000 بود ریتم بعد از این کار شد 8000) ولی crc زیاد شد.
    Last edited by MeHrDaD-91; 19-02-2018 at 11:47.

16. 2 کاربر از MeHrDaD-91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •