تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1364 از 1544 اولاول ... 364864126413141354136013611362136313641365136613671368137414141464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,631 به 13,640 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

من cod mw بازی میکنم
    الان زنگ بزنم پشتیبانی بگم پروفایل گیم فعال کنن؟
    اگر سرور داخل ایران بازی میکنید که لازم نیست .چون پینگ داخلیتون حدود 20 باید بشه . حالا تغییر کنه به 7-8 میلی ثانیه .تغییر خاصی نمیکنه
    اگر سرور های اروپا بازی میکنید بهتره تماس بگیرید و تست کنید ببینید پروفایل 16 مگ گیم رو خط شما جواب میده یا نه

- - - Updated - - -

من cod mw بازی میکنم
    الان زنگ بزنم پشتیبانی بگم پروفایل گیم فعال کنن؟
    اگر سرور داخل ایران بازی میکنید که لازم نیست .چون پینگ داخلیتون حدود 20 باید بشه . حالا تغییر کنه به 7-8 میلی ثانیه .تغییر خاصی نمیکنه
    اگر سرور های اروپا بازی میکنید بهتره تماس بگیرید و تست کنید ببینید پروفایل 16 مگ گیم رو خط شما جواب میده یا نه

2. 2 کاربر از Refigh687 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در مورد سرعت . کیفیت خط شما تعیین کنندست و باید تست بشه
    در مورد پینگ : سرور بازی مورد نظر شما مهمه . برای سرور های امریکا ممکنه تا 40 میلی ثانیه هم پایین بیاد و برای سرور های اروپا 15-25 میلی ثانیه تغییر میکنه . در کل اگر گیمر هستید و پینگ برای شما خیلی مهمه حتما با پشتیبانی تماس بگیرید .
    من برای بازی وارکرفت البته نسخه اورجینال بازی سراغ شاتل اومدم . قبلا با ایرانسل 4G+ پینگم بین 110-130 متغیر بود . ولی با شاتل بین 86- 95 رسیده . تفاوت گیم پلی به وضوح مشخصه
    فیفا 20 رو هم به زودی تست میکنم . قبلا با ایرانسل اصلا نمیشد با رقیبت بازی کردبه راحتی دریبل میخوردی . دفاع هم به راحتی جا میموند و فقط میشد با کامپیوتر فیفا بازی کرد که ربطی به کیفیت نت نداشت برای همین کلی از acheivement های بازی رو باید بی خیال میشدم
    می شه بگین که قبل از اینکه اکانت پلاس بخریم چطور می شه پینگ رو تست کرد که دقیق بشه پینگ رو به دست آورد؟ پینگی که مربوط به سرورهای بازی پلی استیشن باشه مثل بتلفیلد یا فیفا و پی ای اس

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در مورد سرعت . کیفیت خط شما تعیین کنندست و باید تست بشه
    در مورد پینگ : سرور بازی مورد نظر شما مهمه . برای سرور های امریکا ممکنه تا 40 میلی ثانیه هم پایین بیاد و برای سرور های اروپا 15-25 میلی ثانیه تغییر میکنه . در کل اگر گیمر هستید و پینگ برای شما خیلی مهمه حتما با پشتیبانی تماس بگیرید .
    من برای بازی وارکرفت البته نسخه اورجینال بازی سراغ شاتل اومدم . قبلا با ایرانسل 4G+ پینگم بین 110-130 متغیر بود . ولی با شاتل بین 86- 95 رسیده . تفاوت گیم پلی به وضوح مشخصه
    فیفا 20 رو هم به زودی تست میکنم . قبلا با ایرانسل اصلا نمیشد با رقیبت بازی کردبه راحتی دریبل میخوردی . دفاع هم به راحتی جا میموند و فقط میشد با کامپیوتر فیفا بازی کرد که ربطی به کیفیت نت نداشت برای همین کلی از acheivement های بازی رو باید بی خیال میشدم
    می شه بگین که قبل از اینکه اکانت پلاس بخریم چطور می شه پینگ رو تست کرد که دقیق بشه پینگ رو به دست آورد؟ پینگی که مربوط به سرورهای بازی پلی استیشن باشه مثل بتلفیلد یا فیفا و پی ای اس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

در مورد کامپیوتر میشه ار تسک منیجر بدست اورد وقتی وارد بازی انلاین بشید یه قسمت از تسک منیجر ای پی سرور رو نشون میده
    در مورد کنسول بهترین راه اینه که در گوگل سرچ کنید . بعد از بدست اوردن ای پی سرور مورد نظر .
    برای بازی fifa 20 این ادرس رو بزنید ping 134.213.37.203 -t و یا ping 134.213.37.197 -t
    اگر کامپیوتر ندارید میتونید نرم افزار پینگ گرفتن اندرویدی دانلود و نصب کنید و همین دستور رو در اون نرم افزار تایپ کنید
    Last edited by Refigh687; 07-07-2020 at 14:08.

6. 2 کاربر از Refigh687 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اگه قسمتی از جرفم رو متوجه نشدید بگید تا دقیق تر توضیح بدم

8. 2 کاربر از Refigh687 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

صفر تا صد تجربه اینترنت VDSL: از ثبت‌نام، هزینه و مودم تا رانژه، سرعت و کیفیت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در مورد کامپیوتر میشه ار تسک منیجر بدست اورد وقتی وارد بازی انلاین بشید یه قسمت از تسک منیجر ای پی سرور رو نشون میده
    در مورد کنسول بهترین راه اینه که در گوگل سرچ کنید . بعد از بدست اوردن ای پی سرور مورد نظر .
    برای بازی fifa 20 این ادرس رو بزنید ping 134.213.37.203 -t و یا ping 134.213.37.197 -t
    اگر کامپیوتر ندارید میتونید نرم افزار پینگ گرفتن اندرویدی دانلود و نصب کنید و همین دستور رو در اون نرم افزار تایپ کنید
    ممنون از راهنماییتون . الان نتیجه ای که برای این دو سرور که گفتید به دست اومد به این صورت هست. برای بازی مناسب هست و مشکلی پیش نمیاد ( بازی با کنسول )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون . الان نتیجه ای که برای این دو سرور که گفتید به دست اومد به این صورت هست. برای بازی مناسب هست و مشکلی پیش نمیاد ( بازی با کنسول )
    نه دوست عزیز . اصلا خوب نیست .برای من پینگم 139-140 هست که بازم خوب نیست
    هنوز فرصت نکردم 1vs 1 فیفا20 بازی کنم ببینم قابل بازی هست یا نه . تازه امروز اپدیتش کردم بعد از 2 ماه .

13. این کاربر از Refigh687 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

صفر تا صد تجربه اینترنت VDSL: از ثبت‌نام، هزینه و مودم تا رانژه، سرعت و کیفیت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی جالب بود. امیدوار شدیم یکم. والا خسته شدیم از سرعت فلش USB 1!

15. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

پشتیبانی شاتل میگه کشش خطت بیشتر از 9 مگابیت نیست نویز داره،کشش خط حدودا چند مگابیت هست؟

17. این کاربر از saze بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •