تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 964 از 1544 اولاول ... 464864914954960961962963964965966967968974101410641464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,631 به 9,640 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

رکوردی دیگر
    ساعت هم بالا خورده
    فقط میتونم بگم کیفیت ۱ توی نت ایران
    پخش 2160P یا 4K یوتیوب با یک قندشکن ساده بدون بافر شما بگو یک بار ولی خب عقب جلو نمیتونی بکنی
    علاوه بر اینترنت ، من فکر میکنم به خاطر سیستم عاملی که استفاده میکنی هم باشه مثلا تو ویندوز با مرورگر کروم نمیشه با کیفیت خوب کلیپ دید ولی با همون فیلتر و اینترنت با مرورکر اچ با کیفیت بالاتر میشه راحت کلیپ دید
    ولی در کل حرام است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

علاوه بر اینترنت ، من فکر میکنم به خاطر سیستم عاملی که استفاده میکنی هم باشه مثلا تو ویندوز با مرورگر کروم نمیشه با کیفیت خوب کلیپ دید ولی با همون فیلتر و اینترنت با مرورکر اچ با کیفیت بالاتر میشه راحت کلیپ دید
    ولی در کل حرام است
    سیستم مک هستش
    کلا شما برای دیدن فیلم فورکی باید حتما از کروم استفاده کنی سافاری ساپورت نمیکنه فورکی رو
    فایرفاکس هم باید تغیر بدی تا از VP9 پشتیبانی کنه
    سایت های رژیم صهیونستی اخر شب همه کیفیت ۱۰۸۰ رو راحت استریم میکنن فقط چشمای جوانان ماست که در این کیفیت ها فید میشه
    مرگ بر امریکا

3. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سیستم مک هستش
    کلا شما برای دیدن فیلم فورکی باید حتما از کروم استفاده کنی سافاری ساپورت نمیکنه فورکی رو
    فایرفاکس هم باید تغیر بدی تا از VP9 پشتیبانی کنه
    سایت های رژیم صهیونستی اخر شب همه کیفیت ۱۰۸۰ رو راحت استریم میکنن فقط چشمای جوانان ماست که در این کیفیت ها فید میشه
    مرگ بر امریکا
    مک سیستمش بهینس و سبکه و راحت منابع نرم افزاری و سخت افزاری و اینترنت به کار میاد ولی توی ویندوز این شکل نیست البته سرعت 16 مگت هم مزید بر علته پینگت هم که مشابه پروفایل گیمه کلانه سرویس خوبی داری
    با سرویس max چقدر حجم میخری؟ که کیفیت 4k هم میبینی
    Last edited by AVAVA; 23-02-2018 at 00:36.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

مک سیستمش بهینس و سبکه و راحت منابع نرم افزاری و سخت افزاری و اینترنت به کار میاد ولی توی ویندوز این شکل نیست البته سرعت 16 مگت هم مزید بر علته پینگت هم که مشابه پروفایل گیمه کلانه سرویس خوبی داری
    با سرویس max چقدر حجم میخری؟ که کیفیت 4k هم میبینی
    ویندوز مزایای خودشو داره راحتی و کاربری خودش
    مک هم مزایای خودشو داره و کاربر خودشو
    من با جفتشون هم میتونم کنار بیام ولی بیشتر اوقات مک خیلی بهتره از لحاظ مدیا و وبگردی و کلا یه کله از ویندوز بنظرم بالاتره ولی ویندوزم راحتی و کارایی بیشتر خودشو داره
    کاری که رو میخوام تو ویندوز انجام بدم باید تو سه چهار تا کلیک انجام بدم همونو باید هزارتا کلیک کنم تا به نتیجه برسم یخورده کمبود ها داره
    پینگ هم با پروف گیم از این بهتر میشه ولی خب الانشم عالیه
    روزی ۲۰ گیگ کلا نت خارجی مصرف میشه شخصا وسیله های خودم که وصله یه پی اس فور معمولیه ۳ دستگاه یک مکبوک یه ای مک یه گوشی اندروید وصل دارم تو اتاقم تو پذیرایی یه تلویزیون دو جفت گوشی حالا خواهرمم بماند در هفته ۳ ۴ بار هم وصل میشه ولی میانگین روزانه ۲۰ گیگ مصرف هست خونه گاهی روزا بالا میره رکورد ۶۰ گیگ تو یه روز بوده
    داخلی که رایگان است بماند گه گاهی سایت نماوا و ...
    من تاجایی که بتونم رایگان از شاتلند دانلودارو میکنم ولی خب یه یوتیوب و الان گشت گذار ول چرخی کلی حجم میبره نت قدیم نیست که با بسته مگابایتی یا نت دایال اپ بیای صفحه ها کم حجم باشن
    رند بگم ماهی ۱۰۰ تومن میدم واسه ۵۶۴ گیگ تضمین نت خارجی و چن صد گیگ نت داخلی حالا بستگی داره چطوری باشه بهمن که گذشت حدود ۲۷۶ گیگ دانلود مجانی بود یعنی بهمن ۸۴۰ گیگ مصرف کردم
    دقیقا ۱۰ هزار تومن سرویس مکس ۴ تا بسته ۱۴۰ گیگ هفت روزه ۲۰ تومنی حدود ۱۰۰ تومن بابت نت میدم
    ٖمنم خیلی به شاتل حال دادم شهریور تا مرکز ما رو راه انداخت دوتا از رفیقام با خونه خواهرم رو اوردم رو شاتل خودمم ۱۰۰ دارم هزینه میکنم
    مخابرات مرکزمون vdsl تانوما سرویس میده با نماینده شاتلمون پیگیر شدم گفتم من که اینطور مشتری باحالیم بیا خوبی کن vdsl رو راه بنداز گفت جواب میدیم بهتون بدن فقط خوب میشه
    بشه بنر با پول جیب خودم میزنم شماره نماینده رو میزنم بازار میکنم برای شاتل
    دمشم گرم هرچی میخوره حلالش باشه سرویس و کیفیت خوب میده به من حداقل درسته یه نت قدیمی رو داره به من میده ولی کیفیتش از خیلیای دیگه بهتره
    Last edited by MMDFullHD; 23-02-2018 at 01:30.

6. 4 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ویندوز مزایای خودشو داره راحتی و کاربری خودش
    مک هم مزایای خودشو داره و کاربر خودشو
    من با جفتشون هم میتونم کنار بیام ولی بیشتر اوقات مک خیلی بهتره از لحاظ مدیا و وبگردی و کلا یه کله از ویندوز بنظرم بالاتره ولی ویندوزم راحتی و کارایی بیشتر خودشو داره
    کاری که رو میخوام تو ویندوز انجام بدم باید تو سه چهار تا کلیک انجام بدم همونو باید هزارتا کلیک کنم تا به نتیجه برسم یخورده کمبود ها داره
    پینگ هم با پروف گیم از این بهتر میشه ولی خب الانشم عالیه
    روزی ۲۰ گیگ کلا نت خارجی مصرف میشه شخصا وسیله های خودم که وصله یه پی اس فور معمولیه ۳ دستگاه یک مکبوک یه ای مک یه گوشی اندروید وصل دارم تو اتاقم تو پذیرایی یه تلویزیون دو جفت گوشی حالا خواهرمم بماند در هفته ۳ ۴ بار هم وصل میشه ولی میانگین روزانه ۲۰ گیگ مصرف هست خونه گاهی روزا بالا میره رکورد ۶۰ گیگ تو یه روز بوده
    داخلی که رایگان است بماند گه گاهی سایت نماوا و ...
    من تاجایی که بتونم رایگان از شاتلند دانلودارو میکنم ولی خب یه یوتیوب و الان گشت گذار ول چرخی کلی حجم میبره نت قدیم نیست که با بسته مگابایتی یا نت دایال اپ بیای صفحه ها کم حجم باشن
    رند بگم ماهی ۱۰۰ تومن میدم واسه ۵۶۴ گیگ تضمین نت خارجی و چن صد گیگ نت داخلی حالا بستگی داره چطوری باشه بهمن که گذشت حدود ۲۷۶ گیگ دانلود مجانی بود یعنی بهمن ۸۴۰ گیگ مصرف کردم
    دقیقا ۱۰ هزار تومن سرویس مکس ۴ تا بسته ۱۴۰ گیگ هفت روزه ۲۰ تومنی حدود ۱۰۰ تومن بابت نت میدم
    ٖمنم خیلی به شاتل حال دادم شهریور تا مرکز ما رو راه انداخت دوتا از رفیقام با خونه خواهرم رو اوردم رو شاتل خودمم ۱۰۰ دارم هزینه میکنم
    مخابرات مرکزمون vdsl تانوما سرویس میده با نماینده شاتلمون پیگیر شدم گفتم من که اینطور مشتری باحالیم بیا خوبی کن vdsl رو راه بنداز گفت جواب میدیم بهتون بدن فقط خوب میشه
    بشه بنر با پول جیب خودم میزنم شماره نماینده رو میزنم بازار میکنم برای شاتل
    دمشم گرم هرچی میخوره حلالش باشه سرویس و کیفیت خوب میده به من حداقل درسته یه نت قدیمی رو داره به من میده ولی کیفیتش از خیلیای دیگه بهتره
    همممم 100 تومن ، بد نیست ... استفاده من از اینترنت برای گیمه بخاطر همین تا جایی که تونستم برای گیم تنظیمش کردم مرکز ما vdsl نمیده با اینکه نماینده شاتل میگه مرکزتون کیفیت خوبی داره ولی از این لحاظ عقب موندس
    من یه بسته 30 تومنی شبانه همراه اول میگیرم هر ماه بالای 2 ترا دانلود میکنم سرعت 75 مگ هم بهم میده دیگه فیلم و سریال نیست که ببینم ، بیشتر هم برای اپدیت بازی هام و خوده دیتای اصلی هم مصرف میشه ، شاتل هم گذاشتم برای وب گردی و گیم
    هر کی یه روشی داره دیگه هزینه من توی یک ماه میشه 87 تومن ... راضیم

8. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

راستش قبلا میزد عکسی که شما گذاشتید میگه که تا فلان تاریخ سرویس دارید و از اونجایی که این ترافیک ها هر ماه ریست میشن پس زیاد لازم نیست ادم پیشو باشه ، درسته باید هر ماه میزد ولی فکر کنم این شکلی که زدن بهتر باشه
    حالا شما نگران ترافیک ماه بعدی یا اینکه چرا زده تا اون تاریخ سرویس دارید ؟ در دو حالش که فرقی به حال شما نداره عزیز
    نگران اینم که تا 10 روز پیش انقضا رو زده بود یک ماه که همه چیز درست بود و بعد از یک ماه ریست میشه و ماه بعدی فعال میشه ولی الان زده تا پایان دوره ، تا چند روز پیش اینطوری نبود .این شکل که زده یعنی ریست نمیشه احتمالا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نگران اینم که تا 10 روز پیش انقضا رو زده بود یک ماه که همه چیز درست بود و بعد از یک ماه ریست میشه و ماه بعدی فعال میشه ولی الان زده تا پایان دوره ، تا چند روز پیش اینطوری نبود .این شکل که زده یعنی ریست نمیشه احتمالا.
    درود
    برای منم که سه ماهس تا اخر دوره سه ماهه تاریخ زده ولی همون روزی که خریدم دوباره ترافیک رست میشه.

11. 2 کاربر از alinice321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شاتل که چند سال پیش افتضاح بود اما گویا اکنون کاربرا راضی هستند. من پارس آنلاین داشتم که راضی نبودم، دزدی پهنای باند انجام می داد در نتیجه هفته پیش سرویسشون رو قطع کردم. برای من اولویت ها تماشای استریم ( داشتن پهنای باند خریداری شده بصورت کامل یا اصطلاحاً تک کانکشن ) و بازی های آنلاین است و از آنجایی که دانلود با مدیر دانلود کمتر انجام می دهم در نتیجه حجم زیادی نیاز ندارم. وضعیت تک کانکشن در این شرکت چطور است؟ آیا همان مقدار پهنای باندی رو که هزینه اش رو پرداخت کرده ای در طول قرار داد در اختیارت قرار می ده یا نه مثل پارس آنلاین دزدی انجام می ده؟ وضعیت زمان تأخیر و اتلاف بسته در این شرکت چطور است؟
    شهر تهران، منطقه 7، مرکز نظری
    سپاسگذار خواهم بود اگر کسی که از طریق این مرکز اتصال شاتل داره منو راهنمایی کنه.
    برای آغاز می خوام سرعت 8 بخرم.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

شاتل که چند سال پیش افتضاح بود اما گویا اکنون کاربرا راضی هستند. من پارس آنلاین داشتم که راضی نبودم، دزدی پهنای باند انجام می داد در نتیجه هفته پیش سرویسشون رو قطع کردم. برای من اولویت ها تماشای استریم ( داشتن پهنای باند خریداری شده بصورت کامل یا اصطلاحاً تک کانکشن ) و بازی های آنلاین است و از آنجایی که دانلود با مدیر دانلود کمتر انجام می دهم در نتیجه حجم زیادی نیاز ندارم. وضعیت تک کانکشن در این شرکت چطور است؟ آیا همان مقدار پهنای باندی رو که هزینه اش رو پرداخت کرده ای در طول قرار داد در اختیارت قرار می ده یا نه مثل پارس آنلاین دزدی انجام می ده؟ وضعیت زمان تأخیر و اتلاف بسته در این شرکت چطور است؟
    شهر تهران، منطقه 7، مرکز نظری
    سپاسگذار خواهم بود اگر کسی که از طریق این مرکز اتصال شاتل داره منو راهنمایی کنه.
    برای آغاز می خوام سرعت 8 بخرم.
    پکت لاست نداره قطعی و .. هم نداره کلا تضمینه کانکشن
    تاخیر برای من بدون سرویس گیمینگ و خودمps4 انلاین میزنم عالیست
    پهنا هم بله هرچقد هزینه کنی و همونطوری که هست سرویس زده
    کمبود سرعت هم نداری
    خودم یوتیوب ویدیو میتونم با بالاترین کیفیت ببینم

14. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سرویس جشنواره شاتل 3 ماه 8 مگ، مگه نباید سر هر ماه برای من 175 گیگ شارژ کنه؟(متوجه هستم که حجم هر ماه قابل انتقال به ماه بعد نیست

خبری از شارژ کردن شاتل نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •