تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1142 از 1544 اولاول ... 142642104210921132113811391140114111421143114411451146115211921242 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,411 به 11,420 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان چرا قیمت بردن بالا؟بقیه شرکتا همونه.
    فدای سرشون، کیفیت حداقلی رو بدن، قیمت بنظرم آنچان هم مهم نیست، اعصاب آدم خیلی بیشتر از اون مقدار جزئی افزایش قیمت مهمه.
    من که به شخصه فقط افت کیفیت باعث تعویض آی اس پی برام بوده و قیمت بیشتر برام هیچوقت ملاک نبوده، مخصوصا اینکه رنج قیمتی آنچنان ها با دیگر آی اس پی ها متفاوت نبوده.
    اگه یک سرویس دهنده کیفیتش پایین بیفته و قابل استفاده نباشه، حتی یک ریال پول پرداخت کردن برای اون اضافه است، حتی اگر تعرفه ها بسیار بسیار ارزان باشد.

2. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

فدای سرشون، کیفیت حداقلی رو بدن، قیمت بنظرم آنچان هم مهم نیست، اعصاب آدم خیلی بیشتر از اون مقدار جزئی افزایش قیمت مهمه.
    من که به شخصه فقط افت کیفیت باعث تعویض آی اس پی برام بوده و قیمت بیشتر برام هیچوقت ملاک نبوده، مخصوصا اینکه رنج قیمتی آنچنان ها با دیگر آی اس پی ها متفاوت نبوده.
    اگه یک سرویس دهنده کیفیتش پایین بیفته و قابل استفاده نباشه، حتی یک ریال پول پرداخت کردن برای اون اضافه است، حتی اگر تعرفه ها بسیار بسیار ارزان باشد.
    دقیقا حرف شما درسته
    الان پارس آنلاین لعنتی گند زده به کیفیت برای اینکه نخواد هزینه کنه و پهنای باند به شبکه اش اضافه کنه هرشب در ساعات ابتدای شب و اوج مصرف سرعت اکثر کاربراش تو بیشتر نقاط کشور به 1/3 کاهش میده. تنها وظیفه آی اس پی ارائه اینترنت بدون افت کیفیت و سرعت هست که بیشتر آی اس پی ها تو ایران همین حداقل وظیف رو هم انجام نمیدن و فقط دنبال چاپیدن مشتری هاشون حداقل اگر میخوایید بچاپید اینترنت خوب هم ارائه بدید نه اینکه پول مشتری هم بریزید تو آب

4. 3 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام رفقا

اخیرا یه مشکل پیدا کردم با شاتل و اونم اینه که به شدت حجمم آبکی شده و روزی 3 گیگ بدون دانلود داره حجم کم میکنه ازم

کارایی که قبلا میکردم رو هم الان دارم میکنم......اینستا تلگرامو اینا اما حجمی که ازم کم میکنه واقعا زیاده...قبلا اخر ماه 20 گیگم از حجمم زیاد میاوردم اما ماه پیش چند گیگ هم اضافه خریدم.بعید هم میدونم دزدی بشه از اینترنت توسط کسی

6. این کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mv217010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

سلام رفقا

اخیرا یه مشکل پیدا کردم با شاتل و اونم اینه که به شدت حجمم آبکی شده و روزی 3 گیگ بدون دانلود داره حجم کم میکنه ازم

کارایی که قبلا میکردم رو هم الان دارم میکنم......اینستا تلگرامو اینا اما حجمی که ازم کم میکنه واقعا زیاده...قبلا اخر ماه 20 گیگم از حجمم زیاد میاوردم اما ماه پیش چند گیگ هم اضافه خریدم.بعید هم میدونم دزدی بشه از اینترنت توسط کسی
    ویندوز اگه 10 باشه داره نرم نرمک خودشو ابدیت میکنه
    لامصب منم با همین موضوع مشکل دارم ..ابدیت ویندوز 10 انگار خودکار لغو میشه خودش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سرعت تک کانکشن ( پهنای باند ) برای تماشای لایو استریم در توئیچ twitch ( اینترنت بطور کلی ) در این شرکت چطور است؟ در ساعات پایانی روز پهنای باند چطور است؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به مناسبت عید فطر به کلیه کاربرانی که از امروز تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۶ خردادماه، اشتراک سه ماهه نماوا را خریداری یا تمدید کنند، هدایای زیر اعطا خواهد شد:

• یک سال اینترنت پرسرعت ثابت شاتل برای کاربران غیرشاتلی*
    • ۳ گیگابایت ترافیک رایگان یک‌ساله برای کاربران شاتلی

*: کاربرانی که سرویس یک‌ساله‌ی اینترنت پرسرعت ثابت شاتل را هدیه بگیرند می‌توانند آن را برای خود یا دوستان و نزدیکان‌شان استفاده کنند. برای این دسته از کاربران روز شنبه ۱۸ خرداد، پیامک کد هدیه‌ی سرویس اینترنت شاتل ارسال و به دنبال آن مراحل دریافت سرویس در پی‌گیری‌های بعدی انجام خواهد شد.
    استفاده از این شرایط ویژه هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان فعلی نماوا امکان‌پذیر است. یعنی مشتریان فعلی هم می‌توانند برای تمدید سرویس از تخفیف و هدایای ویژه شاتل بهره‌مند شوند.

این اینترنت 1 ساله رایگان که میگه شرایطش چجوریه؟
    حجم و سرعت و اینا
    Last edited by L.utus; 04-06-2019 at 13:09.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

نه ویندوز 10 ندارم تمام اپدیت های سیستم و گوشی ها هم بستست......

دقیقا مشکلم اینه که من هیچ مصرف اضافه ای نسبت به قبل نداشتم و داره ازم حجم کم میکنه

بعد تعطیلات زنگ میزنم کارشناس بفرسته.....10 هزار تومن ماهی گرونه کرده برای همین کارشناسش شاتله مزخرف

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

نه ویندوز 10 ندارم تمام اپدیت های سیستم و گوشی ها هم بستست......

دقیقا مشکلم اینه که من هیچ مصرف اضافه ای نسبت به قبل نداشتم و داره ازم حجم کم میکنه

بعد تعطیلات زنگ میزنم کارشناس بفرسته.....10 هزار تومن ماهی گرونه کرده برای همین کارشناسش شاتله مزخرف

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کسی به تازگی تجربه لیمیت سرعت از اینترنت داشته؟ پورت 8 مگ یا 16 مگ فقط 200 الی 400 کیلو سرعت دارن از سرور خارجی. سمت سرور هم مشکلی نیست.

14. این کاربر از mjx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •