تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1124 از 1544 اولاول ... 124624102410741114112011211122112311241125112611271128113411741224 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,231 به 11,240 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

احتمال خیلی زیاد مشکل از شاتل و اون شخصی که به شما گفته مخابرات داره شما رو اذیت میکنه،خواست عیب و مشکل شرکت خودشو بندازه گردن مخابرات

چیز عجیبی هم نیست،تو این دنیا کمتر کسی هست که بگه ماست من ترشه!

وقتی بوق واضح میرسه دست شما،یعنی مشکلی از سمت کافوی های مخابرات نیست و مشکل از تجهیزات و تنظیمات خود شرکت هاست
    شما خطتتون رانژه نیست و معذرت میخواهم اون شخص هم عین گاو هیچی حالیش نبوده یا بوده شما رو گذاشته سرکار

صبر کنید تا تعطیلات تموم بشه

2. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم با شاتل همین مشکل رو داشتم، اما مسئله اینجا بود که همون اول، مثل آدم نماینده های فروشش نگفتن که شرکت قبلی که خط روی اون رانژه بوده، بصورت نرم افزاری از داخل برنامه سازمان تنظیم مقررات، اعلام نکرده که خط تخلیه شده تا اونها بتونن رانژه رو انجام بدن.
    (در چنین وضعیتی چراغ DSL مودم روشن میشه و شما میتونید صفحه تنظیمات اولیه شاتل رو ببینید، اما خبری از اینترنت نیست و به شما اعلام میکنن خطتتون رانژه نشده)

من بلافاصله در اولین روز تاخیر شاتل ازشون شکایت کردم، بعد همون روز متوجه شدم که مشکل از شرکت قبلی هست که تخلیه رو بصورت نرم افزاری انجام نداده.
    این داستان جدید هست که درست کردن، قبلا از این خبرها نبود، الان کارهای اداری بیشتر شده.

من با شرکت قبلی تماس گرفتم و گفتم، عملیات تخلیه خط من تموم شده و بلافاصله، از داخل نرم افزار شاهکار (همون سیستم یکپارچه سازمان تنظیم مقرارت) اعلام کنند که خط تخلیه شده تا بتونم جای دیگه رانژه کنم، توی دو دقیقه انجام دادن و بعدش با شاتل تماس گرفتم و اونا که رانژه رو بصورت فزیکی از قبل انجام داده بودن، همون لحظه اینترنت رو وصل کردن.

اگه دیدی شرکت قبلی، اعلام تخلیه رو به نرم افزار شاهکار نمیکنه، معطل نکن سریع ازشون به سازمان تنظیم مقرارت با شماره 195 یا وب سایت زیر شکایت انجام بده و حتی بعد از حل شدن مشکل نیز، براشون بخاطر وقفه و سر دوندن مردم گزارش بنویس.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shaahani; 22-03-2019 at 20:53.

4. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکلی با شرکتهای اینترنتی داشتید تو سایت 195 شکایت ثبت کندی انقدر قشنگگگگگگ جوابگو میشن یه هو ...

6. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممنون از کمک هاتون
    فعلا یه شکایت به 195 فرستادم
    فردا هم کارشناس شاتل میاد برای بررسی سرخط
    با اون هم صحبت میکنم تا ببینم چی میشه

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

امروز کارشناس‌شون اومد و همونجور که انتظار میرفت از سرخط هم نتونست ارتباط بگیره
    طرف گفت خط‌ات تو مخابرات چک شده مشکلی نیست
    ممکنه چون فاصله ات تا مخابرات منطقه زیاده شرکت مخابرات که بهت اینترنت میداده تجهیزات رو بین مسیر گذاشته باشه
    ما این رو نمیتونیم متوجه بشیم باید خودت بری باهاشون صحبت کنی
    آخر سر هم گفت حتی اگه درست هم بشه بخاطر فاصله ات تا مرکز نهایت سرعتت 2 مگ باشه
    نمیدونم مخابرات تو عید بازه یا نه
    حالا امروز یا فردا یه سر میزنم ببینم اونها چی چرت و پرتی میخوان تحویلم بدن
    نمیدونم میخواست از سرشون وا کنه یا واقعا از روی دلسوزی گفت بهت پیشنهاد میکنم بخاطر فاصله ات از خود مخابرات سرویس بگیر اونها بهتر میتونن بهت خدمات بدن
    Last edited by bleu2u4u; 25-03-2019 at 11:14.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

امروز کارشناس‌شون اومد و همونجور که انتظار میرفت از سرخط هم نتونست ارتباط بگیره
    طرف گفت خط‌ات تو مخابرات چک شده مشکلی نیست
    ممکنه چون فاصله ات تا مخابرات منطقه زیاده شرکت مخابرات که بهت اینترنت میداده تجهیزات رو بین مسیر گذاشته باشه
    ما این رو نمیتونیم متوجه بشیم باید خودت بری باهاشون صحبت کنی
    آخر سر هم گفت حتی اگه درست هم بشه بخاطر فاصله ات تا مرکز نهایت سرعتت 2 مگ باشه
    نمیدونم مخابرات تو عید بازه یا نه
    حالا امروز یا فردا یه سر میزنم ببینم اونها چی چرت و پرتی میخوان تحویلم بدن
    نمیدونم میخواست از سرشون وا کنه یا واقعا از روی دلسوزی گفت بهت پیشنهاد میکنم بخاطر فاصله ات از خود مخابرات سرویس بگیر اونها بهتر میتونن بهت خدمات بدن
    دوست عزیز طرف پیچوندت
    سرکارتون گذاشته شرکت دیگه تو شهر شما اینترنت نداره که گیر دادی به این ispمسخره
    اشغالترین نت حجم کم گرون فروشی اخه چی داشت رفتی سمتش

195شکایت بزن همین حرفها رو که بهت گفتن بگو

10. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز طرف پیچوندت
    سرکارتون گذاشته شرکت دیگه تو شهر شما اینترنت نداره که گیر دادی به این ispمسخره
    اشغالترین نت حجم کم گرون فروشی اخه چی داشت رفتی سمتش

195شکایت بزن همین حرفها رو که بهت گفتن بگو
    باقی isp ها هم تخم دو زرده نکردن
    من طرح‌های همه شرکتها رو زیر و رو کردم
    غیر از یکی دو شرکت که خودشون جاکشی شرکتهای دیگه رو میکنن و جزو شرکت های اصلی نیستن هیچکدوم نبود که با قیمت مدنظر من -زیر 40 توم در ماه- ماهی نزدیک به 200 گیگ اینترنت بین الملی بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

باقی isp ها هم تخم دو زرده نکردن
    من طرح‌های همه شرکتها رو زیر و رو کردم
    غیر از یکی دو شرکت که خودشون جاکشی شرکتهای دیگه رو میکنن و جزو شرکت های اصلی نیستن هیچکدوم نبود که با قیمت مدنظر من -زیر 40 توم در ماه- ماهی نزدیک به 200 گیگ اینترنت بین الملی بده
    ارزونترین طرح رو پیشگامان داره با ماهی 200 گیگ بین الملل 42 تومن سرعت 8 مگ به همراه 200 گیگ شبانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

200 گیگ هم شبانه داره ؟ داخل سایتش نزده

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

جدیدا با google store به مشکل خوردم نمیتونم چیزی اپدیت کنم .. فقط و فقط هم با نت مخابرات این مشکل وجود داره .. چندبار آی پی عوض کردم و کش و دیتا رو پاک کردم ولی انگار نه انگار .. یه گوشی دیگه هم داریم با اونم همین وضعیته .. قبلا که اینطوری میشد با فیلترشکن حل میشد ولی الان اونا هم کار نمیدن ..تنظیمات مودم رو هم جدیدا عوض نکردم
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن بین چند صدهزار نفر فقط شما این مشکلو داری.. گفتم با توجه به اینکه با ایرانسل راحت دانلود میکنه هر چی هست زیر سر خودتونه .. حداقل از زیرساخت یا گوگل نیست

کسی این مشکلو داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •