تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1382 از 1544 اولاول ... 382882128213321372137813791380138113821383138413851386139214321482 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,811 به 13,820 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پینگ من برای 8.8.8.8 همیشه 39-40 بوده . منتها مشکلاتی که شما برای تایم اوت دارید برای من از 2-3 هفته پیش شروع شده . همیشه هم شاتل مقصر رو مخابرات میدونست . الان هم سرعت 3 مگی که دارم برای من شکنجه ست ولی حداقل تایم اوت هاش تموم شده (بزنم به تخته ) . هر دفعه هم زنگ زدم به پشتیبانی 3 تومن شارژم میرفت 15 دقیقه پشت خط منتطر میموندم اخرش هم جواب پشتبانی : ایراد از مخابرات شماست ما در حال پیگیری هستیم ولی مشخص نیست چه زمانی درست بشه .2 بار از شاتل اینترنت گرفتم هر بار هم 100 تومن هزینه ش شد و کیفیت افتضاح . انقدر قطعی داشتم که از 180 گیگ 95 گیگ اینترنت برام باقی موند و یک ماهش تموم شد . شاتل به جز هزینه تراشی برای من و شکنجه ی سرعت پایینش و تایم اوت های وقت و بی وقتش هیچی برام نداشت . کاش یه اینترنت توی ایران داشتیم که کیفیت خوبی داشت و قطعی و تایم اوت و سرعت پایین رو نداشت . حالا ماهی 200 تومن هم میدادم ارزششو داشت
    تنها امیدواریم به اینه که حداقل با اسیاتک همچین مشکلاتی رو نداشته باشم .
    Last edited by Refigh687; 10-08-2020 at 18:38.

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

8.8.8.8 40 هست چون از عمان میگیره در شرایط عادی هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه

این عکس رو که گذاشتم یه ربع بعد درست شد اما وایرگارد هی باز و بسته میشه. ممکنه مربوط به همون باشه. گویا دارن تست میکنن روش فیلترینگ رو ببینن بدون مشکل هست اعمال کنن! اون عکس هم با دی ان اس های شاتل بود. دی ان اس هاشون افتضاح هستن و خودم هم هیچوقت استفاده نمیکنم ازشون. همیشه گوگل و کلودفلیر. مشکل پکت لاس رو ندارم و جالبه که مسیولین شبکه مخابرات منطقه میگن که تجهیزات شاتل بهتر از بقیه هست. در کل یه نگاه به اتاق ام دی اف و پست سر کوچه تون بندازین میبینین زیرساخت اینترنت کشور چطور هست! من رو خط دیگه ام آسیاتک گرفتم راه افتاد اینجا تست میزارم.

واسه من که هیچی اوکی نشده، بدتر هم میشه هر ساعت...

چند روزی هست سرویسم تموم شده هنوز اقدامی نکردم
    هر کاری میکنی فقط تمدید نکن اگه وضعت مثل ماهاست...

https://imgur.com/5O6jKeJپینگ من برای 8.8.8.8 همیشه 39-40 بوده . منتها مشکلاتی که شما برای تایم اوت دارید برای من از 2-3 هفته پیش شروع شده . همیشه هم شاتل مقصر رو مخابرات میدونست . الان هم سرعت 3 مگی که دارم برای من شکنجه ست ولی حداقل تایم اوت هاش تموم شده (بزنم به تخته ) . هر دفعه هم زنگ زدم به پشتیبانی 3 تومن شارژم میرفت 15 دقیقه پشت خط منتطر میموندم اخرش هم جواب پشتبانی : ایراد از مخابرات شماست ما در حال پیگیری هستیم ولی مشخص نیست چه زمانی درست بشه .2 بار از شاتل اینترنت گرفتم هر بار هم 100 تومن هزینه ش شد و کیفیت افتضاح . انقدر قطعی داشتم که از 180 گیگ 95 گیگ اینترنت برام باقی موند و یک ماهش تموم شد . شاتل به جز هزینه تراشی برای من و شکنجه ی سرعت پایینش و تایم اوت های وقت و بی وقتش هیچی برام نداشت . کاش یه اینترنت توی ایران داشتیم که کیفیت خوبی داشت و قطعی و تایم اوت و سرعت پایین رو نداشت . حالا ماهی 200 تومن هم میدادم ارزششو داشتتنها امیدواریم به اینه که حداقل با اسیاتک همچین مشکلاتی رو نداشته باشم .

اصلا 8.8.8.8 1ms پینگ بده... بازم مهم نیست، سرورای پابجی و ... که رو dns گوگل نیستن. خلاصه یکی از بدترین تجربه هایی بود که داشتم. سرعت رو هم بالاتر ست نمیکنه آخه شاتل مشکل اینه، آسیاتک 8 مگ میگرفتم بدون محدودیت هر سرعتی میخواستم میذاشت، 8 مگ رو میذاشتن واسم رو 12 مگ سرعت دانلود 1.3 تا 1.5 به راحتی، تازه تا 1.8 هم بوست میشد بعضی وقتها.

3. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

درسته . پینگ 8.8.8.8 ربطی به گیم نداره . منتها گفتید که 47-53 هست گفتم که پینگش 40 هست . بازی دوتا 2 قسمت watch برای من یه قسمتش با شاتل مشکل داره
    حالا با ایرانسل و همراه اول این مشکل نیست فقط از شاتله . دیشب هم داشتم دو تا میزدم سرور دبی . یکهو پینگ از 50 رسید به 350 با پکت لاس 45 . کاملا غیر قابل بازی . اینترنتو عوض کردم گذاشتم روی ایرانسل اون هم مشکل داشت . نمیفهمم چرا انقدر مسیر ها عوض میشه . با این وضعیت شاتل که بیشتر کابرانش گیمر هستند ارایه همچین کیفیت افتضاحی خجالت اوره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

پینگ 8.8.8.8 نزدیک ترین سرور گوگل هست حالا چه عمان باشه چه ترکیه چه روسیه . شانسی اومده پایین پس فردا دوباره میره بالا ..

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

اوایل 80-90 میداد، الان به زور 105 :))))))
    Last edited by alottadamage; 10-08-2020 at 18:57.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

شاتل به معنای واقعی آشغال شده
    وضعیت خط من با وصف اینک نویزی ندارم ترولانس میشه

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

شاتل به معنای واقعی آشغال شده
    وضعیت خط من با وصف اینک نویزی ندارم ترولانس میشه

کشش خط چنده ؟

10. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

واسه من که هیچی اوکی نشده، بدتر هم میشه هر ساعت...

هر کاری میکنی فقط تمدید نکن اگه وضعت مثل ماهاست...

اصلا 8.8.8.8 1ms پینگ بده... بازم مهم نیست، سرورای پابجی و ... که رو dns گوگل نیستن. خلاصه یکی از بدترین تجربه هایی بود که داشتم. سرعت رو هم بالاتر ست نمیکنه آخه شاتل مشکل اینه، آسیاتک 8 مگ میگرفتم بدون محدودیت هر سرعتی میخواستم میذاشت، 8 مگ رو میذاشتن واسم رو 12 مگ سرعت دانلود 1.3 تا 1.5 به راحتی، تازه تا 1.8 هم بوست میشد بعضی وقتها.

سرویس های جشنواره آسیاتک رو میشه پروفایل فست فعال کرد روش ؟ تو قسمت خرید جزو برنزی دسته بندی میشن

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سرویس های جشنواره آسیاتک رو میشه پروفایل فست فعال کرد روش ؟ تو قسمت خرید جزو برنزی دسته بندی میشن

سرویسا همشون میشه پروفایل گیم روشن کرد.

13. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •