تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1486 از 1544 اولاول ... 48698613861436147614821483148414851486148714881489149014961536 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,851 به 14,860 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه mat2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا وقتی که به سرنوشت بقیه دچار شدی یاد میگیری که دیگه رضایتتو جار نزنی
    البته اگه رضایتت همونه که تو امضاته که دیگه هیچی. تورو خدا زده
    دکتر جان تاریخ رو میبینی برای 2013 هست ، خدا کسی رو زده که از لحاظ مغزی و روانی و همچنین کمبود کروموزوم در نازل ترین سطح ممکن قرار داره

- - - Updated - - -
    Last edited by mat2006; 25-01-2022 at 08:53.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز روی نام شرکت و تجربه دیگر دوستان تنها زمانی می تونید حساب کنید که از یک مرکز مخابراتی باشید پس تجربه دیگران یه دید کلی از وضعیت شرکت بهتون می ده. روی هیچ شرکتی تمرکز نکنید مثلا تو همین تاپیک گفتم من مشتری هفت ساله شاتل وقتی دیدم هیچ ارزشی از طرف شرکت برام قایل نیستند جمع کردم رفتم اسیاتک بعد های وب بعد مخابرات الان دوسال رو مخابرات هستم و راضیم البته این چند ماه اخیر یه اذیتی کردن که اونم راه حلش رو پیدا کردم تو تاپیک نویز گفتم خدمت دوستان.
    در کل پیشنهادم برای همه دوستان خرید دو خط تلفن هست که قیمتی هم نداره اینجا قدرت مانور شما برای عوض کردن شرکت خیلی بالا میره بدون اعصاب خوردی
    باز هم تاکید کنم روی نام شرکت و تجربه دیگر دوستان تنها زمانی می تونید حساب کنید که از یک مرکز مخابراتی باشید .من از مخابرات راضیم
    سلام خوب شانسی دارین والا الان ما در منطقه مخابرات امامت یه خونه از شاتل داریم یه خونه ار مخابرات هردو 16 مگ اما مخابرات روی 8 میاد بالا و دان استریم بسیار پائین شاتل روی 22 دان استریم زیر 2 مگ نمیاد علت رضایت من از شاتل هم همینه نمیدونم چرا برخی ناراحت میشن آدم تجربه خوبش رو به اشتراک میزاره
    Last edited by mat2006; 25-01-2022 at 14:16.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداچ 110 کارش فقط اینه که تو پارک اگه دید یه دختر و پسر با هم صحبت میکنن دستگیرشون کنه یا اگه ماشینو یه جای خلوت پارک کردی نشستی تو ماشین بیاد خفتت کنه کارش فقط همینه .
    والا ما 38 تا دوست دختر داشتیم هفت حوض و نیروهوایی رو به گند کشیدیم کسی هم نتونست کاری کنه تا تابلو بازی در نیاری کسی نمیتونه گیر بده ، جو ندید بابا

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

سلام خوب شانسی دارین والا الان ما در منطقه مخابرات امامت یه خونه از شاتل داریم یه خونه ار مخابرات هردو 16 مگ اما مخابرات روی 8 میاد بالا و دان استریم بسیار پائین شاتل روی 22 دان استریم زیر 2 مگ نمیاد علت رضایت من از شاتل هم همینه نمیدونم چرا برخی ناراحت میشن آدم تجربه خوبش رو به اشتراک میزاره
    اگر روزی روزگاری وقت کردید ساعت حدودا ۱۱ شب (۱۰:۳۰ الی ۱۱:۳۰) یک تست از سرعتتون از اینجا برامون بگذارید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

سرعت 4 مگ ما از چهارشنبه تا آخر شب جمعه میاد رو 1 مگابایت و پاکت لاس داغون.
    زنگ می زنی می گه خطط نویز داره! حتما نویزش هوشمنده! وقتی کاربرا زیاد می شد خودش و نشون می ده تا شما بتونید سرعت رو بیارید پایین و از کاربرا بدزدید.

مودم lte شده 2-3 میلیون، اسیر اینا شدیم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این شرکت داره تبدیل به پارس آنلاین بعد از تغییرات میشه. یه شرکت متوسط متمایل به آشغال.
    از این شرکت نخرید و مطمئن باشید مشکل کمبود پهنای باندش بزودی برای شما هم اتفاق خواهد افتاد. اساساً شرکت های مطرح در دولت اسلامی ایران اینطور عمل می کنند که از نامشون برای جذب حداکثر کاربر سوء استفاده می کنند و پس از اینگه کاملاً جیبشون رو پر پول کردند به کنار می رن و اهمیتی هم براشون نداره که در چه رتبه ای قرار خواهند گرفت. از اونجایی هم که با توجه به قوانین ضد کاربر و دستبرد زننده دولت اسلامی در بخش اینترنت و مخابرات، به هیچ عنوان به کاربرا مبلغی برای جبران پرداخت نمی کنند ( چونکه هم قاضی هم شاکی و هم متهم خودشون هستند و وبسایت 195 فقط برای خالی نبودن عریضه است ) این بازی براشون کاملاً سود آور است.
    حقیقت مفرح: من نمی دونم آیا شما به این آگاه هستید یا نه اما isp خودش باید اقرار به داشتن مشکل بطور کاملاً خود خواسته بکنه تا کاربر بتونه برای جبران خسارت کاری انجام بده و توجه کنید که مهم نیست شما مدارک مستدل و محکمی که ردخور نداره و ثابت کننده مشکل هست رو ارائه بدید. isp با گفتن اینکه ما بررسی کردیم مشکلی نبود حتی با وجود مدارک مستدل می تونه کاملاً شکایت رو مختومه کنه. این سیستم به کمک دولت اسلامی فاسد ایران و حومه داره بطور واضح دستبرد انجام می ده. واقعاً مضحک است که بخواهی نتیجه دادگاهی که در آن قاضی و مجرم شخص یکسانی هستند را حدس بزنی. XD

7. 2 کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

این شرکت داره تبدیل به پارس آنلاین بعد از تغییرات میشه. یه شرکت متوسط متمایل به آشغال.
    از این شرکت نخرید و مطمئن باشید مشکل کمبود پهنای باندش بزودی برای شما هم اتفاق خواهد افتاد. اساساً شرکت های مطرح در دولت اسلامی ایران اینطور عمل می کنند که از نامشون برای جذب حداکثر کاربر سوء استفاده می کنند و پس از اینگه کاملاً جیبشون رو پر پول کردند به کنار می رن و اهمیتی هم براشون نداره که در چه رتبه ای قرار خواهند گرفت. از اونجایی هم که با توجه به قوانین ضد کاربر و دستبرد زننده دولت اسلامی در بخش اینترنت و مخابرات، به هیچ عنوان به کاربرا مبلغی برای جبران پرداخت نمی کنند ( چونکه هم قاضی هم شاکی و هم متهم خودشون هستند و وبسایت 195 فقط برای خالی نبودن عریضه است ) این بازی براشون کاملاً سود آور است.
    حقیقت مفرح: من نمی دونم آیا شما به این آگاه هستید یا نه اما isp خودش باید اقرار به داشتن مشکل بطور کاملاً خود خواسته بکنه تا کاربر بتونه برای جبران خسارت کاری انجام بده و توجه کنید که مهم نیست شما مدارک مستدل و محکمی که ردخور نداره و ثابت کننده مشکل هست رو ارائه بدید. isp با گفتن اینکه ما بررسی کردیم مشکلی نبود حتی با وجود مدارک مستدل می تونه کاملاً شکایت رو مختومه کنه. این سیستم به کمک دولت اسلامی فاسد ایران و حومه داره بطور واضح دستبرد انجام می ده. واقعاً مضحک است که بخواهی نتیجه دادگاهی که در آن قاضی و مجرم شخص یکسانی هستند را حدس بزنی. XD
    تا جایی که میدونم مشکل این شرکت و اون شرکت نیس، من از فناوا تا مخابرات، های وب شبدیز پیشگامان و فعلا شاتل همرو یه دور زدم خلاصه، توی ساعات اوج مصرف (8 تا 1 شب) یه شرکتم پیدا نشد که مشکل نداشته باشه، سرعت و پینگ افتضاح میشه، مشکل جای دیگه س.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تا جایی که میدونم مشکل این شرکت و اون شرکت نیس، من از فناوا تا مخابرات، های وب شبدیز پیشگامان و فعلا شاتل همرو یه دور زدم خلاصه، توی ساعات اوج مصرف (8 تا 1 شب) یه شرکتم پیدا نشد که مشکل نداشته باشه، سرعت و پینگ افتضاح میشه، مشکل جای دیگه س.
    این چیزی که من درباره اش اینجا اطلاع رسانی می کنم اون نوسان سرعت در اواخر روز نیست که از ابتدا همه ی شرکتها داشته اند و دارند که خوب البته بعضی زمان ها کم و نا محسوس و بعضی وقتها کاملاً مشخص است.
    این مشکل شرکت شاتل نشان دهنده گرفتن مشترک فراوان و نداشتن پهنای باند مورد نیاز آنها که هزینه اش را هم پیشاپیش کاملاً پرداخت کرده اند بصورت آگاهانه و عمدی است که افت سرعت و پهنای باند شدید را در تمام طول روز ایجاد می کنه.
    البته که دولت اسلامی ایران در این مشکل کاملاً دخیل است و سود می برد. سامانه 195 عملاً فقط برای نمایش و خالی نبودن بخش حمایت از مشتری که مثل اکثر چیز های دیگر آنها جعلی می باشد در سیستم حکومت است و تا زمانی که شرکت ها موظف و مجبور به جبران خسارت مالی ( بازگرداندن پول مشترک ) نشوند این موضوع ادامه خواهد داشت.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

شاتل شدیدا رو پروتکل وایرگارد اختلال ایجاد داره میکنه
    همینطور خیلی از پورت ها جواب نمیده

یوتیوب هم با dpi bypass بزور ویدیو پخش میکنه
    من مخابرات دارم، امشب اومدم با dpi bypass یوتیوب رو باز کنم اصلا باز نمیشه! معلوم نیست چی کار کردن قبلا درست کار میکرد.
    Last edited by Amir1234646; 29-01-2022 at 00:21.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

پيش فرض

سلام. من از های‌وب سرویس 4 مگ یکساله داشتم
    کیفیتش خوب بود. سرعت دانلود هم 400
    الآن برا تمدید، خیلی گرون شده 880 تومن
    آیا شاتل هم اینجوریه هزینش؟‌ از های‌وب جمع‌آوری بزنم مثلا...؟
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •