تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1225 از 1544 اولاول ... 225725112511751215122112221223122412251226122712281229123512751325 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,241 به 12,250 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

دوشنبه یازدهم درخواست رانژه خط دادم به شاتل و شنبه شانزدهم خط رانژه شد
    اما مشکل اینجاست که شاتل میگه خط نویز داره و نمیتونه حتی رو 8 مگ یا 7 مگ ببنده و گفتن که شاید روی 6 یا 4 مگ جواب بده که من قبول نکردم و گفتن پس بزارین کارشناس حضوری بیاد که هنوز نیومده

این شرایط خط که اصلا Stable نیست
      محتوای مخفی: وضعیت خط 

قبل این از پارس داشتم که خط روی 7 مگ ست بود و بیشتر به خاطر نویز جواب نمیداد اما روی 7 همه چی خوب بود ولی ظاهرا روش شاتل نمیتونن روی همون 7مگ بزارن
    احتمال زیاد مشکل از خط هست که نویز به اینجوری تغییر میکنه
    کسی میتونه کمکی کنه؟
    بیشتر از 1 هفتس که اینترنت ندارم و واقعا در ادم درمیاد توی این وضعیت
    سلام قطعا یه جایی یه مشکلی وجود داره که سرعت و snr تون اینقد نوسان داره ... بهتره خطتون رو ایزوله کنید و سیم کشی خونه رو بررسی کنید ..اگه از اسبلیتر استفاده میکنید اون رو جدا کنید و بدون اسبلیتر مودم رو به خط تلفن وصل کنید .اگه مشکل حل شد اشکال از اسبلیتره و باید با یک عدد اسبلیتر سالم تعویض بشه.

اگه مشکل حل نشد امکانش هست که مشکل از سیم کشی خونه باشه اگه سیم داخل خونه یه تیکه نیست باید اب بندی شده باشه محل اتصال سیم خونه به سیم مخابرات ... برای اینکار میتونید از عدسی مخابراتی استفاده کنید .

خب اگه سیم کشی خونه رو چک کردین و مشکلی نداشت باید post مخابرات بیرون خونه چک بشه این هم باید ضد اب باشه . اگه اینجا هم مشکلی نداشت دیگه میریم تو کافو و مرکز مخابرات

در نهایت با یک مودم دیگه هم تست میگیریم و همچنین تنظیمات همین مودم که الان وصله رو چک میکنیم که اشتباه تنظیم نکرده باشید ..

2. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان امروز 9/17 سرعت شاتل کم نشده؟ و request time out هم و بیش زیاد و کم میشه

این الان خوبه تو عکس کیفبیت خط؟

برای من هم سرعت خیلی کم شده از جمعه
    مدام نوسان میکنه. اپلود هم خیلی افتضاح شده

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

برای من هم سرعت خیلی کم شده از جمعه
    مدام نوسان میکنه. اپلود هم خیلی افتضاح شده
    اصن از زمان قطعی که قطع شد وصل شد کل هم کیفیت خراب شده
    سرعت اپلود منم همون نصف شده!

تماس گرفتم چون نصفه شبه خلوته سریع با بوق اول طرف گوشیو ور داشت تا کوبوند رو کیبردش گفت حالا تست کن ظاهرا مشکل از خودشون بوده! پینگ تایم اوتم رفت پی کارش خداروشکر

Last edited by MMDFullHD; 09-12-2019 at 02:16.

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میخواستم شرایطم از وقتی که اومدم شاتل رو بگم
    سرویسم چن روزی هست که وصل شده و دقیقا از همون موقع که وصل شده همش با پشتیبانی بابت پهنای باند خط در تماس بودم تا بتونم شرایط Stable داشته باشم ازشون و خب این شد ماجرا...
    نمیتونم بیشتر از پهنای باند 4 مگ از شاتل بگیرم چون نویز خط میره بالا و همش قطعی دارم
    با این اوضاع اینم از شرایط خط از پارس آنلاین قبل از شاتل
      محتوای مخفی: پارس آنلاین 

از پارس خیلی راحت میتونستم 7 مگ رو بدون قطعی داشته باشم در کنار پروفایل گیم و پینگ پایین!
    فاصله از مرکز مخابراتی هم 2.5 کیلومتر بیشتر نیست
    بهرحال با این شرایطی که از شاتل دارم، احتمال زیاد آخر ماه که سرویس تموم بشه تخلیه کنم و برم یک ISP دیگه
    چون 4 مگ پهنای باند واقعا جالب نیست درحالی که خط میتونه بیشتر از این بکشه
    Last edited by S M Λ S Ħ; 11-12-2019 at 12:49.

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سرویسم چن روزی هست که وصل شده و دقیقا از همون موقع که وصل شده همش با پشتیبانی بابت پهنای باند خط در تماس بودم تا بتونم شرایط Stable داشته باشم ازشون و خب این شد ماجرا...
    نمیتونم بیشتر از پهنای باند 4 مگ از شاتل بگیرم چون نویز خط میره بالا و همش قطعی دارم
      محتوای مخفی: پارس آنلاین 

از پارس خیلی راحت میتونستم 7 مگ رو بدون قطعی داشته باشم در کنار پروفایل گیم و پینگ پایین!
    بهرحال با این شرایطی که از شاتل دارم، احتمال زیاد آخر ماه که سرویس تموم بشه تخلیه کنم و برم یک ISP دیگه
    شما یه شات از تنظیماتت خطت بده بینم چیکاره اس؟
    وارد مودم که شدی
    administration
    تب dsl setting
    کل هم تنظیمات رو عکس بده بهت بگم تنظیماتت یخورده مشکل داره احتمالا
    خطتت کشش رو داره به شاتل که زنگ نزدی؟ خطتتو محدود کنه ؟
    چون اصن خطتت اپلودشم کم اپ شده و مکس ریتشو مودم اشتباه زده!
    این خط منه
    Last edited by MMDFullHD; 11-12-2019 at 21:53.

7. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

محتوای مخفی: Shatel 

من هم از وقتی امدم شاتل با مشکل پکت لاس مواجه شدم. تو پارس آنلاین اصلا به این شدت نبود. اما پینگ اونجا مثل خزگوش بالا پایین میپرید که اینجا ثابته.
    به نظر من خط شما از یکجا نویز گرفته. حتی ممکنه از سمت شاتل باشه. من با SNR 6 روی سرعت 15 مگ با سرویس کاهش پینگ کاملا پایدار بود.
    مقدار CRC خط شما بیش از حد بالاست. اتصالاتتون رو مجددا چک کنید حتی از در منزل.
    به عنوان مثال یکی از سیم های ورودی سمت ما بدون اینکه کسی دست بزنه قطع شد. اینترنت وصل بود با یک سیم اما با نویز بالا.

9. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما یه شات از تنظیماتت خطت بده بینم چیکاره اس؟
    وارد مودم که شدی
    administration
    تب dsl setting
    کل هم تنظیمات رو عکس بده بهت بگم تنظیماتت یخورده مشکل داره احتمالا
    خطتت کشش رو داره به شاتل که زنگ نزدی؟ خطتتو محدود کنه ؟
    چون اصن خطتت اپلودشم کم اپ شده و مکس ریتشو مودم اشتباه زده!
    این خط منه
      محتوای مخفی: Settings 

مودم ASUS DSL-N14U
    سرویسم 8 مگه، ولی گفت 8 خط نمیکشه مجبوریم بزاریم روی 6 یا 4
    ولی گفت باید رضایت بدی، اول گفتم نه که کارشناس فرستاد (که البته کلا چیزی بارش نبود) که وقتی اومد اونم کاری نکرد
    (کارشناس فرستادن اومد از سر خط چک کرد، گفت خیلی فرق نداره با داخل، یکم بهتر بود اما اونقد نبود؛ تماس گرفت با شاتل خودش بهش گفتن الان خط 8 مگ رو میکشه با SNR 14 که داره بهشون نشون میده ولی گفت لب مرز)
    آخر گذاشتن روی 6 مگ که بعد یه روز دیدم قطعی دارم، تماس گرفتم گفتم بزار همون 4 مگ بابا دهنم سرویس شد
    الانم که پینگ بد نیست ولی خب سرعت دانلود رو نگم دیگه...
    و یک چیز جالب تر اینکه SNR خودش میبینی یک دفعه کلی میاد پایین
    این مثالش
      محتوای مخفی: DSL LOG 

من هم از وقتی امدم شاتل با مشکل پکت لاس مواجه شدم. تو پارس آنلاین اصلا به این شدت نبود. اما پینگ اونجا مثل خزگوش بالا پایین میپرید که اینجا ثابته.
    به نظر من خط شما از یکجا نویز گرفته. حتی ممکنه از سمت شاتل باشه. من با SNR 6 روی سرعت 15 مگ با سرویس کاهش پینگ کاملا پایدار بود.
    مقدار CRC خط شما بیش از حد بالاست. اتصالاتتون رو مجددا چک کنید حتی از در منزل.
    به عنوان مثال یکی از سیم های ورودی سمت ما بدون اینکه کسی دست بزنه قطع شد. اینترنت وصل بود با یک سیم اما با نویز بالا.
    وقتی از پارس داشتم خط روی 7 مگ بود و خب همه چی اوکی
    ولی پینگ عشقی بود، ساپورتم این آخریا کلا جواب نمیداد، کلا نوبتم نمیشد پشت خط، اخر منم اومدم بیرون

(شاتل کارشناس فرستاد اومد از سر خط چک کرد، گفت خیلی فرق نداره با داخل، یکم بهتر بود اما اونقد نبود؛ تماس گرفت با شاتل خودش بهش گفتن الان خط 8 مگ رو میکشه با SNR 14 که داره بهشون نشون میده ولی گفت لب مرز)
    والا الان خودم گیج شدمو نمیدونم چیکار کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

مودم ASUS DSL-N14U
    ولی گفت باید رضایت بدی، اول گفتم نه که کارشناس فرستاد (که البته کلا چیزی بارش نبود) که وقتی اومد اونم کاری نکرد
    (کارشناس فرستادن اومد از سر خط چک کرد، گفت خیلی فرق نداره با داخل، یکم بهتر بود اما اونقد نبود؛ تماس گرفت با شاتل خودش بهش گفتن الان خط 8 مگ رو میکشه با SNR 14 که داره بهشون نشون میده ولی گفت لب مرز)
    آخر گذاشتن روی 6 مگ که بعد یه روز دیدم قطعی دارم، تماس گرفتم گفتم بزار همون 4 مگ بابا دهنم سرویس شد
    این مثالش

ولی پینگ عشقی بود، ساپورتم این آخریا کلا جواب نمیداد، کلا نوبتم نمیشد پشت خط، اخر منم اومدم بیرون

(شاتل کارشناس فرستاد اومد از سر خط چک کرد، گفت خیلی فرق نداره با داخل، یکم بهتر بود اما اونقد نبود؛ تماس گرفت با شاتل خودش بهش گفتن الان خط 8 مگ رو میکشه با SNR 14 که داره بهشون نشون میده ولی گفت لب مرز)
    دوست عزیز مودمی که شما دارین یکی از خوباس عین مال من ولی موندم کارشناسه چقد بی سواد بوده
    این تنظیمات رو دقیقا عین عکس زیر بذار!

بعد سیو کن دوباره به مشخصات کیفیت خطتو بذار!
    مطمعا بعد این خطت راحت میکشه!
    شاید تو اپلود مشکل داشته باشی ک زیاد مهم نی! ی فایل سنگین اپلود کن مثلا رو پیکوفایل یا شاتلند اگ اپلودت crc ارور میده annex mode رو annex a بذاری درست میشه! اگ که crc نداری! همون رو m بذار تا اپلود دو مگ رو حالشو ببری
    همینطور ی ساعت وب گردی کن ببین crc ها وضعیتشون چطوره!

و ی چیز دیگ مطمعا هستم که بر میگرده به همین تنظیمات مودم چون برای خودمم پیش اومده ! یه درصد فقط احتمال داره ک از موارد زیر باشه
    شما عکس اخری ک دادی snr ات افت کرده تلفن احیانا زنگ نخورده ؟‌یا تو استانی نیستین که بارش بارون باشه سیم یا جعبه تقسیم بیرون از خونه باشه
    سیم کشی شما نزدیک به سیم برق نیس؟ اسانسور؟ اگ هیچ کدوم از اینا نیست با همین عکس تنظیم کنی حتما حل میشه مشکلت

ی توضیح ام میدم که داستان از چ قراره
    یادت باشه که او stability adjusment گزینه اش برای اینه که خطت اگ ی زمان کشش مثلا کمه با بیشتر کردن اش بصورت دستی میتونی خطت ریتشو (درصورتی که از سمت شرکت خطتتو باز گذاشته باشن) تغیر بدی! یعنی مثلا خطت تا ۲۴ بازه اما کشش خطت ۲۳ اس(مکس ریت) خطت رو ۱۹ مگ اپه! بیای برسونیش ریتتو به ۲۳ ! یعنی تا نهایت خطتت رو بکشی
    همینطور برعکس خطتت کشش نداره! ریت رو باز گذاشتن منفی-ایش میکنی تا خطت ثباتش بیشتر باشه!
    اگ dla(چهارمین اپشن تو عکس تنظیمات خودم) رو فعال گذاشته باشی خودش بصورت اتوماتیک کم یا زیاد میکنه تا خطتت ثباتش بیشتر باشه در هر صورت شما به اینترنت وصل باشی باشید
    ۹ امین اپشن که همون پاین stability adjustment هست rx agc gain هست در صورتی که کار میکنه ک گزینه قبلش استیبلیتی ادجاستمنت رو روشن باشه حتما هم در کنارش dla رو روشن گذاشته باشی اون سه اپشن داره دیفالت و استیل و های پرفومنس
    استیبل بذاری خطتت رو ریتشو پاین میاره! و باعث میشه بیشتر شما لینکتون اپ باشه
    رو دیفالت بذاری عین تنظیمات الانی که گذاشتی خطتتو کامل اپ نمیکنه! متوسط کار میکنه هم ثبات هم سرعت ی جور میانگین
    رو های پرفومنس بذاری! خطت رو تا اخر جایی ک باشه اپ میکنه ولی ثبات نداری!
    بیشتر بدرد اختلاف شب روز میخوره عین خطایی مثل من روز که ‍‍۱۵ مگ کشش داره شب ۱۹ مگ
    خلاصه هوشمندازه زیاد کار نمیکنه اما قابلیت خوبیه!
    Last edited by MMDFullHD; 12-12-2019 at 04:12.

12. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

مودم ASUS DSL-N14U
    این مثالش

به نظر من صد در صد مشکل نویز یا شل بودن سیم (حالا از هر جایی) دارید. مودم خودش دیده خط پایدار نیست روی - 5db ست کرده که یعنی خط خیلی ضعیفه. به پشتیبان بگین که با پارس آنلاین مشکل نداشتید.
    اون گزینه SRA حتما بزارید فعال باشه در غیر این صورت با کوچکترین نویز خط قطع میشه. میتونید DLA رو غیر فعال کنید و بعد به صورت دستی Stability Adjustment رو فعال کنید. (البته این گزینه نمیتونه مقدار واقعی SNR رو بالا پایین ببره فقط یک حاشیه امن برای مودم در نظر میگیره انگار دارید به مودم میگید که SNR مثلا 10 نیست و 8 هست. SNR واقعی با سرعتی که مرکز ست کرده محاسبه میشه)
    این گزینه رو یکبار روی Disabled قرار بدید و ببینید مقدار SNR چقدر هست. اگر خط پایدار نبود میتونید از -1 شروع کنید به کم کردن تا وقتی خط پایدار بشه. چون مودم ایسوس خودش یکمقدار زیادی وسواسه گزینه رو خیلی کم میکنه.
    این کار هارو باید کارشناس انجام میداد. در آخر همیشه سعی کنید با آرامش باهاشون برخورد کنید تا کار رو سریعتر راه بندازن. چون مثل بقیه جاها حقوقشون کم هست و از وضعیت ناراضی!
    Last edited by Black Boy67; 12-12-2019 at 09:15.

14. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز مودمی که شما دارین یکی از خوباس عین مال من ولی موندم کارشناسه چقد بی سواد بوده
    این تنظیمات رو دقیقا عین عکس زیر بذار!

بعد سیو کن دوباره به مشخصات کیفیت خطتو بذار!
    مطمعا بعد این خطت راحت میکشه!
    شاید تو اپلود مشکل داشته باشی ک زیاد مهم نی! ی فایل سنگین اپلود کن مثلا رو پیکوفایل یا شاتلند اگ اپلودت crc ارور میده annex mode رو annex a بذاری درست میشه! اگ که crc نداری! همون رو m بذار تا اپلود دو مگ رو حالشو ببری
    همینطور ی ساعت وب گردی کن ببین crc ها وضعیتشون چطوره!

و ی چیز دیگ مطمعا هستم که بر میگرده به همین تنظیمات مودم چون برای خودمم پیش اومده ! یه درصد فقط احتمال داره ک از موارد زیر باشه
    شما عکس اخری ک دادی snr ات افت کرده تلفن احیانا زنگ نخورده ؟‌یا تو استانی نیستین که بارش بارون باشه سیم یا جعبه تقسیم بیرون از خونه باشه
    سیم کشی شما نزدیک به سیم برق نیس؟ اسانسور؟ اگ هیچ کدوم از اینا نیست با همین عکس تنظیم کنی حتما حل میشه مشکلت

ی توضیح ام میدم که داستان از چ قراره
    یادت باشه که او stability adjusment گزینه اش برای اینه که خطت اگ ی زمان کشش مثلا کمه با بیشتر کردن اش بصورت دستی میتونی خطت ریتشو (درصورتی که از سمت شرکت خطتتو باز گذاشته باشن) تغیر بدی! یعنی مثلا خطت تا ۲۴ بازه اما کشش خطت ۲۳ اس(مکس ریت) خطت رو ۱۹ مگ اپه! بیای برسونیش ریتتو به ۲۳ ! یعنی تا نهایت خطتت رو بکشی
    همینطور برعکس خطتت کشش نداره! ریت رو باز گذاشتن منفی-ایش میکنی تا خطت ثباتش بیشتر باشه!
    اگ dla(چهارمین اپشن تو عکس تنظیمات خودم) رو فعال گذاشته باشی خودش بصورت اتوماتیک کم یا زیاد میکنه تا خطتت ثباتش بیشتر باشه در هر صورت شما به اینترنت وصل باشی باشید
    ۹ امین اپشن که همون پاین stability adjustment هست rx agc gain هست در صورتی که کار میکنه ک گزینه قبلش استیبلیتی ادجاستمنت رو روشن باشه حتما هم در کنارش dla رو روشن گذاشته باشی اون سه اپشن داره دیفالت و استیل و های پرفومنس
    استیبل بذاری خطتت رو ریتشو پاین میاره! و باعث میشه بیشتر شما لینکتون اپ باشه
    رو دیفالت بذاری عین تنظیمات الانی که گذاشتی خطتتو کامل اپ نمیکنه! متوسط کار میکنه هم ثبات هم سرعت ی جور میانگین
    رو های پرفومنس بذاری! خطت رو تا اخر جایی ک باشه اپ میکنه ولی ثبات نداری!
    بیشتر بدرد اختلاف شب روز میخوره عین خطایی مثل من روز که ‍‍۱۵ مگ کشش داره شب ۱۹ مگ
    خلاصه هوشمندازه زیاد کار نمیکنه اما قابلیت خوبیه!
    اول از همه که واقعا مرسی از توضیحات
    مودم آره خوبه منتهی وقتی بهتر میشه که بدونی چیکار میکنه و بتونی از قابلیت هاش استفاده کنی، که خب متاسفانه خیلی هاش رو نمیدونم و باید بپرسم از شما اساتید
    تنظیماتی که گفتی رو انجام دادم که شد این
      محتوای مخفی: DSL Setting 

که نتیجش شد این که کلی SNR وضعش بهتر شد!
      محتوای مخفی: DSL Log 

الان کشش 8 مگ رو داره که زنگ بزنم بگم بزارن 8 مگ؟

البته موقع اسکرین شات گرفتن یه لحظه وضعش اینجوری هم شد که بار اول هم نیس، تا قبل اینم چن بار که چک کردم دیدم که SNR کلی یک دفعه میاد پایین و هنوز دلیلش هم نمیدونم
      محتوای مخفی: SNR Margin 

من آپلودم خیلی برام مهم نیس. قبل این وقتی از پارس داشتم روی 700 کیلو بود!
    برای من سرعت دانلود بالا و پینگ پایین مهمه چون آنلاین پلی میدم (مخصوصا rainbow six siege که پینگ زیر 80 حتما میخوام)
    یه جا پرسیدی عکس اخری که دادی SNR افت کرده شاید به خاطر تلفن باشه که بگم اصلا من تلفن هم کلا از برق بکنم بازم شرایط همینه... ولی خب کنتر برق دقیقا چسبیدس به سیم کشی سر خط تلفن دم در خونه
    آسانسور هم کلا نداریم
    متاسفانه این وضعیت سیمکشی سر خطه
      محتوای مخفی: سر خط 

به نظر من صد در صد مشکل نویز یا شل بودن سیم (حالا از هر جایی) دارید. مودم خودش دیده خط پایدار نیست روی - 5db ست کرده که یعنی خط خیلی ضعیفه. به پشتیبان بگین که با پارس آنلاین مشکل نداشتید.
    اون گزینه SRA حتما بزارید فعال باشه در غیر این صورت با کوچکترین نویز خط قطع میشه. میتونید DLA رو غیر فعال کنید و بعد به صورت دستی Stability Adjustment رو فعال کنید. (البته این گزینه نمیتونه مقدار واقعی SNR رو بالا پایین ببره فقط یک حاشیه امن برای مودم در نظر میگیره انگار دارید به مودم میگید که SNR مثلا 10 نیست و 8 هست. SNR واقعی با سرعتی که مرکز ست کرده محاسبه میشه)
    این گزینه رو یکبار روی Disabled قرار بدید و ببینید مقدار SNR چقدر هست. اگر خط پایدار نبود میتونید از -1 شروع کنید به کم کردن تا وقتی خط پایدار بشه. چون مودم ایسوس خودش یکمقدار زیادی وسواسه گزینه رو خیلی کم میکنه.
    این کار هارو باید کارشناس انجام میداد. در آخر همیشه سعی کنید با آرامش باهاشون برخورد کنید تا کار رو سریعتر راه بندازن. چون مثل بقیه جاها حقوقشون کم هست و از وضعیت ناراضی!
    من چن بار به شاتل گفتم که از ISP دیگه داشتم میتونستم 7 مگ رو بگیرم ولی خب گفتن و نگفتنش ظاهرا فرقی نمیکرد!
    عکس از شرایط سیم کشی سر خط رو بالاتر گذاشتم
    شما میگی SRA فعال باشه اون دوستمون گفته غیر فعالش کن
    تفاوت شون اینجوری میشه روی کیفیت خط:
      محتوای مخفی: SRA Enabled 

والا قبل اینکه کارشناس بیاد من اصن میخواستم حتی ازش بپرسم که قهوه یا چایی! دیگه در این حد
    ولی خب کلا ایشون خسته بنظر میومد و بار علمی هم معلوم بود که متاسفانه اونقدی نیست که بخوام استفاده ای بکنم
    اول اومد پسورد مای شاتل من رو عوض کرد که اصلا دلیلش رو نمیدونم بعدشم گفت خب خط نمیکشه دیگه منطقه ضعیفه خدافظ!
    Last edited by S M Λ S Ħ; 12-12-2019 at 16:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •