تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1300 از 1544 اولاول ... 300800120012501290129612971298129913001301130213031304131013501400 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,991 به 13,000 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

وقتی صحبت از جنس چینی میشه فکر میکنم منظور برند های متفرقه چینی هستند نه برند هایی مثل اپل و ایسوس که در چین تولید می شن.
    شاید قیمت ایسوس در اینجا زیاد باشه اما همه جای دنیا که وضع اینجا رو ندارند.
    قیمت های ایسوس در دنیا بسیار رقابتی هست به طوری که در محصولات خانگی انتخاب برند هایی مثل لینکسیس رو سخت می کنه.
    مورد دیگه ای که در مورد محصولات چینی مطرح هست که خوب اکثریت جامعه یا اطلاع ندارند یا اهمیت نمی دهند بحث حریم خصوصی هست.
    در فروم خارجی بحث بود سر فریمور روتر تندا که کسی متوجه شده بود برخی اطلاعات به سمت سرور های چینی هدایت میشه. قطعا این موارد در مورد شرکت های معتبری
    که در کشور های سختگیر مثل ایالات متحده حضور پررنگی دارند بسیار جدی گرفته میشه.
    البته که قطعا خرید هر محصول به خود شخص بستگی داره اما من با این وضع موجود اگر سرعت بالاتر ارایه بشه مودم خود شرکت که زایکسل هست رو با روتر لینکسیس انتخاب میکنم.
    قیمت ASUS تو دنیا هم رقابتی نیست یه سر به قیمت روترهای XIAOMI و ASUS بزن حتما ...فک نکنم XIAOMI برند متفرقه باشه همین برندهای متفرقه که میگید یکی یکی دارن جای شرکتهای بزرگی مثل ASUS رو میگیرند..بحث امنیت که هیچ روتری نیست که امنیت داشته باشه ASUS هم همینطور ...

2. 3 کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

قیمت ASUS تو دنیا هم رقابتی نیست یه سر به قیمت روترهای XIAOMI و ASUS بزن حتما ...فک نکنم XIAOMI برند متفرقه باشه همین برندهای متفرقه که میگید یکی یکی دارن جای شرکتهای بزرگی مثل ASUS رو میگیرند..بحث امنیت که هیچ روتری نیست که امنیت داشته باشه ASUS هم همینطور ...
    جدا؟ خوش به حالشون
    البته هر دو تا مودم زایکسل شرکت شاتل فیک هستن ( VMG 5301–T20A و VMG1312-T20B) . فله ای تقدیمی از دوستان مستقر در شنزن با مارک زایکسل.

جدا؟ زایکسل تایوانی هست. منبع ویکی
    به هر حال من اول زایکس رو انتخاب میکنم بعد شیاومی بعد هوواوی.
    به این دلیل که در مورد زایکسل نکته منفی ندیدم نه تعصب و این حرف ها
    Last edited by Black Boy67; 08-04-2020 at 22:04.

4. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عجب مودم های موتورولا کار می کنه با اینترنت ایران؟ مودم دی لینک dsl 2877al چطوره؟ 30a رو پشتیبانی می کنه؟
    در مورد مودم های تولید سال های اخیر دیگه اینکه مودمی با تجهیزات فلان شرکت سازگار نیست روشی برای سرکیسه کردنه. استاندارد ها و پروتکل ها مشخصه و اگر ایراد نرم افزاری باشه با اپدیت مودم حل می شه.

در مورد مودم دی لینک و 30a با توجه به لینک زیر بله

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

جدا؟ خوش به حالشون

جدا؟ زایکسل تایوانی هست. منبع ویکی
    به هر حال من اول زایکس رو انتخاب میکنم بعد شیاومی بعد هوواوی.
    به این دلیل که در مورد زایکسل نکته منفی ندیدم نه تعصب و این حرف ها

این مودمای زایکسلی که که شاتل میده چون مال منطقه خاصی هست دنبال رجیستر کردنش در وبسایت های استاندارد جهانی نرفته و حتی تو سایت خودشم نیست. مثه همین مودم سه آنتن دیلینک برا vdsl

در مورد هوآوی باید گفت از نظر ارتباطات این شرکت همرده زیمنس و نوکیا هست و بیشتر سایت های 5G در دنیا رو همین هوآوی میزنه و مودم عای وایرلسش بهترین مودم ها هستند.

شیا و هوآوی اپل سامسونگ 4 برند برتر گوشی سازی دنیا هستند

8. 2 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

این مودمای زایکسلی که که شاتل میده چون مال منطقه خاصی هست دنبال رجیستر کردنش در وبسایت های استاندارد جهانی نرفته و حتی تو سایت خودشم نیست. مثه همین مودم سه آنتن دیلینک برا vdsl

در مورد هوآوی باید گفت از نظر ارتباطات این شرکت همرده زیمنس و نوکیا هست و بیشتر سایت های 5G در دنیا رو همین هوآوی میزنه و مودم عای وایرلسش بهترین مودم ها هستند.

شیا و هوآوی اپل سامسونگ 4 برند برتر گوشی سازی دنیا هستند
    از این قضایا اینجا زیاد هست. مثل برخی تلویزیون های سامسونگ که وقتی با گارانتی خرید می شد مدل فریم با برد داخلیش فرق میکرد.
    یک قضیه کلی هم بگم که در مورد برند ها بنده تعصبی ندارم. فروش کالای اونها حداقل برای من سودی نداره.
    مطالبی هم که اعلام می کنیم صرفا حهت اطلاع عمومی هست نه جهت مشورت دادن و نه مشورت گرفتن.
    والا خوش به حال هواوی و امثالش
    Last edited by Black Boy67; 08-04-2020 at 23:12.

10. 2 کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

از این قضایا اینجا زیاد هست. مثل برخی تلویزیون های سامسونگ که وقتی با گارانتی خرید می شد مدل فریم با برد داخلیش فرق میکرد.
    یک قضیه کلی هم بگم که در مورد برند ها بنده تعصبی ندارم. فروش کالای اونها حداقل برای من سودی نداره.
    مطالبی هم که اعلام می کنیم صرفا حهت اطلاع عمومی هست نه جهت مشورت دادن و نه مشورت گرفتن.
    والا خوش به حال هواوی و امثالش

اون که آره. از سن من گذشته که فن بوی باشم. دوستانه داریم بحٍث میکنیم. شخصا تو ایران برای تجهیزات شبکه برند ASUS و TPlink رو میپسندم. هر چند که در خارج از کشور دسترسی به بهتر ازینا راحت تره

12. 3 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

کسی تا به حال همچین تجربه ای داشته؟ مودم جدید tp link 9960 مقدار attenuation رو میزنه 33 ولی مودم tp link 8961 میزنه 23 (اینجا خواستم عکس بگیرم شد 22)

البته تو عملکرد هیچ تفاوتی نداره. از جفت مودما 14.5 مگابیت پهنای باند میگیرم
    یعنی افت سیگنال از 16 به 14.5 تو جفت مودما یکسانه
    باقی پارامترها خیلی فرقی نکرده طبیعیه. adsl بسته به ساعت شبانه روز یکم عدداش بالاپایین میشه مشکلی نیست. فقط این attenuation عجیبه
    تو اینترنت سرچ کردم یک نفر مودم asus خریده بود نسبت به مودم قبلیش 5 تا مقدار attenuation اش زیاد شده بود
    Last edited by ERF@NIAN; 09-04-2020 at 16:48.

14. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

کسی تا به حال همچین تجربه ای داشته؟ مودم جدید tp link 9960 مقدار attenuation رو میزنه 33 ولی مودم tp link 8961 میزنه 23 (اینجا خواستم عکس بگیرم شد 22)

البته تو عملکرد هیچ تفاوتی نداره. از جفت مودما 14.5 مگابیت پهنای باند میگیرم
    یعنی افت سیگنال از 16 به 14.5 تو جفت مودما یکسانه
    باقی پارامترها خیلی فرقی نکرده طبیعیه. adsl بسته به ساعت شبانه روز یکم عدداش بالاپایین میشه مشکلی نیست. فقط این attenuation عجیبه
    تو اینترنت سرچ کردم یک نفر مودم asus خریده بود نسبت به مودم قبلیش 5 تا مقدار attenuation اش زیاد شده بود
    چیز خاصی نیست جای نگرانی هم نیست مودم asus من هم که قبلا داشتم بیشتر نشون میداد ولی عملکردشون یکی بود تقریبا .. احتمالا یک باگ کوچولو در فرمور مودم باشه همین مودمای قدیمی adsl بهترند شاید چون مودم vdsl هست برای adsl زیاد بهینه نشده
    Last edited by hosseinzfff; 09-04-2020 at 16:53.

16. 2 کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

امروز کلا اینترنت ها تعطیل شده ؟ پکت لاست پینگ 200 300

18. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

امروز کلا اینترنت ها تعطیل شده ؟ پکت لاست پینگ 200 300
    پکت رو من ندارم
    ولی پینگ 100 تا روشه الان

اپدیت:
    البته الان اوکی شد
    Last edited by MMDFullHD; 09-04-2020 at 18:06.

20. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •