تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 549 از 1544 اولاول ... 494494995395455465475485495505515525535595996491049 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,481 به 5,490 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من سرویس
    Eco-Optimal Free 2-7
    دارم چند وقت هست سرعت دانلود در تمام شبانه روز از سرور خارجی و آپارات ۵۰۰ شده اما سایر سرورهای داخلی همان ۱۷۰۰ هست. آیا کسی از دوستان این مورد رو داشته؟
    تایید میشه منم eco60 دارم چند وقته رو 500 خارجی محدوده داخلی مشکلی نداره

2. این کاربر از rahman0158 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه J!sSh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

لینکای من همشون مستقیمن اگه جواب داد نتیجه رو اعلام میکنم...
    تست کردم فایله 1 گیگابایتی تو 3 دقیقه منتقل شد به cloud بعدشم میشه دانلود کرد
    الان یه مشکل جدید دارم شاتل امروز دوباره سرعتمو کم کرد و رو 1 مگ فیکس کرده
    2 بار تو 1 هفته سرعتمو کم کرده

تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه وقتی نویز خطت زیاد نشده ؟ شاید سیم کشی مشکل پیدا کرده چون می گی شبا قطع و وصل می شه

فقط اینو بگم که سمت آسیاتک نرو .... بسیار بی کیفیت .... جدیدا سرعتارو محدود کردن که من مجبور شدم بیام شاتل
    نه سیم کشی نیست
    من خیلی دانلود کردم الان به غول مرحله آخر محدودیت رسیدم خیلی نامردیه محدودیتش
    محدودیتش رو پروتکل http هست سایتها با پروتکل htttps مثه گوگل، تلگرام و... باز میشن ولی بقیه سایتها که با پروتکل http هستند نه.
    یعنی وقتی گوگلو باز میکنم برا چند ثانیه محدودیت میره و میتونی دانلود منیجر رو استارت کنی کانکشن های دانلود منیجر باقی میمونند ولی
    وقتی دانلود فایل تموم شد و فایل بعدی از توی لیست میخواد دانلودش شروع شه دوباره باید یه سایت با پروتکل htttps مثه گوگلو باز کنی
    اینجوریه که شما نمیتونی تمومه شبو بشینی پای دانلو منیجر و صبح که پا میشی میبینی scheduler دانلود منیجر از رو همه دانلود رد شده و ارور داده

داره خودمونی میشه Iron-Skull's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام خدمت دوستان...

من کرج میشینم،
    سرویس 128 شاتل بهمراه دانلود شبانه دارم. الان یه سالی بود استفاده میکردم سرعتو برام رو 8 مگ بسته
    بودن یعنی با 1 مگ دانلود میکردم. دانلود شبانشم با اینکه از ساعت 1-2 سرعت کلا تعطیل میشه ولی بعدش همون سرعته صبحا رو میده
    و شبی راحت 15 ، 16 گیگی دانلود میشد.
    تو این 1.5 ماه اخیر مصرفم یکم بالا بود نزدیک 500 ، 600 گیگ دانلود کردم تا اینکه یه روز صبح بلند شدم دیدم خیلی کمتر از همیشه دانلود شده
    بعد دیدم نامردا سرعتمو کم کردن و رو 2 مگ فیکس کردن یعنی سرعت دانلودم اومده رو 250 کیلوبایت و شبا 3 ،4 گیگ بیشتر دانلود نمیشه
    همچین جدیداً شبا نتمو یه محدودیتی گذاشتن که قطع و وصل میشه هی.
    زنگ زدم پشتیبانی گفت محدودیت از مرکز اعمال شده اگه میخوای سرعتت 8 مگ بشه سرویس 8 مگ بخر.
    الان موندم سر 2 راهی میدونم اگه سرعت بالاتر بگیرم مثلا اگه سرویس 1 مگ بگیرم سرعتم بازم رو همون 2 مگی که الان هست فیکس میمونه و مثه قبل بیشتر
    نمیده بهم.
    زده به سرم سرویس 8 مگ آسیاتک که ماه 32000 تومان میفته بگیرم دانلود شبانشم 2 تا 8 هست
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن سرعت شبانه آسیاتک چجوره؟
    ارزش داره بگیرم یا از شاتل سرعت بالاتر بگیرم شاید دلش بسوزه سرعتمو برگردونه؟
    خوشحال میشم میشم نظراتتونو بشنوم.
    دوست عزیز منم کرج هستم و این مشکلو دارم بدون اینکه دانلود آنچنانی داشته باشم eco 128
    اول خطو رو 12 مگ بستن بعدش کردنش 8 بعد 4 بعد 2 وحالا روی یک مگابیت بستن
    همینطور پیش بره احتمالا از dial up هم کمتر میشه سرعت
    بهشون زنگ میزنی میگن این پروموشن بوده رو خطتون و سرعت دانلود شما باید 16 کیلوبایت باشه!!

داره خودمونی میشه Ghoghnoos62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

با سلام، من سرویس آرت 1 شاتل رو دارم اما این چند روز سرعت به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده (از 140-150 به 70-80)، تماس گرفتم با پشتیبانی کرج گفتند به دلیل یک سری مشکلات ناحیه رجایی شهر، سرعت شما روی 512 بسته شده! می خواستم ببینم بقیه دوستان در کرج یا سایر شهرها چنین مشکلی دارند؟
    Last edited by Ghoghnoos62; 01-10-2016 at 13:19.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با سلام، من سرویس آرت 1 شاتل رو دارم اما این چند روز سرعت به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده (از 140-150 به 70-80)، تماس گرفتم با پشتیبانی کرج گفتند به دلیل یک سری مشکلات ناحیه رجایی شهر، سرعت شما روی 512 بسته شده! می خواستم ببینم بقیه دوستان در کرج یا سایر شهرها چنین مشکلی دارند؟
    انشاالله که مشکلت حل شه ولی نمیخوام نا امیدت کنم برای شهر ما هم همین مشکل پیش اومد 5ماه طول کشید تا مشکل درست شد میگفتن پهنای باند مرکز مخابراتی کم شده داریم پهنای باند بخریم

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

برای من که کرمانشاه هستم سرعت دانلودم پایین نیومده اما دو روزه سرعت باز کردن وبسایت ها به طرز خیلی خیلی چشمگیری کاهش پیدا کرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان کسی ارت 4 شاتل نداره؟
    یه ساعت پیش پشتیبانی شاتل با من تماس گرفت که سرویس ارت 4 دیگه فاکتور صادر نمیشه باید ارتقا بدم به ارت 5
    میگه برای همه کسایی که این سرویس دارن اینطوری شده
    به منم زنگ زدن همینو گفتن واقعا چقدر مسخره اس هرچیزی که یکم صرفه داشته باشه واسه مشتری جمعش می کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منم کرجم این هفته 2 بار سرعتم کم شده از سرعت 8 مگ رسیدم به 1 مگ الان. زنگ زدم گفتم مشکل از مخابرات شهید رشیدی هست ولی من باور نمیکنم.

داره خودمونی میشه Iron-Skull's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اینطوری که فایده نداره، آرت یک رو باید روی 1مگ ببندن
    حالا من میخواستم دوره بعد آرت 1 بگیرم اگه رو 512 ببندن که نمیصرفه 30 تومن بدیم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •