تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 958 از 1544 اولاول ... 458858908948954955956957958959960961962968100810581458 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,571 به 9,580 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

تا پایان اتمام حجم اختصاص یافته باید صبر کنید سپس از طریق پنل ارتقا دهید ( درواقع سرویس دوره بعد رو میخرید ) ... موفق باشید
    مثلا من که سه ماهه گرفتم ماه اولم چند روز دیگه تموم میشه و هنوز دو ماه دیگه میمونه حالا اگه بخام ماه بعد روارتقا بدم چه جوری باید ارتقا بدم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مثلا من که سه ماهه گرفتم ماه اولم چند روز دیگه تموم میشه و هنوز دو ماه دیگه میمونه حالا اگه بخام ماه بعد روارتقا بدم چه جوری باید ارتقا بدم ؟
    جشنواره گرفتی؟ اگر اینکه نمیدونم ، چیزی که گفتم مربوط به سرویس یک ماهه هست ، من قبلا سرویس 2 مگ گرفته بودم هنوز حجمم تمام نشده بود میخواستم ارتقا بدم گفتن که تا زمانی که حجم دورتون تمام نشده نمیتونید ارتقایی بدید و زمانی هم که ارتقا میدید سرویس فعالتون میسوزه و سرویس رزروتون فعال میشه که هر سرویسی میتونه باشه اما سه ماهه یا شش ماهه یا یکس اله رو نمیدونم ...

3. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از دوستان شاتلی کسی هست که احساس کنه بیشتر از مصرفش از حجمش کم میشه؟
    تو این چند ساعتی که شاتلی شدم شدیدا این مسئله رو حس میکنم!
    بله من
    قبلا هم گفته بودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله من
    قبلا هم گفته بودم
    برای اینکه بتونید بفهمید این موضوع تا چقدر از سمت شرکت هست بهترین کار اینکه ، اول از همه از یک گوشی استفاده کنید و تمامیه وسایل دیگری که به مودم وصل هستن رو قطع کنید،رمز WIFI رو تعویض کنید و مقدار حجمی که تا اون لحظه استفاده کردید رو از مای شاتل چک کنید،از اون زمان به بعد یک نصفه روز مورد بررسی قرار بدید و ببینید چقدر مصرف کردید... ممکنه شما بجز استفاده از تلگرام و اینستاگرام به طور مثال آپدیتی داشته باشید که اتومات باشه و یا گوشی های آندرویدی خیلی زود ویروسی میشن ،ویروس گرفته باشید و باعث این اختلال باشید،اگر درست و جدی بررسی کنید شما میتونید کاملا شکایت کنید و تمامیه حقتون که تا به حال از بین رفته رو پس بگیرید چونکه دزدیه...در ضمن اپ هایی رو که در گوشی استفاده نمیکنید رو حتما در اون لحظه ببندید تا واضح تر باشه براتون..

6. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من یک سال مشترک بودم. دزدی نمیکنه. دقیقا همونی که مصرف میکنی رو آنلاین به ثاینه بهت نشون میده

8. این کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

امروز خیلی افت کیفیت دارم

SNR شده 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من از زمانی که سرویس های غیر حجمی اومده و استفاده میکنم، مصرف رو بطور دقیق زیر نظر دارم و میتونم با اطمینان بگم حداقل برای من هیچ دزدی ای صورت نگرفته و مصرف بصورت دقیق و کاملا عادلانه محاسبه میشه.

دوستان های وب هم حجم سرویس ها رو ارتقا داد، سرویس 16 مگ الآن 500 مگ حجم داره، شاتل دوباره داره میره ته جدول، امیدوارم یه فکری براش کنن!

11. 3 کاربر از Baby.Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

امروز رفتم از نمایندگی سوال کردم برای این سرویس max گفت فقط اون 500 سایت نامحدوده! ولی اینجا بعضی ها یادمه میگفتن کل ترافیک داخلی براشون رایگانه. آخر کدومش درسته؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

امروز رفتم از نمایندگی سوال کردم برای این سرویس max گفت فقط اون 500 سایت نامحدوده! ولی اینجا بعضی ها یادمه میگفتن کل ترافیک داخلی براشون رایگانه. آخر کدومش درسته؟
    500 سایت درسته.

دوستان هم همینو گفتن ولی با توجه به حضور شاتلند و امکان تبدیل لینک دانلود به لینک روی سرور شاتلند؛ احتمالا بحث راجع بهش باعث برداشت اشتباه شده برای شما.

14. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

500 سایت درسته.

دوستان هم همینو گفتن ولی با توجه به حضور شاتلند و امکان تبدیل لینک دانلود به لینک روی سرور شاتلند؛ احتمالا بحث راجع بهش باعث برداشت اشتباه شده برای شما.
    فقط بر روی سرویس اینترانت دسترسی به تمام سایتهای داخلی امکانپذیر میباشد و بر روی سرویس اینترنت ترافیک داخل چه محدود و چه نامحدود فقط شامل سایتهای منتخب +500 سایت داخل است.

16. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •