تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1103 از 1544 اولاول ... 103603100310531093109911001101110211031104110511061107111311531203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,021 به 11,030 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان.
    من امروز سرویس شاتلم رو جمع آوری کردم:

‍پیشنهاد شما چیه برای یه سرویس دهنده خوب و به صرفه از نظر قیمت و سرعت (بین آسیاتک ، مخابرات) ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید به کدوم سرویس دهنده کوچ کنم ؟
    آسیاتک رو خودم نداشتم ولی خب اونجور که معلومه کاربراش چندان دل خوشی هم ازش ندارند . اما مخابرات رو داشتم و لااقل برای من که به معنی واقعی کلمه آشغال بودن . از گدا بازیی که تو دادن حجم درآوردن هم کاملا معلومه . به نظرم شرکت های دیگه هم در نظر بگیرید ، هرچند انتخاب ISP مناسب به کاری که با اینترنت انجام میدین هم بستگی داره.

2. این کاربر از malthael بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohamedx6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    سرویس یکساله شاتل خریداری کردم به مبلغ 170 تومن و ماهیانه ده گیگ
    حالا بنا به دلایلی قصد تغییر سرویس را داریم و می خوام محدودیت 10 گیگ مصرف ماهانه برداشته بشه
    با شاتل صحبت کردم گفت امکان تغییر به هیچ عنوان نیست
    واقعا این احمق ها مشتری مداری میدونند چیه؟
    پیشنهاد شما چی هستش چون در محل فعلی یکسال نمیمونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شاتل هم خودش رو مسخره کرده با این قیمت‌ها واقعا مردم رو چی حساب کردن! 250 گیگ یکساله بعلاوه 500 گیگ اینترانت بده 340 هزارتومن اسمش رو هم گذاشته پیشنهاد ویژه و جشنواره! . اون اینترانت که ده هزار گیگ هم بده بدرد خیلیها نمیخوره الان پارس آنلاین که با کيفيت ترین شرکته 600 گیگ رو داره یکساله میده سیصد تومن تازه شبانه رایگان هم داره. حالا اون شرکت‌های رده پایین تر مانند عصر ارتباطات که یکساله 180 تومن هشت هزار گیگ میدن بکنار حتی مخابرات هم 240 گیگ شش ماهه رو میده 75 تومن داخلی رو هم یک‌چهارم حساب میکنه. قیمت‌های شاتل اصلا رقابتی نیستند گول تعداد زیاد مشترکهاشون رو خوردن نمیدونند به این صورت از دستشون خواهند داد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    سلام
    فکر میکنم شاتل از وقتی که سرویسها رفت روی نامحدود یه جورایی بیخیال اینترنت ثابت شد، الان هم داره روی فروش تلفن وسیم کارت و اینترنت همراه مانور میده که به درآمد قبلیش برسه و احساس میکنم از وقتی که سرویسها نامحدود شدن شاتل بدجوری ضرر کرد و از درآمدش کم شد ، چون همجنان داره روی حجم کم مانور میده

5. این کاربر از Arcan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام
    فکر میکنم شاتل از وقتی که سرویسها رفت روی نامحدود یه جورایی بیخیال اینترنت ثابت شد، الان هم داره روی فروش تلفن وسیم کارت و اینترنت همراه مانور میده که به درآمد قبلیش برسه و احساس میکنم از وقتی که سرویسها نامحدود شدن شاتل بدجوری ضرر کرد و از درآمدش کم شد ، چون همجنان داره روی حجم کم مانور میده
    با توجه به پهنایی ک در اختیار داره به مردم سرویس میده
    مثل های وب و یا دیده بان نیست ترابایتی و گیگابایتی سرویس الکی بندازه ب مردم کیفیت سرویس صفر باشه!

من خودم سیمکارتشو استفاده نمیکنم چون منطقمون پوشش رایتلش خوب نیست و باطری خورش افتضاحه
    باید دید وقتی TD-LTE و Vdsl رو راه بندازه چطور میشه اینترنت

7. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مثل های وب و یا دیده بان نیست ترابایتی و گیگابایتی سرویس الکی بندازه ب مردم کیفیت سرویس صفر باشه!

من خودم سیمکارتشو استفاده نمیکنم چون منطقمون پوشش رایتلش خوب نیست و باطری خورش افتضاحه
    منم با شما موافقم
    خونه شاتل دارم بیشتر از ۵-۶ مگ خطم نمیکشه مغازه پارس انلاین دارم اون خطم ۱۶ مگ به راحتی میکشه از وقتی که پارس انلاین گرفتم سرعت ۸مگی که گرفتم اونم نمیتونه درست ساپورت کنه میگن خطم نمیکشه به خدا کیفیتی که از شاتل میگیرم خیلی بهتر از پارس انلاینه پولم ریختم سطل اشغال

9. این کاربر از mirsina1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

منم با شما موافقم
    خونه شاتل دارم بیشتر از ۵-۶ مگ خطم نمیکشه مغازه پارس انلاین دارم اون خطم ۱۶ مگ به راحتی میکشه از وقتی که پارس انلاین گرفتم سرعت ۸مگی که گرفتم اونم نمیتونه درست ساپورت کنه میگن خطم نمیکشه به خدا کیفیتی که از شاتل میگیرم خیلی بهتر از پارس انلاینه پولم ریختم سطل اشغال
    من خودم مخابرات صبانت های وب داشتم
    صبانت ک اصلا گداگشنه بود ولی کیفیتش بد نبود
    مخابرات ک یهو رو قبض میومد ۹۰ تومن همینطوری کنتور مینداختن اصلا کیفیت اینترنت خارجیش برا من صفر بود هر سری باید نت رو خاموش روشن میکردم تا رو رنجی ک ایپیش با ۲ شروع میشه اولش بیافتم و کیفیتم از خارج بهتر شه فقط بدرد داخل کشور میخورد
    های وبم ک افتاب مهتاب بود قطعی سرعت محدود ۱۶ مگ ۸ مگ میخریدی بالاتر از ۴۶۰ کیلو نمیرفت پینگ افتضاح و .... اصلا اونم خوب نبود
    خواستم بیام پارس انلاین گفتن پورت نداریم خالی منطقتون
    زنگ زدم شاتل گفت پورت داریم تقریبا دو سال پیش اومدم روش اصلا ب فکر جمع اوری هم نیافتادم
    واقعا نتش کیفیتش از بقیه بهتره خوب نیست ی سروگردن تو adsl ها از همشون بهتره
    فقط همین محدودیت سرعتش ۱۶ مگ و ۸ مگش بده اگ مثلا تی دی بده خیلی خوب میشه! یا وایرلس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من چند سالی رو شاتل بودم، پینگش بد نبود، ولی قطعی زیاد داشتم هر وقت که زنگ میزدم یه سری اراجیف که حفظ کرده بودن رو تحویلم میدادن، ولی چند ماهه اومدم روی دیده بان نت، از شاتل بهتر نباشه بدتر هم نیست، پشتیبانیش هم واقعا بهتز از شاتل هست و پیگیر هستند، فقط الان پینگم رفته بالا که اون رو هم گفتن سراسریه(حالا نمیدونم راست میگن یا نه) و قطعیم هم تقریبا صفر شده
    ضمن اینکه روی شاتل شاید 40 گیگ حجم ماهیانه داشتم که الان با همون هزینه و از دیده بان نت میتونم ماهی 300 گیگ دانلود داشته باشم (از جشنواره دیده بان نت سرویس گرفتم)

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

من چند سالی رو شاتل بودم، پینگش بد نبود، ولی قطعی زیاد داشتم هر وقت که زنگ میزدم یه سری اراجیف که حفظ کرده بودن رو تحویلم میدادن، ولی چند ماهه اومدم روی دیده بان نت، از شاتل بهتر نباشه بدتر هم نیست، پشتیبانیش هم واقعا بهتز از شاتل هست و پیگیر هستند، فقط الان پینگم رفته بالا که اون رو هم گفتن سراسریه(حالا نمیدونم راست میگن یا نه) و قطعیم هم تقریبا صفر شده
    ضمن اینکه روی شاتل شاید 40 گیگ حجم ماهیانه داشتم که الان با همون هزینه و از دیده بان نت میتونم ماهی 300 گیگ دانلود داشته باشم (از جشنواره دیده بان نت سرویس گرفتم)
    دوست عزیز تجهیزات شاتل تو همه مراکز یکی نیست
    و اینکه همه مودم ها مثل هم نیستن مشکلات قطعی سه عامل داره کلی
    یکی اینکع مودم خوب هماهنگ نباشن (مثالش چند تا مودم تیپی لینک هستن که الان اصلا با شاتل همخوانی ندارن و هر ۲۰ ثانیه لینک میپره برای مثال مدل 8980 8970 ) بخاطر همینه که شاتل هی میخواد مودم فروشی کنه و ی سود کلفتیم رو مودماش بکنه!
    دومیش نبود کیفیت خط هست ک اونو خودتون راحت میتونید بررسیش کنید که این عامل بیشترین تاثیر رو همیشه رو قطعی داشته و ۷۰ درصد اوقات مشکلات از همین کیفیت بد خط ها هست
    سومیش هم تجهیزات خود شاتل هست که همیشه snr و کشش ریت پاین تری نسبت به های وب و مخابرات و صبانت داره (چیزیه ک تجربش کردم)

اما در مورد پینگ اینکه سراسری نیست این موضوع و خواستن ی جوری جواب الکی بهتون داده باشن الان من مشکلی ندارم ازین بابت و اینکه پست های قبلم رو ببنید شاید بهترین پینگ رو تو این تایپک من داشته باشم هفته های قبل اختلال داشت ک رفع شد!

درسته منم رو های وب میتونستم با هزینه ۵۵ تومنی ک میکنم خیلی بیشتر رو همین پیشگامان یا دیده بان نت بگیرم
    اما حجم هم یه سری چیزارو فدای ی سری چیزا دیگه میکنه
    کیفیت پینگ اشغال تک کانکشن ها سرعت تو سرور های خارجی وب گردی و ....

13. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز تجهیزات شاتل تو همه مراکز یکی نیست
    و اینکه همه مودم ها مثل هم نیستن مشکلات قطعی سه عامل داره کلی
    یکی اینکع مودم خوب هماهنگ نباشن (مثالش چند تا مودم تیپی لینک هستن که الان اصلا با شاتل همخوانی ندارن و هر ۲۰ ثانیه لینک میپره برای مثال مدل 8980 8970 ) بخاطر همینه که شاتل هی میخواد مودم فروشی کنه و ی سود کلفتیم رو مودماش بکنه!
    دومیش نبود کیفیت خط هست ک اونو خودتون راحت میتونید بررسیش کنید که این عامل بیشترین تاثیر رو همیشه رو قطعی داشته و ۷۰ درصد اوقات مشکلات از همین کیفیت بد خط ها هست
    سومیش هم تجهیزات خود شاتل هست که همیشه snr و کشش ریت پاین تری نسبت به های وب و مخابرات و صبانت داره (چیزیه ک تجربش کردم)

اما در مورد پینگ اینکه سراسری نیست این موضوع و خواستن ی جوری جواب الکی بهتون داده باشن الان من مشکلی ندارم ازین بابت و اینکه پست های قبلم رو ببنید شاید بهترین پینگ رو تو این تایپک من داشته باشم هفته های قبل اختلال داشت ک رفع شد!

درسته منم رو های وب میتونستم با هزینه ۵۵ تومنی ک میکنم خیلی بیشتر رو همین پیشگامان یا دیده بان نت بگیرم
    اما حجم هم یه سری چیزارو فدای ی سری چیزا دیگه میکنه
    کیفیت پینگ اشغال تک کانکشن ها سرعت تو سرور های خارجی وب گردی و ....
    دوست عزیز من زیاد با جزییات نگفتم و نمیخام هم زیاد باز کنم بحثش رو
    ولی همینقدر بگم که مودمم لینک سیس هست و سیم کشی رو هم سیم کش آورده بودم و به کل عوض کرد برام، یک خط مجزا هم فقط برای اینترنت گرفتم، که سیم مستقیم میاد و وصل میشه به مودم......
    این چیزهایی که تو پست قبلی گفتم تجربه ای بود که اینجا مطرح کردم
    ولی باز میگم پشتیبانی دیده بان نت واسه من بهتر از شاتل بوده - مطمئنا تجربه ها ممکنه متفاوت باشه

*پینگ رو هم تماس گرفتم و درست کردن

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوست عزیز من زیاد با جزییات نگفتم و نمیخام هم زیاد باز کنم بحثش رو
    ولی همینقدر بگم که مودمم لینک سیس هست و سیم کشی رو هم سیم کش آورده بودم و به کل عوض کرد برام، یک خط مجزا هم فقط برای اینترنت گرفتم، که سیم مستقیم میاد و وصل میشه به مودم......
    این چیزهایی که تو پست قبلی گفتم تجربه ای بود که اینجا مطرح کردم
    ولی باز میگم پشتیبانی دیده بان نت واسه من بهتر از شاتل بوده - مطمئنا تجربه ها ممکنه متفاوت باشه

*پینگ رو هم تماس گرفتم و درست کردن
    در مورد قطعی و مودم های لینک سیس یک موضوع رو بهتون بگم که به تازگی و به تجربه متوجه اون شدم و اون اینکه این دستگاه ها امکان اتصال به صورت ADSL2+ M رو فراهم میکنند که در دستگاه های دیگه به حالت Annex M شناخته میشه
    این وضعیت از پهنای باند دانلود کم میکنه و به پهنای باند ارسال اضافه میکنه تا 3مگابیت ارسال رو فراهم کنه ، اما چون ISP ها هیچکدوم چنین وضعیتی رو تامین نمیکنند و حداکثر 1024 کیلوبیت سرعت آپلود ارائه میدن ، با تنظیم کردن به این روش باعث میشید که پهنای باند دانلود شما کم بشه درحالی که ISP مقدار سرعت بیشتری رو براتون درنظر گرفته و این باعث پرش لینک و یا قطعی اینترنت بدون پرش لینک میشه .

باید حتما حالت ADSL2+ خالی رو انتخاب کنید که Annex A رو برای شما درنظر بگیره ، این حالت استاندارد و عمومی مورد استفاده ISP ها است.

16. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •