تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1481 از 1544 اولاول ... 48198113811431147114771478147914801481148214831484148514911531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,801 به 14,810 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

کابل های مخابرات محل ما رو یک و ماه و نیمه دزدیدن علم مخابرات رو هم می خواستن بدزدن که کارگرای یه ساختمون نیمه کاره نذاشته بودن خلاصه ما الان یک ماه و نیمه adsl مون نابود شده اینجا از شما دوستان کسی هست که این مشکلو داشته باشه ؟ من مشهد هستم
    اره اعلام خرابی که کردی کاری نکردن

شکایت بزن 195 مورد داره برای این
    به اسم تامین کابل سرقت شده

برای منو کمتر از ۲ روز اومدن دوباره سیم کشیدن

2. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اره اعلام خرابی که کردی کاری نکردن شکایت بزن 195 مورد داره برای این به اسم تامین کابل سرقت شده برای منو کمتر از ۲ روز اومدن دوباره سیم کشیدن
    ممنون از جوابتون راستش هم ۲۰۱۱۷ و هم ۱۹۵ همون اول شکایت کردم ولی هیچ رسیدگی نکردن در مورد قسمت "تامین کابل سرقت شده" میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ممنون از جوابتون راستش هم ۲۰۱۱۷ و هم ۱۹۵ همون اول شکایت کردم ولی هیچ رسیدگی نکردن در مورد قسمت "تامین کابل سرقت شده" میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟

5. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسی اینجا از پوینت تو پوینت شاتل یا بقیه شرکتا استفاده میکنه؟ تاپیکش رو ندیدم که بپرسم
    هزینه هاش که از 4-5 تومن به بالاست
    کسی تجربه ای داره؟
    بعد اینکه شاتل و اسیاتک (که به سرویسش میگه owa) فرقشون چیه توی این مورد؟
    برای گیمینگ پیشنهاد میشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

کسی اینجا از پوینت تو پوینت شاتل یا بقیه شرکتا استفاده میکنه؟ تاپیکش رو ندیدم که بپرسم
    هزینه هاش که از 4-5 تومن به بالاست
    کسی تجربه ای داره؟
    بعد اینکه شاتل و اسیاتک (که به سرویسش میگه owa) فرقشون چیه توی این مورد؟
    برای گیمینگ پیشنهاد میشه؟
    من قبلا از اسیاتک داشتم و توصیه نمیکنم شاتل هر چی باش ه از اسیاتک بهتره هم پینگش هم پایداری شبکه

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من قبلا از اسیاتک داشتم و توصیه نمیکنم شاتل هر چی باش ه از اسیاتک بهتره هم پینگش هم پایداری شبکه
    مشکلش چی بود اسیاتک؟ چون کارشناس اومدن هزینه داره، مطمعن نیستم که به هر دو شرکت بگم کارشناس بفرستن برای ارزیابی منطقه و سرعتو این حرفا
    پینگ مشکل داشت؟ کیفیت؟ پشتیبانی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

مشکلش چی بود اسیاتک؟ چون کارشناس اومدن هزینه داره، مطمعن نیستم که به هر دو شرکت بگم کارشناس بفرستن برای ارزیابی منطقه و سرعتو این حرفا
    پینگ مشکل داشت؟ کیفیت؟ پشتیبانی؟
    والا پینگ اسیاتک مشابه ایرانسل و مبین نته ولی شاتل پینگش در حد سرویس گیمینگ adsl بود البته مال همسایمون بود من خودم اسیاتک داشتم و همزمان با همسایمون که تست میزدم اون همیشه پینگش پایینتر بود و تک کانکشن شاتل بالا بود ولی تک کانکشن اسیاتک داغون .شاتل پهنای باند رو محدود نمیکرد ولی اسیاتک محدودیت داشت و هر سرویسی میخریدی دقیقا همون سرعت رو میداد .اشکالش هم این بود که اولا دکل هاش باطری نداشتن و وقتی برق اون منطقه قطع میشد نمیشد از اینترنت استفاده کرد دوم اینکه پشتیبانیش همیشه سعی میکرد مشکلات رو بپیچونه و بندازه گردن مشتری و تا حالا نشده مشکلی داشته باشم و برام درستش کنن خیلی علمی و بازی با کلمات و تکنولوژی میگفت همینه که هست اواخر هم که پارسال بود سرعتش دیگه لاکپشتی شده بود و مثلا من سرویسم 50 مگ بود در حد 16 مگ بهم میداد منم دیگه درخواست جمع اوری دادم .برای کارشناسی و اینا اگه خودت رادیو داری میتونی سرچ کنی و وضعیت سیگنالت رو ببینی اگه سیگنالت خوب نبود ptp هم احتمالا جواب نمیده از من میشنوی اسیاتک رو بی خیال شو فقط شاتل

11. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام دوستان عزیز، قبلا اینجا دوستانی اسم مدل واقعی مودم v304f یوتل رو نوشته بودن، من پیداش نمیکنم الان
    مدل واقعیش چیه یا از کجا میشه فهمید چیه تا آپدیتش کنم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

والا پینگ اسیاتک مشابه ایرانسل و مبین نته ولی شاتل پینگش در حد سرویس گیمینگ adsl بود البته مال همسایمون بود من خودم اسیاتک داشتم و همزمان با همسایمون که تست میزدم اون همیشه پینگش پایینتر بود و تک کانکشن شاتل بالا بود ولی تک کانکشن اسیاتک داغون .شاتل پهنای باند رو محدود نمیکرد ولی اسیاتک محدودیت داشت و هر سرویسی میخریدی دقیقا همون سرعت رو میداد .اشکالش هم این بود که اولا دکل هاش باطری نداشتن و وقتی برق اون منطقه قطع میشد نمیشد از اینترنت استفاده کرد دوم اینکه پشتیبانیش همیشه سعی میکرد مشکلات رو بپیچونه و بندازه گردن مشتری و تا حالا نشده مشکلی داشته باشم و برام درستش کنن خیلی علمی و بازی با کلمات و تکنولوژی میگفت همینه که هست اواخر هم که پارسال بود سرعتش دیگه لاکپشتی شده بود و مثلا من سرویسم 50 مگ بود در حد 16 مگ بهم میداد منم دیگه درخواست جمع اوری دادم .برای کارشناسی و اینا اگه خودت رادیو داری میتونی سرچ کنی و وضعیت سیگنالت رو ببینی اگه سیگنالت خوب نبود ptp هم احتمالا جواب نمیده از من میشنوی اسیاتک رو بی خیال شو فقط شاتل
    مرسی از توضیحاتت
    با این حساب شرایط اسیاتک برات خیلی افتضاح بوده و باز تعجب میکنم از اونور چه قد شاتل خوب بوده!
    یه جا گفتی "هر سرویسی میخریدی دقیقا همون سرعت رو میداد" اخه مگه سرعت نباید بنا به لوکیشن و انتن دهی باشه؟ چه طور روی این محدودیت میذارن؟ داخل سایت اسیاتک نوشته سرویس هاشو، زده از 4 مگ تا 50 مگ! منطقا نباید محدودیتی روش بذارن درسته؟

آخرش جمع آوری که کردی رفتی سراغ شاتل؟
    اون سیمکشی ها و روترو این داستانا از اسیاتک که داشتی بدردت خورد؟ یا دوباره هزینه کردی؟
    همسایتون اوکیه هنوز با شاتل؟ راضیه؟

در مورد سیگنال هم که گفتی لوکیشن رو شاتل بررسی کرد گفت سرویس دهی میکنیم حالا باید کارشناس بیاد تا دقیق نظرشو بگه که چه سرعتی میتونی بگیری

14. این کاربر از S M Λ S Ħ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •