تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1165 از 1544 اولاول ... 165665106511151155116111621163116411651166116711681169117512151265 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,641 به 11,650 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان از وقتی ک این ۵ درصد اضافه شده شاتل یکم حجم دزدی داره توجه کردید؟
    نمیدونم والا، شما گفتی من الان رفتم ترافیک این ماه رو حساب کردم

محتوای مخفی: عکس 

مجموع خالص ترافیک مصرفی کاربرها توی شبکه ام 151.8 گیگ بود و یک اختلاف 15 گیگابایتی با کنتور مصرفی شاتل داره.
    البته چندتا موضوع مصرفی دیگه هم باید به مقدار ترافیک کاربرها اضافه کنم که توسط خود روتر استفاده میشه.
    - سیستم فیلترشکن که مقداری از ترافیک کاربرها رو انتخاب میکنه و بعد از رمزگذاری میفرسته داخل وی پی ان، چون بعد از رمزگذاری مقدار و اندازه داده ها بیشتر میشه، اینجا مقداری ترافیک خود روتر برای رمزگذاری مصرف میکنه که داخل کنتور مصرفی کاربرها ثبت نمیشه.
    -سیستم کنترل وضعیت خط که هر یک دقیقه یک بار، یک سرور اینترنتی رو پینگ میگیره تا مطمئن بشه خط اینترنت وصله
    -سیستم دی ان اس سرور، که خود روتر داده های دی ان اس را از سرور خارجی دریافت میکنه
    -سیستم ارسال پیام های اطلاع رسانی روتر با اس ام اس، پیام تلگرام و ارسال ایمیل که جزو مصرف خود روتر میشه

همینطور یک کامپیوتر هست که مستقیم به مودم وصله و بعضی وقت ها برای وب گردی ازش استفاده میکنم و اون هم مقداری ترافیک مصرف کرده که داخل این آمار مقدار مصرف روتر نیست.

در مجموع ممکنه مقداری ترافیک بیشتر واسم محاسبه شده باشه، اما خب نمیتونم نظر قطعی بدم چون آمار دقیقی از مصرف های جانبی ندارم
    واسه آمار گیری هم نمیشه کل شبکه را مختل کرد و چند روز خیلی از کاریی ها را قطع کرد، اونم فقط واسه اینکه امارش رو در بیارم که کنتور شاتل نسبت به مصرف من چقدر تفاوت داره بطور دقیق.

در حالت فعلی، در بدبینانه ترین حالت میشه گفت که در 150 گیگابایت مصرف ، شاتل 15 گیگ بیشتر حساب کرده که بنظرم قابل چشم پوشی میتونه باشه و خیلی هم زیاد نیست

2. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان نورد یا اکسپرس روی شاتل خوب کار میکنه؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    نورد کار میکنه.

برای seed4me هم یک پیام بهم بدید تا اکانت یکساله رایگانش رو براتون لینکش بفرستم. اونم امتحان کنید.

5. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    اکسپرس کار میکنه همه مدلش؛ چه با برنامه هاش، چه بصورت کانکشن های اوپن وی پی ان و L2tp و sstp

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام اخرین وضعیت شاتل چه جوره ؟ لطفا این موارد رو بررسی کنید اگر خوب بود بیام شاتل ...

تک کانکشن

vpn

ping

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام اخرین وضعیت شاتل چه جوره ؟ لطفا این موارد رو بررسی کنید اگر خوب بود بیام شاتل ...

تک کانکشن

vpn

ping
    adsl نگیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از ...Moein... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

یعنی الان کل کشور کافوی نوری دارن که از امروز بتونن به جای adsl از vdsl استفاده کنن ؟ فک کنم شوخی کرده .اینم حتما مثل تانوماس که باید چند نفر رو جمع کنی تا برات کابل کشی کنن .

12. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یعنی الان کل کشور کافوی نوری دارن که از امروز بتونن به جای adsl از vdsl استفاده کنن ؟ فک کنم شوخی کرده .اینم حتما مثل تانوماس که باید چند نفر رو جمع کنی تا برات کابل کشی کنن .
    توئیت وزیر میتونه به معنی اعلام امادگی یا قراردادبستن شرکتها و یا شروع به کار اونها برای نصب کافو باشه. چون گفته امکان تبدیل ADSL به VDSL فراهم میشه. ولی اشاره نکرده منظورش در این مرحله امکان برای شرکتهاست (توافق مالی) یا امکان برای مشترکین حقیقی. کمی تبلیغاتی بود تو ئیت.

14. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بعضی از بازی های آنلاین کلا رفته زیر فیلتر، باز نمیشه
    به شاتل زنگ زدم گفت کاری از دستمون بر نمیاد، وقتی سرویسی نیست آدم مرض نداره پول بیخود بهشون بده
    البته توی اینترنت ایرانسل هم فیلتره

یکی از بازی ها Hunt showdown هست
    که پورت ها ی اون :
    UDP: 20000-20099 | TCP: 61088

پورت TCP بازی 61088 وصل میشه و بازی لاگین میشه، و همه چیزش در دسترسه اما وقتی قراره وارد نقشه بشه و بازی انجام بشه و از پورت های UDP استفاده بشه
    ارتباط قطع میشه و وارد نمیشه، حالا دقیقا اگه داده همین پورت های UDP رو از داخل فیلترشکن عبور بدی، بازی باز میشه اما بخاطر استفاده از فیلتر شکن با پینگ بالا که قابل بازی نیست.

بازی Warframe هم رفته زیر فیلتر و کلی از بخش هاش مثل لیست دوستان و غیره باز نمیشه
    پورت هاش 4950 & 4955 UDP هست.

مشکل فقط مربوط به شاتل نیست و از اینترنت ایرانسل هم تست کردم، فیلتر اعمال شده و معلومه کلا زیرساخت اومده و فیلتر کرده.
    اما مسئله اینجاست که آدم وقتی نمیتونه از اینترنت استفاده کنه، مرض نداره پول بده
    ده روز دیگه سرویسم تموم میشه، جمع آوری میکنم اینترنت شاتل رو و احتمالا بعدش از یک آی اس پی خیلی ارزون قیمت، اونم یه مقدار خیلی جزئی اینترنت بگیرم.
    شایدم دیگه اصلا ADSL نگیرم همون ماهانه 100 مگابایت اینترنت همراه، جواب کارهای معمولی ارتباط به اینترنت رو میده، وقتی سرویسی داده نمیشه، چرا باید پول پرداخت کنم آخه؟
    به این آی اس پی ها و مخابرات عزیز باید بعد از عدم پرداخت پول گفت، حالا برید و دائم اینترنت رو فیلتر کنید، مهم اینه که فیلتر شکن ها همیشه کار میکنن اما شما سرویسی رو که باید ارائه نمیدید که بشه در قبالش پولی پرداخت کرد.

در زمان نه چندان طولانی هم دوازده هزار ماهواره اینترنتی در مدار نزدیک زمین قرار میگیره و دیگه حتی کمترین سرویس رو هم ازشون نخواهم گرفت، بهتره درش رو گل بگیرن.
    پول رو جایی باید خرج کرد که در ازای اون خدمات دریافت کنی

16. 5 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حذف شود....
    Last edited by Hidden-Hunter; 19-07-2019 at 07:27.

18. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •